Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Bílina (23. 8. 2015)

3000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 23.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej KlesnilOndřej Klesnil 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08:54.17 11.00
2 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09:04.87 9.00
3 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09:12.01 8.00
4 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09:29.91 7.00
5 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09:39.92 6.00
6 Petr LajtkepPetr Lajtkep 73 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09:41.39 5.00
7 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 86 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09:45.07 4.00
8 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 10:00.49 3.00
9 Miloš NekužaMiloš Nekuža 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10:03.49 2.00
10 David WollerDavid Woller 93 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 10:10.50 1.00
11 Petr ČerychPetr Čerych 74 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 10:14.60
12 František FišerFrantišek Fišer 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11:28.50
13 Pavel FišerPavel Fišer 66 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11:35.48
MB Maher HadiMaher Hadi 91 Saudská ArábieSaudská Arábie DNF
MB Mohammed MorayaMohammed Moraya 93 Saudská ArábieSaudská Arábie 09:58.43
MB Ibrahim HakamiIbrahim Hakami 91 Saudská ArábieSaudská Arábie 10:03.44
MB Kryštof KorejsKryštof Korejs 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10:14.55
Celkem 17 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 23.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jarmila Halířová-SobeckáJarmila Halířová-Sobecká 77 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10:46.71 11.00
2 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 10:49.87 9.00
3 Petra SklenářováPetra Sklenářová 87 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11:41.25 8.00
4 Jitka VajcováJitka Vajcová 79 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 11:59.48 7.00
5 Jana ZemanováJana Zemanová 70 ASK LovosiceASK Lovosice 12:03.21 6.00
6 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 96 AK MostAK Most 13:06.27 5.00
MB Dominika TýlováDominika Týlová 92 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 11:30.11
Celkem 7 závodníků