Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Bílina (23. 8. 2015)
Skok vysoký - Muži (neděle, 23.8.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jaroslav ChumJaroslav Chum 970923 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.77 11.00
2 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 760303 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1.74 9.00
3 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek 010119 AK MostAK Most 1.68 8.00
Skok vysoký - Ženy (neděle, 23.8.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza HellerováTereza Hellerová 976016 ASK LovosiceASK Lovosice 1.56 11.00
2 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 965211 AK BílinaAK Bílina 1.56 9.00
3 Tereza SmitkováTereza Smitková 005315 AK MostAK Most 1.53 8.00
Skok o tyči - Muži (neděle, 23.8.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1= Jan RotterJan Rotter 990128 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4.00 11.00
1= Karel BernášekKarel Bernášek 890423 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.00 9.00
3 Vít RusVít Rus 751219 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.80 8.00
Skok o tyči - Ženy (neděle, 23.8.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina LibovickáKateřina Libovická 015719 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2.80 11.00
2 Barbora JehličkováBarbora Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2.70 9.00
3 Štěpánka LužákováŠtěpánka Lužáková 955426 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2.60 8.00
Skok daleký - Muži (neděle, 23.8.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal ČadaMichal Čada 850129 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 6.68 11.00
2 Milan KlosMilan Klos 930701 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6.68 9.00
3 Jan MeissnerJan Meissner 890622 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 6.58 8.00
Skok daleký - Ženy (neděle, 23.8.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková 885909 AK MostAK Most 5.34 11.00
2 Natálie LesnikováNatálie Lesniková 925705 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5.26 9.00
3 Maria GläßerMaria Gläßer 965117 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5.09 8.00
Trojskok - Muži (neděle, 23.8.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš MatějčekTomáš Matějček 950207 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 14.04 11.00
2 Petr HnízdilPetr Hnízdil 810620 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.00 9.00
3 Jan MeissnerJan Meissner 890622 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.78 8.00
Trojskok - Ženy (neděle, 23.8.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie LesnikováNatálie Lesniková 925705 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11.29 11.00
2 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková 885909 AK MostAK Most 10.86 9.00
3 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 996205 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.16 8.00
Vrh koulí 3kg - Ženy (neděle, 23.8.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
Vrh koulí 4kg - Ženy (neděle, 23.8.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lenka DlouháLenka Dlouhá 885313 AK MostAK Most 11.11 11.00
2 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 985707 AK BílinaAK Bílina 10.82 9.00
3 Andrea AbrhamovaAndrea Abrhamova 965304 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.77 8.00
Vrh koulí 5kg - Muži (neděle, 23.8.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
Vrh koulí 7,26kg - Muži (neděle, 23.8.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aleš PastrňákAleš Pastrňák 760409 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.57 11.00
2 David UrbanDavid Urban 940622 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.23 9.00
3 Ondřej HouškaOndřej Houška 970222 AK MostAK Most 12.22 8.00
Hod diskem 1kg - Muži (neděle, 23.8.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
Hod diskem 1kg - Ženy (neděle, 23.8.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová 895904 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 38.08 11.00
2 Andrea AbrhamovaAndrea Abrhamova 965304 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.92 9.00
3= Lenka DlouháLenka Dlouhá 885313 AK MostAK Most 33.38 7.50
3= Klára ŠpačkováKlára Špačková 815101 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 33.38 7.50
Hod diskem 1,5kg - Muži (neděle, 23.8.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
Hod diskem 2kg - Muži (neděle, 23.8.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aleš PastrňákAleš Pastrňák 760409 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37.69 11.00
2 Ondřej HouškaOndřej Houška 970222 AK MostAK Most 36.62 9.00
3 David UrbanDavid Urban 940622 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 35.91 8.00
Hod kladivem 4kg - Ženy (neděle, 23.8.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára ŠpačkováKlára Špačková 815101 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 39.93 11.00
2 Jitka HendrychováJitka Hendrychová 925509 AK MostAK Most 36.63 9.00
3 Aneta SlavíkováAneta Slavíková 985602 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 35.99 8.00
Hod kladivem 7,26kg - Muži (neděle, 23.8.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jaromír PumrJaromír Pumr 930710 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 48.96 11.00
2 Mojmír KlímaMojmír Klíma 750728 AK MostAK Most 48.44 9.00
3 Michal ŠambergerMichal Šamberger 810112 AK MostAK Most 46.62 8.00
Hod oštěpem 600g - Muži (neděle, 23.8.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
Hod oštěpem 600g - Ženy (neděle, 23.8.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 985707 AK BílinaAK Bílina 39.40 11.00
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 015119 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 36.90 9.00
3 Andrea CieslaAndrea Ciesla 746001 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 34.31 8.00
Hod oštěpem 800g - Muži (neděle, 23.8.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vít RusVít Rus 751219 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.47 11.00
2 Jiří MatoušekJiří Matoušek 870612 AK MostAK Most 51.92 9.00
3 Jiří DivišJiří Diviš 921119 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 51.61 8.00