4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B
Jablonec nad Nisou (22. 8. 2015)100 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 22.8.2015) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adrian SkrzypaczAdrian Skrzypacz | 90 | TJ Jiskra Litomyšl | 10.96 | |||||||||||||||
2 | Radek PovýšilRadek Povýšil | 93 | AC Slovan Liberec, o.s. | 11.08 | |||||||||||||||
3 | David KolářDavid Kolář | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 11.09 | |||||||||||||||
4 | Jakub BurlákJakub Burlák | 96 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 11.28 | |||||||||||||||
5 | Lukáš DesenskýLukáš Desenský | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.51 | |||||||||||||||
6 | Jakub SýkoraJakub Sýkora | 98 | TJ VTŽ Chomutov | 11.62 | |||||||||||||||
7 | David NovotnýDavid Novotný | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.39 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.8.2015) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 11.33 | |||||||||||||||
2 | Ondřej RappOndřej Rapp | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 11.40 | |||||||||||||||
3 | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 11.42 | |||||||||||||||
4 | Václav ČermákVáclav Čermák | 93 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 11.49 | |||||||||||||||
5 | Filip HorkýFilip Horký | 96 | AC SYNER Turnov | 12.40 | |||||||||||||||
Vojtěch KarásekVojtěch Karásek | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DSQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Muži (Finále)
Finále A (so, 22.8.2015) | Vítr: -3.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adrian SkrzypaczAdrian Skrzypacz | 90 | TJ Jiskra Litomyšl | 11.27 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej RappOndřej Rapp | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 11.33 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 11.36 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | David KolářDavid Kolář | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 11.39 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Radek PovýšilRadek Povýšil | 93 | AC Slovan Liberec, o.s. | 11.41 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 11.77 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 22.8.2015) | Vítr: -2.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub BurlákJakub Burlák | 96 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 11.30 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Václav ČermákVáclav Čermák | 93 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 11.82 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš DesenskýLukáš Desenský | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.86 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | David NovotnýDavid Novotný | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.07 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Filip HorkýFilip Horký | 96 | AC SYNER Turnov | 12.53 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 22.8.2015) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ewa RosiakEwa Rosiak | 91 | SK Nové Město nad Metují | 12.29 | |||||||||||||||
2 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 13.24 | |||||||||||||||
3 | Nelly HoškováNelly Hošková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 13.49 | |||||||||||||||
4 | Barbora KrausováBarbora Krausová | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 13.76 | |||||||||||||||
5 | Michaela VítkováMichaela Vítková | 99 | SK Nové Město nad Metují | 13.82 | |||||||||||||||
6 | Nikol PánkováNikol Pánková | 00 | AC Vysoké Mýto | 14.44 | |||||||||||||||
MB | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | 13.37 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.8.2015) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HýskováKateřina Hýsková | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 13.09 | |||||||||||||||
2 | Adéla KadlecováAdéla Kadlecová | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 13.41 | |||||||||||||||
3 | Adéla KolkováAdéla Kolková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 14.15 | |||||||||||||||
4 | Nikola KrálíčkováNikola Králíčková | 98 | SK Nové Město nad Metují | 14.31 | |||||||||||||||
MB | Blanka PlocarováBlanka Plocarová | 89 | TJ Slovan Varnsdorf | 13.80 | |||||||||||||||
MB | Michaela ŠupolováMichaela Šupolová | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 14.27 | |||||||||||||||
Natálie VlkováNatálie Vlková | 98 | AC Česká Lípa | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 22.8.2015) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HornováKateřina Hornová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 12.92 | |||||||||||||||
2 | Petra BracháčkováPetra Bracháčková | 97 | AC Česká Lípa | 13.20 | |||||||||||||||
3 | Adriana GrulichováAdriana Grulichová | 00 | AC Vysoké Mýto | 13.35 | |||||||||||||||
4 | Tereza FiskováTereza Fisková | 98 | TJ VTŽ Chomutov | 13.37 | |||||||||||||||
5 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 13.38 | |||||||||||||||
6 | Kateřina VildováKateřina Vildová | 00 | AC Slovan Liberec, o.s. | 13.95 | |||||||||||||||
MB | Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová | 97 | AC Vysoké Mýto | 12.28 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Ženy (Finále)
Finále A (so, 22.8.2015) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ewa RosiakEwa Rosiak | 91 | SK Nové Město nad Metují | 12.58 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina HornováKateřina Hornová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 12.86 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Petra BracháčkováPetra Bracháčková | 97 | AC Česká Lípa | 13.18 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 13.34 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Kateřina HýskováKateřina Hýsková | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 13.53 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Adriana GrulichováAdriana Grulichová | 00 | AC Vysoké Mýto | 13.54 | 5.00 | ||||||||||||||
MB | Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová | 97 | AC Vysoké Mýto | 12.19 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Finále B (so, 22.8.2015) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 13.20 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza FiskováTereza Fisková | 98 | TJ VTŽ Chomutov | 13.32 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla KadlecováAdéla Kadlecová | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 13.34 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Nelly HoškováNelly Hošková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 13.52 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Barbora KrausováBarbora Krausová | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 13.69 | |||||||||||||||
Michaela VítkováMichaela Vítková | 99 | SK Nové Město nad Metují | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 22.8.2015) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adrian SkrzypaczAdrian Skrzypacz | 90 | TJ Jiskra Litomyšl | 21.93 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Radek PovýšilRadek Povýšil | 93 | AC Slovan Liberec, o.s. | 22.22 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Patryk BacharPatryk Bachar | 92 | SK Nové Město nad Metují | 22.26 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 22.35 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Ondřej RappOndřej Rapp | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 22.77 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jakub BurlákJakub Burlák | 96 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 22.89 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | David KolářDavid Kolář | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 22.91 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Vojtěch KarásekVojtěch Karásek | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 23.02 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 22.8.2015) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš DesenskýLukáš Desenský | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 23.50 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | František RambousekFrantišek Rambousek | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 23.76 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Mikuláš HavelMikuláš Havel | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 24.03 | |||||||||||||||
4 | Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 24.54 | |||||||||||||||
MB | Jakub SýkoraJakub Sýkora | 98 | TJ VTŽ Chomutov | 23.54 | |||||||||||||||
David NovotnýDavid Novotný | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | DNP | ||||||||||||||||
Daniel MonzarDaniel Monzar | 97 | SK Nové Město nad Metují | DNP | ||||||||||||||||
Aleš KrálAleš Král | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | DNP | ||||||||||||||||
Tomáš BalcarTomáš Balcar | 79 | TJ Sokol Hradec Králové | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 22.8.2015) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 24.84 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza ŠkodováTereza Škodová | 99 | SK Nové Město nad Metují | 26.00 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina SirůčkováKateřina Sirůčková | 87 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 26.05 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina HornováKateřina Hornová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 26.37 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Michaela BičianováMichaela Bičianová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 26.54 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Daniela JanatováDaniela Janatová | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov | 27.23 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Adriana GrulichováAdriana Grulichová | 00 | AC Vysoké Mýto | 27.41 | 4.00 | ||||||||||||||
MB | Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová | 97 | AC Vysoké Mýto | 24.59 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 22.8.2015) | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 27.54 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 27.71 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Nelly HoškováNelly Hošková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 28.31 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Věra TrejbalováVěra Trejbalová | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 28.42 | |||||||||||||||
5 | Adéla KolkováAdéla Kolková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 28.95 | |||||||||||||||
Nikola KrálíčkováNikola Králíčková | 98 | SK Nové Město nad Metují | DNP | ||||||||||||||||
Kristýna ĎurďováKristýna Ďurďová | 88 | TJ Sokol Hradec Králové | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 22.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan MurínJan Murín | 92 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 50.31 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Josef PoselJosef Posel | 95 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 50.32 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Daniel MonzarDaniel Monzar | 97 | SK Nové Město nad Metují | 50.43 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Ali HazerAli Hazer | 84 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 50.51 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Adrian SkrzypaczAdrian Skrzypacz | 90 | TJ Jiskra Litomyšl | 50.76 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jan ŽaludaJan Žaluda | 98 | SK Nové Město nad Metují | 52.16 | 4.00 | ||||||||||||||
7 | František RambousekFrantišek Rambousek | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 52.26 | 3.00 | ||||||||||||||
8 | Aleš SteklíkAleš Steklík | 96 | SK Nové Město nad Metují | 53.70 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 22.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miloš ŠolcMiloš Šolc | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 52.15 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Daniel UrbanDaniel Urban | 00 | Hvězda SKP Pardubice | 54.11 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš UmlaufTomáš Umlauf | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 54.78 | |||||||||||||||
4 | Lukáš MottlLukáš Mottl | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 54.94 | |||||||||||||||
5 | David MíšekDavid Míšek | 78 | TJ Sokol Hradec Králové | 55.54 | |||||||||||||||
Jan TomešJan Tomeš | 91 | AC SYNER Turnov | DNF | ||||||||||||||||
Filip HorkýFilip Horký | 96 | AC SYNER Turnov | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 22.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BičianováMichaela Bičianová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 57.93 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza ŠkodováTereza Škodová | 99 | SK Nové Město nad Metují | 58.23 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina TroppováKateřina Troppová | 94 | TJ Sokol Hradec Králové | 59.70 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Eliška OswaldováEliška Oswaldová | 99 | AC Česká Lípa | 62.76 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Barbora ChytkováBarbora Chytková | 96 | AC Vysoké Mýto | 63.08 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Kristina JánskáKristina Jánská | 01 | SK Nové Město nad Metují | 63.74 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Nikol PánkováNikol Pánková | 00 | AC Vysoké Mýto | 66.63 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 22.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Věra TrejbalováVěra Trejbalová | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 63.67 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Vanessa PaskovskáVanessa Paskovská | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | 63.70 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Petra ČerenkováPetra Čerenková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 63.87 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Dana ProkopováDana Prokopová | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 65.47 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Dorota TomanováDorota Tomanová | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 66.61 | |||||||||||||||
MB | Natálie KopeckáNatálie Kopecká | 01 | AC Česká Lípa | 66.20 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Muži (Finále)
Finále (so, 22.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan MurínJan Murín | 92 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 1:55.64 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan ŽaludaJan Žaluda | 98 | SK Nové Město nad Metují | 1:55.80 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Miloš ŠolcMiloš Šolc | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 1:58.69 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Josef HavlíčekJosef Havlíček | 95 | TJ Jiskra Litomyšl | 1:59.63 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Milan VlčekMilan Vlček | 89 | SK Nové Město nad Metují | 1:59.74 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jan TomešJan Tomeš | 91 | AC SYNER Turnov | 2:01.20 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Kristián MikuleKristián Mikule | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:01.21 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Aleš SteklíkAleš Steklík | 96 | SK Nové Město nad Metují | 2:03.64 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Lukáš MottlLukáš Mottl | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:07.90 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 22.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela DrábkováMichaela Drábková | 92 | SK Nové Město nad Metují | 2:19.50 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:20.02 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Linda MejstříkováLinda Mejstříková | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:20.40 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Barbora ChytkováBarbora Chytková | 96 | AC Vysoké Mýto | 2:23.43 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza HrochováTereza Hrochová | 96 | AC Česká Lípa | 2:24.26 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Adéla SádlováAdéla Sádlová | 01 | SK Nové Město nad Metují | 2:24.56 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Petra ČerenkováPetra Čerenková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:26.91 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Anna SamešováAnna Samešová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:27.05 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová | 96 | AC Česká Lípa | 2:27.91 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Kateřina MolnárováKateřina Molnárová | 76 | TJ VTŽ Chomutov | 2:35.76 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Dorota TomanováDorota Tomanová | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2:38.84 | |||||||||||||||
MB | Kateřina JebaváKateřina Jebavá | 01 | TJ Dvůr Králové n/L. | 2:27.15 | |||||||||||||||
MB | Anna PTÁKOVÁAnna PTÁKOVÁ | 99 | TJ Dvůr Králové n/L. | 2:30.29 | |||||||||||||||
Natálie VíškováNatálie Víšková | 98 | AC Vysoké Mýto | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (so, 22.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan MurínJan Murín | 92 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 4:14.97 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martin SlaninaMartin Slanina | 80 | TJ Sokol Hradec Králové | 4:17.33 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš KrimTomáš Krim | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4:17.58 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jan KopeckýJan Kopecký | 90 | Hvězda SKP Pardubice | 4:17.60 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch LibnarVojtěch Libnar | 99 | SK Nové Město nad Metují | 4:19.43 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Josef HavlíčekJosef Havlíček | 95 | TJ Jiskra Litomyšl | 4:20.32 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Josef ProvazníkJosef Provazník | 99 | SK Nové Město nad Metují | 4:20.83 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Martin PavlišMartin Pavliš | 98 | Hvězda SKP Pardubice | 4:22.64 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Tomáš ValkoTomáš Valko | 93 | TJ Sokol Hradec Králové | 4:22.72 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Tomáš ProcházkaTomáš Procházka | 91 | Hvězda SKP Pardubice | 4:23.39 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Michal RůžekMichal Růžek | 99 | Hvězda SKP Pardubice | 4:24.99 | |||||||||||||||
12 | Martin BártaMartin Bárta | 98 | SK Nové Město nad Metují | 4:30.68 | |||||||||||||||
Radek GrohRadek Groh | 89 | AC SYNER Turnov | DNP | ||||||||||||||||
Jan TomešJan Tomeš | 91 | AC SYNER Turnov | DNP | ||||||||||||||||
Jan SchulhofJan Schulhof | 89 | AC Slovan Liberec, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Luboš GaislLuboš Gaisl | 85 | AC SYNER Turnov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 22.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela DrábkováMichaela Drábková | 92 | SK Nové Město nad Metují | 4:54.86 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza HrochováTereza Hrochová | 96 | AC Česká Lípa | 4:56.39 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová | 96 | AC Česká Lípa | 5:01.21 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Abigail ŠolcováAbigail Šolcová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5:01.75 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Barbora ChytkováBarbora Chytková | 96 | AC Vysoké Mýto | 5:06.08 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Monika BerkováMonika Berková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5:35.24 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Dana ProkopováDana Prokopová | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 5:38.34 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Kateřina MolnárováKateřina Molnárová | 76 | TJ VTŽ Chomutov | 5:39.36 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Marcela NývltováMarcela Nývltová | 85 | TJ Lokomotiva Trutnov | 5:43.38 | 2.00 | ||||||||||||||
MB | Kateřina TůmováKateřina Tůmová | 01 | TJ Dvůr Králové n/L. | 5:13.68 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
3000 m - Muži (Finále)
Finále (so, 22.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KopeckýJan Kopecký | 90 | Hvězda SKP Pardubice | 08:58.79 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej MarekOndřej Marek | 82 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08:59.85 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Luboš GaislLuboš Gaisl | 85 | AC SYNER Turnov | 09:07.33 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jan SchulhofJan Schulhof | 89 | AC Slovan Liberec, o.s. | 09:09.07 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Pavel SkřivánekPavel Skřivánek | 85 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 09:10.37 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Ondřej ČadekOndřej Čadek | 91 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09:12.32 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Tomáš ProcházkaTomáš Procházka | 91 | Hvězda SKP Pardubice | 09:19.17 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Tomáš ValkoTomáš Valko | 93 | TJ Sokol Hradec Králové | 09:21.89 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Vojtěch HájekVojtěch Hájek | 98 | SK Nové Město nad Metují | 09:26.75 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Miloslav HoncůMiloslav Honců | 94 | SK Nové Město nad Metují | 09:35.02 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | David PavlištaDavid Pavlišta | 84 | AC Slovan Liberec, o.s. | 09:41.96 | |||||||||||||||
12 | Čeněk AugustaČeněk Augusta | 98 | SK Nové Město nad Metují | 10:05.24 | |||||||||||||||
13 | Jakub JonJakub Jon | 01 | SK Nové Město nad Metují | 10:17.82 | |||||||||||||||
Radek GrohRadek Groh | 89 | AC SYNER Turnov | DNP | ||||||||||||||||
Jáchym KovářJáchym Kovář | 96 | TJ Jiskra Litomyšl | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
5000 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 22.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela DrábkováMichaela Drábková | 92 | SK Nové Město nad Metují | 19:23.08 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jana VáclavíkováJana Václavíková | 96 | AC Česká Lípa | 20:24.03 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla VeseláAdéla Veselá | 99 | AC Česká Lípa | 20:41.86 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Marcela NývltováMarcela Nývltová | 85 | TJ Lokomotiva Trutnov | 21:32.05 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Kateřina MolnárováKateřina Molnárová | 76 | TJ VTŽ Chomutov | 21:45.09 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Karolína JiráskováKarolína Jirásková | 98 | TJ VTŽ Chomutov | 21:45.86 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Martina NetolickáMartina Netolická | 82 | AC Slovan Liberec, o.s. | 21:46.03 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Natálie VíškováNatálie Víšková | 98 | AC Vysoké Mýto | 24:55.16 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 22.8.2015) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 14.23 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Katarzyna HyjekKatarzyna Hyjek | 90 | SK Nové Město nad Metují | 14.38 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lada PejchalováLada Pejchalová | 98 | TJ Lokomotiva Trutnov | 15.73 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie OsobováLucie Osobová | 85 | AC Slovan Liberec, o.s. | 16.17 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Daniela JanatováDaniela Janatová | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov | 16.59 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Iveta PohořeláIveta Pohořelá | 97 | SK Nové Město nad Metují | 17.54 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 22.8.2015) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ŠmejdováLucie Šmejdová | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 17.61 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Michaela HořejšíMichaela Hořejší | 97 | TJ VTŽ Chomutov | 17.84 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Andrea DoubkováAndrea Doubková | 95 | AC Vysoké Mýto | 17.96 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová | 98 | AC Vysoké Mýto | 18.30 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Karolína PacákováKarolína Pacáková | 98 | TJ VTŽ Chomutov | 18.89 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 22.8.2015) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patryk BacharPatryk Bachar | 92 | SK Nové Město nad Metují | 14.38 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 14.76 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Ali HazerAli Hazer | 84 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 15.44 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Pavel BaarPavel Baar | 84 | TJ Jiskra Litomyšl | 15.55 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Michal KrejčíMichal Krejčí | 81 | TJ Jiskra Litomyšl | 15.64 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Dan BártaDan Bárta | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 15.73 | 4.00 | ||||||||||||||
7 | Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 16.44 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 22.8.2015) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 15.56 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Libor DingaLibor Dinga | 84 | AC Slovan Liberec, o.s. | 15.86 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš PreislerLukáš Preisler | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 16.85 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Matouš ValentaMatouš Valenta | 94 | TJ Jiskra Litomyšl | 17.42 | |||||||||||||||
Jaroslav BrücklerJaroslav Brückler | 92 | AC Slovan Liberec, o.s. | DNF | ||||||||||||||||
Jiří JakoubekJiří Jakoubek | 90 | TJ Jiskra Litomyšl | DSQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 22.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik MojžíšDominik Mojžíš | 97 | SK Nové Město nad Metují | 55.45 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martin PušMartin Puš | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 55.94 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jan HrnčířJan Hrnčíř | 92 | AC Slovan Liberec, o.s. | 56.17 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 57.25 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Ali HazerAli Hazer | 84 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 60.29 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 22.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří JakoubekJiří Jakoubek | 90 | TJ Jiskra Litomyšl | 58.72 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Libor DingaLibor Dinga | 84 | AC Slovan Liberec, o.s. | 60.26 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš BalcarTomáš Balcar | 79 | TJ Sokol Hradec Králové | 61.68 | 3.00 | ||||||||||||||
Jaroslav BrücklerJaroslav Brückler | 92 | AC Slovan Liberec, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Josef PoselJosef Posel | 95 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 22.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Katarzyna HyjekKatarzyna Hyjek | 90 | SK Nové Město nad Metují | 62.98 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Michaela BroumováMichaela Broumová | 95 | SK Nové Město nad Metují | 65.29 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Iveta PohořeláIveta Pohořelá | 97 | SK Nové Město nad Metují | 68.17 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Andrea DoubkováAndrea Doubková | 95 | AC Vysoké Mýto | 69.28 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Lucie ŠmejdováLucie Šmejdová | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 69.53 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Martina ČihákováMartina Čiháková | 99 | AC Vysoké Mýto | 69.90 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Michaela HořejšíMichaela Hořejší | 97 | TJ VTŽ Chomutov | 74.41 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 99 | AC Vysoké Mýto | 77.42 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
4 x 100 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 22.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1A Desenský,Balcar,Doležal,Rykl 1A Desenský,Balcar,Doležal,Rykl | TJ Sokol Hradec Králové | 43.54 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | 1A Monzar,Nosek,Bekr,Bachar 1A Monzar,Nosek,Bekr,Bachar | SK Nové Město nad Metují | 43.73 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | 1 Hazer,Burlák,Posel,Čermák 1 Hazer,Burlák,Posel,Čermák | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 43.76 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | 1A Krejčí,Baar,Jakoubek,Skrzypacz 1A Krejčí,Baar,Jakoubek,Skrzypacz | TJ Jiskra Litomyšl | 44.61 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | 1A Dostrašil,Karásek,Rapp,Purm 1A Dostrašil,Karásek,Rapp,Purm | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 44.61 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | 1 Horký,Tomeš,Krištof,Studnička 1 Horký,Tomeš,Krištof,Studnička | AC SYNER Turnov | 47.80 | 4.00 | |||||||||||||||
7 | 1 Urban,Mrklovský,Procházka,Pavliš 1 Urban,Mrklovský,Procházka,Pavliš | Hvězda SKP Pardubice | 50.41 | 3.00 | |||||||||||||||
1 Trafina,Kolář,Svoboda,Povýšil 1 Trafina,Kolář,Svoboda,Povýšil | AC Slovan Liberec, o.s. | DSQ | |||||||||||||||||
Poznámky:DSQ 170/7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 22.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1B Štěpánek,Dunovský,Havel,Král 1B Štěpánek,Dunovský,Havel,Král | TJ Sokol Hradec Králové | 46.54 | 5.00 | |||||||||||||||
2 | 1C Cabal,Mottl,Červinka,Tulis 1C Cabal,Mottl,Červinka,Tulis | TJ Sokol Hradec Králové | DSQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DSQ 170/7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
4 x 100 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 22.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rosiak, Hyjek, Škodová, Broumová Rosiak, Hyjek, Škodová, Broumová | SK Nové Město nad Metují | 49.50 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Hošková, Durďová, Loskotová, Troppová Hošková, Durďová, Loskotová, Troppová | TJ Sokol Hradec Králové | 51.86 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Vildová, Dvořáková, Kadlecová, Černá Vildová, Dvořáková, Kadlecová, Černá | AC Slovan Liberec, o.s. | 52.16 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Bracháčková, Bendová, Oswaldová, Vlková Bracháčková, Bendová, Oswaldová, Vlková | AC Česká Lípa | 53.80 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Hořejší, Kollárová, Škorpilová, Fisková T. Hořejší, Kollárová, Škorpilová, Fisková T. | TJ VTŽ Chomutov | 53.94 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | Krausová, Steinerová, Taichmanová, Kolková Krausová, Steinerová, Taichmanová, Kolková | TJ Sokol Hradec Králové | 53.98 | 5.00 | |||||||||||||||
7 | Kotrčová, Sabadosh, Banovičová, Marková Kotrčová, Sabadosh, Banovičová, Marková | TJ VTŽ Chomutov | 54.97 | 4.00 | |||||||||||||||
8 | Chytková, Duchoslavová, Kučerová, Doubková Chytková, Duchoslavová, Kučerová, Doubková | AC Vysoké Mýto | 55.72 | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
4 x 400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 22.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4A Steklík,Mojžíš,Žaluda,Bárta 4A Steklík,Mojžíš,Žaluda,Bárta | SK Nové Město nad Metují | 3:27.73 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | 4 Hazer,Murín,Posel,Čermák 4 Hazer,Murín,Posel,Čermák | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 3:30.87 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | 4A Šolc,Puš,Mikule,Bárta 4A Šolc,Puš,Mikule,Bárta | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3:31.42 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | 4B Mottl,Valko,Červinka,Slanina 4B Mottl,Valko,Červinka,Slanina | TJ Sokol Hradec Králové | 3:45.92 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | 4B Provazník,Hájek,Augusta,Libnar 4B Provazník,Hájek,Augusta,Libnar | SK Nové Město nad Metují | 3:47.22 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | 4B Preisler,Mikula,Krim,Purm 4B Preisler,Mikula,Krim,Purm | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3:49.92 | 5.00 | |||||||||||||||
7 | 4 Mrklovský,Procházka,Růžek,Kopecký 4 Mrklovský,Procházka,Růžek,Kopecký | Hvězda SKP Pardubice | 3:52.46 | 4.00 | |||||||||||||||
4 Tomeš,Gaisl,Horký,Krištof 4 Tomeš,Gaisl,Horký,Krištof | AC SYNER Turnov | DNP | |||||||||||||||||
4A Balcar,Štěpánek,Míšek,Král 4A Balcar,Štěpánek,Míšek,Král | TJ Sokol Hradec Králové | DNP | |||||||||||||||||
4 Valenta,Jakoubek,Skrzypacz,Baar 4 Valenta,Jakoubek,Skrzypacz,Baar | TJ Jiskra Litomyšl | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
4 x 400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 22.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koldinská, Ďurďová, Čerenková, Troppová Koldinská, Ďurďová, Čerenková, Troppová | TJ Sokol Hradec Králové | 4:16.47 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Peterová, Sadlová, Králíčková, Broumová Peterová, Sadlová, Králíčková, Broumová | SK Nové Město nad Metují | 4:21.56 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Doubková, Čiháková, Kučerová, Chytková Doubková, Čiháková, Kučerová, Chytková | AC Vysoké Mýto | 4:21.96 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Hořejší, Jirásková, Hodková, Sabadosh Hořejší, Jirásková, Hodková, Sabadosh | TJ VTŽ Chomutov | 4:22.39 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Šmejdová, Trejbalová, Osobová, Šupolová Šmejdová, Trejbalová, Osobová, Šupolová | AC Slovan Liberec, o.s. | 4:22.88 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | Podpěrová, Hrochová, Perglová, Oswaldová Podpěrová, Hrochová, Perglová, Oswaldová | AC Česká Lípa | 4:37.23 | 5.00 | |||||||||||||||
7 | Banovičová, Molnárová, Kotrčová, Škorpíková Banovičová, Molnárová, Kotrčová, Škorpíková | TJ VTŽ Chomutov | 4:38.89 | 4.00 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (so, 22.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.711.761.811.861.891.921.951.98 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub JandaJakub Janda
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
89 | 1.95 | OXOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Petr ŠimonPetr Šimon
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 1.92 | OXOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Ladislav KolaLadislav Kola
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 1.89 | OXOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 1.89 | OXOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
00 | 1.86 | OXOXXX | 5.50 | ||||||||||||||
6 |
Mikuláš HavelMikuláš Havel
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 1.86 | OXOXXX | 5.50 | ||||||||||||||
7 |
Ondřej ArnoldOndřej Arnold
AC Slovan Liberec, o.s. |
98 | 1.86 | OXOXXX | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Jiří DvořákJiří Dvořák
AC SYNER Turnov |
89 | 1.81 | OXOXXX | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 1.76 | OXOXXX | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Jaroslav BrücklerJaroslav Brückler
AC Slovan Liberec, o.s. |
92 | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (so, 22.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.381.431.481.531.581.611.641.671.701.751.791.81 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lada PejchalováLada Pejchalová
TJ Lokomotiva Trutnov |
98 | 1.79 | OXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Katarzyna HyjekKatarzyna Hyjek
SK Nové Město nad Metují |
90 | 1.58 | OXXX | 9.00 | ||||||||||||||
3= |
Lucie OsobováLucie Osobová
AC Slovan Liberec, o.s. |
85 | 1.53 | OXXX | 7.50 | ||||||||||||||
3= |
Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ Chomutov |
00 | 1.53 | OXXX | 7.50 | ||||||||||||||
5= |
Pavlína PerglováPavlína Perglová
AC Česká Lípa |
01 | 1.48 | OXXX | 5.50 | ||||||||||||||
5= |
Kristýna ĎurďováKristýna Ďurďová
TJ Sokol Hradec Králové |
88 | 1.48 | OXXX | 5.50 | ||||||||||||||
7 |
Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
AC Vysoké Mýto |
98 | 1.48 | OXXX | 4.00 | ||||||||||||||
8= |
Kristina JánskáKristina Jánská
SK Nové Město nad Metují |
01 | 1.43 | OXXX | 2.00 | ||||||||||||||
8= |
Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
AC Slovan Liberec, o.s. |
00 | 1.43 | OXXX | 2.00 | ||||||||||||||
8= |
Denisa DostálováDenisa Dostálová
AC Vysoké Mýto |
96 | 1.43 | OXXX | 2.00 | ||||||||||||||
11 |
Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké Mýto |
01 | 1.43 | OXXX | |||||||||||||||
12 |
Tereza SteinerováTereza Steinerová
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 1.38 | OXXX | |||||||||||||||
13 |
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (so, 22.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 3.403.603.804.004.104.204.304.404.504.654.814.905.015.11 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 4.90 | XXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 4.40 | XXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
David FischerDavid Fischer
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
95 | 4.30 | XXX | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra Litomyšl |
84 | 4.30 | XXX | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
SK Nové Město nad Metují |
98 | 4.30 | XXX | 6.00 | ||||||||||||||
6= |
Marek PurmMarek Purm
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 4.20 | XXX | 4.50 | ||||||||||||||
6= |
Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s. |
78 | 4.20 | XXX | 4.50 | ||||||||||||||
8= |
Martin MachuraMartin Machura
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 4.20 | XXX | 2.50 | ||||||||||||||
8= |
Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec Králové |
94 | 4.20 | XXX | 2.50 | ||||||||||||||
10 |
Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
98 | 4.10 | XXX | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 4.00 | XXX | |||||||||||||||
12 |
Matouš ValentaMatouš Valenta
TJ Jiskra Litomyšl |
94 | 3.80 | XXX | |||||||||||||||
13 |
Radek BekrRadek Bekr
SK Nové Město nad Metují |
97 | 3.80 | XXX | |||||||||||||||
14 |
Jan DunovskýJan Dunovský
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | XXX | ||||||||||||||||
15 |
Ivo StrnadIvo Strnad
TJ Jiskra Litomyšl |
51 | |||||||||||||||||
MB |
Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká Lípa |
96 | 3.60 | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok o tyči - Ženy (Finále)
Finále (so, 22.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.002.202.402.602.803.003.21 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie PetrželkováLucie Petrželková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 3.00 | --XOOOXOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Klára ZemanováKlára Zemanová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 2.80 | ---XXOOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Daniela ŽuchováDaniela Žuchová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 2.80 | --OOXOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Anna PelcováAnna Pelcová
AC Slovan Liberec, o.s. |
99 | 2.60 | -OOOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
AC Slovan Liberec, o.s. |
00 | 2.20 | OXOXXX | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Kristýna ĎurďováKristýna Ďurďová
TJ Sokol Hradec Králové |
88 | 2.00 | OXXX | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Helena KorbováHelena Korbová
TJ Sokol Hradec Králové |
94 | XXX | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (so, 22.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub NosekJakub Nosek
SK Nové Město nad Metují |
89 | 7.18 | 6.52 | 6.85 | 7.18 | 7.18 | 7.07 | X | 7.00 | 11.00 | ||||||||
2 |
Patryk BacharPatryk Bachar
SK Nové Město nad Metují |
92 | 7.10 +1.9 m/s | 6.97 | X | X | 6.97 | 6.97 | 7.10 | X | 9.00 | ||||||||
3 |
Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 6.99 +1.3 m/s | 6.74 | X | - | 6.74 | X | X | 6.99 | 8.00 | ||||||||
4 |
Jan DemelJan Demel
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 6.96 +2.0 m/s | 6.68 | 6.70 | 6.90 | 6.90 | X | 6.87 | 6.96 | 7.00 | ||||||||
5 |
Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra Litomyšl |
84 | 6.72 +3.6 m/s | 6.30 | 6.31 | 6.72 | 6.72 | 6.34 | 6.25 | 6.35 | 6.00 | ||||||||
6 |
Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 6.65 | 6.56 | 4.76 | 6.65 | 6.65 | 6.59 | X | X | 5.00 | ||||||||
7 |
Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, o.s. |
99 | 6.63 +2.6 m/s | 6.41 | 5.95 | 6.63 | 6.63 | 6.37 | X | 6.52 | 4.00 | ||||||||
8 |
Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
91 | 6.53 +2.9 m/s | 6.43 | 6.17 | 6.52 | 6.52 | 6.53 | - | X | 3.00 | ||||||||
9 |
Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec Králové |
94 | 6.28 | 6.28 | 6.17 | 6.00 | 6.28 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Petr ŠimonPetr Šimon
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 6.23 +2.1 m/s | 6.23 | 6.00 | 5.94 | 6.23 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
SK Nové Město nad Metují |
98 | 6.21 | 6.21 | 6.01 | X | 6.21 | ||||||||||||
12 |
Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
98 | 6.12 -0.9 m/s | X | 6.12 | X | 6.12 | ||||||||||||
13 |
Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
92 | 6.08 | X | 6.08 | - | 6.08 | ||||||||||||
14 |
Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 5.89 +0.5 m/s | 5.80 | X | 5.89 | 5.89 | ||||||||||||
15 |
Jakub MrklovskýJakub Mrklovský
Hvězda SKP Pardubice |
83 | 5.70 +1.2 m/s | 5.38 | X | 5.70 | 5.70 | ||||||||||||
Jakub JandaJakub Janda
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
89 | 0 | - | - | - | - | |||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (so, 22.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 6.10 +0.9 m/s | 4.52+1,1 | 4.40-0,8 | X | 4.52 | 11.00 | |||||||||||
2 |
Ewa RosiakEwa Rosiak
SK Nové Město nad Metují |
91 | 5.83 +0.8 m/s | 4.52+1,1 | 4.40-0,8 | X | 4.52 | 9.00 | |||||||||||
3 |
Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad Metují |
95 | 5.77 +1.7 m/s | 4.52+1,1 | 4.40-0,8 | X | 4.52 | 8.00 | |||||||||||
4 |
Lada PejchalováLada Pejchalová
TJ Lokomotiva Trutnov |
98 | 5.62 +1.8 m/s | 4.52+1,1 | 4.40-0,8 | X | 4.52 | 7.00 | |||||||||||
5 |
Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 5.52 +1.6 m/s | 4.52+1,1 | 4.40-0,8 | X | 4.52 | 6.00 | |||||||||||
6 |
Kateřina HýskováKateřina Hýsková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 5.48 | 4.52+1,1 | 4.40-0,8 | X | 4.52 | 5.00 | |||||||||||
7 |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC Slovan Liberec, o.s. |
98 | 5.43 +2.0 m/s | 4.52+1,1 | 4.40-0,8 | X | 4.52 | 4.00 | |||||||||||
8 |
Natálie MarkováNatálie Marková
TJ VTŽ Chomutov |
00 | 5.06 +0.7 m/s | 4.52+1,1 | 4.40-0,8 | X | 4.52 | 3.00 | |||||||||||
9 |
Martina ČihákováMartina Čiháková
AC Vysoké Mýto |
99 | 5.04 +1.5 m/s | 4.52+1,1 | 4.40-0,8 | X | 4.52 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Adéla KadlecováAdéla Kadlecová
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 4.98 +1.0 m/s | 4.52+1,1 | 4.40-0,8 | X | 4.52 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Lenka KučerováLenka Kučerová
AC Vysoké Mýto |
95 | 4.94 +0.9 m/s | 4.52+1,1 | 4.40-0,8 | X | 4.52 | ||||||||||||
12 |
Michaela VítkováMichaela Vítková
SK Nové Město nad Metují |
99 | 4.85 +1.1 m/s | 4.52+1,1 | 4.40-0,8 | X | 4.52 | ||||||||||||
13 |
Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ Chomutov |
97 | 4.84 +1.3 m/s | 4.52+1,1 | 4.40-0,8 | X | 4.52 | ||||||||||||
14 |
Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká Lípa |
98 | 4.77 | 4.52+1,1 | 4.40-0,8 | X | 4.52 | ||||||||||||
15 |
Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ Chomutov |
98 | 4.48 | 4.52+1,1 | 4.40-0,8 | X | 4.52 | ||||||||||||
16 |
Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké Mýto |
99 | 4.40 +0.9 m/s | 4.52+1,1 | 4.40-0,8 | X | 4.52 | ||||||||||||
17 |
Michaela ŠupolováMichaela Šupolová
AC Slovan Liberec, o.s. |
99 | 3.94 +0.0 m/s | 4.52+1,1 | 4.40-0,8 | X | 4.52 | ||||||||||||
MB |
Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 4.52 +1.1 m/s | ||||||||||||||||
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
trojskok - Muži (Finále)
Finále (so, 22.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
91 | 14.17 +0.3 m/s | 14.17+0,3 | X+1,7 | X0,0 | 14.17 | 14.01-2,6 | 13.98-0,3 | X+0,9 | 11.00 | ||||||||
2 |
Jan DemelJan Demel
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 13.58 +0.3 m/s | 12.76 | 12.59+2,1 | 13.21+0,6 | 13.21 | 13.24-0,9 | 13.22-1,7 | 13.58+0,3 | 9.00 | ||||||||
3 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 13.54 | 13.54 | 13.08+1,2 | 13.360,0 | 13.54 | 8.00 | |||||||||||
4 |
Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 13.17 +1.7 m/s | 12.85 | 13.17+1,7 | 12.96+0,7 | 13.17 | X-0,7 | X+0,2 | 12.92-1,6 | 7.00 | ||||||||
5 |
Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 13.04 +1.5 m/s | 12.89+0,2 | 11.92+1,5 | 12.58+0,9 | 12.89 | 11.72-1,1 | 12.41-0,4 | 13.04+1,5 | 6.00 | ||||||||
6 |
Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 12.94 -0.6 m/s | 12.60 | X+1,9 | 12.76+1,0 | 12.76 | 12.70-1,1 | 12.94-0,6 | X-0,5 | 5.00 | ||||||||
7 |
Michal KrejčíMichal Krejčí
TJ Jiskra Litomyšl |
81 | 12.71 | 12.71 | -+1,3 | 12.60+0,5 | 12.71 | 4.00 | |||||||||||
8 |
Jiří JakoubekJiří Jakoubek
TJ Jiskra Litomyšl |
90 | 12.22 +0.8 m/s | 11.94 | 11.90+1,9 | 12.22+0,8 | 12.22 | 12.20+0,8 | - | - | 3.00 | ||||||||
9 |
Jakub MrklovskýJakub Mrklovský
Hvězda SKP Pardubice |
83 | 12.12 +1.4 m/s | 11.73 | 12.12+1,4 | 11.97+1,2 | 12.12 | 2.00 | |||||||||||
Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
92 | 0 | X+0,3 | X+1,5 | X+1,1 | 0 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
trojskok - Ženy (Finále)
Finále (so, 22.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ewa RosiakEwa Rosiak
SK Nové Město nad Metují |
91 | 11.95 +1.2 m/s | 11.95+1,2 | 11.72+2,3 | 11.68-0,2 | 11.95 | 11.70+2,3 | - | - | 11.00 | ||||||||
2 |
Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ Chomutov |
97 | 10.92 +1.3 m/s | X0+0 | 10.92+1,3 | 10.75-0,6 | 10.92 | 10.81+1,8 | 10.67+0,5 | 10.79+0,2 | 9.00 | ||||||||
3 |
Natálie KozákováNatálie Kozáková
AC Česká Lípa |
96 | 10.67 +0.3 m/s | 10.14+1,2 | 10.67+0,3 | 10.51-3,0 | 10.67 | 10.43+0,6 | X+0,9 | 10.62+0,2 | 8.00 | ||||||||
4 |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC Slovan Liberec, o.s. |
98 | 10.43 +1.4 m/s | X+1,6 | 10.16+2,2 | 10.42+0,0 | 10.42 | 10.22+2,3 | 10.43+1,4 | 10.27+0,4 | 7.00 | ||||||||
5 |
Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ Chomutov |
98 | 10.32 +0.4 m/s | 09.87-0,5 | 10.32+0,4 | X+0,2 | 10.32 | 10.32+1,2 | 09.95+0,4 | 09.64+0,0 | 6.00 | ||||||||
6 |
Adéla KadlecováAdéla Kadlecová
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 10.15 +2.0 m/s | 10.04+2,8 | 09.88+2,3 | 09.79-0,5 | 10.04 | 10.15+2,0 | 10.06+2,2 | 10.01+0,6 | 5.00 | ||||||||
7 |
Lucie KönigováLucie Königová
AC Slovan Liberec, o.s. |
86 | 10.10 +2.0 m/s | 10.10+2,0 | 09.96+3,0 | 09.92+0,0 | 10.10 | 09.85+1,9 | 10.00+0,5 | 10.07+1,0 | 4.00 | ||||||||
8 |
Andrea DoubkováAndrea Doubková
AC Vysoké Mýto |
95 | 10.02 -1.2 m/s | 09.65+1,3 | 10.02-1,2 | X+0,0 | 10.02 | - | - | - | 3.00 | ||||||||
9 |
Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
AC Vysoké Mýto |
98 | 10.00 +2.7 m/s | 10.00+2,7 | 09.47-0,2 | 09.83-1,0 | 10.00 | 2.00 | |||||||||||
MB |
Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 10.16 +0.1 m/s | ||||||||||||||||
Denisa DostálováDenisa Dostálová
AC Vysoké Mýto |
96 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 22.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie VaníčkováLucie Vaníčková
AC Česká Lípa |
86 | 12.84 | 11.87 | X | 12.84 | 12.84 | 12.56 | 12.48 | X | 11.00 | ||||||||
2 |
Lada CermanováLada Cermanová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 12.15 | X | 11.93 | X | 11.93 | X | 12.10 | 12.15 | 9.00 | ||||||||
3 |
Lenka RösslováLenka Rösslová
TJ Lokomotiva Trutnov |
90 | 10.84 | 10.51 | X | 10.34 | 10.51 | 10.83 | X | 10.84 | 8.00 | ||||||||
4 |
Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká Lípa |
94 | 10.76 | 10.08 | 10.21 | 10.14 | 10.21 | 10.21 | 10.71 | 10.76 | 7.00 | ||||||||
5 |
Barbora ZávůrkováBarbora Závůrková
AC Česká Lípa |
87 | 10.41 | 10.21 | 10.18 | 10.01 | 10.21 | X | 10.41 | X | 6.00 | ||||||||
6 |
Lucie OsobováLucie Osobová
AC Slovan Liberec, o.s. |
85 | 10.32 | 09.76 | 09.85 | 10.09 | 10.09 | 10.32 | 10.21 | 10.08 | 5.00 | ||||||||
7 |
Jana BulířováJana Bulířová
AC Slovan Liberec, o.s. |
93 | 09.60 | 09.60 | X | 09.22 | 09.60 | 09.39 | X | 09.07 | 4.00 | ||||||||
8 |
Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec Králové |
93 | 09.49 | 08.66 | 08.80 | 09.49 | 09.49 | X | X | X | 3.00 | ||||||||
9 |
Lenka KučerováLenka Kučerová
AC Vysoké Mýto |
95 | 09.47 | 09.20 | 09.39 | 09.47 | 09.47 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Barbora ValováBarbora Valová
AC Slovan Liberec, o.s. |
91 | 09.33 | 09.33 | X | X | 09.33 | 1.00 | |||||||||||
Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká Lípa |
97 | 09.33 | 08.69 | X | 09.33 | 09.33 | |||||||||||||
12 |
Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ Chomutov |
94 | 08.95 | 08.68 | 08.95 | X | 08.95 | ||||||||||||
13 |
Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká Lípa |
98 | 08.86 | 08.33 | 08.86 | X | 08.86 | ||||||||||||
14 |
Tereza KomínkováTereza Komínková
TJ Lokomotiva Trutnov |
97 | 08.68 | 08.16 | 08.53 | 08.68 | 08.68 | ||||||||||||
15 |
Karolína PacákováKarolína Pacáková
TJ VTŽ Chomutov |
98 | 08.45 | X | 08.45 | 08.07 | 08.45 | ||||||||||||
16 |
Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 08.42 | 08.34 | X | 08.42 | 08.42 | ||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 22.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra Litomyšl |
90 | 18.10 | 18.10 | 18.10 | X | 18.10 | X | X | X | 11.00 | ||||||||
2 |
Jaromír MazgalJaromír Mazgal
AC SYNER Turnov |
93 | 18.03 | 17.12 | 17.95 | 17.69 | 17.95 | X | 17.44 | 18.03 | 9.00 | ||||||||
3 |
František ŠmídFrantišek Šmíd
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
87 | 14.86 | 14.32 | X | 14.22 | 14.32 | 14.55 | 14.78 | 14.86 | 8.00 | ||||||||
4 |
Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
94 | 13.99 | 12.65 | 13.74 | 13.19 | 13.74 | X | 13.48 | 13.99 | 7.00 | ||||||||
5 |
David BartůněkDavid Bartůněk
TJ Jiskra Litomyšl |
93 | 13.86 | 13.59 | 13.86 | X | 13.86 | X | X | 13.67 | 6.00 | ||||||||
6 |
Josef EgrtJosef Egrt
AC SYNER Turnov |
97 | 13.46 | 13.09 | 12.70 | X | 13.09 | 12.88 | 13.46 | X | 5.00 | ||||||||
7 |
Jakub ČernýJakub Černý
TJ Sokol Hradec Králové |
87 | 13.26 | X | 13.26 | X | 13.26 | X | X | 13.16 | 4.00 | ||||||||
8 |
Lukáš PateraLukáš Patera
AC Slovan Liberec, o.s. |
86 | 13.18 | 13.11 | 13.18 | X | 13.18 | 12.96 | 12.99 | 12.65 | 3.00 | ||||||||
9 |
Ondřej SemerádOndřej Semerád
Hvězda SKP Pardubice |
88 | 12.98 | 12.65 | 12.98 | 12.96 | 12.98 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Jakub KocingerJakub Kocinger
AC Slovan Liberec, o.s. |
87 | 12.98 | 12.80 | 12.98 | 11.38 | 12.98 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
78 | 12.44 | 12.44 | 12.42 | X | 12.44 | ||||||||||||
12 |
Jiří TuláčekJiří Tuláček
SK Nové Město nad Metují |
88 | 11.96 | 11.96 | X | 11.81 | 11.96 | ||||||||||||
13 |
Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec Králové |
94 | 11.61 | 11.61 | X | 11.49 | 11.61 | ||||||||||||
Daniel ČapekDaniel Čapek
TJ Sokol Hradec Králové |
92 | 0 | - | - | - | - | |||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 22.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká Lípa |
94 | 43.92 | 37.46 | 39.43 | - | 39.43 | 42.55 | - | 43.92 | 11.00 | ||||||||
2 |
Lucie VaníčkováLucie Vaníčková
AC Česká Lípa |
86 | 42.89 | 41.10 | - | 42.89 | 42.89 | 42.56 | 42.84 | - | 9.00 | ||||||||
3 |
Iva KramářováIva Kramářová
AC Vysoké Mýto |
97 | 35.31 | 35.11 | 34.83 | 35.13 | 35.13 | 35.31 | 32.11 | 34.06 | 8.00 | ||||||||
4 |
Lenka RösslováLenka Rösslová
TJ Lokomotiva Trutnov |
90 | 34.10 | 34.10 | 32.12 | - | 34.10 | 31.58 | 33.60 | 32.77 | 7.00 | ||||||||
5 |
Lada CermanováLada Cermanová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 33.12 | 30.55 | - | - | 30.55 | - | - | 33.12 | 6.00 | ||||||||
6 |
Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ Chomutov |
94 | 32.52 | 32.52 | - | 31.06 | 32.52 | - | 31.06 | 31.29 | 5.00 | ||||||||
7 |
Barbora ValováBarbora Valová
AC Slovan Liberec, o.s. |
91 | 32.06 | 26.03 | - | 32.06 | 32.06 | - | - | - | 4.00 | ||||||||
8 |
Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 31.30 | 30.75 | 31.30 | 30.69 | 31.30 | 29.05 | 29.24 | - | 3.00 | ||||||||
9 |
Andrea ProuzováAndrea Prouzová
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 30.12 | 30.12 | 29.03 | - | 30.12 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ Chomutov |
81 | 28.29 | 28.20 | 27.04 | 28.29 | 28.29 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká Lípa |
98 | 26.18 | - | 26.18 | - | 26.18 | ||||||||||||
12 |
Barbora ZávůrkováBarbora Závůrková
AC Česká Lípa |
87 | 25.76 | 25.76 | 24.40 | - | 25.76 | ||||||||||||
13 |
Jana BulířováJana Bulířová
AC Slovan Liberec, o.s. |
93 | 24.32 | 23.77 | 23.46 | 24.32 | 24.32 | ||||||||||||
14 |
Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová
SK Nové Město nad Metují |
99 | 24.10 | 24.10 | 23.05 | 22.35 | 24.10 | ||||||||||||
15 |
Radka TaichmanováRadka Taichmanová
TJ Sokol Hradec Králové |
92 | 22.28 | 22.28 | 21.43 | - | 22.28 | ||||||||||||
MB |
Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
00 | 25.49 | ||||||||||||||||
Aneta JasanskáAneta Jasanská
AC Vysoké Mýto |
99 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 0 | X | X | X | 0 | |||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále (so, 22.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jaromír MazgalJaromír Mazgal
AC SYNER Turnov |
93 | 53.30 | X | 49.32 | 52.56 | 52.56 | 52.10 | X | 53.30 | 11.00 | ||||||||
2 |
Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra Litomyšl |
90 | 44.86 | 43.43 | 44.86 | 43.49 | 44.86 | 43.04 | 44.49 | X | 9.00 | ||||||||
3 |
David BartůněkDavid Bartůněk
TJ Jiskra Litomyšl |
93 | 44.40 | 41.10 | 39.97 | 41.81 | 41.81 | 42.55 | 42.03 | 44.40 | 8.00 | ||||||||
4 |
Jakub KocingerJakub Kocinger
AC Slovan Liberec, o.s. |
87 | 43.73 | 40.94 | 43.25 | X | 43.25 | X | X | 43.73 | 7.00 | ||||||||
5 |
Daniel ČapekDaniel Čapek
TJ Sokol Hradec Králové |
92 | 42.31 | X | 41.00 | 40.42 | 41.00 | 42.31 | X | X | 6.00 | ||||||||
6 |
Jiří TuláčekJiří Tuláček
SK Nové Město nad Metují |
88 | 42.16 | 41.09 | 41.72 | 41.95 | 41.95 | 42.16 | 40.57 | X | 5.00 | ||||||||
7 |
Ondřej SemerádOndřej Semerád
Hvězda SKP Pardubice |
88 | 42.15 | 37.65 | 40.81 | 42.15 | 42.15 | 40.49 | X | 42.06 | 4.00 | ||||||||
8 |
Milan BrzekMilan Brzek
TJ Sokol Hradec Králové |
71 | 41.39 | 40.34 | X | 41.31 | 41.31 | 41.39 | 39.32 | X | 3.00 | ||||||||
9 |
Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 40.62 | 39.70 | 40.62 | - | 40.62 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
78 | 38.64 | X | 36.62 | 38.64 | 38.64 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec Králové |
94 | 38.38 | 38.38 | X | X | 38.38 | ||||||||||||
12 |
Josef EgrtJosef Egrt
AC SYNER Turnov |
97 | 38.23 | 38.23 | X | 37.72 | 38.23 | ||||||||||||
13 |
Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s. |
78 | 36.67 | 36.67 | X | X | 36.67 | ||||||||||||
14 |
Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra Litomyšl |
92 | 35.36 | 35.05 | 35.36 | 34.41 | 35.36 | ||||||||||||
15 |
Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
94 | 34.93 | 34.83 | 34.55 | 34.93 | 34.93 | ||||||||||||
16 |
František ŠmídFrantišek Šmíd
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
87 | 32.72 | 29.34 | 32.72 | X | 32.72 | ||||||||||||
Lukáš PateraLukáš Patera
AC Slovan Liberec, o.s. |
86 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 22.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ Chomutov |
81 | 47.09 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec Králové |
93 | 45.80 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Eliška SichrovskáEliška Sichrovská
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 45.02 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Helena KorbováHelena Korbová
TJ Sokol Hradec Králové |
94 | 41.12 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Petra KopřivováPetra Kopřivová
AC Česká Lípa |
98 | 40.96 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Andrea ProuzováAndrea Prouzová
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 40.01 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 37.20 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Lenka RösslováLenka Rösslová
TJ Lokomotiva Trutnov |
90 | 34.99 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jana BulířováJana Bulířová
AC Slovan Liberec, o.s. |
93 | 33.77 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 33.56 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Tereza KomínkováTereza Komínková
TJ Lokomotiva Trutnov |
97 | 33.26 | ||||||||||||||||
12 |
Radka TaichmanováRadka Taichmanová
TJ Sokol Hradec Králové |
92 | 30.95 | ||||||||||||||||
13 |
Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ Chomutov |
94 | 24.89 | ||||||||||||||||
MB |
Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
AK Olymp Brno |
86 | 57.36 | ||||||||||||||||
MB |
Kristýna KroužkováKristýna Kroužková
Hvězda SKP Pardubice |
90 | 57.14 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 22.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josef EgrtJosef Egrt
AC SYNER Turnov |
97 | 54.41 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Patrik HájekPatrik Hájek
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 53.77 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Daniel ČapekDaniel Čapek
TJ Sokol Hradec Králové |
92 | 53.51 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jiří CabalJiří Cabal
TJ Sokol Hradec Králové |
87 | 50.44 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jan KrálJan Král
SK Nové Město nad Metují |
92 | 50.05 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Dalibor MenšíkDalibor Menšík
Hvězda SKP Pardubice |
72 | 49.13 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Tomáš FlamíkTomáš Flamík
Hvězda SKP Pardubice |
85 | 46.61 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
78 | 46.49 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Tomáš SýkoraTomáš Sýkora
AC Slovan Liberec, o.s. |
93 | 44.86 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jan KujalJan Kujal
TJ Sokol Hradec Králové |
87 | 43.04 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Miroslav SkřivánekMiroslav Skřivánek
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
69 | 43.03 | ||||||||||||||||
12 |
Radek ReiszRadek Reisz
Hvězda SKP Pardubice |
77 | 42.36 | ||||||||||||||||
13 |
Jakub KocingerJakub Kocinger
AC Slovan Liberec, o.s. |
87 | 42.27 | ||||||||||||||||
14 |
Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec Králové |
94 | 40.90 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (so, 22.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 38.89 | 36.29 | 38.89 | 38.32 | 38.89 | 35.34 | 36.77 | 37.18 | 11.00 | ||||||||
2 |
Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká Lípa |
94 | 37.19 | 37.19 | - | - | 37.19 | - | - | 36.87 | 9.00 | ||||||||
Hana SchindlerováHana Schindlerová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
69 | 37.19 | 37.19 | 36.30 | 34.09 | 37.19 | - | 35.76 | 36.56 | 8.00 | |||||||||
4 |
Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad Metují |
95 | 34.67 | 32.28 | 31.12 | - | 32.28 | 33.25 | 34.67 | 34.17 | 7.00 | ||||||||
5 |
Lucie VaníčkováLucie Vaníčková
AC Česká Lípa |
86 | 33.98 | 31.66 | X | 32.18 | 32.18 | 31.83 | 33.54 | 33.98 | 6.00 | ||||||||
6 |
Barbora ValováBarbora Valová
AC Slovan Liberec, o.s. |
91 | 32.84 | 27.08 | 32.40 | 30.00 | 32.40 | 31.92 | 32.84 | 31.38 | 5.00 | ||||||||
7 |
Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká Lípa |
97 | 28.93 | 28.26 | 28.62 | 26.83 | 28.62 | 28.93 | X | 28.71 | 4.00 | ||||||||
8 |
Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ Chomutov |
81 | 28.90 | 28.90 | 28.61 | X | 28.90 | 28.09 | - | - | 3.00 | ||||||||
9 |
Radka TaichmanováRadka Taichmanová
TJ Sokol Hradec Králové |
92 | 28.48 | 25.91 | 27.16 | 28.48 | 28.48 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová
SK Nové Město nad Metují |
99 | 28.32 | 28.32 | X | 27.10 | 28.32 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Lenka KučerováLenka Kučerová
AC Vysoké Mýto |
95 | 27.37 | 26.22 | X | 27.37 | 27.37 | ||||||||||||
12 |
Aneta JasanskáAneta Jasanská
AC Vysoké Mýto |
99 | 25.94 | 23.43 | 25.94 | 25.43 | 25.94 | ||||||||||||
13 |
Tereza SteinerováTereza Steinerová
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 25.31 | 21.93 | 25.31 | 22.38 | 25.31 | ||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (so, 22.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra Litomyšl |
92 | 60.00 | 58.49 | 59.97 | 60.00 | 60.00 | 57.61 | - | - | 11.00 | ||||||||
2 |
Jiří TuláčekJiří Tuláček
SK Nové Město nad Metují |
88 | 58.61 | 55.24 | 57.66 | 57.83 | 57.83 | 58.61 | 55.74 | 55.68 | 9.00 | ||||||||
3 |
Jiří DvořákJiří Dvořák
AC SYNER Turnov |
89 | 58.51 | 58.51 | 57.70 | - | 58.51 | 57.01 | 58.30 | - | 8.00 | ||||||||
4 |
Jaromír MazgalJaromír Mazgal
AC SYNER Turnov |
93 | 57.77 | 52.80 | 53.50 | 56.65 | 56.65 | 57.77 | 56.04 | - | 7.00 | ||||||||
5 |
Jakub JandaJakub Janda
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
89 | 52.20 | 52.20 | - | - | 52.20 | - | 49.20 | - | 6.00 | ||||||||
6 |
Aleš KrálAleš Král
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 50.76 | - | 49.71 | 48.84 | 49.71 | - | 50.76 | 50.70 | 5.00 | ||||||||
7 |
Matouš ValentaMatouš Valenta
TJ Jiskra Litomyšl |
94 | 48.07 | 44.90 | 47.59 | 43.00 | 47.59 | 48.07 | 44.80 | 48.01 | 4.00 | ||||||||
8 |
Radek ReiszRadek Reisz
Hvězda SKP Pardubice |
77 | 47.26 | 46.32 | 45.41 | 46.27 | 46.32 | 46.60 | 47.26 | - | 3.00 | ||||||||
9 |
Jakub MrklovskýJakub Mrklovský
Hvězda SKP Pardubice |
83 | 40.18 | 40.18 | - | - | 40.18 | - | - | - | 2.00 | ||||||||
10 |
Jakub NosekJakub Nosek
SK Nové Město nad Metují |
89 | - | - | - | - | - | - | - | - | |||||||||
Celkem 10 závodníků |
10 km chůze - Muži (Finále)
Finále (so, 22.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav KolářVáclav Kolář | 89 | AC Slovan Liberec, o.s. | 11.0 | |||||||||||||||
2 | David ŠnajdrDavid Šnajdr | 71 | SK Nové Město nad Metují | 9.0 | |||||||||||||||
3 | Jaroslav ČernýJaroslav Černý | 86 | AC Slovan Liberec, o.s. | 8.0 | |||||||||||||||
4 | Stanislav KynčlStanislav Kynčl | 64 | SK Nové Město nad Metují | 7.0 | |||||||||||||||
5 | Petr AdamPetr Adam | 50 | SK Nové Město nad Metují | 6.0 | |||||||||||||||
6 | Jan ZajícJan Zajíc | 53 | Hvězda SKP Pardubice | 5.0 | |||||||||||||||
Poznámky:závod se konal v Přerově dne 1.8.2015 |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Celkový bodový stav - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LIAZJ LIAZJ | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 184.50 | ||||||||||||||||
2 | NMMET NMMET | SK Nové Město nad Metují | 169.00 | ||||||||||||||||
3 | SNLIB SNLIB | AC Slovan Liberec, o.s. | 154.50 | ||||||||||||||||
4 | LITOM LITOM | TJ Jiskra Litomyšl | 134.00 | ||||||||||||||||
5 | ATCUL ATCUL | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 132.00 | ||||||||||||||||
HKRAL HKRAL | TJ Sokol Hradec Králové | 132.00 | |||||||||||||||||
7 | ACTUR ACTUR | AC SYNER Turnov | 071.00 | ||||||||||||||||
8 | HVEPA HVEPA | Hvězda SKP Pardubice | 061.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze, 100 m, 200 m, 400 m, 110 m př., 400 m př., 4x100 m, 4x100 m, 4x400 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Celkový bodový stav - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LIAZJ LIAZJ | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 184.50 | ||||||||||||||||
2 | NMMET NMMET | SK Nové Město nad Metují | 169.00 | ||||||||||||||||
3 | SNLIB SNLIB | AC Slovan Liberec, o.s. | 154.50 | ||||||||||||||||
4 | LITOM LITOM | TJ Jiskra Litomyšl | 134.00 | ||||||||||||||||
5 | ATCUL ATCUL | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 132.00 | ||||||||||||||||
HKRAL HKRAL | TJ Sokol Hradec Králové | 132.00 | |||||||||||||||||
7 | ACTUR ACTUR | AC SYNER Turnov | 071.00 | ||||||||||||||||
8 | HVEPA HVEPA | Hvězda SKP Pardubice | 061.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze, 100 m, 200 m, 400 m, 110 m př., 400 m př., 4x100 m, 4x100 m, 4x400 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Celkový bodový stav - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LIAZJ LIAZJ | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 182.00 | ||||||||||||||||
2 | NMMET NMMET | SK Nové Město nad Metují | 179.00 | ||||||||||||||||
3 | ACCLI ACCLI | AC Česká Lípa | 151.50 | ||||||||||||||||
4 | SNLIB SNLIB | AC Slovan Liberec, o.s. | 132.50 | ||||||||||||||||
5 | TJCHO TJCHO | TJ VTŽ Chomutov | 100.50 | ||||||||||||||||
6 | HKRAL HKRAL | TJ Sokol Hradec Králové | 088.50 | ||||||||||||||||
7 | VMYTO VMYTO | AC Vysoké Mýto | 083.00 | ||||||||||||||||
8 | TRUTN TRUTN | TJ Lokomotiva Trutnov | 064.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 200 m, 400 m, 100 m př., 4x100 m, 4x400 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Celkový bodový stav - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LIAZJ LIAZJ | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 182.00 | ||||||||||||||||
2 | NMMET NMMET | SK Nové Město nad Metují | 179.00 | ||||||||||||||||
3 | ACCLI ACCLI | AC Česká Lípa | 151.50 | ||||||||||||||||
4 | SNLIB SNLIB | AC Slovan Liberec, o.s. | 132.50 | ||||||||||||||||
5 | TJCHO TJCHO | TJ VTŽ Chomutov | 100.50 | ||||||||||||||||
6 | HKRAL HKRAL | TJ Sokol Hradec Králové | 088.50 | ||||||||||||||||
7 | VMYTO VMYTO | AC Vysoké Mýto | 083.00 | ||||||||||||||||
8 | TRUTN TRUTN | TJ Lokomotiva Trutnov | 064.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 200 m, 400 m, 100 m př., 4x100 m, 4x400 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |