Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo extraligy mužů a žen

Kladno (14. 6. 2015)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 14.6.2015 - 15:45) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 20.80 0.167 11.00
2 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.56 0.194 8.00
3 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.31 0.128 4.00
Michal DesenskýMichal Desenský 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 0.172
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 14.6.2015 - 15:45) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.47 0.167 9.00
MB Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.63 0.172
3 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.76 0.128 7.00
4 Petr LichýPetr Lichý 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.21 0.194 5.00
5 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.59 0.221 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 14.6.2015 - 15:45) official Vítr: -1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SklenářDavid Sklenář 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 22.04 0.200 6.00
2 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.45 0.135 3.00
3 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.67 0.181 0.00
4 Fuseini BabaFuseini Baba 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.91 0.268 0.00
5 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 23.24 0.183 0.00
Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 14.6.2015 - 15:45) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Tomáš BočekTomáš Boček 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 22.45 0.105
2 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.50 0.365 2.00
3 Lukáš TrlicaLukáš Trlica 92 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 22.89 0.188 0.00
4 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.12 0.175 0.00
5 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.27 0.375
6 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 23.58 0.206
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 20.80 0.167 11.00
2 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.47 0.167 9.00
3 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.56 0.194 8.00
4 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.63 0.172
5 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.76 0.128 7.00
6 David SklenářDavid Sklenář 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 22.04 0.200 6.00
7 Petr LichýPetr Lichý 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.21 0.194 5.00
8 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.31 0.128 4.00
9 Tomáš BočekTomáš Boček 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 22.45 0.105
10 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.45 0.135 3.00
11 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.50 0.365 2.00
12 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.59 0.221 1.00
13 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.67 0.181 0.00
14 Lukáš TrlicaLukáš Trlica 92 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 22.89 0.188 0.00
15 Fuseini BabaFuseini Baba 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.91 0.268 0.00
16 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.12 0.175 0.00
17 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 23.24 0.183 0.00
18 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.27 0.375
19 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 23.58 0.206
Michal DesenskýMichal Desenský 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 0.172
Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 14.6.2015 - 15:35) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina SchmidováMartina Schmidová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 NL 23.54 0.227 11.00
2 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 23.79 0.194 9.00
3 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 23.94 0.183 8.00
4 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 23.98 0.145 7.00
5 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 24.08 0.180 6.00
6 Lenka KršákováLenka Kršáková 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 24.12 0.175 4.50
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 14.6.2015 - 15:35) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta PutalováIveta Putalová 88 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 24.12 0.180 4.50
2 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.21 0.183 3.00
3 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 24.28 0.194 2.00
4 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 24.30 0.175 1.00
5 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.49 0.227 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 14.6.2015 - 15:35) official Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.44 0.151 0.00
2 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 24.71 0.338 0.00
3 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 25.40 0.159 0.00
4 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2 25.46 0.339 0.00
5 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 25.81 0.305
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 14.6.2015 - 15:35) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.72 0.379
2 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5 26.10 0.228
3 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.60 0.206
Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina SchmidováMartina Schmidová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 NL 23.54 0.227 11.00
2 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 23.79 0.194 9.00
3 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 23.94 0.183 8.00
4 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 23.98 0.145 7.00
5 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 24.08 0.180 6.00
6 Iveta PutalováIveta Putalová 88 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 24.12 0.180 4.50
7 Lenka KršákováLenka Kršáková 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 24.12 0.175 4.50
8 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.21 0.183 3.00
9 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 24.28 0.194 2.00
10 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 24.30 0.175 1.00
11 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.44 0.151 0.00
12 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.49 0.227 0.00
13 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 24.71 0.338 0.00
14 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 25.40 0.159 0.00
15 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2 25.46 0.339 0.00
16 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.72 0.379
17 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 25.81 0.305
18 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5 26.10 0.228
19 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.60 0.206
Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 DNS