Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo extraligy mužů a žen

Kladno (14. 6. 2015)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.6.2015 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Milan PírekMilan Pírek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
87 15 7.37 -1.2 m/s 7.33-0.96.16+0.47.23+0.07.337.08-0.67.26+0.17.37-1.2 11.00
2 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 10 7.21 -0.4 m/s 5.24+1.76.86-0.76.68-1.16.866.90+0.37.13-0.67.21-0.4 9.00
3 Martin VachataMartin Vachata
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 11 7.14 -0.4 m/s 6.96-1.06.96-1.06.98+0.96.987.07+0.27.12+0.07.14-0.4 8.00
4 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
95 13 7.11 -0.2 m/s 6.71-0.96.93+0.66.95-0.56.956.90-0.17.11-0.26.88-0.4 7.00
5 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 14 7.08 -1.1 m/s 6.58-0.26.93+0.3X-1.56.93X-1.67.08-1.1X+0.7 6.00
6 Jakub RusekJakub Rusek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 12 7.05 -0.9 m/s 6.84-1.66.69+0.1X-1.56.84-6.67-0.87.05-0.9 5.00
7 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 8 6.94 -0.1 m/s 6.92+1.2X+0.36.94-0.16.94X-1.4-X-0.5 4.00
8 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 4 6.85 -0.1 m/s 6.71+0.86.56-0.86.03-0.16.716.69-0.56.85-0.15.49+0.1 3.00
9 Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 5 6.68 -0.4 m/s 6.36-0.26.48-0.46.68-0.46.68 2.00
10 David BenešDavid Beneš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 1 6.66 -0.5 m/s 6.43-0.46.55-1.26.66-0.56.66 1.00
11 Jan LonekJan Lonek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 2 6.66 +0.0 m/s X+0.06.48+0.06.66+0.06.66
12 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 9 6.65 +0.0 m/s X+2.06.38-0.86.65+0.06.65
13 Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 3 6.62 -1.2 m/s 6.62-1.2X+0.2X-0.86.62
14 Jiří KlepekJiří Klepek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
91 7 6.56 +0.1 m/s 6.56+0.16.10-1.36.51-1.36.56
15 David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 6 6.44 +0.9 m/s 6.44+0.9X-1.46.34-0.86.44
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.6.2015 - 11:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dana VelďákováDana Velďáková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
81 15 NL 6.36 +1.7 m/s 6.36+1.7--6.36--- 11.00
2 Jana KorešováJana Korešová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
81 12 6.27 +1.6 m/s 6.05+1.36.07-1.45.65-1.06.076.27+1.65.57-1.26.07-0.2 9.00
3 Lucie MájkováLucie Májková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
88 13 6.08 +0.8 m/s 6.00+1.44.41-1.1X-0.36.006.08+0.85.89-0.4- 8.00
4 Emily GerulováEmily Gerulová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 10 5.97 5.80+0.35.76-0.23.71-1.65.805.97-0.4X+1.75.91-1.9 7.00
5 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 11 5.75 -0.2 m/s 5.58+0.35.46-2.25.74+0.35.745.75-0.2X-0.45.62-0.4 6.00
MB Lucia MokrášováLucia Mokrášová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 2 5.75 5.48-0.95.75X+0.85.75
7 Renáta MedgyesováRenáta Medgyesová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
83 14 5.71 +1.0 m/s 5.71+1.04.20-0.55.66-1.65.71X-0.7X-1.3X+0.8 5.00
8 Lucie DomskáLucie Domská
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
93 8 5.66 -1.1 m/s 5.27+0.15.22-0.15.66-1.15.66X-1.05.16-0.85.59+1.8 4.00
9 Anna ŠvecováAnna Švecová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
94 9 5.61 -1.1 m/s 5.45+1.85.32-0.95.61-1.15.615.41-0.95.36-0.25.56-0.5 3.00
10 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 7 5.48 -0.6 m/s X+0.5X5.48-0.65.48 2.00
11 Karolína JelínkováKarolína Jelínková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
96 6 5.46 +0.0 m/s 4.97+1.55.44-0.95.46+0.05.46 1.00
12 Michaela KučerováMichaela Kučerová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
92 3 5.41 +0.6 m/s 5.21-0.55.27-0.35.41+0.65.41
MB Caludia HladíkováCaludia Hladíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 1 5.40 -1.4 m/s 5.40-1.4X+0.85.24+0.45.40
14 Šárka BuranskáŠárka Buranská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 4 5.39 -0.2 m/s 5.19+1.05.39+0.95.39-0.25.39
15 Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 5 5.18 -0.4 m/s X+1.35.18-0.35.18-0.45.18
Celkem 15 závodníků