Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva

Jihlava (23. 5. 2015)

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 1.88
MB David ŠuteraDavid Šutera
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
89 1.91
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Libor ČaloudLibor Čaloud
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
97 1.58 7.00
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 1.73 7.00
2 Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
99 1.64 5.00
3 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 1.61 4.00
Jakub KirchdorferJakub Kirchdorfer
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 1.61 3.00
5 Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
99 1.55 2.00
Matěj PekárekMatěj Pekárek
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
98 DNS
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 1.52 11.00
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 1.47 9.00
3 Tomáš RyškaTomáš Ryška
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 1.47 8.00
4 Tadeáš JaníkTadeáš Janík
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 1.42 7.00
5 Vít KoubíkVít Koubík
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 1.37 6.00
6 Tomáš ChmelařTomáš Chmelař
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
01 1.37 5.00
7 Vojtěch KolářVojtěch Kolář
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
02 1.27 4.00
8 Pavel KinclPavel Kincl
Atletika JemniceAtletika Jemnice
02 1.22 3.00
MB Michal ČihákMichal Čihák
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 1.42
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michaela BurdaMichaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 1.52
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Markéta MalečkováMarkéta Malečková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 1.41 7.00
2 Barbora NováčkováBarbora Nováčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 1.32 5.00
3 Marcela VojáčkováMarcela Vojáčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 1.27 4.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Sabina KylerováSabina Kylerová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 1.47 11.00
2 Natálie PražákováNatálie Pražáková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 1.44 9.00
3 Veronika JůzováVeronika Jůzová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 1.38 8.00
4 Viktorie VáňováViktorie Váňová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 1.38 7.00
5 Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 1.35 6.00
6 Vendula ŠírováVendula Šírová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
00 1.27 5.00
7 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
01 1.27 4.00
8 Tereza PokornáTereza Pokorná
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 1.22 3.00
9 Veronika CardováVeronika Cardová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
02 1.22 2.00
Daniela NovotnáDaniela Novotná
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 DNP
Barbora ŠtelclováBarbora Štelclová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 DNP
Celkem 11 závodníků