Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Jablonec nad Nisou (22. 8. 2015)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 22.8.2015) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adrian SkrzypaczAdrian Skrzypacz 90 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 10.96
2 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.08
3 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.09
4 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.28
5 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.51
6 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 11.62
7 David NovotnýDavid Novotný 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.39
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.8.2015) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.33
2 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.40
3 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.42
4 Václav ČermákVáclav Čermák 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.49
5 Filip HorkýFilip Horký 96 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 12.40
Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DSQ
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 22.8.2015) Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adrian SkrzypaczAdrian Skrzypacz 90 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11.27 11.00
2 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.33 9.00
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.36 8.00
4 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.39 7.00
5 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.41 6.00
6 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.77 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.8.2015) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.30 4.00
2 Václav ČermákVáclav Čermák 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.82 3.00
3 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.86 2.00
4 David NovotnýDavid Novotný 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.07 1.00
5 Filip HorkýFilip Horký 96 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 12.53
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 22.8.2015) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ewa RosiakEwa Rosiak 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.29
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.24
3 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.49
4 Barbora KrausováBarbora Krausová 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.76
5 Michaela VítkováMichaela Vítková 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13.82
6 Nikol PánkováNikol Pánková 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 14.44
MB Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.37
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.8.2015) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.09
2 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.41
3 Adéla KolkováAdéla Kolková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.15
4 Nikola KrálíčkováNikola Králíčková 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14.31
MB Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 13.80
MB Michaela ŠupolováMichaela Šupolová 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 14.27
Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.8.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.92
2 Petra BracháčkováPetra Bracháčková 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.20
3 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 13.35
4 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.37
5 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.38
6 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.95
MB Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.28
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 22.8.2015) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ewa RosiakEwa Rosiak 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.58 11.00
2 Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.86 9.00
3 Petra BracháčkováPetra Bracháčková 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.18 8.00
4 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.34 7.00
5 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.53 6.00
6 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 13.54 5.00
MB Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.19
Celkem 7 závodníků
Finále B (so, 22.8.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.20 4.00
2 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.32 3.00
3 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.34 2.00
4 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.52 1.00
5 Barbora KrausováBarbora Krausová 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.69
Michaela VítkováMichaela Vítková 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Celkem 6 závodníků