Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Yettiho Summer Games

Šumperk (14. 5. 2015)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 AC Prostějov AC Prostějov 09.51 7.00
2 Adam DubovýAdam Dubový 04 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.64 6.00
3 Pavel DohnalPavel Dohnal 04 AK Olomouc AK Olomouc 09.94
4 Ondřej BudařOndřej Budař 04 SK Přerov SK Přerov 09.99
5 Michal KopaMichal Kopa 04 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.27
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexander DutkaAlexander Dutka 04 AK Olomouc AK Olomouc 09.73 2.50
2 Richard HorákRichard Horák 05 TJ Uničov TJ Uničov 09.88
3 Max BeranMax Beran 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.35
4 Martin Robert HorryMartin Robert Horry 06 AK Šternberk AK Šternberk 10.76
5 Adam BelejAdam Belej 05 AK Šternberk AK Šternberk 10.87
6 Jakub BitterJakub Bitter 05 SK Hranice SK Hranice 11.01
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 AK Olomouc AK Olomouc 09.72 4.00
2 Šimon KikaŠimon Kika 04 AK Olomouc AK Olomouc 09.73 2.50
3 Michal KalábMichal Kaláb 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.25
4 Daniel IndraDaniel Indra 04 AC Prostějov AC Prostějov 10.26
5 Jakub HrazdilJakub Hrazdil 05 SK Hranice SK Hranice 10.84
6 Max SpillerMax Spiller 06 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.88
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KrátkýPetr Krátký 04 AK Olomouc AK Olomouc 10.15
2 Tomáš MacákTomáš Macák 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.27
3 Daniel PlachýDaniel Plachý 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.60
4 Vojtěch PrečanVojtěch Prečan 04 AC Prostějov AC Prostějov 10.62
5 Tomáš RakusTomáš Rakus 06 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.97
6 Lukáš PavelaLukáš Pavela 04 AK Šternberk AK Šternberk 11.31
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef RichterJosef Richter 05 AK Šternberk AK Šternberk 09.77 1.00
2 Matyáš MaturaMatyáš Matura 04 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.89
3 Jan KobzaJan Kobza 04 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.95
4 Daniel SlavíkDaniel Slavík 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.51
5 Tomáš PekařTomáš Pekař 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 11.44
6 Jan SoušekJan Soušek 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 12.22
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VojáčekMatěj Vojáček 04 SK Přerov SK Přerov 09.29 11.00
2 Dominik SvobodaDominik Svoboda 04 AC Prostějov AC Prostějov 09.30 9.00
3 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 AK Olomouc AK Olomouc 09.69 5.00
4 Lukáš VitekLukáš Vitek 05 AC Prostějov AC Prostějov 09.95
5 Antonín SvobodaAntonín Svoboda 05 SK Hranice SK Hranice 10.83
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr DivišPetr Diviš 06 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.59
2 KrovDavid KrovDavid 06 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.69
3 Dominik PapicaDominik Papica 06 AK Šternberk AK Šternberk 11.19
4 David KornerDavid Korner 06 TJ Šumperk TJ Šumperk 11.74
5 Patrik MusialPatrik Musial 06 TJ Šumperk TJ Šumperk 11.93
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KhýrDaniel Khýr 04 AC Prostějov AC Prostějov 09.46 8.00
2 Kryštof BartoňKryštof Bartoň 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.14
3 Jan BittnerJan Bittner 05 AK Olomouc AK Olomouc 10.35
4 Michal NekoksaMichal Nekoksa 05 AC Prostějov AC Prostějov 10.57
5 Antonín ZemanAntonín Zeman 06 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.59
6 Mathiew HokadajMathiew Hokadaj 05 AK Olomouc AK Olomouc 11.56
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MalíkMatěj Malík 06 SK Hranice SK Hranice 12.91
Celkem 1 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.44 9.00
2 Valerie DitmarováValerie Ditmarová 04 AK Olomouc AK Olomouc 09.77 2.00
3 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk AK Šternberk 09.99
4 Linda ČernoškováLinda Černošková 04 AK Olomouc AK Olomouc 10.21
5 Alžběta HájkováAlžběta Hájková 05 AK Olomouc AK Olomouc 10.23
6 Ludmila StejskalováLudmila Stejskalová 04 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.27
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BílkováTereza Bílková 04 AC Prostějov AC Prostějov 09.51 6.00
2 Gabriela BurdováGabriela Burdová 04 AK Olomouc AK Olomouc 10.03
3 Silvie BeňováSilvie Beňová 05 SK Přerov SK Přerov 10.07
4 Jana DrásalováJana Drásalová 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.39
5 Klára BudinováKlára Budinová 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.85
6 Eliška GajdoštínováEliška Gajdoštínová 04 AK Šternberk AK Šternberk 11.69
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna HajdukováMagdaléna Hajduková 04 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.49 8.00
2 Klára HýbnerováKlára Hýbnerová 04 TJ Uničov TJ Uničov 10.14
3 Nela HájkováNela Hájková 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.26
4 Laura LapčíkováLaura Lapčíková 05 SK Hranice SK Hranice 10.92
5 Aneta HegerováAneta Hegerová 06 SK Hranice SK Hranice 11.22
6 Sabina CharvátováSabina Charvátová 06 AK Šternberk AK Šternberk 11.42
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KročováLucie Kročová 05 SK Hranice SK Hranice 09.98
2 Monika HansgutováMonika Hansgutová 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.39
3 Emma KotzmannováEmma Kotzmannová 06 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.53
4 Klára IndrákováKlára Indráková 05 SK Přerov SK Přerov 10.56
5 Elen KinclováElen Kinclová 06 TJ Uničov TJ Uničov 11.00
6 Barbora KnoppováBarbora Knoppová 06 AK Šternberk AK Šternberk 12.44
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína MičudováPavlína Mičudová 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 09.51 6.00
2 Elen MelcrováElen Melcrová 04 AK Olomouc AK Olomouc 09.99
3 Anna LochmannováAnna Lochmannová 05 AK Olomouc AK Olomouc 10.46
4 Zuzana LovětínskáZuzana Lovětínská 06 SK Hranice SK Hranice 11.15
5 Natálie MölerováNatálie Mölerová 05 AK Šternberk AK Šternberk 11.84
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 TJ Uničov TJ Uničov 09.67 4.00
2 Júlie NekoksováJúlie Nekoksová 05 AC Prostějov AC Prostějov 09.88 1.00
3 Jolana NiebauerováJolana Niebauerová 04 AK Olomouc AK Olomouc 10.36
4 Eliška SmýkalováEliška Smýkalová 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 11.08
5 Veronika PlodkováVeronika Plodková 05 AK Olomouc AK Olomouc 11.62
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie PoláškováJulie Polášková 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 09.34 11.00
2 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 AC Prostějov AC Prostějov 09.51 6.00
3 Eva StudenáEva Studená 04 TJ Uničov TJ Uničov 10.00
4 Sára SikorováSára Sikorová 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 11.18
5 Eliška PrchlíkováEliška Prchlíková 06 AK Šternberk AK Šternberk 11.30
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková 04 AK Olomouc AK Olomouc 09.73 3.00
2 Vendula ŠkrabákováVendula Škrabáková 04 SK Přerov SK Přerov 10.44
3 Eliška ZámečníkováEliška Zámečníková 06 TJ Uničov TJ Uničov 10.54
4 Matylda ŠkrachováMatylda Škrachová 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.73
5 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 AK Olomouc AK Olomouc 11.04
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ŠvarcováZuzana Švarcová 04 SK Přerov SK Přerov 10.00
2 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.55
3 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.61
4 Lucie KočnarováLucie Kočnarová 04 SK Hranice SK Hranice 11.15
MB Zuzana PlodkováZuzana Plodková 03 AK Olomouc AK Olomouc 10.49
MB Petra VrubelováPetra Vrubelová 07 TJ Uničov TJ Uničov 11.40
Celkem 6 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk AK Šternberk 1:53.4 11.00
2 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk AK Šternberk 2:03.8 9.00
3 Marcela HlouškováMarcela Hloušková 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 2:04.6 7.00
4 Veronika MáčalováVeronika Máčalová 04 AK Šternberk AK Šternberk 2:06.8 6.00
5 Kristýna KolářováKristýna Kolářová 04 AK Olomouc AK Olomouc 2:07.4 5.00
6 Linda ČernoškováLinda Černošková 04 AK Olomouc AK Olomouc 2:10.2 4.00
7 Klára HýbnerováKlára Hýbnerová 04 TJ Uničov TJ Uničov 2:17.7
8 Zuzana BernáZuzana Berná 04 SK Hranice SK Hranice 2:18.0
9 Zuzana MacourkováZuzana Macourková 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 2:18.8
10 Hana KlanicováHana Klanicová 05 SK Hranice SK Hranice 2:27.3
11 Veronika BučkováVeronika Bučková 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 2:40.4
Míša KubešováMíša Kubešová 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Elen MelcrováElen Melcrová 04 AK Olomouc AK Olomouc 2:04.0 8.00
2 Radka VrtalováRadka Vrtalová 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 2:11.0 3.00
3 Gabriela SásováGabriela Sásová 04 AK Šternberk AK Šternberk 2:12.4 2.00
4 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 2:14.5 1.00
5 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 04 TJ Uničov TJ Uničov 2:15.5
6 Julie PoláškováJulie Polášková 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 2:20.3
7 Jolana NiebauerováJolana Niebauerová 04 AK Olomouc AK Olomouc 2:23.2
8 Eliška ZelováEliška Zelová 05 AK Olomouc AK Olomouc 2:30.3
9 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 2:32.0
MB Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 AK Olomouc AK Olomouc 2:16.4
MB Zuzana SalajováZuzana Salajová 07 TJ Uničov TJ Uničov 2:28.2
MB Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 07 TJ Uničov TJ Uničov 2:35.0
Celkem 12 závodníků

800 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 AK Olomouc AK Olomouc 2:58.4 7.00
2 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 SK Přerov SK Přerov 3:02.4 5.00
3 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 3:04.5 4.00
4 Matěj HápMatěj Háp 04 AK Olomouc AK Olomouc 3:04.8 3.00
5 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 SK Přerov SK Přerov 3:05.3 2.00
6 Matěj HýbnerMatěj Hýbner 05 TJ Uničov TJ Uničov 3:06.6 1.00
7 Daniel IndraDaniel Indra 04 AC Prostějov AC Prostějov 3:08.5
8 Matyáš JecuMatyáš Jecu 06 TJ Šumperk TJ Šumperk 3:16.4
9 Matouš AdámekMatouš Adámek 05 SK Hranice SK Hranice 3:16.8
10 Michal KopaMichal Kopa 04 TJ Šumperk TJ Šumperk 3:21.6 1.00
11 Mathiew HokadajMathiew Hokadaj 05 AK Olomouc AK Olomouc 3:22.7
12 Lukáš HanzelkaLukáš Hanzelka 05 SK Přerov SK Přerov 3:37.8
Matěj BaslarMatěj Baslar 04 TJ Šumperk TJ Šumperk DNP
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 AK Olomouc AK Olomouc 2:53.5 11.00
2 Jason ZansambiJason Zansambi 04 AK Šternberk AK Šternberk 2:56.3 9.00
3 Ladislav ProcházkaLadislav Procházka 04 SK Hranice SK Hranice 2:57.2 8.00
4 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk AK Šternberk 2:59.2 6.00
5 Jaromír VachutkaJaromír Vachutka 05 AK Olomouc AK Olomouc 3:08.5
6 David VáňaDavid Váňa 05 AK Olomouc AK Olomouc 3:10.2
7 Matyáš MaturaMatyáš Matura 04 TJ Šumperk TJ Šumperk 3:11.3
8 Jaromír NezhybaJaromír Nezhyba 04 SK Přerov SK Přerov 3:13.0
9 Lukáš VitekLukáš Vitek 05 AC Prostějov AC Prostějov 3:17.7
10 Pavel NečekPavel Neček 05 TJ Uničov TJ Uničov 3:20.3
11 Erik TalaErik Tala 06 SK Přerov SK Přerov 3:21.6
12 Robert ŠánaRobert Šána 06 TJ Šumperk TJ Šumperk 3:29.2
Celkem 12 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Khýr,Vítek,Indra,Dostálek Khýr,Vítek,Indra,Dostálek AC Prostějov AC Prostějov 37.86 11.00
2 Dubový,Kobza,Matura,Kopa Dubový,Kobza,Matura,Kopa TJ Šumperk TJ Šumperk 38.42 9.00
3 Mondek,Zansambi,Horry,Vereskov Mondek,Zansambi,Horry,Vereskov AK Šternberk AK Šternberk 40.07 5.00
4 Háp,Jákob,Vachutrka,Váňa Háp,Jákob,Vachutrka,Váňa AK Olomouc AK Olomouc 40.27 3.00
5 Babek,Soušek,Pekař,Střída Babek,Soušek,Pekař,Střída Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 42.83
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Budař,Karlík ,Kouba,Punge Budař,Karlík ,Kouba,Punge SK Přerov SK Přerov 39.94 6.00
2 Beran,Háger,Kratochvíl.Skácel Beran,Háger,Kratochvíl.Skácel Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 40.24 4.00
3 Pražák,Drásal,Spiller,Šána Pražák,Drásal,Spiller,Šána TJ Šumperk TJ Šumperk 42.28 1.00
4 Neček T.+P,Horák,Hýbner Neček T.+P,Horák,Hýbner TJ Uničov TJ Uničov 42.55
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Diviš,Krov,Rakus,Zerman Diviš,Krov,Rakus,Zerman Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 38.99 8.00
2 Harapát,Macák,Slavík,Bartoň Harapát,Macák,Slavík,Bartoň TJ Šumperk TJ Šumperk 39.40 7.00
3 Dýmal,Hanzelka,Pěček,Tala Dýmal,Hanzelka,Pěček,Tala SK Přerov SK Přerov 41.56 2.00
4 Jecu,Körner,Hatala,Pokorný Jecu,Körner,Hatala,Pokorný TJ Šumperk TJ Šumperk 42.56
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Černocká,Švestková,Sásová,Grégrová Černocká,Švestková,Sásová,Grégrová AK Šternberk AK Šternberk 37.70 11.00
2 Dobešová,Hajduková,Venoušová,Kotzmannová Dobešová,Hajduková,Venoušová,Kotzmannová TJ Šumperk TJ Šumperk 38.40 9.00
3 Burdová, Kolářová,Niebeuerová,Stejskalová Burdová, Kolářová,Niebeuerová,Stejskalová AK Olomouc AK Olomouc 38.92 8.00
4 Mičudová,sedláčková,Šťastná,Vrtalová Mičudová,sedláčková,Šťastná,Vrtalová Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 40.38 7.00
5 Lapčíková,Kočnarová,Berná,Kročová Lapčíková,Kočnarová,Berná,Kročová SK Hranice SK Hranice 41.78 4.00
6 Beňová,Hoffmannová,Chmelařová,Novotná Beňová,Hoffmannová,Chmelařová,Novotná SK Přerov SK Přerov 42.29
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bundilová,Máčalová,Gucká,Gajdoštínová Bundilová,Máčalová,Gucká,Gajdoštínová AK Šternberk AK Šternberk 40.69 6.00
2 Bittnerová, hájková,Lochmannová,Zelová Bittnerová, hájková,Lochmannová,Zelová AK Olomouc AK Olomouc 41.17 5.00
3 Bučková,Hansgutová,Macourková,Pacovská Bučková,Hansgutová,Macourková,Pacovská Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 42.07 3.00
4= Hloušková,Drásalová,Sikorová S.,Sikorová T. Hloušková,Drásalová,Sikorová S.,Sikorová T. TJ Šumperk TJ Šumperk 42.16 1.50
4= Hybnerová,Malíková,Studená,Navrátilová Hybnerová,Malíková,Studená,Navrátilová TJ Uničov TJ Uničov 42.16 1.50
6= Salajová,Navrátilová,Zámečníková,Vrubelová Salajová,Navrátilová,Zámečníková,Vrubelová TJ Uničov TJ Uničov 42.66
6= Indráková,muchová,Štajnarová,Železná Indráková,muchová,Štajnarová,Železná SK Přerov SK Přerov 42.66
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal KalábMichal Kaláb
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 4.15 11.00
2 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník
AK Olomouc AK Olomouc
04 4.08 9.00
3 Matěj VojáčekMatěj Vojáček
SK Přerov SK Přerov
04 4.05 8.00
4 Pavel DohnalPavel Dohnal
AK Olomouc AK Olomouc
04 4.00 7.00
5 Ladislav ProcházkaLadislav Procházka
SK Hranice SK Hranice
04 4.00 6.00
6 Jaromír NezhybaJaromír Nezhyba
SK Přerov SK Přerov
04 3.96 5.00
7 Jan KobzaJan Kobza
TJ Šumperk TJ Šumperk
04 3.94 4.00
8 Jason ZansambiJason Zansambi
AK Šternberk AK Šternberk
04 3.92 3.00
9 Viktor LankasViktor Lankas
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 3.92 2.00
10 Šimon KikaŠimon Kika
AK Olomouc AK Olomouc
04 3.89 1.00
11 Josef RichterJosef Richter
AK Šternberk AK Šternberk
05 3.80
12 Kryštof BartoňKryštof Bartoň
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 3.79
13 Ondřej MondekOndřej Mondek
AK Šternberk AK Šternberk
05 3.78
14 Marek JurkulákMarek Jurkulák
AK Šternberk AK Šternberk
05 3.72
15 Ondřej BudařOndřej Budař
SK Přerov SK Přerov
04 3.70
16 Ondřej PražákOndřej Pražák
TJ Šumperk TJ Šumperk
04 3.65
17 Michal KopaMichal Kopa
TJ Šumperk TJ Šumperk
04 3.54
18 Jakub BitterJakub Bitter
SK Hranice SK Hranice
05 3.52
19 Petr DivišPetr Diviš
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
06 3.51
20 Jan BittnerJan Bittner
AK Olomouc AK Olomouc
05 3.49
21 Samuel PungeSamuel Punge
SK Přerov SK Přerov
06 3.47
22 Jan HarapádJan Harapád
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 3.46
23 Vojtěch PrečanVojtěch Prečan
AC Prostějov AC Prostějov
04 3.36
24 Michal HagerMichal Hager
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 3.30
25 Michal SkácelMichal Skácel
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
06 3.28
26 Alexander DutkaAlexander Dutka
AK Olomouc AK Olomouc
04 3.24
27 Adam HatalaAdam Hatala
TJ Šumperk TJ Šumperk
06 3.21
28 Matouš AdámekMatouš Adámek
SK Hranice SK Hranice
05 3.18
29 Matyáš JecuMatyáš Jecu
TJ Šumperk TJ Šumperk
06 3.15
30 Jakub HrazdilJakub Hrazdil
SK Hranice SK Hranice
05 3.12
31 Robert ŠánaRobert Šána
TJ Šumperk TJ Šumperk
06 3.10
32= Antonín SvobodaAntonín Svoboda
SK Hranice SK Hranice
05 3.08
32= Patrik DivokaPatrik Divoka
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
06 3.08
34= Daniel PlachýDaniel Plachý
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 3.06
34= Mathiew HokadajMathiew Hokadaj
AK Olomouc AK Olomouc
05 3.06
36 KrovDavid KrovDavid
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
06 3.01
37 Tomáš RakusTomáš Rakus
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
06 2.92
38 Adam HegerAdam Heger
SK Hranice SK Hranice
06 2.91
Celkem 38 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk TJ Šumperk
04 4.04 11.00
2 Tereza GrégrováTereza Grégrová
AK Šternberk AK Šternberk
04 4.00 9.00
3 Magdaléna HajdukováMagdaléna Hajduková
TJ Šumperk TJ Šumperk
04 3.92 8.00
4 Valerie DitmarováValerie Ditmarová
AK Olomouc AK Olomouc
04 3.78 7.00
5 Míša KubešováMíša Kubešová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 3.76 6.00
6 Kristýna KolářováKristýna Kolářová
AK Olomouc AK Olomouc
04 3.75 5.00
7 Jolana ŠvestkováJolana Švestková
AK Šternberk AK Šternberk
05 3.74 4.00
8 Ludmila StejskalováLudmila Stejskalová
TJ Šumperk TJ Šumperk
04 3.70 3.00
9 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková
AK Olomouc AK Olomouc
04 3.70 2.00
10 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková
AC Prostějov AC Prostějov
05 3.68 1.00
11 Linda ČernoškováLinda Černošková
AK Olomouc AK Olomouc
04 3.65
12 Júlie NekoksováJúlie Nekoksová
AC Prostějov AC Prostějov
05 3.59
13 Anna StejskalováAnna Stejskalová
AK Olomouc AK Olomouc
05 3.53
14= Pavlína MičudováPavlína Mičudová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 3.45
14= Zuzana BernáZuzana Berná
SK Hranice SK Hranice
04 3.45
14= Aneta UlehlováAneta Ulehlová
SK Přerov SK Přerov
04 3.45
17= Marcela HlouškováMarcela Hloušková
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 3.42
17= Alžběta HájkováAlžběta Hájková
AK Olomouc AK Olomouc
05 3.42
19 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk AK Šternberk
05 3.40
20 Veronika MáčalováVeronika Máčalová
AK Šternberk AK Šternberk
04 3.37
21 Anna LochmannováAnna Lochmannová
AK Olomouc AK Olomouc
05 3.26
22= Tereza BílkováTereza Bílková
AC Prostějov AC Prostějov
04 3.25
22= Lucie KročováLucie Kročová
SK Hranice SK Hranice
05 3.25
24 Emma KotzmannováEmma Kotzmannová
TJ Šumperk TJ Šumperk
06 3.16
25 Laura LapčíkováLaura Lapčíková
SK Hranice SK Hranice
05 3.15
26 Monika HoffmannováMonika Hoffmannová
SK Přerov SK Přerov
05 3.12
27 Hana KlanicováHana Klanicová
SK Hranice SK Hranice
05 3.07
28 Tereza NovotnáTereza Novotná
SK Přerov SK Přerov
05 3.05
29= Zuzana LovětínskáZuzana Lovětínská
SK Hranice SK Hranice
06 3.00
29= Gabriela BurdováGabriela Burdová
AK Olomouc AK Olomouc
04 3.00
31 Vendula ŠkrabákováVendula Škrabáková
SK Přerov SK Přerov
04 2.97
32 Eliška BundilováEliška Bundilová
AK Šternberk AK Šternberk
06 2.96
33 Sára SikorováSára Sikorová
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 2.95
34 ŽeleznáBarbora ŽeleznáBarbora
SK Přerov SK Přerov
05 2.90
35 Karolína BurdejováKarolína Burdejová
SK Hranice SK Hranice
05 2.88
36 Aneta HegerováAneta Hegerová
SK Hranice SK Hranice
06 2.75
37 Klára BudinováKlára Budinová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 2.72
38 Veronika PlodkováVeronika Plodková
AK Olomouc AK Olomouc
05 2.68
39 Sabina CharvátováSabina Charvátová
AK Šternberk AK Šternberk
06 2.65
40 magdaléna Muchovámagdaléna Muchová
SK Přerov SK Přerov
05 2.20
MB Zuzana ZadinováZuzana Zadinová
AK Olomouc AK Olomouc
03 3.35
MB Zuzana PlodkováZuzana Plodková
AK Olomouc AK Olomouc
03 3.33
MB Bára PražákováBára Pražáková
TJ Šumperk TJ Šumperk
07 3.32
Barbora KnoppováBarbora Knoppová
AK Šternberk AK Šternberk
06 DNP
Celkem 44 závodníků

trojskok - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj VojáčekMatěj Vojáček
SK Přerov SK Přerov
04 02.00 11.00
2 Ladislav ProcházkaLadislav Procházka
SK Hranice SK Hranice
04 01.95 9.00
3 Marek DrásalMarek Drásal
TJ Šumperk TJ Šumperk
04 01.95 8.00
4 Viktor LankasViktor Lankas
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 01.90 7.00
5 Petr KrátkýPetr Krátký
AK Olomouc AK Olomouc
04 01.85 6.00
6 Jakub DostálekJakub Dostálek
AC Prostějov AC Prostějov
05 01.80 5.00
7 Adam DubovýAdam Dubový
TJ Šumperk TJ Šumperk
04 01.80 4.00
8 David VáňaDavid Váňa
AK Olomouc AK Olomouc
05 01.80 3.00
9 Jaromír NezhybaJaromír Nezhyba
SK Přerov SK Přerov
04 01.75 2.00
9= Jakub HrazdilJakub Hrazdil
SK Hranice SK Hranice
05 01.75 0.50
9= Matěj PěčekMatěj Pěček
SK Přerov SK Přerov
06 01.75 0.50
11 Matěj HápMatěj Háp
AK Olomouc AK Olomouc
04 01.75
13 Ondřej PražákOndřej Pražák
TJ Šumperk TJ Šumperk
04 01.70
14= Max SpillerMax Spiller
TJ Šumperk TJ Šumperk
06 01.65
14= Daniel SlavíkDaniel Slavík
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 01.65
14= Antonín SvobodaAntonín Svoboda
SK Hranice SK Hranice
05 01.65
14= Jan BittnerJan Bittner
AK Olomouc AK Olomouc
05 01.65
14= Marek JurkulákMarek Jurkulák
AK Šternberk AK Šternberk
05 01.65
14= Lukáš PavelaLukáš Pavela
AK Šternberk AK Šternberk
04 01.65
20= Dominik PapicaDominik Papica
AK Šternberk AK Šternberk
06 01.60
20= Dominik VereskovDominik Vereskov
AK Šternberk AK Šternberk
06 01.60
20= Pavel BabekPavel Babek
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 01.60
20= Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík
SK Přerov SK Přerov
05 01.60
24= Jan DýmalJan Dýmal
SK Přerov SK Přerov
06 01.55
24= Dominik SvobodaDominik Svoboda
AC Prostějov AC Prostějov
04 01.55
24= Antonín ZemanAntonín Zeman
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
06 01.55
27= Max BeranMax Beran
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 01.50
27= Martin Robert HorryMartin Robert Horry
AK Šternberk AK Šternberk
06 01.50
27= David KasalDavid Kasal
TJ Uničov TJ Uničov
06 01.50
30= Erik TalaErik Tala
SK Přerov SK Přerov
06 01.45
30= Adam BelejAdam Belej
AK Šternberk AK Šternberk
05 01.45
32 Patrik MusialPatrik Musial
TJ Šumperk TJ Šumperk
06 01.35
33 Michal NekoksaMichal Nekoksa
AC Prostějov AC Prostějov
05 01.33
Celkem 33 závodníků

trojskok - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Míša KubešováMíša Kubešová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 01.95 11.00
2 Julie PoláškováJulie Polášková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 01.90 9.00
3 Elen MelcrováElen Melcrová
AK Olomouc AK Olomouc
04 01.90 8.00
4= Jolana ŠvestkováJolana Švestková
AK Šternberk AK Šternberk
05 01.80 6.50
4= Vendula ŠkrabákováVendula Škrabáková
SK Přerov SK Přerov
04 01.80 6.50
6 Terezie SikorováTerezie Sikorová
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 01.80 5.00
7 Zuzana MacourkováZuzana Macourková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 01.75 4.00
8 Nela HájkováNela Hájková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 01.75 3.00
9= Silvie BeňováSilvie Beňová
SK Přerov SK Přerov
05 01.70 1.50
9= Zuzana ŠvarcováZuzana Švarcová
SK Přerov SK Přerov
04 01.70 1.50
11 Veronika BučkováVeronika Bučková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 01.70
12 Eliška ZelováEliška Zelová
AK Olomouc AK Olomouc
05 01.70
13= Matylda ŠkrachováMatylda Škrachová
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 01.65
13= Sofie SvětlíkováSofie Světlíková
AC Prostějov AC Prostějov
05 01.65
13= Elen KinclováElen Kinclová
TJ Uničov TJ Uničov
06 01.65
13= Eliška ZámečníkováEliška Zámečníková
TJ Uničov TJ Uničov
06 01.65
13= Zuzana LovětínskáZuzana Lovětínská
SK Hranice SK Hranice
06 01.65
18= Kateřina MalíkováKateřina Malíková
TJ Uničov TJ Uničov
04 01.60
18= Ludmila StejskalováLudmila Stejskalová
TJ Šumperk TJ Šumperk
04 01.60
18= Tereza NovotnáTereza Novotná
SK Přerov SK Přerov
05 01.60
18= Tereza BílkováTereza Bílková
AC Prostějov AC Prostějov
04 01.60
18= Eliška SmýkalováEliška Smýkalová
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 01.60
23= Jana DrásalováJana Drásalová
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 01.55
23= Júlie NekoksováJúlie Nekoksová
AC Prostějov AC Prostějov
05 01.55
25= Hana KlanicováHana Klanicová
SK Hranice SK Hranice
05 01.50
25= Klára ChmelařováKlára Chmelařová
SK Přerov SK Přerov
05 01.50
25= Tereza SvobodováTereza Svobodová
AK Olomouc AK Olomouc
05 01.50
25= Eliška PrchlíkováEliška Prchlíková
AK Šternberk AK Šternberk
06 01.50
25= Sabina CharvátováSabina Charvátová
AK Šternberk AK Šternberk
06 01.50
30 Monika HoffmannováMonika Hoffmannová
SK Přerov SK Přerov
05 01.45
31 Karolína BurdejováKarolína Burdejová
SK Hranice SK Hranice
05 01.40
32 magdaléna Muchovámagdaléna Muchová
SK Přerov SK Přerov
05 01.30
MB Petra VrubelováPetra Vrubelová
TJ Uničov TJ Uničov
07 01.50
Celkem 33 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel KhýrDaniel Khýr
AC Prostějov AC Prostějov
04 41.80 11.00
2 Daniel PlachýDaniel Plachý
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 38.40 9.00
3 Alexander DutkaAlexander Dutka
AK Olomouc AK Olomouc
04 34.60 8.00
4 Pavel DohnalPavel Dohnal
AK Olomouc AK Olomouc
04 33.30 7.00
5 David StřídaDavid Střída
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 33.20 6.00
6 Michal HagerMichal Hager
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 32.70 5.00
7 Marek JurkulákMarek Jurkulák
AK Šternberk AK Šternberk
05 32.40 4.00
8 Richard HorákRichard Horák
TJ Uničov TJ Uničov
05 32.20 3.00
9 Matěj SkácelMatěj Skácel
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 32.10 2.00
10 Jaromír VachutkaJaromír Vachutka
AK Olomouc AK Olomouc
05 31.90 1.00
11 Patrik DivokaPatrik Divoka
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
06 31.80
12 Vojtěch PrečanVojtěch Prečan
AC Prostějov AC Prostějov
04 31.60
13= Ondřej MondekOndřej Mondek
AK Šternberk AK Šternberk
05 31.10
13= Josef RichterJosef Richter
AK Šternberk AK Šternberk
05 31.10
15 Pavel BabekPavel Babek
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 29.80
16 Lukáš PavelaLukáš Pavela
AK Šternberk AK Šternberk
04 29.70
17 Jáchym KoubaJáchym Kouba
SK Přerov SK Přerov
04 29.30
18 Jakub BitterJakub Bitter
SK Hranice SK Hranice
05 27.60
19 Tomáš MacákTomáš Macák
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 27.30
20 Tomáš PekařTomáš Pekař
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 26.40
21 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 26.10
22 Jan SoušekJan Soušek
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 25.60
23 Matouš AdámekMatouš Adámek
SK Hranice SK Hranice
05 25.30
24 Dýmal,Jan Dýmal,Jan
SK Přerov SK Přerov
06 24.80
25 Adam HatalaAdam Hatala
TJ Šumperk TJ Šumperk
06 24.70
26 Michal NekoksaMichal Nekoksa
AC Prostějov AC Prostějov
05 24.20
27 Michal SkácelMichal Skácel
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
06 23.50
28 Michal KalábMichal Kaláb
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 23.10
29 Tomáš NečekTomáš Neček
TJ Uničov TJ Uničov
05 22.80
30 David KasalDavid Kasal
TJ Uničov TJ Uničov
06 22.30
31 Pavel NečekPavel Neček
TJ Uničov TJ Uničov
05 20.70
32 Adam HegerAdam Heger
SK Hranice SK Hranice
06 20.60
33 Ondřej PokornýOndřej Pokorný
TJ Šumperk TJ Šumperk
04 18.50
34 David KornerDavid Korner
TJ Šumperk TJ Šumperk
06 12.20
35 Matěj MalíkMatěj Malík
SK Hranice SK Hranice
06 11.20
MB Adam DubovýAdam Dubový
TJ Šumperk TJ Šumperk
04 33.30
Celkem 36 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nela HájkováNela Hájková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 28.80 11.00
2 Kateřina Julie SedláčkováKateřina Julie Sedláčková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 28.60 9.00
3 Anna BittnerováAnna Bittnerová
AK Olomouc AK Olomouc
05 27.10 8.00
4 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková
AK Olomouc AK Olomouc
04 26.10 7.00
5 Eva StudenáEva Studená
TJ Uničov TJ Uničov
04 25.40 6.00
6 Aneta UlehlováAneta Ulehlová
SK Přerov SK Přerov
04 24.50 5.00
7 Klára ChmelařováKlára Chmelařová
SK Přerov SK Přerov
05 24.30 4.00
8= Sofie ŠtajnarováSofie Štajnarová
SK Přerov SK Přerov
05 22.90 2.50
8= Klára BudinováKlára Budinová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 22.90 2.50
10 Lucie KočnarováLucie Kočnarová
SK Hranice SK Hranice
04 21.20 1.00
11 Radka VrtalováRadka Vrtalová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 20.20
12 Monika HansgutováMonika Hansgutová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 19.50
13 Natálie MölerováNatálie Mölerová
AK Šternberk AK Šternberk
05 19.10
14 ŽeleznáBarbora ŽeleznáBarbora
SK Přerov SK Přerov
05 18.60
15= Karolína BurdejováKarolína Burdejová
SK Hranice SK Hranice
05 16.90
15= Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová
TJ Uničov TJ Uničov
04 16.90
17 Aneta HegerováAneta Hegerová
SK Hranice SK Hranice
06 13.60
18 Kateřina PacovskáKateřina Pacovská
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
06 12.90
19 Marie GuckáMarie Gucká
AK Šternberk AK Šternberk
05 12.80
20 Veronika PlodkováVeronika Plodková
AK Olomouc AK Olomouc
05 11.70
21 Eliška PrchlíkováEliška Prchlíková
AK Šternberk AK Šternberk
06 09.10
MB Zuzana ZadinováZuzana Zadinová
AK Olomouc AK Olomouc
03 21.50
MB Zuzana SalajováZuzana Salajová
TJ Uničov TJ Uničov
07 21.20
MB Tereza NavrátilováTereza Navrátilová
TJ Uničov TJ Uničov
07 18.80
MB Zuzana PlodkováZuzana Plodková
AK Olomouc AK Olomouc
03 15.10
Celkem 25 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik SvobodaDominik Svoboda
AC Prostějov AC Prostějov
04 08.10 11.00
2 David StřídaDavid Střída
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 07.50 9.00
3 Šimon KikaŠimon Kika
AK Olomouc AK Olomouc
04 06.50 8.00
4 Matěj SkácelMatěj Skácel
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 06.40 7.00
5 Viktor LankasViktor Lankas
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 06.10 6.00
6 Michal SkácelMichal Skácel
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
06 05.90 5.00
7= Jan HarapádJan Harapád
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 05.80 4.00
7= Matěj HýbnerMatěj Hýbner
TJ Uničov TJ Uničov
05 05.80 3.00
7= Petr KrátkýPetr Krátký
AK Olomouc AK Olomouc
04 05.80 2.00
10 Patrik DivokaPatrik Divoka
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
06 05.60 1.00
11= Matěj PěčekMatěj Pěček
SK Přerov SK Přerov
06 05.40
11= David KasalDavid Kasal
TJ Uničov TJ Uničov
06 05.40
11= Tomáš NečekTomáš Neček
TJ Uničov TJ Uničov
05 05.40
14 Samuel PungeSamuel Punge
SK Přerov SK Přerov
06 05.20
15 Matěj MalíkMatěj Malík
SK Hranice SK Hranice
06 04.80
16 Adam HegerAdam Heger
SK Hranice SK Hranice
06 04.60
17 Lukáš HanzelkaLukáš Hanzelka
SK Přerov SK Přerov
05 04.50
18 Jan DýmalJan Dýmal
SK Přerov SK Přerov
06 04.40
19 Dominik PapicaDominik Papica
AK Šternberk AK Šternberk
06 04.25
20 Adam BelejAdam Belej
AK Šternberk AK Šternberk
05 03.80
Celkem 20 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1= Gabriela SásováGabriela Sásová
AK Šternberk AK Šternberk
04 07.30 11.00
1= Zuzana ŠvarcováZuzana Švarcová
SK Přerov SK Přerov
04 07.30 9.00
3 Sofie ŠtajnarováSofie Štajnarová
SK Přerov SK Přerov
05 06.70 8.00
4 Anna StejskalováAnna Stejskalová
AK Olomouc AK Olomouc
05 06.40 7.00
5 Kateřina Julie SedláčkováKateřina Julie Sedláčková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 06.20 6.00
6= Valerie DitmarováValerie Ditmarová
AK Olomouc AK Olomouc
04 06.10 5.00
6= Aneta UlehlováAneta Ulehlová
SK Přerov SK Přerov
04 06.10 4.00
8 Anna BittnerováAnna Bittnerová
AK Olomouc AK Olomouc
05 05.60 3.00
9 Terezie SikorováTerezie Sikorová
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 05.50 2.00
10 Eliška GajdoštínováEliška Gajdoštínová
AK Šternberk AK Šternberk
04 05.10 1.00
11= Kateřina PacovskáKateřina Pacovská
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
06 05.00
11= Marie GuckáMarie Gucká
AK Šternberk AK Šternberk
05 05.00
11= Natálie MölerováNatálie Mölerová
AK Šternberk AK Šternberk
05 05.00
14 Elen KinclováElen Kinclová
TJ Uničov TJ Uničov
06 04.90
15 Klára IndrákováKlára Indráková
SK Přerov SK Přerov
05 04.70
16 Tereza SvobodováTereza Svobodová
AK Olomouc AK Olomouc
05 04.50
17 Barbora KnoppováBarbora Knoppová
AK Šternberk AK Šternberk
06 03.90
Celkem 17 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK Olomouc AK Olomouc 090.00
2 APOLO APOLO Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 086.00
3 PROST PROST AC Prostějov AC Prostějov 062.00
4 SKPRE SKPRE SK Přerov SK Přerov 052.50
5 SUMPE SUMPE TJ Šumperk TJ Šumperk 044.00
6 AKSTE AKSTE AK Šternberk AK Šternberk 028.00
7 HRANI HRANI SK Hranice SK Hranice 023.50
8 UNICO UNICO TJ Uničov TJ Uničov 007.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 800 m, 4x60 m, dálka, kriket, plný míč, trojskok, 4x60 m, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 800 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 APOLO APOLO Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 091.50
2 AKLOL AKLOL AK Olomouc AK Olomouc 087.00
3 AKSTE AKSTE AK Šternberk AK Šternberk 076.50
4 SUMPE SUMPE TJ Šumperk TJ Šumperk 064.50
5 SKPRE SKPRE SK Přerov SK Přerov 042.00
6 PROST PROST AC Prostějov AC Prostějov 014.00
7 UNICO UNICO TJ Uničov TJ Uničov 011.50
8 HRANI HRANI SK Hranice SK Hranice 005.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 600 m, 4x60 m, dálka, kriket, plný míč, trojskok, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 600 m
Celkem 8 závodníků