Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen

Jihlava (13. 6. 2015)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 13.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:17.65 11.00
2 Antonín PalánAntonín Palán 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4:21.68 9.00
3 Radek ČudaRadek Čuda 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:23.43 8.00
4 Ctibor SyselCtibor Sysel 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:23.93 7.00
5 Lukáš KozlíkLukáš Kozlík 89 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:25.88 6.00
6 Petr KirschPetr Kirsch 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:30.31 5.00
7 Jakub HlasJakub Hlas 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:30.69 4.00
8 Pavel SieglPavel Siegl 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:35.75 3.00
9 Jiří MarešJiří Mareš 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:46.40 2.00
MB Lukáš PomeznýLukáš Pomezný 94 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 4:02.22
David HonzátkoDavid Honzátko 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNS
Václav MrázVáclav Mráz 83 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radka UvizlováRadka Uvizlová 84 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5:15.80 11.00
2 Yasmine BorůvkováYasmine Borůvková 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5:17.46 9.00
3 Miriam StewartováMiriam Stewartová 64 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:19.26 8.00
4 Kristýna HáčkováKristýna Háčková 97 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5:21.18 7.00
5 Lucie DobrovolnáLucie Dobrovolná 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5:28.68 6.00
6 Tereza BartošováTereza Bartošová 87 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:36.82 5.00
7 Magdaléna RyšaváMagdaléna Ryšavá 76 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5:42.09 4.00
8 Julie LavičkováJulie Lavičková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5:46.99 3.00
9 Barbora SoukupováBarbora Soukupová 84 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5:54.51 2.00
Lenka ŠibravováLenka Šibravová 82 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 10 závodníků