Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Sušice (13. 6. 2015)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.6.2015) Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.16 11.00
2 David RichterDavid Richter 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 22.43 9.00
3 Jan KisialaJan Kisiala 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 22.65 8.00
MB Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 13.6.2015) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.03 7.00
2 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.19 6.00
3 Jan VondráčekJan Vondráček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.46 5.00
Jan DeckerJan Decker 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Jan KuklíkJan Kuklík 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 13.6.2015) Vítr: -3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KřiklánMichal Křiklán 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.56 4.00
2 Jan StejskalJan Stejskal 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.75 3.00
3 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.49
Filip BromFilip Brom 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Václav KašákVáclav Kašák 96 TJ SušiceTJ Sušice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 13.6.2015) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŘehořMichal Řehoř 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.07 2.00
2 Stanislav PšeničkaStanislav Pšenička 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.07 1.00
3 Petr KolářPetr Kolář 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.27
4 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.35
MB Jaroslav KaresJaroslav Kares 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.6.2015) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.45 11.00
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.76 9.00
3 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.82 8.00
4 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.57 7.00
5 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 27.92 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 13.6.2015) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka BočkayováJitka Bočkayová 75 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 27.81 6.00
2 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 28.01 4.00
3 Adéla ChramcováAdéla Chramcová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 28.23 3.00
4 Jana HeinrichováJana Heinrichová 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 28.53 1.00
5 Veronika MatulkováVeronika Matulková 95 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 29.26
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 13.6.2015) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole ŠáchováNicole Šáchová 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 28.34 2.00
2 Eliška VybíralováEliška Vybíralová 99 TJ SušiceTJ Sušice 29.81
3 Vladimíra JanečkováVladimíra Janečková 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 30.58
Štěpánka UrbánkováŠtěpánka Urbánková 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNS
Celkem 4 závodníků