Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Obvodní kolo Pohár rozhlasu

ZŠ Jeseniova (14. - 14. 5. 2015)
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Matěj DostálMatěj Dostál 00 ZŠ Jiřího z PoděbradZŠ Jiřího z Poděbrad
Matěj DvořákMatěj Dvořák 00 ZŠ Jiřího z PoděbradZŠ Jiřího z Poděbrad
Pham DavinPham Davin 00 Gymnázium Karla SladkovskéhoGymnázium Karla Sladkovského
František NovotnýFrantišek Novotný 00 Gymnázium Karla SladkovskéhoGymnázium Karla Sladkovského
Jaroslav ŠimonJaroslav Šimon 00 Gymnázium Karla SladkovskéhoGymnázium Karla Sladkovského
Oliver KulenovičOliver Kulenovič 00 Gymnázium Karla SladkovskéhoGymnázium Karla Sladkovského
Michal KlimszaMichal Klimsza 00 Gymnázium Karla SladkovskéhoGymnázium Karla Sladkovského
František ŠevčíkFrantišek Ševčík 00 Gymnázium Karla SladkovskéhoGymnázium Karla Sladkovského
Filip GregorFilip Gregor 00 Gymnázium Karla SladkovskéhoGymnázium Karla Sladkovského
Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 Gymnázium Karla SladkovskéhoGymnázium Karla Sladkovského
Jan ChmelJan Chmel 99 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
Petr SoučekPetr Souček 99 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
Vojtěch HraběVojtěch Hrabě 00 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
Václav BetlachVáclav Betlach 99 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
Ondřej NovotnýOndřej Novotný 99 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
Adam BydžovskýAdam Bydžovský 99 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
Jan ŠípJan Šíp 99 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
Radek DočkalRadek Dočkal 00 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Matěj MacháčekMatěj Macháček 99 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Jakub ŠiefrJakub Šiefr 00 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Jakub MullerJakub Muller 00 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Adam MullerAdam Muller 00 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Jakub KostelníkJakub Kostelník 99 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Michal WalczyskoMichal Walczysko 00 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Vojtěch MácaVojtěch Máca 00 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Roman NykolynRoman Nykolyn 99 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Filip MaternaFilip Materna 00 Gymnázium Na PražačceGymnázium Na Pražačce
Václav DenemarkVáclav Denemark 00 Gymnázium Na PražačceGymnázium Na Pražačce
Vilém KavanVilém Kavan 01 Gymnázium Na PražačceGymnázium Na Pražačce
Jan JiřičkaJan Jiřička 00 Gymnázium Na PražačceGymnázium Na Pražačce
Tomáš HakenTomáš Haken 00 Gymnázium Na PražačceGymnázium Na Pražačce
Jakub HájekJakub Hájek 99 Gymnázium Na PražačceGymnázium Na Pražačce
Šimon ŠebekŠimon Šebek 00 Gymnázium Na PražačceGymnázium Na Pražačce
František JirekFrantišek Jirek 00 Gymnázium Na PražačceGymnázium Na Pražačce
Vojtěch KosinaVojtěch Kosina 99 Gymnázium Na PražačceGymnázium Na Pražačce
Jakub UrbanJakub Urban 99 Gymnázium Na PražačceGymnázium Na Pražačce
Kryštof VidímKryštof Vidím 00 Gymnázium Na PražačceGymnázium Na Pražačce
Radek StehnoRadek Stehno 99 Gymnázium Na PražačceGymnázium Na Pražačce
Štefan RosolŠtefan Rosol 00 ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
Miroslav ŠtajncMiroslav Štajnc 99 ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
Marek ŠtefanMarek Štefan 01 ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
Nikolas SvobodaNikolas Svoboda 99 ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
Daniel SiručekDaniel Siruček 99 ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
Michal VránaMichal Vrána 99 ZŠ Lobkovicovo nám.ZŠ Lobkovicovo nám.
Ladislav SandtmannLadislav Sandtmann 99 ZŠ Lobkovicovo nám.ZŠ Lobkovicovo nám.
Patrik MottelPatrik Mottel 00 ZŠ Lobkovicovo nám.ZŠ Lobkovicovo nám.
Martin LhotskýMartin Lhotský 99 ZŠ Lobkovicovo nám.ZŠ Lobkovicovo nám.
Adam LancAdam Lanc 00 ZŠ Lobkovicovo nám.ZŠ Lobkovicovo nám.
Martin KaislerMartin Kaisler 00 ZŠ Lobkovicovo nám.ZŠ Lobkovicovo nám.
Petr JeszíkPetr Jeszík 99 ZŠ Lobkovicovo nám.ZŠ Lobkovicovo nám.
Vojtěch JandaVojtěch Janda 99 ZŠ Lobkovicovo nám.ZŠ Lobkovicovo nám.
Tomáš AndrýsekTomáš Andrýsek 99 ZŠ Lobkovicovo nám.ZŠ Lobkovicovo nám.
Francis AleburuFrancis Aleburu 99 ZŠ Lobkovicovo nám.ZŠ Lobkovicovo nám.
Pavel DvořákPavel Dvořák 01 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
Miroslav FildánMiroslav Fildán 00 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
Ondřej KubišOndřej Kubiš 01 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
David ArmlichDavid Armlich 00 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
Jakub PreisslerJakub Preissler 99 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
Miroslav BenešMiroslav Beneš 98 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
Michal PískoraMichal Pískora 00 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
Jan ČápJan Čáp 00 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
Michal GasparMichal Gaspar 99 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
Jan StrnadJan Strnad 99 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
Jakub SlavíkJakub Slavík 99 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
Jack VachataJack Vachata 00 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
Michal JiravskýMichal Jiravský 00 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
David ŠolajaDavid Šolaja 00 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
David KroutilDavid Kroutil 00 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
Miroslav KrivosheevMiroslav Krivosheev 00 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
Viktor BuňatViktor Buňat 00 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
Štěpán IndraŠtěpán Indra 99 ZŠ Jiřího z PoděbradZŠ Jiřího z Poděbrad
Ferdinand GrossmannFerdinand Grossmann 99 ZŠ Jiřího z PoděbradZŠ Jiřího z Poděbrad
Petr ChaloupkaPetr Chaloupka 99 ZŠ Jiřího z PoděbradZŠ Jiřího z Poděbrad
Daniel WojtekDaniel Wojtek 00 ZŠ Jiřího z PoděbradZŠ Jiřího z Poděbrad
Filip MatoušFilip Matouš 99 ZŠ Jiřího z PoděbradZŠ Jiřího z Poděbrad
Tomáš TrkuljaTomáš Trkulja 99 ZŠ Jiřího z PoděbradZŠ Jiřího z Poděbrad
Ngoc Hoang DoNgoc Hoang Do 01 ZŠ Jiřího z PoděbradZŠ Jiřího z Poděbrad
Jan OttaJan Otta 00 ZŠ Jiřího z PoděbradZŠ Jiřího z Poděbrad
Rafael PavlíkRafael Pavlík 00 ZŠ Jiřího z PoděbradZŠ Jiřího z Poděbrad
Vladislav KazhemiakaVladislav Kazhemiaka 00 ZŠ Jiřího z PoděbradZŠ Jiřího z Poděbrad
Jaroslav VoroblevskyjJaroslav Voroblevskyj 98 ZŠ Jiřího z PoděbradZŠ Jiřího z Poděbrad
Jan VyroubalJan Vyroubal 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
Jan JanečekJan Janeček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
Patrik SeidlPatrik Seidl 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
Roman BabicaRoman Babica 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
Richard GründlerRichard Gründler 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
David KalnýDavid Kalný 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
Daniel JarošDaniel Jaroš 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
Dominik DufekDominik Dufek 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
Kryštof KozačKryštof Kozač 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
Celkem 92 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Marie SýkorováMarie Sýkorová 02 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
Monika HrubáMonika Hrubá 03 ZŠ Jiřího z PoděbradZŠ Jiřího z Poděbrad
Nicola BartošováNicola Bartošová 00 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Šárka FučíkováŠárka Fučíková 01 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Kristýna NovotnáKristýna Novotná 03 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Kulikhar KydyralievaKulikhar Kydyralieva 02 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 02 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Klaudie PařilováKlaudie Pařilová 01 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Natálie NekolnáNatálie Nekolná 01 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Natálie KonárkováNatálie Konárková 00 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Karolína BrátkováKarolína Brátková 01 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Anna KoťátkováAnna Koťátková 02 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
Zuzana CecavováZuzana Cecavová 01 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
Zuzana ZajícováZuzana Zajícová 02 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
Veronika HamplováVeronika Hamplová 01 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
Magdalena BláhováMagdalena Bláhová 02 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
Josefína ČernáJosefína Černá 02 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
Valentina TenglerováValentina Tenglerová 01 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
Veronika PoláškováVeronika Polášková 02 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
Michaela KřesťanováMichaela Křesťanová 01 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
Eliška VyskočilováEliška Vyskočilová 01 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
Natálie HavlováNatálie Havlová 02 ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
Adéla PanskáAdéla Panská 02 ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
Lucie GalekováLucie Galeková 03 ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
Veronika LinetováVeronika Linetová 03 ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
Karolína TicháKarolína Tichá 02 ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
Anežka ŠafářováAnežka Šafářová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
Diana BurděvaDiana Burděva 01 Gymnázium Karla SladkovskéhoGymnázium Karla Sladkovského
Eva ZemanováEva Zemanová 01 Gymnázium Karla SladkovskéhoGymnázium Karla Sladkovského
Justína KonigsmarkováJustína Konigsmarková 03 Gymnázium Karla SladkovskéhoGymnázium Karla Sladkovského
Adéla TrávníkováAdéla Trávníková 01 Gymnázium Karla SladkovskéhoGymnázium Karla Sladkovského
Anita HájkováAnita Hájková 01 Gymnázium Karla SladkovskéhoGymnázium Karla Sladkovského
Tereza MatouškováTereza Matoušková 01 Gymnázium Karla SladkovskéhoGymnázium Karla Sladkovského
Julie ŠkvorováJulie Škvorová 01 Gymnázium Karla SladkovskéhoGymnázium Karla Sladkovského
Adéla MitrovskáAdéla Mitrovská 01 Gymnázium Karla SladkovskéhoGymnázium Karla Sladkovského
Agatha KratinováAgatha Kratinová 02 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
Katřina KočíKatřina Kočí 02 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
Victoria SagaydakVictoria Sagaydak 02 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
Kateřina LinkováKateřina Linková 01 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
Vendula DalibováVendula Dalibová 01 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
Barbora MartínkováBarbora Martínková 01 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
Lucie JuránkováLucie Juránková 01 ZŠ Jiřího z PoděbradZŠ Jiřího z Poděbrad
Mariana OcetníkováMariana Ocetníková 03 ZŠ Jiřího z PoděbradZŠ Jiřího z Poděbrad
Anastasia SerguninaAnastasia Sergunina 01 ZŠ Jiřího z PoděbradZŠ Jiřího z Poděbrad
Karolína KuntováKarolína Kuntová 02 ZŠ Jiřího z PoděbradZŠ Jiřího z Poděbrad
Terezie ZápotockáTerezie Zápotocká 02 ZŠ Jiřího z PoděbradZŠ Jiřího z Poděbrad
Jana ŠtruncováJana Štruncová 01 ZŠ Jiřího z PoděbradZŠ Jiřího z Poděbrad
Zuzana TrkuljováZuzana Trkuljová 02 ZŠ Jiřího z PoděbradZŠ Jiřího z Poděbrad
Veronika TvrzníkováVeronika Tvrzníková 03 ZŠ Jiřího z PoděbradZŠ Jiřího z Poděbrad
Tereza BoháčováTereza Boháčová 02 ZŠ Jiřího z PoděbradZŠ Jiřího z Poděbrad
Eliášová Eliášová 02 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
Klecanová Klecanová 02 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
Fleishanusová Fleishanusová 02 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
Heršálková Heršálková 02 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
Kroutilová Kroutilová 02 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
Stodolová Stodolová 02 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
Poledníková Poledníková 01 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
Vojtová Vojtová 02 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
Zaňková Zaňková 02 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
Procházková Procházková 01 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
Pleskotová Pleskotová 02 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
Almargni Almargni 01 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
Adéla LonginováAdéla Longinová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
Alena MichálkováAlena Michálková 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
Agáta BachronyováAgáta Bachronyová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
Karolína PardubskáKarolína Pardubská 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
Eliška PoborskáEliška Poborská 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
Klára BláhováKlára Bláhová 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
Daniela KozačováDaniela Kozačová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
Michaela DurdováMichaela Durdová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
Aneta ŠpronglováAneta Špronglová 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
Marie Anna ČervenkováMarie Anna Červenková 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
Celkem 73 závodníků