Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo extraligy mužů a žen

Kladno (14. 6. 2015)

100 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (QA) + 2 časy (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (ne, 14.6.2015 - 12:35) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JirkaJan Jirka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.65 QA 0.155
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.84 QA 0.188
3 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 11.00 qA 0.134
4 Jakub RusekJakub Rusek 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 11.12 qA 0.181
5 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 11.13 qB 0.171
6 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 11.21 qB 0.154
7 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.42 qB 0.146
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 14.6.2015 - 12:35) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.92 QA 0.152
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.12 QA 0.133
3 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.27 qB 0.171
4 Fuseini BabaFuseini Baba 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.30 qB 0.160
5 Jakub MatúšJakub Matúš 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.32 qB 0.156
MB Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 AK MostAK Most 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JirkaJan Jirka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.65 QA 0.155
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.84 QA 0.188
3 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.92 QA 0.152
4 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 11.00 qA 0.134
5 Jakub RusekJakub Rusek 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 11.12 qA 0.181
5 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.12 QA 0.133
7 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 11.13 qB 0.171
8 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 11.21 qB 0.154
9 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.27 qB 0.171
10 Fuseini BabaFuseini Baba 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.30 qB 0.160
11 Jakub MatúšJakub Matúš 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.32 qB 0.156
12 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.42 qB 0.146
Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 AK MostAK Most 6 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 14.6.2015 - 13:50) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JirkaJan Jirka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.69 0.142 11.00
2 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.76 0.150 9.00
3 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.83 0.150 8.00
4 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 11.11 0.117 7.00
5 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.12 0.190 6.00
6 Jakub RusekJakub Rusek 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 11.46 0.164 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 14.6.2015 - 13:50) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.09 0.157 4.00
2 Fuseini BabaFuseini Baba 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.22 0.174 3.00
3 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.24 0.132 2.00
4 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.31 0.137 1.00
5 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.43 0.163 0.00
Jakub MatúšJakub Matúš 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JirkaJan Jirka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.69 0.142 11.00
2 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.76 0.150 9.00
3 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.83 0.150 8.00
4 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.09 0.157 4.00
5 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 11.11 0.117 7.00
6 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.12 0.190 6.00
7 Fuseini BabaFuseini Baba 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.22 0.174 3.00
8 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.24 0.132 2.00
9 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.31 0.137 1.00
10 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.43 0.163 0.00
11 Jakub RusekJakub Rusek 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 11.46 0.164 5.00
Jakub MatúšJakub Matúš 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS

100 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (QA) do finále A, 3. a 4. (QB) do finále B

Rozběh 1 (ne, 14.6.2015 - 12:25) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina SchmidováMartina Schmidová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.86 QA 0.166
2 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.96 QA 0.145
MB Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 12.00 0.155
4 Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.10 QB 0.151
5 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 12.16 QB 0.179
6 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 12.33 0.172
7 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 7 12.86 0.223
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 14.6.2015 - 12:25) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KršákováLenka Kršáková 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 11.74 QA 0.130
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 11.77 QA 0.115
3 Iveta PutalováIveta Putalová 88 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.97 QB 0.203
4 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.44 QB 0.115
5 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 13.00 0.198
Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 14.6.2015 - 12:25) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 11.71 QA 0.124
2 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 11.78 QA 0.131
3 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.11 QB 0.153
4 Olena YanovskáOlena Yanovská 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.14 QB 0.144
5 Hana KlepetkováHana Klepetková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.86 0.266
Emily GerulováEmily Gerulová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 11.71 QA 0.124
2 Lenka KršákováLenka Kršáková 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 11.74 QA 0.130
3 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 11.77 QA 0.115
4 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 11.78 QA 0.131
5 Martina SchmidováMartina Schmidová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.86 QA 0.166
6 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.96 QA 0.145
7 Iveta PutalováIveta Putalová 88 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.97 QB 0.203
8 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 12.00 0.155
9 Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.10 QB 0.151
10 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.11 QB 0.153
11 Olena YanovskáOlena Yanovská 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.14 QB 0.144
12 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 12.16 QB 0.179
13 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 12.33 0.172
14 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.44 QB 0.115
15 Hana KlepetkováHana Klepetková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.86 0.266
16 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 7 12.86 0.223
17 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 13.00 0.198
Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNS
Emily GerulováEmily Gerulová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 DNS

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 14.6.2015 - 13:40) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 11.60 0.137 11.00
2 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 11.67 0.136 9.00
3 Lenka KršákováLenka Kršáková 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 11.76 0.127 8.00
4 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 11.92 0.155 7.00
5 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.93 0.131 6.00
Martina SchmidováMartina Schmidová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 14.6.2015 - 13:40) official Vítr: -2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta PutalováIveta Putalová 88 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.03 0.183 4.00
2 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.04 0.180 3.00
3 Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.07 0.125 2.00
4 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 12.18 0.141 1.00
5 Olena YanovskáOlena Yanovská 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.24 0.108 0.00
6 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.64 0.162 0.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 11.60 0.137 11.00
2 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 11.67 0.136 9.00
3 Lenka KršákováLenka Kršáková 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 11.76 0.127 8.00
4 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 11.92 0.155 7.00
5 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.93 0.131 6.00
6 Iveta PutalováIveta Putalová 88 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.03 0.183 4.00
7 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.04 0.180 3.00
8 Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.07 0.125 2.00
9 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 12.18 0.141 1.00
10 Olena YanovskáOlena Yanovská 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.24 0.108 0.00
11 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.64 0.162 0.00
Martina SchmidováMartina Schmidová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNS