Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor juniorů, dorostu a staršího žactva

Mladá Boleslav (23. 5. 2015)

200 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HorkýFilip Horký 96 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 23.35
2 Marek PurmMarek Purm 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 24.59
3 Filip BělaFilip Běla 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 25.12
4 Daniel JirsaDaniel Jirsa 97 AC TJ JičínAC TJ Jičín 27.96
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 22.97
2 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 23.72
3 Marek FormánekMarek Formánek 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 23.75
4 Jan SvobodaJan Svoboda 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 24.00
5 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 24.11
6 Pavel HermanPavel Herman 98 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 24.30
7 Josef GrillJosef Grill 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 25.30
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.78
2 Tomáš ŠoóšTomáš Šoóš 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 25.07
3 Přemysl VronkaPřemysl Vronka 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25.23
4 Tomáš ČapekTomáš Čapek 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 25.26
5 Petr VondraPetr Vondra 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 26.23
6 Oskar DvořákOskar Dvořák 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 26.35
7 Ladislav FábryLadislav Fábry 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNS
Celkem 7 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 24.9
2 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.5
3 Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 26.0
4 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 27.1
5 Lucie ŠmejdováLucie Šmejdová 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 27.8
6 Dorota TomanováDorota Tomanová 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 28.9
7 Kateřina KuncířováKateřina Kuncířová 97 AC TJ JičínAC TJ Jičín 29.0
8 Eliška KrajinováEliška Krajinová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 29.1
Poznámky:
ruční měření
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška OswaldováEliška Oswaldová 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 27.79
2 Darina StránskáDarina Stránská 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 28.93
3 Adéla VeseláAdéla Veselá 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 31.32
4 Tereza MarcinováTereza Marcinová 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 37.30
5 Andrea KotkováAndrea Kotková 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNS
Celkem 5 závodníků