Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo přeboru družstev staršího žactva

Opava (20. 5. 2015)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 20.5.2015) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VrbaDaniel Vrba 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.81
2 Tomáš GrulichTomáš Grulich 01 TJ KrnovTJ Krnov 07.82
3 Jan HrdličkaJan Hrdlička 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.12
4 David ŤapťuchDavid Ťapťuch 00 TJ KrnovTJ Krnov 08.59
5 Lukáš VybíralLukáš Vybíral 01 TJ KrnovTJ Krnov 10.51
Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (st, 20.5.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.50
2 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.94
3 Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.06
4 Adam BreznenAdam Breznen 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.25
5 Adam RůžičkaAdam Růžička 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.52
MB Matěj ČerevkaMatěj Čerevka 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (st, 20.5.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SzuscikJakub Szuscik 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.86
2 Ondřej PodešvaOndřej Podešva 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.28
3 Lukáš SuchánekLukáš Suchánek 00 TJ KrnovTJ Krnov 08.78
4 Ondřej ŠpillerOndřej Špiller 00 TJ KrnovTJ Krnov 08.86
5 Dominik RychlíkDominik Rychlík 00 TJ KrnovTJ Krnov 08.99
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (st, 20.5.2015) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.36 11.00
2 Tomáš GrulichTomáš Grulich 01 TJ KrnovTJ Krnov 07.75 9.00
3 Daniel VrbaDaniel Vrba 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.88 8.00
4 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.92 7.00
5 Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.07 6.00
Jakub SzuscikJakub Szuscik 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 20.5.2015) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HrdličkaJan Hrdlička 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.13 4.00
2 Ondřej PodešvaOndřej Podešva 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.40 3.00
3 Adam BreznenAdam Breznen 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.49 2.00
David ŤapťuchDavid Ťapťuch 00 TJ KrnovTJ Krnov DNP
Adam RůžičkaAdam Růžička 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Lukáš SuchánekLukáš Suchánek 00 TJ KrnovTJ Krnov DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 20.5.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.36 9
2 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.47 7
3 Adéla LegerskáAdéla Legerská 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.67 4
4 Vendula GereckáVendula Gerecká 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.77 2
5 Silvie PaličkováSilvie Paličková 01 TJ KrnovTJ Krnov 09.25
6 Lenka HejtmánkováLenka Hejtmánková 00 TJ KrnovTJ Krnov 09.72
7 Adéla GottwaldováAdéla Gottwaldová 01 TJ KrnovTJ Krnov 09.86
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (st, 20.5.2015) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.30 11
2 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.37 8
3 Barbora KřístkováBarbora Křístková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.79 1
4 Klaudie PavlíkováKlaudie Pavlíková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.99
5 Terezie KrálíkováTerezie Králíková 01 TJ KrnovTJ Krnov 09.53
6 Tereza NečesanáTereza Nečesaná 00 TJ KrnovTJ Krnov 09.80
7 Veronika BalažíkováVeronika Balažíková 00 TJ KrnovTJ Krnov 10.08
MB Tereza PröschlováTereza Pröschlová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.72
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (st, 20.5.2015) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie MotlochováViktorie Motlochová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.61 6
2 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.73 3
3 Alžběta GrygarováAlžběta Grygarová 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 08.90
4 Kateřina BlažíkováKateřina Blažíková 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.28
5 Eliška MesíkováEliška Mesíková 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.50
6 Aneta PavlisováAneta Pavlisová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.61
7 Šárka MičanováŠárka Mičanová 00 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 09.77
8 Lucie RadvanováLucie Radvanová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 10.06
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (st, 20.5.2015) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.63 5
2 Sofie AntončíkováSofie Antončíková 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 09.10
3 Veronika SvětnáVeronika Světná 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 09.42
4 Eva ŠkutováEva Škutová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.68
MB Tereza LichnovskáTereza Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.81
MB Karolína SolnáKarolína Solná 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.17
MB Hana HřivnáčováHana Hřivnáčová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.49
MB Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.56
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (st, 20.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Veronika KazimírskáVeronika Kazimírská 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.03
MB Julie ŠťastnáJulie Šťastná 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.29
MB Lucie CardováLucie Cardová 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.37
MB Anna GrueberováAnna Grueberová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.45
MB Aneta VavrečkováAneta Vavrečková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.52
MB Ivana VaryšováIvana Varyšová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.28
MB Nela KrškováNela Kršková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.43
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (st, 20.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.19
2 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.48
3 Viktorie MotlochováViktorie Motlochová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.54
4 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.56
5 Adéla LegerskáAdéla Legerská 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.57
6 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.82
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 20.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KřístkováBarbora Křístková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.77
2 Vendula GereckáVendula Gerecká 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.88
3 Alžběta GrygarováAlžběta Grygarová 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 08.92
4 Silvie PaličkováSilvie Paličková 01 TJ KrnovTJ Krnov 08.99
5 Klaudie PavlíkováKlaudie Pavlíková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.07
6 Sofie AntončíkováSofie Antončíková 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 09.11
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 20.5.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17.37 11.00
2 Lukáš VeřmiřovskýLukáš Veřmiřovský 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.13 9.00
3 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 19.04 6.00
4 Daniel VrbaDaniel Vrba 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.10 5.00
5 Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.21 4.00
6 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 19.61 2.00
7 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 19.65 1.00
8 René SasynRené Sasyn 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 19.91
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 20.5.2015) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SzuscikJakub Szuscik 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 18.89 8.00
2 Jan HrdličkaJan Hrdlička 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 19.80
3 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 19.89
4 Martin HetmerMartin Hetmer 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 22.23
Adam RůžičkaAdam Růžička 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Bart BrettschneiderBart Brettschneider 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Adam BreznenAdam Breznen 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNP
Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 20.5.2015) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš GrulichTomáš Grulich 01 TJ KrnovTJ Krnov 18.99 7.00
2 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 19.22 3.00
3 Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.21
Dominik RychlíkDominik Rychlík 00 TJ KrnovTJ Krnov DNP
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 20.5.2015) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.42 11.00
2 Nikola VáclavíkováNikola Václavíková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.11 9.00
3 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.39 8.00
4 Jana NovákováJana Nováková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.60 6.00
5 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.64 5.00
6 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.89 4.00
7 Klaudie BeranováKlaudie Beranová 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 21.11 1.00
8 Adéla LegerskáAdéla Legerská 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.61
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 20.5.2015) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 21.41
2 Lucie MertováLucie Mertová 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 21.57
3 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.00
4 Natálie TrenčínováNatálie Trenčínová 00 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 22.57
5 Nikol KubíčkováNikol Kubíčková 01 TJ KrnovTJ Krnov 23.84
6 Tereza NečesanáTereza Nečesaná 00 TJ KrnovTJ Krnov 25.02
7 Adéla GottwaldováAdéla Gottwaldová 01 TJ KrnovTJ Krnov 25.25
8 Veronika BalažíkováVeronika Balažíková 00 TJ KrnovTJ Krnov 25.93
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 20.5.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.91 3.00
2 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 21.07 2.00
3 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 21.29
4 Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 21.95
5 Barbora KřístkováBarbora Křístková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 22.18
6 Kristýna SchindlerováKristýna Schindlerová 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.30
7 Klaudie PavlíkováKlaudie Pavlíková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 22.83
Kateřina BlažíkováKateřina Blažíková 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 22.83
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 20.5.2015) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta GrygarováAlžběta Grygarová 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 22.06
MB Olga VontrobováOlga Vontrobová 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.86
MB Veronika KazimírskáVeronika Kazimírská 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.47
MB Klára KuličkováKlára Kuličková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.72
MB Lucie CardováLucie Cardová 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.93
MB Julie ŠťastnáJulie Šťastná 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.12
MB Hana HřivnáčováHana Hřivnáčová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 24.27
MB Kateřina BjalkováKateřina Bjalková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 25.12
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 20.5.2015) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20.56 7.00
2 Tereza MartynkováTereza Martynková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 23.30
3 Eva ŠkutováEva Škutová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 24.51
4 Adéla PavlíkováAdéla Pavlíková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 25.73
MB Eliška VedralováEliška Vedralová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.75
MB Tereza PröschlováTereza Pröschlová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.38
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 20.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VeřmiřovskýLukáš Veřmiřovský 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 39.10 11.00
2 Daniel VašekDaniel Vašek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 41.44 9.00
3 Pavel VacekPavel Vacek 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 42.18 8.00
4 Patrik VašíčekPatrik Vašíček 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 42.24 7.00
5 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 42.92 6.00
6 Ondřej KramnýOndřej Kramný 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 42.98 5.00
7 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 43.87 4.00
8 Adam RůžičkaAdam Růžička 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.63 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 20.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠubíkAdam Šubík 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 45.27 3.00
2 Šimon MorcinekŠimon Morcinek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 46.24 2.00
3 Ondřej ŠpillerOndřej Špiller 00 TJ KrnovTJ Krnov 49.68
Ondřej SvitákOndřej Sviták 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Vojtěch PoučVojtěch Pouč 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Jakub StellerJakub Steller 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Filip ChodilFilip Chodil 01 TJ KrnovTJ Krnov DNP
Celkem 7 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 20.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovákováJana Nováková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 44.10 11.00
2 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 45.53 8.00
3 Klára ZemanováKlára Zemanová 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 46.63 6.00
4 Kristýna SchindlerováKristýna Schindlerová 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.54 5.00
5 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 48.03 4.00
6 Kateřina TlolkováKateřina Tlolková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 49.42 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 20.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola VáclavíkováNikola Václavíková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 44.67 9.00
2 Viktorie MotlochováViktorie Motlochová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 45.55 7.00
3 Kateřina BlažíkováKateřina Blažíková 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 50.41 2.00
4 Barbora KřístkováBarbora Křístková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 51.76 1.00
5 Terezie KrálíkováTerezie Králíková 01 TJ KrnovTJ Krnov 53.82
MB Klára KuličkováKlára Kuličková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.98
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 20.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan MaluraJan Malura 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:09.07 11.00
2 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:13.56 9.00
3 Daniel VašekDaniel Vašek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:14.05 8.00
4 Filip SzotkowkiFilip Szotkowki 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:16.22 7.00
5 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:22.03 6.00
6 Jan VeličkaJan Velička 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:23.30 5.00
7 Pavel VacekPavel Vacek 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:28.34 4.00
8 Štěpán JelenŠtěpán Jelen 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:34.05 3.00
9 David ŤapťuchDavid Ťapťuch 00 TJ KrnovTJ Krnov 2:47.39 2.00
10 Lukáš SuchánekLukáš Suchánek 00 TJ KrnovTJ Krnov 4:02.38 1.00
Ondřej SvitákOndřej Sviták 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNF
Jan ChodilJan Chodil 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 20.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:25.43 11.00
2 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:37.22 9.00
3 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:39.92 8.00
4 Tereza KunzováTereza Kunzová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:40.61 7.00
5 Kateřina HolonováKateřina Holonová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:41.50 6.00
6 Krystyna ŠotkováKrystyna Šotková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:42.24 5.00
7 Kateřina TlolkováKateřina Tlolková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:42.65 4.00
8 Nikol KubíčkováNikol Kubíčková 01 TJ KrnovTJ Krnov 3:03.48 3.00
9 Nikola DočekalováNikola Dočekalová 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:11.07 2.00
10 Lenka HejtmánkováLenka Hejtmánková 00 TJ KrnovTJ Krnov 3:13.22 1.00
11 Silvie PaličkováSilvie Paličková 01 TJ KrnovTJ Krnov 3:15.91
MB Klára ŠimečkováKlára Šimečková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:43.35
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 20.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 René SasynRené Sasyn 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:24.06 11.00
2 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:53.59 9.00
3 Radek TylRadek Tyl 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:54.35 8.00
4 Jan KvášJan Kváš 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:01.44 7.00
5 Samuel KrýsaSamuel Krýsa 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:04.64 6.00
6 Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:05.70 5.00
7 Patrik JaníkPatrik Janík 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5:10.35 4.00
8 Adam LamichAdam Lamich 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:11.48 3.00
9 Adam KrupaAdam Krupa 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5:25.52 2.00
10 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:26.58 1.00
11 Bart BrettschneiderBart Brettschneider 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 6:01.57
12 Jan TelnarJan Telnar 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 6:09.83
MB Tomáš BartusekTomáš Bartusek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Daniel RapantDaniel Rapant 00 TJ KrnovTJ Krnov DNP
Vojtěch VlachynskýVojtěch Vlachynský 00 TJ KrnovTJ Krnov DNP
Celkem 15 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 20.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:55.05 11.00
2 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:12.68 9.00
3 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:13.00 8.00
4 Kateřina SupikováKateřina Supiková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:33.09 7.00
5 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:35.08 6.00
6 Lenka PolákováLenka Poláková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:39.14 5.00
7 Monika WeissováMonika Weissová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:59.77 4.00
8 Iva ŠtefkováIva Štefková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6:02.55 3.00
9 Adéla FedorňákováAdéla Fedorňáková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6:06.27 2.00
10 Barbora PaletováBarbora Paletová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 6:06.29 1.00
11 Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 6:10.65
12 Lucie MacháčkováLucie Macháčková 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 6:14.94
13 Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 6:19.47
14 Daniela WelszarováDaniela Welszarová 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 6:25.08
15 Zlata NohelováZlata Nohelová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7:12.98
MB Tereza MatějkováTereza Matějková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 16 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 20.5.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.32 11.00
2 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.79 9.00
3 Alexandr VávraAlexandr Vávra 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.87 8.00
4 Marek KretMarek Kret 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.67 7.00
5 Jan MaluraJan Malura 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.84 6.00
6 Matěj JurasekMatěj Jurasek 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.53 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 20.5.2015) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik HreňkoErik Hreňko 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.09 5.00
2 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.14 4.00
3 Patrik BorgulPatrik Borgul 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 17.22
4 Vojtěch HarazimVojtěch Harazim 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.29
5 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.48
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 20.5.2015) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PíšekJan Píšek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.57 2.00
2 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.96 1.00
3 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 19.96
4 Jan ChodilJan Chodil 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 21.16
Petr SziliczaiPetr Sziliczai 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 20.5.2015) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.02 11.00
2 Tereza ČepkováTereza Čepková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.86 9.00
3 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.07 8.00
4 Eliška KreiselováEliška Kreiselová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.16 7.00
5 Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17.32 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 20.5.2015) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 18.09 1.00
2 Bára SajdokováBára Sajdoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 18.55
3 Eliška BartákováEliška Bartáková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.76
4 Adéla PavlíkováAdéla Pavlíková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.34
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 20.5.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 17.19 4.00
2 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 17.58 2.00
3 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.92
4 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 19.23
5 Sára SabelováSára Sabelová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 23.17
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 20.5.2015) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 16.78 6.00
2 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 17.10 5.00
3 Karolína VolnáKarolína Volná 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 22.17
Mojisola AkereleMojisola Akerele 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 4 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 20.5.2015) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MaluraJan Malura 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 28.74 11.00
2 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 29.31 9.00
3 Daniel VrbaDaniel Vrba 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 29.33 8.00
4 Ondřej PodešvaOndřej Podešva 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 32.04 6.00
5 Adam ŠubíkAdam Šubík 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 32.66 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 20.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PíšekJan Píšek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 31.54 7.00
2 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 33.64 4.00
3 Vojtěch BeňovičVojtěch Beňovič 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 35.57 2.00
4 Tomáš HruboňTomáš Hruboň 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 37.34
Alexandr VávraAlexandr Vávra 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 20.5.2015) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VeličkaJan Velička 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 34.50 3.00
2 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 36.24 1.00
3 Kevin TýmlKevin Týml 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 38.31
4 Jan ChodilJan Chodil 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 40.12
Celkem 4 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 20.5.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 32.08 11.00
2 Eliška KreiselováEliška Kreiselová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 32.89 9.00
3 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 33.35 8.00
4 Bára LichnovskáBára Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 33.85 7.00
5 Kateřina HolonováKateřina Holonová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 37.32 2.00
Tereza ČepkováTereza Čepková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 20.5.2015) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 34.19 6.00
2 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 34.87 5.00
3 Sára HalováSára Halová 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 35.67 4.00
4 Krystýna HořínkováKrystýna Hořínková 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 36.96 3.00
5 Karolína VolnáKarolína Volná 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 43.69 1.00
Celkem 5 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 20.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A:Hrabovský,Vašek,Horák,Bužga A:Hrabovský,Vašek,Horák,Bužga SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:48.81 11.00
2 A:Grycz,Sasyn,Vašíček,Wojnar A:Grycz,Sasyn,Vašíček,Wojnar TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:50.67 9.00
3 A:Kramný,Groda,Lamich,Pouč A:Kramný,Groda,Lamich,Pouč TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:58.73 8.00
4 B:Píšek,Rožnovský,Hrdlička,Kraus B:Píšek,Rožnovský,Hrdlička,Kraus SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:00.25 7.00
5 B:Csikán,Ladomirjak,Szilicza,Morcinek B:Csikán,Ladomirjak,Szilicza,Morcinek TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:12.35 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 20.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beranová,Holonová K,Paletová,Šilharová Beranová,Holonová K,Paletová,Šilharová Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:12.31 11.00
2 A:Tlolková,Weissová,Šotková,Vaňková A:Tlolková,Weissová,Šotková,Vaňková SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:16.71 9.00
3 A:Sasynová,Sikorová,Supiková,Šimurdová A:Sasynová,Sikorová,Supiková,Šimurdová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:17.45 8.00
4 B:Kiedroňová,Raszková,Sajdoková,Teofilová B:Kiedroňová,Raszková,Sajdoková,Teofilová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:24.67 7.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 20.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 1.75 11.00
2 Filip SzotkowkiFilip Szotkowki
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 1.65 9.00
3 Lukáš VeřmiřovskýLukáš Veřmiřovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 1.55 8.00
4 Lukáš MaziniLukáš Mazini
TJ KrnovTJ Krnov
00 1.55 7.00
5 Marek KretMarek Kret
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.50 6.00
6 Robin ĎurikRobin Ďurik
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 1.50 5.00
7 Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.50 4.00
8 Erik HreňkoErik Hreňko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.50 3.00
9 Šimon MorcinekŠimon Morcinek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.45 2.00
10 Tomáš HruboňTomáš Hruboň
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 1.45 1.00
11 Kevin TýmlKevin Týml
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 1.45
12 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.40
13 Filip ChodilFilip Chodil
TJ KrnovTJ Krnov
01 1.35
MB Matěj ČerevkaMatěj Čerevka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 DNP
Adam KrupaAdam Krupa
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 NM
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 20.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.50 11.00
2 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.45 9.00
3 Hana BlažejováHana Blažejová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 1.45 8.00
4= Karolína MadziováKarolína Madziová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.40 6.50
4= Veronika ZotykováVeronika Zotyková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 1.40 6.50
6 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.40 5.00
7 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
01 1.35 4.00
8= Barbora KaráskováBarbora Karásková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.35 2.50
8= Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 1.35 2.50
10 Linda ŠkolováLinda Školová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 1.35 1.00
11 Jennifer DimauroJennifer Dimauro
TJ KrnovTJ Krnov
00 1.30
12 Johana ŠustkováJohana Šustková
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
00 1.30
13 Nicola VrabcováNicola Vrabcová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 1.30
14 Kateřina TomisováKateřina Tomisová
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
01 1.25
15 Natálie RozumováNatálie Rozumová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 1.25
16 Eliška HoužvováEliška Houžvová
TJ KrnovTJ Krnov
00 1.25
MB Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.50
MB Valérie BartošováValérie Bartošová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.50
Nikol BalintováNikol Balintová
TJ KrnovTJ Krnov
00 DNP
Krystyna ŠotkováKrystyna Šotková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 NH
Monika StejskalováMonika Stejskalová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 NH
Denisa NovotnáDenisa Novotná
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 NH
Celkem 22 závodníků

skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (st, 20.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 3.30 11.00
2 Patrik BorgulPatrik Borgul
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 2.91 9.00
3 Robin ĎurikRobin Ďurik
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 2.81 8.00
4 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 2.61 7.00
5= Vojtěch HarazimVojtěch Harazim
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 2.41 5.50
5= Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 2.41 5.50
7 Adam LamichAdam Lamich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 2.41 4.00
8 Karel BaštýřKarel Baštýř
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.81 3.00
Jan VavříčekJan Vavříček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 DNP
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (st, 20.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 2.75 11.00
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 2.21 9.00
MB Klára ŠimečkováKlára Šimečková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.81
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 20.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 6.22 11.00
2 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 5.52 9.00
3 Šimon ValaŠimon Vala
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5.15 8.00
4 Ondřej PodešvaOndřej Podešva
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 5.11 7.00
5 Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ KrnovTJ Krnov
01 5.08 6.00
6 Jiří ŠtichaJiří Šticha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 4.81 5.00
7 Jakub SzuscikJakub Szuscik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 4.72 4.00
8 Daniel RapantDaniel Rapant
TJ KrnovTJ Krnov
00 4.46 3.00
9 Adam BreznenAdam Breznen
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 4.43 2.00
10 Martin HetmerMartin Hetmer
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 4.26 1.00
11 Vojtěch VlachynskýVojtěch Vlachynský
TJ KrnovTJ Krnov
00 4.16
12 Jakub StellerJakub Steller
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4.09
13 Petr SziliczaiPetr Sziliczai
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3.78
MB Matěj ČerevkaMatěj Čerevka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.85
Lukáš SuchánekLukáš Suchánek
TJ KrnovTJ Krnov
00 DNP
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 20.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5.17 11.00
2 Klaudie BeranováKlaudie Beranová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 4.97 9.00
3 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 4.88 8.00
4 Bára HolainováBára Holainová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.86 7.00
5 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 4.64 6.00
6 Eliška KreiselováEliška Kreiselová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 4.53 5.00
7 Alžběta GrygarováAlžběta Grygarová
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
01 4.49 4.00
8 Sofie AntončíkováSofie Antončíková
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
01 4.49 3.00
9 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 4.47 2.00
10 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4.41 1.00
11 Hana SlovákováHana Slováková
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
00 4.40
12 Linda ŠkolováLinda Školová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 4.31
13 Michaela RaszkováMichaela Raszková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4.29
14 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 4.23
15 Barbora KaráskováBarbora Karásková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.19
16 Lucie MertováLucie Mertová
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
01 4.14
17 Klára ZemanováKlára Zemanová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 4.13
18 Vendula GereckáVendula Gerecká
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 4.12
19 Karolína MadziováKarolína Madziová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4.10
20 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 4.09
21 Klaudie PavlíkováKlaudie Pavlíková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 4.04
22 Kateřina MalíkováKateřina Malíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 4.01
23 Terezie KrálíkováTerezie Králíková
TJ KrnovTJ Krnov
01 3.99
24 Silvie PaličkováSilvie Paličková
TJ KrnovTJ Krnov
01 3.95
25 Hana BlažejováHana Blažejová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 3.94
26 Johana ŠustkováJohana Šustková
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
00 3.89
27 Barbora PaletováBarbora Paletová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.86
28 Natálie RozumováNatálie Rozumová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 3.82
29 Veronika SvětnáVeronika Světná
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
01 3.80
30 Eva ŠkutováEva Škutová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 3.79
31 Aneta PavlisováAneta Pavlisová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 3.77
32 Eliška MesíkováEliška Mesíková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 3.59
33 Aneta VavrečkováAneta Vavrečková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.57
34 Nikola DočekalováNikola Dočekalová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 3.49
35 Ivana VaryšováIvana Varyšová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.35
36 Denisa NovotnáDenisa Novotná
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 3.29
37 Šárka MičanováŠárka Mičanová
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
00 3.22
38 Anna GrueberováAnna Grueberová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.17
MB Monika StejskalováMonika Stejskalová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 4.09
MB Eliška VedralováEliška Vedralová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 NM
Celkem 40 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 20.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 12.21 11.00
2 Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 12.08 9.00
3 Johana PrudkáJohana Prudká
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 11.51 8.00
4 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 10.04 7.00
5 Zuzana HavlíčkováZuzana Havlíčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 10.00 6.00
6 Lucie HöfferováLucie Höfferová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 09.25 5.00
7 Bára LichnovskáBára Lichnovská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 09.12 4.00
8 Hana SlovákováHana Slováková
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
00 08.04 3.00
9 Eliška HoužvováEliška Houžvová
TJ KrnovTJ Krnov
00 07.59 2.00
10 Adriana BártováAdriana Bártová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 07.55 1.00
11 Michaela RaszkováMichaela Raszková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 07.42
12 Natálie ŽižkováNatálie Žižková
TJ KrnovTJ Krnov
00 07.26
13 Sára HalováSára Halová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 07.18
14 Nikola DočekalováNikola Dočekalová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 07.12
15 Karolína MadziováKarolína Madziová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 06.95
16 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 06.93
17 Natálie RozumováNatálie Rozumová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 06.79
18 Adéla VelkáAdéla Velká
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 06.78
19 Iva ŠtefkováIva Štefková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 06.72
20 Nicola VrabcováNicola Vrabcová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 06.50
21 Adéla MatějkováAdéla Matějková
TJ KrnovTJ Krnov
00 03.45
MB Karolína SolnáKarolína Solná
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 08.64
MB Olga VontrobováOlga Vontrobová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 07.90
MB Tereza GatnárkováTereza Gatnárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 07.64
MB Nela KrškováNela Kršková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 07.42
Veronika ČelkováVeronika Čelková
TJ KrnovTJ Krnov
01 NM
Celkem 26 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 20.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 14.79 11.00
2 Lukáš VrožinaLukáš Vrožina
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 13.75 9.00
3 Richard PlačekRichard Plaček
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 11.77 8.00
4 Jiří JunekJiří Junek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 11.15 7.00
5 Aleš SikoraAleš Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 10.84 6.00
6 Pavel BílýPavel Bílý
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 10.10 5.00
7 Samuel NovákSamuel Novák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 09.83 4.00
8 Aleš ChoduraAleš Chodura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 09.79 3.00
9 Lukáš MaziniLukáš Mazini
TJ KrnovTJ Krnov
00 09.70 2.00
10 Robin ĎurikRobin Ďurik
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 09.44 1.00
11 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 09.08
12 Denis BukvajDenis Bukvaj
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 08.52
13 Adam JuřinaAdam Juřina
TJ KrnovTJ Krnov
00 08.34
14 Michal PhamMichal Pham
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 07.90
15 Dominik RychlíkDominik Rychlík
TJ KrnovTJ Krnov
00 07.83
16 Lukáš VybíralLukáš Vybíral
TJ KrnovTJ Krnov
01 06.41
17 Martin PustkaMartin Pustka
TJ KrnovTJ Krnov
01 05.25
Filip BlahutaFilip Blahuta
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 DNP
Celkem 18 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 20.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 35.91 11.00
2 Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 33.31 9.00
3 Johana PrudkáJohana Prudká
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 28.86 8.00
4 Natálie ŽižkováNatálie Žižková
TJ KrnovTJ Krnov
00 20.31 7.00
5 Lucie HöfferováLucie Höfferová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 20.06 6.00
6 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 19.77 5.00
7 Lucie KupčíkováLucie Kupčíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 19.26 4.00
8 Simona NedělováSimona Nedělová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 15.12 3.00
Celkem 8 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 20.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš VrožinaLukáš Vrožina
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 41.26 11.00
2 Lukáš MaziniLukáš Mazini
TJ KrnovTJ Krnov
00 30.95 9.00
3 Richard PlačekRichard Plaček
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 30.49 8.00
4 Filip ChodilFilip Chodil
TJ KrnovTJ Krnov
01 30.45 7.00
5 Ondřej KramnýOndřej Kramný
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 29.27 6.00
6 Samuel NovákSamuel Novák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 26.81 5.00
7 Aleš ChoduraAleš Chodura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 25.94 4.00
8 Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 25.54 3.00
9 Jiří JunekJiří Junek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 25.01 2.00
10 Pavel BílýPavel Bílý
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 24.39 1.00
11 Jiří ŠtichaJiří Šticha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 23.18
12 Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 22.15
13 Jakub PetermannJakub Petermann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 22.14
14 Jakub UvíraJakub Uvíra
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 21.88
15 Jakub HenzlJakub Henzl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 20.72
16 Hynek OndráčekHynek Ondráček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 20.24
17 Vojtěch PoučVojtěch Pouč
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 20.12
18 Adam JuřinaAdam Juřina
TJ KrnovTJ Krnov
00 19.52
19 Matěj JurasekMatěj Jurasek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 19.41
20 Jan TulejJan Tulej
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 17.58
Celkem 20 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 20.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 39.93 11.00
2 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 30.46 9.00
3 Lucie HöfferováLucie Höfferová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 20.41 8.00
4 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 19.39 7.00
5 Adéla VelkáAdéla Velká
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 19.25 6.00
6 Lucie KupčíkováLucie Kupčíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 18.98 5.00
7 Simona NedělováSimona Nedělová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 16.17 4.00
Adriana BártováAdriana Bártová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 NM
Celkem 8 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 20.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš VrožinaLukáš Vrožina
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 54.96 11.00
2 David LadomirjakDavid Ladomirjak
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 34.51 9.00
3 Jiří ŠtichaJiří Šticha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 29.51 8.00
4 Richard PlačekRichard Plaček
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 28.89 7.00
5 Pavel BílýPavel Bílý
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 21.48 6.00
6 Samuel NovákSamuel Novák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 20.09 5.00
7 Michal PhamMichal Pham
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 19.99 4.00
8 David DumbrovskýDavid Dumbrovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 18.92 3.00
9 Denis BukvajDenis Bukvaj
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 12.63 2.00
Martin TulejMartin Tulej
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 NM
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (st, 20.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 40.13 11.00
2 Johana PrudkáJohana Prudká
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 32.75 9.00
3 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 32.71 8.00
4 Jana NovákováJana Nováková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 31.13 7.00
5 Bára LichnovskáBára Lichnovská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 30.58 6.00
6 Zuzana HavlíčkováZuzana Havlíčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 25.23 5.00
7 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 24.78 4.00
8 Lucie KunčarováLucie Kunčarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 24.19 3.00
9 Lucie KupčíkováLucie Kupčíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 24.07 2.00
10 Adriana BártováAdriana Bártová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 21.21 1.00
11 Iva ŠtefkováIva Štefková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 20.09
12 Tereza MartynkováTereza Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 18.09
13 Adéla VelkáAdéla Velká
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 17.88
14 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 17.53
15 Sára HalováSára Halová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 17.34
16 Sára SabelováSára Sabelová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 16.16
17 Kateřina SupikováKateřina Supiková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 13.85
18 Markéta SikorováMarkéta Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 13.03
MB Hana HorákováHana Horáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 25.85
Celkem 19 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (st, 20.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří JunekJiří Junek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 42.95 11.00
2 Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 36.59 9.00
3 Patrik BorgulPatrik Borgul
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 34.69 8.00
4 Jakub HenzlJakub Henzl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 34.26 7.00
5 Aleš SikoraAleš Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 32.33 6.00
6 Samuel KrýsaSamuel Krýsa
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 32.20 5.00
7 Hynek OndráčekHynek Ondráček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 28.21 4.00
8 Bart BrettschneiderBart Brettschneider
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 27.57 3.00
9 Aleš ChoduraAleš Chodura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 26.45 2.00
10 Stanislav BaránekStanislav Baránek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 23.16 1.00
11 David DumbrovskýDavid Dumbrovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 21.89
12 Martin TulejMartin Tulej
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 17.17
13 Jan TelnarJan Telnar
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 17.17
14 Jakub PetermannJakub Petermann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 17.03
15 Petr SziliczaiPetr Sziliczai
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 15.89
16 Martin PustkaMartin Pustka
TJ KrnovTJ Krnov
01 15.12
MB Daniel HornýDaniel Horný
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 23.45
Michal PhamMichal Pham
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 NM
MB Samuel PiosekSamuel Piosek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 NM
Celkem 19 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 VITKO VITKO SSK VítkoviceSSK Vítkovice 259.00
2 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 164.00
3 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 154.00
4 STHAV STHAV TJ Start HavířovTJ Start Havířov 103.00
5 PORUB PORUB Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 082.00
6 KRNOV KRNOV TJ KrnovTJ Krnov 053.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., 4x300 m, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, 100 m př., 100 m př., 300 m, 200 m př., 200 m př., 150 m, 150 m, 60 m, 60 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 VITKO VITKO SSK VítkoviceSSK Vítkovice 318.50
2 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 186.00
3 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 103.50
4 PORUB PORUB Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 101.50
5 STHAV STHAV TJ Start HavířovTJ Start Havířov 031.50
6 VITKB VITKB SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 020.00
7 KRNOV KRNOV TJ KrnovTJ Krnov 013.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., 4x300 m, disk 0,75kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, tyč, výška, 60 m, 60 m, 60 m, 100 m př., 100 m př., 300 m, 200 m př., 100 m př., 150 m, 150 m
Celkem 7 závodníků