Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva

Jihlava (23. 5. 2015)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.53 4.00
2 Tomáš SedláčekTomáš Sedláček 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.93
3 Filip KotlasFilip Kotlas 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.05
4 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 03 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.18
5 Tomáš VybíralTomáš Vybíral 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.28
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KadlecOndřej Kadlec 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 07.59 11.00
2 Petr ZítkaPetr Zítka 01 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 07.83 9.00
3 Jakub EliášJakub Eliáš 00 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.46 6.00
4 Filip NěmečekFilip Němeček 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.91
Dominik NeckářDominik Neckář 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNS
Adam OndraAdam Ondra 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠvaříčekVojtěch Švaříček 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.25 8.00
2 Jiří BurdaJiří Burda 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.45 7.00
3 Tomáš RyškaTomáš Ryška 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.47 5.00
4 Adam PoláchAdam Polách 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.55 3.00
5 Pavel KinclPavel Kincl 02 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.68
6 Tomáš KaválekTomáš Kaválek 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.69
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel LovětínskýPavel Lovětínský 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.57 2.00
2 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.87 1.00
3 Sebastian VrzalSebastian Vrzal 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.01
4 Jan ŠoukalJan Šoukal 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.12
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 23.5.2015) Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.27 11.00
2 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 08.31 9.00
3 Markéta MičkováMarkéta Mičková 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.32 8.00
4 Markéta VostálováMarkéta Vostálová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.39 7.00
5 Kristýna GallováKristýna Gallová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.54 4.50
6 Karolína MutlováKarolína Mutlová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.60 3.00
7 Vendula ŠírováVendula Šírová 00 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 08.77
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ZelenkováMarkéta Zelenková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.54 4.50
2 Eliška KrajčováEliška Krajčová 01 Atletika JemniceAtletika Jemnice 08.80
3 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 03 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 08.84
4 Barbora JuračkováBarbora Juračková 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.91
5 Veronika JůzováVeronika Jůzová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.04
Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová 00 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNS
Markéta ZelenkováMarkéta Zelenková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 23.5.2015) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie TeplanováNatálie Teplanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.71 2.00
2 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 08.71 1.00
3 Tereza NěmcováTereza Němcová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.78
4 Veronika CardováVeronika Cardová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.80
5 Marie KuthanováMarie Kuthanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.87
6 Andrea VojáčkováAndrea Vojáčková 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.88
Nikola VenhodováNikola Venhodová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.72
2 Barbora ŠtelclováBarbora Štelclová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.95
3 Barbora VelebováBarbora Velebová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.10
4 Eliška FixováEliška Fixová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.10
5 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.17
6 Saša MelicharováSaša Melicharová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.18
7 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.29
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ChalupskáEliška Chalupská 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.98
2 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.10
3 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.12
4 Anežka PalánováAnežka Palánová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.25
5 Karolína MachováKarolína Machová 02 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.30
Monika TrojanováMonika Trojanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela PeštálováMichaela Peštálová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.11
2 Veronika Ema HouzarováVeronika Ema Houzarová 03 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.20
3 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.39
4 Jana KaráskováJana Karásková 02 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.41
5 Lucie ČernáLucie Černá 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.49
6 Simona BeránkováSimona Beránková 02 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.60
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 23.5.2015) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Drahoslava KřivánkováDrahoslava Křivánková 03 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.13
2 Eliška MašterováEliška Mašterová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.35
3 Romana PecinováRomana Pecinová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.65
4 Jana SamkováJana Samková 03 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.73
5 Sára StrnadováSára Strnadová 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.77
6 Aneta KrajčováAneta Krajčová 03 Atletika JemniceAtletika Jemnice 10.31
7 Marie HüblbauerováMarie Hüblbauerová 02 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 10.48
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (so, 23.5.2015) Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška CyrusováEliška Cyrusová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.05
2 Kristýna ProcházkováKristýna Procházková 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.11
3 Daniela BendováDaniela Bendová 00 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 09.19
4 Viktorie VáňováViktorie Váňová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.24
5 Sabina NestrojilováSabina Nestrojilová 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.28
6 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.36
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (so, 23.5.2015) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie PechováViktorie Pechová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.07
2 Tereza ZemanováTereza Zemanová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.47
3 Johana DvořákováJohana Dvořáková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.58
4 Marie Anna PrůžováMarie Anna Průžová 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.70
Viktorie ŠtroblováViktorie Štroblová 03 Atletika JemniceAtletika Jemnice DNS
Kateřina ŠebováKateřina Šebová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina KylerováSabina Kylerová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.52 6.00
2 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.93
3 Petra ChlubnováPetra Chlubnová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.35
4 Michaela DudeškováMichaela Dudešková 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.86
MB Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 00 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 08.56
MB Jana ZerzánkováJana Zerzánková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.61
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.36
2 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.18
3 Jakub StejskalJakub Stejskal 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 15.92
Celkem 3 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 12.09 7.00
2 Libor ČaloudLibor Čaloud 97 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 12.33 5.00
3 Imrich BérešImrich Béreš 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.07 4.00
MB Miroslav ManMiroslav Man 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.56
MB Vojtěch StejskalVojtěch Stejskal 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.58
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ChládOndřej Chlád 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.56 7.00
2 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.34 5.00
3 Jan ŠpačekJan Špaček 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 12.60 2.00
4 Jan VojáčekJan Vojáček 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.65 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KirchdorferJakub Kirchdorfer 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.37 4.00
2 Tadeáš VašíčekTadeáš Vašíček 99 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 12.55 3.00
3 Pavel ŠvecPavel Švec 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.77
Daniel KinclDaniel Kincl 98 Atletika JemniceAtletika Jemnice DQ
Kryštof RakouskýKryštof Rakouský 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.30
Celkem 1 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra MackováPetra Macková 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 13.05 7.00
2 Zuzana BustováZuzana Bustová 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.23 5.00
3 Renata ŠkrdlováRenata Škrdlová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.87 4.00
4 Lucie DobrovolnáLucie Dobrovolná 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.65 3.00
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína KretováPavlína Kretová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.13 7.00
2 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.49 5.00
3 Anna DvořákováAnna Dvořáková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.75 3.00
4 Kateřina MakovičkováKateřina Makovičková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.99 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ReichováNatálie Reichová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.59 4.00
2 Adéla KřížováAdéla Křížová 99 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 15.00 1.00
MB Denisa DoubkováDenisa Doubková 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.09
Leona KárníkováLeona Kárníková 98 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... DNS
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej GrulichOndřej Grulich 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 44.13 9.00
2 Adam PoláchAdam Polách 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 45.91 7.00
3 Pavel LovětínskýPavel Lovětínský 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 46.59 6.00
4 Václav MarhounVáclav Marhoun 01 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 48.17 4.00
5 Tomáš KaválekTomáš Kaválek 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 58.13 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ZítkaPetr Zítka 01 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 41.30 11.00
2 Jiří BurdaJiří Burda 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 45.68 8.00
3 Tomáš SedláčekTomáš Sedláček 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 47.78 5.00
4 Martin HrobskýMartin Hrobský 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 48.95 3.00
5 Jan ŠoukalJan Šoukal 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 51.97 2.00
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 45.75 11.00
2 Markéta VostálováMarkéta Vostálová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 46.61 9.00
3 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 47.26 8.00
4 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 49.53 3.00
Nikola VenhodováNikola Venhodová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žofie ChlupáčkováŽofie Chlupáčková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 51.49
2 Klára DvořákováKlára Dvořáková 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 52.08
3 Romana PecinováRomana Pecinová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 53.98
4 Simona BeránkováSimona Beránková 02 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 55.49
5 Marie HüblbauerováMarie Hüblbauerová 02 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 58.58
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 47.80 6.00
2 Viktorie PechováViktorie Pechová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 48.10 5.00
3 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 03 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 49.88 2.00
4 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 55.72
5 Aneta KrajčováAneta Krajčová 03 Atletika JemniceAtletika Jemnice 62.17
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza NěmcováTereza Němcová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 49.96 1.00
2 Viktorie VáňováViktorie Váňová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 50.16
3 Veronika Ema HouzarováVeronika Ema Houzarová 03 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 52.63
4 Nela SatrapováNela Satrapová 02 Atletika JemniceAtletika Jemnice 57.79
5 Jana KaráskováJana Karásková 02 Atletika JemniceAtletika Jemnice 59.67
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ZelenkováMarkéta Zelenková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 47.55 7.00
2 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 48.17 4.00
Michaela ZvěřinováMichaela Zvěřinová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNS
Kateřina ŠebováKateřina Šebová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 51.75
2 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 52.80
3 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 53.60
Jakub StejskalJakub Stejskal 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 52.98 7.00
2 Ondřej SuchýOndřej Suchý 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 55.35 5.00
3 Imrich BérešImrich Béreš 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 60.23 4.00
MB Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.29
Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ChládOndřej Chlád 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 53.44 7.00
2 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 54.22 5.00
3 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 61.04 4.00
4 Pavel ŠvecPavel Švec 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 70.46 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠpačekJan Špaček 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 62.19 3.00
2 Jan StaněkJan Staněk 99 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 65.07 2.00
Kryštof RakouskýKryštof Rakouský 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 3 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Lucie DobrovolnáLucie Dobrovolná 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNS
Zuzana BustováZuzana Bustová 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNS
Celkem 2 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 60.98 7.00
2 Natálie ReichováNatálie Reichová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 61.55 5.00
3 Adéla SchütznerováAdéla Schütznerová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 71.87 4.00
4 Michaela MarešováMichaela Marešová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 93.82 3.00
Celkem 4 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr HornýPetr Horný 69 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 5:40.42 7.00
2 Josef NovákJosef Novák 58 Atletika JemniceAtletika Jemnice 6:37.39 5.00
Celkem 2 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Rudolf VeletaRudolf Veleta 96 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 5:00.65 7.00
Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 2 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj PekárekMatěj Pekárek 98 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec DNS
2 Marek JelínekMarek Jelínek 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNS
Celkem 2 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5:06.53 11.00
2 Filip KotlasFilip Kotlas 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5:28.30 9.00
3 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš 01 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5:30.24 8.00
Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod DNS
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela MarešováMichaela Marešová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6:46.45 7.00
Celkem 1 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5:36.47 11.00
2 Julie LavičkováJulie Lavičková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5:45.77 9.00
3 Mirka VáňováMirka Váňová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5:54.84 8.00
Michaela PeštálováMichaela Peštálová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNS
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 16.42 11.00
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 16.70 9.00
3 Tomáš RyškaTomáš Ryška 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 17.28 8.00
Adam OndraAdam Ondra 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian VrzalSebastian Vrzal 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 18.38 7.00
2 Adam PoláchAdam Polách 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 20.64 6.00
3 Tomáš KaválekTomáš Kaválek 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 20.94 5.00
4 Tomáš VybíralTomáš Vybíral 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 22.50 4.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rafaela BurdaRafaela Burda 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 15.99 7.00
2 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 19.40 5.00
Celkem 2 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 15.60 11.00
2 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 16.45 9.00
3 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová 00 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 16.49 8.00
4 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 17.03 6.00
5 Kristýna GallováKristýna Gallová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 17.93 5.00
6 Veronika JůzováVeronika Jůzová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 18.23 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 03 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 18.50 2.00
2 Andrea VojáčkováAndrea Vojáčková 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 19.31 0.50
3 Monika TrojanováMonika Trojanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 24.83
Michaela ZvěřinováMichaela Zvěřinová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNF
Petra KašováPetra Kašová 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 23.5.2015) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 16.56 7.00
2 Barbora VelebováBarbora Velebová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 18.13 4.00
3 Anežka PalánováAnežka Palánová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 19.31 0.50
4 Eliška CyrusováEliška Cyrusová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 20.08
Hana TesařováHana Tesařová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNF
Celkem 5 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ZajícDavid Zajíc 91 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 17.77
Celkem 1 závodníků

110 m překážek (0.99) - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan NěmecJan Němec 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.12 7.00
2 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.30 5.00
Celkem 2 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KinclDaniel Kincl 98 Atletika JemniceAtletika Jemnice 17.25 7.00
2 Petr PejchalPetr Pejchal 99 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 19.34 5.00
Kryštof RakouskýKryštof Rakouský 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Janík,Grulich,Pilař,Švaříček Janík,Grulich,Pilař,Švaříček TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 32.44 11.00
2 Vitha, Burda, Sedláček, Kolář Vitha, Burda, Sedláček, Kolář TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 33.34 9.00
3 Lovětínský, Střelec, Vrzal, Vybíral Lovětínský, Střelec, Vrzal, Vybíral Atletika JihlavaAtletika Jihlava 34.79 8.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gallová, Kuthanová, Jůzová, Mutlová Gallová, Kuthanová, Jůzová, Mutlová TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 32.79 11.00
2 Šimůnková T., Šimůnková J., Šaclová, Šírová Šimůnková T., Šimůnková J., Šaclová, Šírová TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 33.08 8.00
3 Achcenitová, Chalupská, Palánová, Zelenková Achcenitová, Chalupská, Palánová, Zelenková Atletika JihlavaAtletika Jihlava 33.94 6.00
4 Fixová, Cyrusová, Vomelová, Němcová Fixová, Cyrusová, Vomelová, Němcová TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 34.22 5.00
5 Mičková,Vaňková B.,Vaňková K.,Cardová Mičková,Vaňková B.,Vaňková K.,Cardová TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 34.72 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kylerová,Vojáčková,Peštálová,Teplanová Kylerová,Vojáčková,Peštálová,Teplanová TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 33.70 7.00
2 Melicharová,Hübschová,Melkusová,Pražáková Melicharová,Hübschová,Melkusová,Pražáková TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 34.23 4.00
3 Machová, Seveldová, Dvořáková, Krajčová Machová, Seveldová, Dvořáková, Krajčová Atletika JemniceAtletika Jemnice 36.00 1.00
4 Velebová,Tesařová,Nestrojilová,Šebová Velebová,Tesařová,Nestrojilová,Šebová TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 36.73
5 Hodasová, Chlupáčková Ž., Pecinová, Vejvarová Hodasová, Chlupáčková Ž., Pecinová, Vejvarová Atletika JihlavaAtletika Jihlava 38.96
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Koubková, Vostálová, Váňová, Zabloudilová Koubková, Vostálová, Váňová, Zabloudilová Atletika JihlavaAtletika Jihlava 32.86 9.00
2 Zemanová, Dvořáková, Chlupáčková A., Lavičková Zemanová, Dvořáková, Chlupáčková A., Lavičková Atletika JihlavaAtletika Jihlava 35.50 2.00
3 Dudešková, Houzarová, Černá, Chlubnová Dudešková, Houzarová, Černá, Chlubnová TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 37.37
4 Dlapková,Novotná,Netoličková,Průžová Dlapková,Novotná,Netoličková,Průžová TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 37.76
5 Karásková, Křivánková, Samková, Štroblová Karásková, Křivánková, Samková, Štroblová Atletika JemniceAtletika Jemnice 37.97
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dvořáková, Kretová, Malečková, Schütznerová Dvořáková, Kretová, Malečková, Schütznerová Atletika JihlavaAtletika Jihlava 54.91 7.00
2 Vojáčková, Nováčková, Makovičková, Růžičková Vojáčková, Nováčková, Makovičková, Růžičková TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 55.08 5.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 1.88
MB David ŠuteraDavid Šutera
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
89 1.91
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Libor ČaloudLibor Čaloud
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
97 1.58 7.00
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 1.73 7.00
2 Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
99 1.64 5.00
3 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 1.61 4.00
Jakub KirchdorferJakub Kirchdorfer
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 1.61 3.00
5 Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
99 1.55 2.00
Matěj PekárekMatěj Pekárek
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
98 DNS
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 1.52 11.00
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 1.47 9.00
3 Tomáš RyškaTomáš Ryška
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 1.47 8.00
4 Tadeáš JaníkTadeáš Janík
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 1.42 7.00
5 Vít KoubíkVít Koubík
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 1.37 6.00
6 Tomáš ChmelařTomáš Chmelař
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
01 1.37 5.00
7 Vojtěch KolářVojtěch Kolář
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
02 1.27 4.00
8 Pavel KinclPavel Kincl
Atletika JemniceAtletika Jemnice
02 1.22 3.00
MB Michal ČihákMichal Čihák
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 1.42
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michaela BurdaMichaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 1.52
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Markéta MalečkováMarkéta Malečková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 1.41 7.00
2 Barbora NováčkováBarbora Nováčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 1.32 5.00
3 Marcela VojáčkováMarcela Vojáčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 1.27 4.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Sabina KylerováSabina Kylerová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 1.47 11.00
2 Natálie PražákováNatálie Pražáková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 1.44 9.00
3 Veronika JůzováVeronika Jůzová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 1.38 8.00
4 Viktorie VáňováViktorie Váňová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 1.38 7.00
5 Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 1.35 6.00
6 Vendula ŠírováVendula Šírová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
00 1.27 5.00
7 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
01 1.27 4.00
8 Tereza PokornáTereza Pokorná
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 1.22 3.00
9 Veronika CardováVeronika Cardová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
02 1.22 2.00
Daniela NovotnáDaniela Novotná
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 DNP
Barbora ŠtelclováBarbora Štelclová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 DNP
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David ZajícDavid Zajíc
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
91 5.69 +1.4 m/s
Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 DNS
Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 DNS
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 6.17 +1.8 m/s 7.00
2 Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 6.05 +1.5 m/s 5.00
MB Miroslav ManMiroslav Man
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 5.05 +3.0 m/s 5,02 +1.8 m/s
MB Vojtěch StejskalVojtěch Stejskal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 DNP
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 6.11 +2.2 m/s 5,84 +0.9 m/s 7.00
2 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 5.60 +3.2 m/s 5,20 +1.5 m/s 5.00
3 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 5.44 +1.5 m/s 4.00
4 Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
99 5.37 +1.5 m/s 3.00
5 Jakub KirchdorferJakub Kirchdorfer
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 5.19 +1.2 m/s 2.00
6 Richard VeletaRichard Veleta
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
98 5.14 +2.2 m/s 4,59 +1.3 m/s 1.00
7 Jan ŠpačekJan Špaček
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
99 4.80 +1.1 m/s
8 Jan VojáčekJan Vojáček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 4.25 +1.8 m/s
Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 DNS
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej KadlecOndřej Kadlec
Atletika JemniceAtletika Jemnice
00 5.64 +0.5 m/s 11.00
2 Petr ZítkaPetr Zítka
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
01 5.12 +2.9 m/s 4,83 +0.8 m/s 9.00
3 Tomáš ChmelařTomáš Chmelař
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
01 4.92 +1.7 m/s 8.00
4 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 4.89 +2.2 m/s 4,80 +1.0 m/s 7.00
5 Václav MarhounVáclav Marhoun
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
01 4.76 +1.5 m/s 6.00
6 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 4.68 +1.1 m/s 5.00
7 Jakub EliášJakub Eliáš
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
00 4.64 +1.9 m/s 4.00
8 Pavel LovětínskýPavel Lovětínský
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 4.47 +1.1 m/s 3.00
9 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 4.44 +1.6 m/s 2.00
10 Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 4.40 +0.8 m/s 1.00
11 Martin VithaMartin Vitha
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 4.27 +2.1 m/s
12 Vojtěch ŠvaříčekVojtěch Švaříček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 4.23 +0.9 m/s
13 Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 4.02 +2.1 m/s 3,92 +1.1 m/s
14 Vojtěch KolářVojtěch Kolář
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
02 3.99 +1.1 m/s
15 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
01 3.95 +1.3 m/s
16 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka
Atletika JemniceAtletika Jemnice
03 3.85 +1.7 m/s
17 Vít KoubíkVít Koubík
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 3.82 +2.6 m/s 3,62 +1.0 m/s
18 Martin HrobskýMartin Hrobský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
02 3.73 +1.2 m/s
19 Tomáš VybíralTomáš Vybíral
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 3.68 +2.9 m/s 3,37 +1.6 m/s
20 Jakub KaplánekJakub Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 3.39 +1.6 m/s
21 Filip NěmečekFilip Němeček
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 NM
22 Sebastien PilařSebastien Pilař
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 DNS
23 Adam OndraAdam Ondra
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 DNS
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela BurdaMichaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 5.44 +2.2 m/s
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra MackováPetra Macková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
97 4.75 +2.0 m/s 7.00
2 Renata ŠkrdlováRenata Škrdlová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 4.39 +2.9 m/s 4,03 +1.2 m/s 5.00
Zuzana BustováZuzana Bustová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 DNS
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola RůžičkováNikola Růžičková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 5.19 +1.8 m/s 7.00
2 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 4.75 +1.6 m/s 5.00
3 Pavlína KretováPavlína Kretová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
98 4.32 +1.1 m/s 4.00
4 Adéla StrnadováAdéla Strnadová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
98 4.30 +1.3 m/s 3.00
5 Kateřina MakovičkováKateřina Makovičková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 4.29 +1.0 m/s 2.00
6 Anna DvořákováAnna Dvořáková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 4.23 +2.5 m/s 3,97 +1.7 m/s 1.00
7 Adéla KřížováAdéla Křížová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
99 3.95 +1.3 m/s
8 Markéta MalečkováMarkéta Malečková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.70 +2.8 m/s 3,63 +1.5 m/s
Leona KárníkováLeona Kárníková
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
98 NM
MB Denisa DoubkováDenisa Doubková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
98 3.68 +1.8 m/s
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Saša MelicharováSaša Melicharová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 4.86 +1.6 m/s 11.00
2 Kristýna GallováKristýna Gallová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 4.78 +2.0 m/s 9.00
3 Markéta MičkováMarkéta Mičková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
00 4.72 +2.5 m/s 4,44 +1.3 m/s 8.00
4 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 4.62 +2.9 m/s 4,49 +1.9 m/s 7.00
5 Markéta VostálováMarkéta Vostálová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 4.61 +0.9 m/s 6.00
6 Eliška FixováEliška Fixová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
01 4.34 +2.3 m/s 4,27 +1.7 m/s 5.00
7 Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 4.25 +1.6 m/s 4.00
8 Julie LavičkováJulie Lavičková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 4.04 +3.4 m/s 3,39 +2.0 m/s 3.00
9 Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 4.03 +2.0 m/s 2.00
10 Natálie TeplanováNatálie Teplanová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 4.02 +1.8 m/s 1.00
11 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 4.02 +1.9 m/s
12 Eliška CyrusováEliška Cyrusová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
01 3.99 +1.8 m/s
13 Tereza ZemanováTereza Zemanová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 3.99 +1.0 m/s
14 Karolína MachováKarolína Machová
Atletika JemniceAtletika Jemnice
02 3.98 +3.1 m/s 3,66 +0.5 m/s
15 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 3.93 +2.2 m/s 3,74 +1.0 m/s
16 Michaela ZvěřinováMichaela Zvěřinová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 3.87 +3.7 m/s 3,60 +1.5 m/s
17 Johana DvořákováJohana Dvořáková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 3.85 +2.0 m/s
18 Aneta VomelováAneta Vomelová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
01 3.85 +0.9 m/s
19 Vendula ŠírováVendula Šírová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
00 3.84 +2.8 m/s 2,35 +2.0 m/s
20 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 3.81 +1.7 m/s
21 Lucie ČernáLucie Černá
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
02 3.80 +2.9 m/s 3,77 +1.1 m/s
22 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 3.78 +1.8 m/s
23 Veronika CardováVeronika Cardová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
02 3.78 +1.9 m/s
24 Petra ChlubnováPetra Chlubnová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 3.75 +1.2 m/s
25 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 3.74 +2.2 m/s 3,50 +2.0 m/s
26 Žofie ChlupáčkováŽofie Chlupáčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 3.73 +3.4 m/s 3,58 +2.0 m/s
27 Barbora JuračkováBarbora Juračková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 3.72 +2.8 m/s 3,68 +1.7 m/s
28 Zdeňka SeveldováZdeňka Seveldová
Atletika JemniceAtletika Jemnice
00 3.69 +0.5 m/s
29 Sabina NestrojilováSabina Nestrojilová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
02 3.66 +0.4 m/s
30 Drahoslava KřivánkováDrahoslava Křivánková
Atletika JemniceAtletika Jemnice
03 3.64 +1.6 m/s
31 Andrea VojáčkováAndrea Vojáčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
02 3.60 +1.5 m/s
32 Markéta ZelenkováMarkéta Zelenková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 3.59 +1.2 m/s
33 Martina AchcenitováMartina Achcenitová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 3.59 +2.2 m/s 3,39 +1.5 m/s
34 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 3.51 +1.5 m/s
35 Anežka PalánováAnežka Palánová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 3.48 +1.3 m/s
36 Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 3.39 +1.2 m/s
37 Michaela DudeškováMichaela Dudešková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 3.37 +2.1 m/s
38 Sára StrnadováSára Strnadová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 3.25 +1.5 m/s
39 Nikola LiškováNikola Lišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 3.24 +2.2 m/s
40 Nela SatrapováNela Satrapová
Atletika JemniceAtletika Jemnice
02 3.24 +1.4 m/s
41 Viktorie ŠtroblováViktorie Štroblová
Atletika JemniceAtletika Jemnice
03 3.22 +2.4 m/s 2,89 +1.0 m/s
42 Marie Anna PrůžováMarie Anna Průžová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
02 3.16 +2.6 m/s 3,06 +1.4 m/s
43 Jana SamkováJana Samková
Atletika JemniceAtletika Jemnice
03 2.99 +2.3 m/s
44 Lenka ŽákováLenka Žáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 2.74 +1.3 m/s
45 Hana TesařováHana Tesařová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 2.74 +2.1 m/s
MB Iveta MyslivcováIveta Myslivcová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
00 3.93 +0.5 m/s
MB Jana ZerzánkováJana Zerzánková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 3.75 +0.9 m/s
Daniela NovotnáDaniela Novotná
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 DNS
Kristýna ProcházkováKristýna Procházková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 DNS
Kateřina ŠebováKateřina Šebová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 DNS
Julie VotoupalováJulie Votoupalová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 DNS
Nikola VenhodováNikola Venhodová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 DNS
Karolína KratochvílováKarolína Kratochvílová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 NM
Veronika HübschováVeronika Hübschová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 NM
Barbora ŠtelclováBarbora Štelclová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 NM
Celkem 55 závodníků

trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 12.68 +2.1 m/s
Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 DNS
Jakub StejskalJakub Stejskal
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 DNS
Celkem 3 závodníků

trojskok - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 13.70 +2.7 m/s 13,21 +1.9 m/s 7.00
Celkem 1 závodníků

trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 11.77 +2.8 m/s 11,58 +2.0 m/s 7.00
Celkem 1 závodníků

trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 10.26 +1.4 m/s 7.00
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina HoudkováKateřina Houdková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 08.82 7.00
2 Leona KárníkováLeona Kárníková
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
98 08.39 5.00
3 Adéla SchütznerováAdéla Schütznerová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 08.24 4.00
4 Natálie ReichováNatálie Reichová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 08.07 3.00
5 Adéla StrnadováAdéla Strnadová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
98 07.27 2.00
6 Michaela MarešováMichaela Marešová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 06.68 1.00
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nela NetoličkováNela Netoličková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 10.12 11.00
2 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
00 09.96 9.00
3 Eliška KrajčováEliška Krajčová
Atletika JemniceAtletika Jemnice
01 09.50 8.00
4 Veronika HübschováVeronika Hübschová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 08.86 7.00
5 Tereza HabermannováTereza Habermannová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 08.77 6.00
6 Klára DlapkováKlára Dlapková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 08.57 5.00
7 Adéla ČečákováAdéla Čečáková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
00 08.08 4.00
8 Anna NekolováAnna Nekolová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
00 07.98 3.00
9 Kateřina ŠvecováKateřina Švecová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
00 07.80 2.00
10 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 07.78 1.00
11 Klára DvořákováKlára Dvořáková
Atletika JemniceAtletika Jemnice
00 07.62
12 Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 07.44
13 Zdeňka SeveldováZdeňka Seveldová
Atletika JemniceAtletika Jemnice
00 07.22
14 Adéla-Natálie ŠpulákováAdéla-Natálie Špuláková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 07.10
15 Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 06.90
16 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 05.82
17 Jana KaráskováJana Karásková
Atletika JemniceAtletika Jemnice
02 05.19
18 Nikola LiškováNikola Lišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 DNS
19 Julie VotoupalováJulie Votoupalová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 DNS
Celkem 19 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej KadlecOndřej Kadlec
Atletika JemniceAtletika Jemnice
00 11.20 11.00
2 Sebastien PilařSebastien Pilař
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 09.91 9.00
3 Vojtěch ŠvaříčekVojtěch Švaříček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 09.52 8.00
4 Ondřej GrulichOndřej Grulich
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 08.90 7.00
5 Vojtěch KolářVojtěch Kolář
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
02 07.20 6.00
6 Jakub KaplánekJakub Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 06.78 5.00
7 Martin VithaMartin Vitha
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 06.72 4.00
8 Lukáš LibertLukáš Libert
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 06.60 3.00
MB Michal ČihákMichal Čihák
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 DNS
Vít KoubíkVít Koubík
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 DNS
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gabriela MachyánováGabriela Machyánová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
96 07.49 7.00
2 Petra MackováPetra Macková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
97 07.36 5.00
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 13.09 7.00
2 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 11.79 5.00
3 Richard VeletaRichard Veleta
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
98 10.71 4.00
4 Štěpán MarekŠtěpán Marek
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
99 10.39 3.00
5 Jiří KaplánekJiří Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 09.75 2.00
Jiří JuřičkaJiří Juřička
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
76 DNS
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 13.41 7.00
2 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 11.75 5.00
3 Michal NejedlýMichal Nejedlý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 10.89 4.00
4 Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 10.52 3.00
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
84 12.39
2 Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 10.67 7.00
3 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
73 10.55
4 Radek VitovskýRadek Vitovský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
81 10.06
5 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 09.79
6 Lukáš PodolskýLukáš Podolský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 09.10 5.00
7 Petr HornýPetr Horný
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
69 07.39 4.00
8 Josef NovákJosef Novák
Atletika JemniceAtletika Jemnice
58 07.15 3.00
Celkem 8 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ČečákováAdéla Čečáková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
00 30.19 11.00
2 Nela NetoličkováNela Netoličková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 29.38 9.00
3 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 24.61 8.00
4 Klára DlapkováKlára Dlapková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 24.17 7.00
5 Karolína NovotnáKarolína Novotná
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 23.93 6.00
6 Tereza HabermannováTereza Habermannová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 22.81 5.00
7 Veronika HübschováVeronika Hübschová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 20.10 4.00
8 Monika TrojanováMonika Trojanová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 20.08 3.00
9 Natálie TeplanováNatálie Teplanová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 20.02 2.00
10 Natálie PražákováNatálie Pražáková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 19.10 1.00
11 Daniela BendováDaniela Bendová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
00 17.90
12 Anna NekolováAnna Nekolová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
00 17.87
13 Karolína MutlováKarolína Mutlová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 17.57
14 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 12.91
15 Lucie ČernáLucie Černá
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
02 11.41
16 Kateřina ŠvecováKateřina Švecová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
00 DNS
17 Mirka VáňováMirka Váňová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 DNS
Celkem 17 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub EliášJakub Eliáš
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
00 30.21 11.00
2 Michal ČihákMichal Čihák
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 23.05 9.00
3 Ondřej GrulichOndřej Grulich
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 22.81 8.00
4 Viktor LanghansViktor Langhans
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 20.32 7.00
5 Martin KocurMartin Kocur
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 19.87 6.00
6 Lukáš LibertLukáš Libert
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 17.32 5.00
Celkem 6 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva BurdováEva Burdová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
66 26.50
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora NováčkováBarbora Nováčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 28.40 7.00
2 Kateřina HoudkováKateřina Houdková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 23.83 5.00
3 Marcela VojáčkováMarcela Vojáčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 22.72 4.00
4 Adéla SchütznerováAdéla Schütznerová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 21.99 3.00
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 47.68 7.00
2 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 36.84 5.00
3 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 32.40 4.00
4 Štěpán MarekŠtěpán Marek
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
99 26.43 3.00
5 Richard VeletaRichard Veleta
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
98 23.98 2.00
6 Jiří KaplánekJiří Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 22.81 1.00
7 Jan StaněkJan Staněk
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
99 22.78
8 Petr PejchalPetr Pejchal
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
99 21.55
9 Tadeáš VašíčekTadeáš Vašíček
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
99 15.79
Jiří JuřičkaJiří Juřička
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
76 DNS
Celkem 10 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 36.67 7.00
2 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 35.23 5.00
3 Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 34.00 4.00
4 Michal NejedlýMichal Nejedlý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 29.93 3.00
5 Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 23.66 2.00
Celkem 5 závodníků

hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
84 40.94
2 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
73 36.37
3 Radek VitovskýRadek Vitovský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
81 32.86
4 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 28.87
Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 DNS
Pavel ZajícPavel Zajíc
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
53 DNS
Celkem 6 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina HoudkováKateřina Houdková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 43.18 7.00
2 Barbora NováčkováBarbora Nováčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 40.67 5.00
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ČečákováAdéla Čečáková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
00 35.61 11.00
2 Adéla-Natálie ŠpulákováAdéla-Natálie Špuláková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 26.31 9.00
3 Tereza HabermannováTereza Habermannová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 24.84 8.00
4 Natálie PražákováNatálie Pražáková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 23.74 7.00
5 Klára DlapkováKlára Dlapková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 23.48 6.00
6 Kateřina ŠvecováKateřina Švecová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
00 17.85 5.00
7 Nela NetoličkováNela Netoličková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 17.83 4.00
8 Sabina NestrojilováSabina Nestrojilová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
02 17.01 3.00
9 Karolína NovotnáKarolína Novotná
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 15.65 2.00
10 Marie Anna PrůžováMarie Anna Průžová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
02 13.29 1.00
11 Karolína KratochvílováKarolína Kratochvílová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 NM
Celkem 11 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sebastien PilařSebastien Pilař
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 25.59 11.00
2 Viktor LanghansViktor Langhans
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 14.90 9.00
3 Martin KocurMartin Kocur
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 13.21 8.00
Michal ČihákMichal Čihák
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 DNS
Celkem 4 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 36.80 7.00
2 Daniel KinclDaniel Kincl
Atletika JemniceAtletika Jemnice
98 30.95 5.00
3 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 17.11 4.00
4 Jiří KaplánekJiří Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 12.51 3.00
Jiří JuřičkaJiří Juřička
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
76 DNS
Celkem 5 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 50.35 7.00
2 Michal NejedlýMichal Nejedlý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 37.68 5.00
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
73 36.82
2 Pavel ZajícPavel Zajíc
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
53 35.00
3 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
84 29.38
4 Josef NovákJosef Novák
Atletika JemniceAtletika Jemnice
58 22.44 7.00
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JEMNI JEMNI Atletika JemniceAtletika Jemnice 015.00
2 SVCLE SVCLE STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 011.00
3 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 007.00
4 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 005.00
Poznámky:
Stav po: 1500 m, kladivo 7,26kg, koule 7,26kg
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 059.00
2 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 029.00
3 HBROD HBROD TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 014.00
4 NMMOR NMMOR TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 012.00
5 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 008.00
6 SVCLE SVCLE STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 007.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 400 m, 1500 m, 110 m př., disk 1,75kg, kladivo 6kg, koule 6kg, dálka, trojskok, výška
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 062.00
2 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 031.00
3 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 021.00
4 HUMPO HUMPO TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 016.00
5 JEMNI JEMNI Atletika JemniceAtletika Jemnice 012.00
6 HBROD HBROD TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 009.00
7 SVCLE SVCLE STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 007.00
8 VELME VELME TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 005.00
NMMOR NMMOR TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 005.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 400 m, 110 m př., disk 1,5kg, kladivo 5kg, koule 5kg, dálka, trojskok, výška, 100 m, 400 m
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 148.00
2 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 095.00
3 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 062.00
4 HUMPO HUMPO TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 052.00
5 JEMNI JEMNI Atletika JemniceAtletika Jemnice 036.00
6 NMMOR NMMOR TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 029.00
7 VELME VELME TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 023.00
8 HBROD HBROD TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 009.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 300 m, 1500 m, 100 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, koule 4kg, dálka, výška, 4x60 m, 100 m př., 60 m, 60 m, 60 m, 300 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 VELME VELME TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 019.00
2 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 017.00
3 HUMPO HUMPO TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 007.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, koule 4kg, dálka
Celkem 3 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 058.00
2 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 051.00
3 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 050.00
4 SVCLE SVCLE STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 005.00
VELME VELME TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 005.00
6 HUMPO HUMPO TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 001.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 400 m, 1500 m, 100 m př., disk 1kg, kladivo 3kg, koule 3kg, dálka, trojskok, výška, 4x100 m, 100 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 199.00
2 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 165.00
3 NMMOR NMMOR TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 078.00
4 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 054.00
5 HBROD HBROD TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 020.00
6 JEMNI JEMNI Atletika JemniceAtletika Jemnice 009.00
7 VELME VELME TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 003.00
HUMPO HUMPO TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 003.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 300 m, 1500 m, 100 m př., disk 0,75kg, kladivo 3kg, koule 3kg, dálka, výška, 4x60 m, 100 m př., 100 m př., 60 m, 60 m, 60 m, 300 m, 300 m, 300 m, 4x60 m, 4x60 m
Celkem 8 závodníků