Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Bílina (23. 8. 2015)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 23.8.2015) Vítr: -4.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BočekTomáš Boček 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.18 11.00
2 Vít HartychVít Hartych 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.66 9.00
3 Lukáš HúskaLukáš Húska 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.83 8.00
4 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 23.89 7.00
5 Josef HašekJosef Hašek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.14 4.00
6 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.40
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 23.8.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam MauerAdam Mauer 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.94 6.00
2 Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.17 3.00
3 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.28 1.00
4 Henrich DrobnýHenrich Drobný 97 AK MostAK Most 24.83
Jan MeissnerJan Meissner 89 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS
Lukáš SoučekLukáš Souček 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 23.8.2015) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 AK MostAK Most 24.13 5.00
2 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 24.22 2.00
3 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.58
4 Josef GrillJosef Grill 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 24.92
5 Ladislav TopferLadislav Topfer 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 25.37
6 Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.47
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 23.8.2015) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 25.15
2 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 25.28
3 Zdeněk OličZdeněk Olič 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.46
4 Tomáš ŠoóšTomáš Šoóš 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 25.68
5 Robert MouchaRobert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 26.83
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 23.8.2015) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Hammod DaakHammod Daak 90 Saudská ArábieSaudská Arábie DNS
MB Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.98
MB Abdulaziz MahashAbdulaziz Mahash 94 Saudská ArábieSaudská Arábie 23.91
MB Karel KučeraKarel Kučera 99 ASK LovosiceASK Lovosice 24.05
MB Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.73
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 23.8.2015) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SoukalováVeronika Soukalová 89 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 26.26 11.00
2 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 27.50 8.00
3 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 27.59 6.00
4 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 27.64 3.50
Lucie NájemníkováLucie Nájemníková 88 AK MostAK Most 27.64 3.50
6 Vendula ŠtolbováVendula Štolbová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 27.74 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 23.8.2015) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BenkováVeronika Benková 96 AK MostAK Most 27.52 7.00
2 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 27.63 5.00
3 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK BílinaAK Bílina 28.46 1.00
4 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.13
5 Kateřina NajmanováKateřina Najmanová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30.03
MB Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.34
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 23.8.2015) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 27.18 9.00
2 Cassandra Faye SchwenkCassandra Faye Schwenk 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 29.45
3 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 29.60
4 Veronika ČutíkováVeronika Čutíková 93 AK BílinaAK Bílina 30.13
MB Lenka T35 KadetováLenka T35 Kadetová 90 Spastic HandicapSpastic Handicap DNS
MB Anna T35 LuxováAnna T35 Luxová 97 Spastic HandicapSpastic Handicap 37.40
Celkem 6 závodníků