výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev mužů a žen

Praha (6. 9. 2015)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 6.9.2015 - 15:15) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.70 0.138 11.00
2 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.81 0.164 9.00
3 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 10.86 0.171 8.00
4 Pavel BendaPavel Benda 92 AK BílinaAK Bílina 7 11.06 0.143 7.00
5 Jan JirkaJan Jirka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.10 0.297 6.00
6 Michal DesenskýMichal Desenský 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8 11.23 0.161 5.00
7 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.24 0.168 4.00
8 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.42 0.125 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 6.9.2015 - 15:15) official Vítr: -5.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 11.28 0.103 3.00
2 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 AK BílinaAK Bílina 5 11.50 0.161 1.00
3 Jakub RusekJakub Rusek 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 11.51 0.158
4 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.54 0.170
5 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK BílinaAK Bílina 2 11.63 0.122
6 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 8 12.32 0.194
Jerrel FellerJerrel Feller 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.70 0.138 11.00
2 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.81 0.164 9.00
3 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 10.86 0.171 8.00
4 Pavel BendaPavel Benda 92 AK BílinaAK Bílina 7 11.06 0.143 7.00
5 Jan JirkaJan Jirka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.10 0.297 6.00
6 Michal DesenskýMichal Desenský 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8 11.23 0.161 5.00
7 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.24 0.168 4.00
8 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 11.28 0.103 3.00
9 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.42 0.125 2.00
10 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 AK BílinaAK Bílina 5 11.50 0.161 1.00
11 Jakub RusekJakub Rusek 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 11.51 0.158
12 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.54 0.170
13 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK BílinaAK Bílina 2 11.63 0.122
14 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 8 12.32 0.194
Jerrel FellerJerrel Feller 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 DNS

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 6.9.2015 - 15:05) official Vítr: -1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 11.89 0.165 11.00
2 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.99 0.157 9.00
3 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 11.99 0.168 8.00
4 Martina SchmidováMartina Schmidová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 12.02 0.145 7.00
5 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.03 0.241 6.00
6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 12.20 0.178 4.50
7 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.46 0.174 1.00
Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNF 0.165
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 6.9.2015 - 15:05) official Vítr: -3.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.20 0.137 4.50
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 12.31 0.151 3.00
3 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 12.53 0.150
4 Olena YanovskáOlena Yanovská 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.79 0.312
5 Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.86 0.163
Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 6.9.2015 - 15:05) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 12.41 0.138 2.00
2 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.71 0.171 0.00
3 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 12.78 0.125 0.00
4 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.94 0.143
5 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.22 0.164
Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DQ 162.7 0.297
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 6.9.2015 - 15:05) official Vítr: -2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KošárkováLenka Košárková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 12.95 0.103
2 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 12.95 0.122
3 Hana KlepetkováHana Klepetková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 13.24 0.158
4 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 13.46 0.170
5 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 13.80 0.161
Diana ZmělíkováDiana Změlíková 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 11.89 0.165 11.00
2 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.99 0.157 9.00
3 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 11.99 0.168 8.00
4 Martina SchmidováMartina Schmidová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 12.02 0.145 7.00
5 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.03 0.241 6.00
6 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.20 0.137 4.50
7 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 12.20 0.178 4.50
8 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 12.31 0.151 3.00
9 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 12.41 0.138 2.00
10 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.46 0.174 1.00
11 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 12.53 0.150
12 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.71 0.171 0.00
13 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 12.78 0.125 0.00
14 Olena YanovskáOlena Yanovská 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.79 0.312
15 Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.86 0.163
16 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.94 0.143
17 Lenka KošárkováLenka Košárková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 12.95 0.103
18 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 12.95 0.122
19 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.22 0.164
20 Hana KlepetkováHana Klepetková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 13.24 0.158
21 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 13.46 0.170
22 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 13.80 0.161
Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNF 0.165
Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DQ 162.7 0.297
Diana ZmělíkováDiana Změlíková 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 DNS

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 6.9.2015 - 16:45) official Vítr: -3.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.24 0.203 11.00
2 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 21.26 0.239 9.00
3 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 21.79 0.212 8.00
4 Jan JirkaJan Jirka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 21.88 0.218 7.00
5 Michal DesenskýMichal Desenský 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 22.05 0.253 6.00
6 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.06 0.135 5.00
Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNF 0.174
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 6.9.2015 - 16:45) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 22.46 0.196 4.00
2 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.60 0.240 3.00
3 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 22.78 0.236 2.00
4 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.82 0.331 1.00
5 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 AK OlomoucAK Olomouc 4 23.11 0.182
6 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 23.27 0.244
7 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 24.06 0.183
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.24 0.203 11.00
2 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 21.26 0.239 9.00
3 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 21.79 0.212 8.00
4 Jan JirkaJan Jirka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 21.88 0.218 7.00
5 Michal DesenskýMichal Desenský 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 22.05 0.253 6.00
6 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.06 0.135 5.00
7 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 22.46 0.196 4.00
8 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.60 0.240 3.00
9 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 22.78 0.236 2.00
10 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.82 0.331 1.00
11 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 AK OlomoucAK Olomouc 4 23.11 0.182
12 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 23.27 0.244
13 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 24.06 0.183
Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNF 0.174

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 6.9.2015 - 16:35) official Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 24.18 0.523 11.00
2 Iveta PutalováIveta Putalová 88 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 24.21 0.222 9.00
3 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 24.36 0.217 8.00
4 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 24.38 0.266 7.00
5 Martina SchmidováMartina Schmidová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.50 0.181 6.00
6 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 24.75 0.139 5.00
7 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 24.84 0.157 4.00
8 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.84 0.443 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 6.9.2015 - 16:35) official Vítr: -2.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 25.50 0.224 2.00
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.97 0.182 1.00
3 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 26.08 0.227
4 Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 26.12 0.195
5 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.73 0.326
6 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 26.85 0.373
7 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 27.20 0.218
8 Julie WeissováJulie Weissová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 28.68 0.504
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 24.18 0.523 11.00
2 Iveta PutalováIveta Putalová 88 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 24.21 0.222 9.00
3 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 24.36 0.217 8.00
4 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 24.38 0.266 7.00
5 Martina SchmidováMartina Schmidová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.50 0.181 6.00
6 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 24.75 0.139 5.00
7 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 24.84 0.157 4.00
8 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.84 0.443 3.00
9 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 25.50 0.224 2.00
10 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.97 0.182 1.00
11 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 26.08 0.227
12 Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 26.12 0.195
13 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.73 0.326
14 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 26.85 0.373
15 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 27.20 0.218
16 Julie WeissováJulie Weissová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 28.68 0.504

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 6.9.2015 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.29 0.264 11.00
2 Jan TesařJan Tesař 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 47.39 0.238 9.00
3 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 48.95 0.324 8.00
4 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 49.39 0.333 7.00
5 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1 49.57 0.205 5.00
6 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 50.04 0.313 4.00
7 Denis DanáčDenis Danáč 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.49 0.212 1.00
8 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 50.56 0.345
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 6.9.2015 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 49.51 0.207 6.00
2 Martin SadilMartin Sadil 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 50.05 0.410 3.00
3 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 50.13 0.286 2.00
4 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 50.93 0.308
5 Lukáš TrlicaLukáš Trlica 92 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 51.36 0.498
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 6.9.2015 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 51.35 0.272
2 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 51.62 0.373
3 Filip SamuelFilip Samuel 98 AK OlomoucAK Olomouc 2 53.21 0.203
Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF 0.226
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.29 0.264 11.00
2 Jan TesařJan Tesař 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 47.39 0.238 9.00
3 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 48.95 0.324 8.00
4 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 49.39 0.333 7.00
5 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 49.51 0.207 6.00
6 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1 49.57 0.205 5.00
7 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 50.04 0.313 4.00
8 Martin SadilMartin Sadil 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 50.05 0.410 3.00
9 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 50.13 0.286 2.00
10 Denis DanáčDenis Danáč 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.49 0.212 1.00
11 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 50.56 0.345
12 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 50.93 0.308
13 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 51.35 0.272
14 Lukáš TrlicaLukáš Trlica 92 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 51.36 0.498
15 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 51.62 0.373
16 Filip SamuelFilip Samuel 98 AK OlomoucAK Olomouc 2 53.21 0.203
Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF 0.226

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 6.9.2015 - 14:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta PutalováIveta Putalová 88 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 54.15 0.238 11.00
2 Lucia KlocováLucia Klocová 83 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 55.32 0.274 9.00
3 Michaela PeškováMichaela Pešková 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 56.23 0.386 8.00
4 Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 56.49 0.273 7.00
5 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 57.11 0.440 6.00
6 Olena KolesnichenkoOlena Kolesnichenko 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 59.19 0.265
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 6.9.2015 - 14:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 57.60 0.293 5.00
2 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 57.70 0.255 4.00
3 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 57.76 0.199 3.00
4 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 57.83 0.286 2.00
5 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 58.10 0.366 1.00
6 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 59.27 0.323
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 6.9.2015 - 14:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 59.46 0.197
2 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 60.33 0.329
3 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 60.75 0.337
4 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 61.62 0.180
5 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 62.05 0.240
6 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 62.35 0.549
7 Julie WeissováJulie Weissová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 62.73 0.399
Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta PutalováIveta Putalová 88 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 54.15 0.238 11.00
2 Lucia KlocováLucia Klocová 83 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 55.32 0.274 9.00
3 Michaela PeškováMichaela Pešková 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 56.23 0.386 8.00
4 Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 56.49 0.273 7.00
5 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 57.11 0.440 6.00
6 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 57.60 0.293 5.00
7 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 57.70 0.255 4.00
8 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 57.76 0.199 3.00
9 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 57.83 0.286 2.00
10 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 58.10 0.366 1.00
11 Olena KolesnichenkoOlena Kolesnichenko 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 59.19 0.265
12 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 59.27 0.323
13 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 59.46 0.197
14 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 60.33 0.329
15 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 60.75 0.337
16 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 61.62 0.180
17 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 62.05 0.240
18 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 62.35 0.549
19 Julie WeissováJulie Weissová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 62.73 0.399
Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 6.9.2015 - 13:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:51.36 11.00
2 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 1:51.43 9.00
3 Jozef PelikánJozef Pelikán 84 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 1:51.53 8.00
4 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:51.60 7.00
5 Petr VitnerPetr Vitner 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 1:52.61 6.00
6 Jan FrišJan Friš 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 1:53.45 5.00
7 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 1:53.75 4.00
8 Martin SadilMartin Sadil 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 1:55.05 1.00
9 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:55.41
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (ne, 6.9.2015 - 13:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:54.15 3.00
2 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 1:54.46 2.00
3 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:55.08
4 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:55.23
5 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5 1:56.61
6 Lukáš SeckýLukáš Secký 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 7 1:58.37
7 Aleš FilingrAleš Filingr 92 AK BílinaAK Bílina 1 2:01.71
8 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:02.59
9 Adam KadulaAdam Kadula 90 AK OlomoucAK Olomouc 2 2:10.61
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:51.36 11.00
2 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 1:51.43 9.00
3 Jozef PelikánJozef Pelikán 84 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 1:51.53 8.00
4 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:51.60 7.00
5 Petr VitnerPetr Vitner 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 1:52.61 6.00
6 Jan FrišJan Friš 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 1:53.45 5.00
7 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 1:53.75 4.00
8 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:54.15 3.00
9 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 1:54.46 2.00
10 Martin SadilMartin Sadil 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 1:55.05 1.00
11 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:55.08
12 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:55.23
13 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:55.41
14 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5 1:56.61
15 Lukáš SeckýLukáš Secký 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 7 1:58.37
16 Aleš FilingrAleš Filingr 92 AK BílinaAK Bílina 1 2:01.71
17 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:02.59
18 Adam KadulaAdam Kadula 90 AK OlomoucAK Olomouc 2 2:10.61

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 6.9.2015 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucia KlocováLucia Klocová 83 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 2:09.33 11.00
2 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:11.64 9.00
3 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:11.93 8.00
4 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 2:12.55 7.00
5 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:12.73 6.00
6 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:13.51 5.00
7 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:14.07 4.00
8 Paula HabovštiakováPaula Habovštiaková 88 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:14.25 3.00
9 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 2:14.52 2.00
10 Martina UvizlováMartina Uvizlová 86 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:15.21 1.00
11 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 2:16.73
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (ne, 6.9.2015 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:17.96
2 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:19.76
3 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:20.72
4 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 2:23.88
5 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:24.31
6 Dominika HanušováDominika Hanušová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 2:27.02
7 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:27.25
8 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:32.35
9 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 2:33.11
10 Markéta FussováMarkéta Fussová 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:36.60
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucia KlocováLucia Klocová 83 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 2:09.33 11.00
2 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:11.64 9.00
3 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:11.93 8.00
4 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 2:12.55 7.00
5 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:12.73 6.00
6 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:13.51 5.00
7 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:14.07 4.00
8 Paula HabovštiakováPaula Habovštiaková 88 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:14.25 3.00
9 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 2:14.52 2.00
10 Martina UvizlováMartina Uvizlová 86 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:15.21 1.00
11 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 2:16.73
12 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:17.96
13 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:19.76
14 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:20.72
15 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 2:23.88
16 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:24.31
17 Dominika HanušováDominika Hanušová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 2:27.02
18 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:27.25
19 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:32.35
20 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 2:33.11
21 Markéta FussováMarkéta Fussová 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:36.60

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 6.9.2015 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip SasínekFilip Sasínek 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 3:47.57 11.00
2 Jakub HolušaJakub Holuša 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 3:57.81 9.00
3 Petr VitnerPetr Vitner 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4 3:58.29 8.00
4 Jozef PelikánJozef Pelikán 84 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:58.85 7.00
5 Jan FrišJan Friš 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 3:59.48 6.00
6 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11 4:00.72 5.00
7 Adam ZenklAdam Zenkl 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13 4:01.77 4.00
8 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 4:02.11 3.00
9 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 4:02.39 2.00
10 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 9 4:03.53 1.00
11 Ondřej KlesnilOndřej Klesnil 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14 4:05.99
12 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 4:07.11
13 David KučeraDavid Kučera 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 4:11.01
14 Pavel DymákPavel Dymák 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12 4:14.14
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (ne, 6.9.2015 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 4:09.89
2 Radek KarnufekRadek Karnufek 93 AK OlomoucAK Olomouc 7 4:11.06
3 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 4:15.08
4 Vojtěch LibnarVojtěch Libnar 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10 4:15.82
5 Adam KoubaAdam Kouba 87 AK BílinaAK Bílina 9 4:17.95
6 Miloslav HoncůMiloslav Honců 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 4:20.02
7 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 4:24.61
Martin EdlmanMartin Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip SasínekFilip Sasínek 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 3:47.57 11.00
2 Jakub HolušaJakub Holuša 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 3:57.81 9.00
3 Petr VitnerPetr Vitner 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4 3:58.29 8.00
4 Jozef PelikánJozef Pelikán 84 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:58.85 7.00
5 Jan FrišJan Friš 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 3:59.48 6.00
6 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11 4:00.72 5.00
7 Adam ZenklAdam Zenkl 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13 4:01.77 4.00
8 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 4:02.11 3.00
9 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 4:02.39 2.00
10 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 9 4:03.53 1.00
11 Ondřej KlesnilOndřej Klesnil 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14 4:05.99
12 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 4:07.11
13 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 4:09.89
14 David KučeraDavid Kučera 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 4:11.01
15 Radek KarnufekRadek Karnufek 93 AK OlomoucAK Olomouc 7 4:11.06
16 Pavel DymákPavel Dymák 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12 4:14.14
17 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 4:15.08
18 Vojtěch LibnarVojtěch Libnar 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10 4:15.82
19 Adam KoubaAdam Kouba 87 AK BílinaAK Bílina 9 4:17.95
20 Miloslav HoncůMiloslav Honců 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 4:20.02
21 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 4:24.61
Martin EdlmanMartin Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza ČapkováTereza Čapková 87 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 4:33.11 11.00
2 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 4:34.48 9.00
3 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 4:36.30 8.00
4 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 4:38.37 7.00
5 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 4:38.53 6.00
6 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 4:38.71 5.00
7 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 4:41.30 4.00
8 Petra VašinováPetra Vašinová 90 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 4:44.01 3.00
9 Martina UvizlováMartina Uvizlová 86 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 4:44.58 2.00
10 Radka StružkováRadka Stružková 89 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13 4:45.72 1.00
11 Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 17 4:50.86
12 Lada NovákováLada Nováková 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12 4:57.01
13 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14 4:59.60
14 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19 5:13.20
15 Alice ZachariášováAlice Zachariášová 87 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18 5:14.68
16 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20 5:16.98
Aneta KorjenkováAneta Korjenková 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Pavla ZahálkováPavla Zahálková 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16 DNS
Jana KunčickáJana Kunčická 88 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 DNS
Eva VrabcováEva Vrabcová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15 DNS
Celkem 20 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015 - 14:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 08:27.78 11.00
2 Adam ZenklAdam Zenkl 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08:29.38 9.00
3 David KučeraDavid Kučera 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08:30.48 8.00
4 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10 08:34.04 7.00
5 Pavel DymákPavel Dymák 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 9 08:36.94 6.00
6 Ondřej KlesnilOndřej Klesnil 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12 08:37.61 5.00
7 Pavel KubričanPavel Kubričan 83 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2 08:46.65 4.00
8 Filip ŽižkaFilip Žižka 93 AK BílinaAK Bílina 13 08:47.42 3.00
9 Jozef UrbanJozef Urban 86 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 08:55.46 2.00
10 Robert MíčRobert Míč 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 09:05.35 1.00
11 Jan ŠtochlJan Štochl 92 AK BílinaAK Bílina 14 09:08.78
12 Filip SchützFilip Schütz 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 16 09:23.36
13 Martin BártaMartin Bárta 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 09:37.04
Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 DNF
Vít PavlištaVít Pavlišta 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Miloslav HoncůMiloslav Honců 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 15 DNS
Celkem 16 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza ČapkováTereza Čapková 87 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09:43.62 11.00
2 Monika PreibischováMonika Preibischová 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 09:52.15 9.00
3 Petra VašinováPetra Vašinová 90 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 09:52.25 8.00
4 Pavla FričkováPavla Fričková 82 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2 09:55.27 7.00
5 Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 09:58.81 6.00
6 Eva VrabcováEva Vrabcová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 10:05.67 5.00
7 Lada NovákováLada Nováková 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10:13.96 4.00
8 Tereza LajdováTereza Lajdová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10:15.68 3.00
9 Hanka RandákováHanka Randáková 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 10:16.41 2.00
10 Dagmar RychnovskáDagmar Rychnovská 75 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11 10:31.52 1.00
11 Jana KunčickáJana Kunčická 88 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 10:45.54
12 Alice ZachariášováAlice Zachariášová 87 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 11:18.20
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000 3:17.41
Celkem 12 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 6.9.2015 - 13:40) official Vítr: -2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 14.06 0.144 11.00
2 Olena YanovskáOlena Yanovská 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.22 0.156 9.00
3 Nikola OgrodníkováNikola Ogrodníková 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 14.26 0.179 8.00
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 14.29 0.125 7.00
5 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 14.60 0.320 6.00
6 Jana NovotnáJana Novotná 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 14.64 0.183 5.00
7 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 15.20 0.232 3.00
8 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 15.44 0.309 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 6.9.2015 - 13:40) official Vítr: -2.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 14.87 0.155 4.00
2 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 15.47 0.203 1.00
3 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.95 0.249
4 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 15.95 0.134
5 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 16.08 0.161
6 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 16.68 0.177
7 Petra HarasimováPetra Harasimová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 16.82 0.330
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 14.06 0.144 11.00
2 Olena YanovskáOlena Yanovská 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.22 0.156 9.00
3 Nikola OgrodníkováNikola Ogrodníková 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 14.26 0.179 8.00
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 14.29 0.125 7.00
5 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 14.60 0.320 6.00
6 Jana NovotnáJana Novotná 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 14.64 0.183 5.00
7 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 14.87 0.155 4.00
8 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 15.20 0.232 3.00
9 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 15.44 0.309 2.00
10 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 15.47 0.203 1.00
11 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.95 0.249
12 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 15.95 0.134
13 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 16.08 0.161
14 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 16.68 0.177
15 Petra HarasimováPetra Harasimová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 16.82 0.330

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 6.9.2015 - 13:55) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 13.60 0.111 11.00
2 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 14.29 0.132 9.00
3 Patryk BacharPatryk Bachar 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 14.31 0.215 8.00
4 Petr PeňázPetr Peňáz 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 14.35 0.163 7.00
5 Josef PoláchJosef Polách 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2 14.56 0.142 6.00
6 Jan JánJan Ján 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 15.28 0.175 3.50
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 6.9.2015 - 13:55) official Vítr: -2.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 5 15.27 0.162 5.00
2 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 15.28 0.266 3.50
3 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 15.35 0.157 2.00
4 Robin MadejRobin Madej 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 17.69 0.187 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 13.60 0.111 11.00
2 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 14.29 0.132 9.00
3 Patryk BacharPatryk Bachar 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 14.31 0.215 8.00
4 Petr PeňázPetr Peňáz 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 14.35 0.163 7.00
5 Josef PoláchJosef Polách 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2 14.56 0.142 6.00
6 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 5 15.27 0.162 5.00
7 Jan JánJan Ján 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 15.28 0.175 3.50
8 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 15.28 0.266 3.50
9 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 15.35 0.157 2.00
10 Robin MadejRobin Madej 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 17.69 0.187 1.00

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 6.9.2015 - 15:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 52.17 0.217 11.00
2 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 52.45 0.293 9.00
3 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 52.99 0.246 8.00
4 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 53.79 0.329 7.00
5 Daniel MusilDaniel Musil 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 53.81 0.198 6.00
6 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 56.35 0.315 3.00
7 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 56.87 0.209 2.00
Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 DNF 0.176
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 6.9.2015 - 15:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 55.88 0.429 5.00
2 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5 56.25 0.266 4.00
3 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 58.10 0.274 1.00
4 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 60.08 0.327 0.00
5 Robin MadejRobin Madej 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 64.86 0.192 0.00
Radek BekrRadek Bekr 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 DNS
Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 4 DNF 0.226
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 52.17 0.217 11.00
2 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 52.45 0.293 9.00
3 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 52.99 0.246 8.00
4 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 53.79 0.329 7.00
5 Daniel MusilDaniel Musil 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 53.81 0.198 6.00
6 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 55.88 0.429 5.00
7 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5 56.25 0.266 4.00
8 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 56.35 0.315 3.00
9 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 56.87 0.209 2.00
10 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 58.10 0.274 1.00
11 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 60.08 0.327 0.00
12 Robin MadejRobin Madej 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 64.86 0.192 0.00
Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 DNF 0.176
Radek BekrRadek Bekr 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 DNS
Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 4 DNF 0.226

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 6.9.2015 - 15:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela PeškováMichaela Pešková 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 59.19 0.378 11.00
2 Andrea HolleyováAndrea Holleyová 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 60.12 0.358 9.00
3 Lucia SlaníčkováLucia Slaníčková 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 60.21 0.279 8.00
4 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 61.91 0.224 7.00
5 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 63.67 0.459 4.00
Olena KolesnichenkoOlena Kolesnichenko 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 6.9.2015 - 15:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 63.24 0.430 6.00
2 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 63.61 0.283 5.00
3 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 64.86 0.231 3.00
4 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 65.81 0.338 2.00
5 Iveta PohořeláIveta Pohořelá 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 68.02 0.189 1.00
6 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 71.09 0.308 0.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela PeškováMichaela Pešková 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 59.19 0.378 11.00
2 Andrea HolleyováAndrea Holleyová 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 60.12 0.358 9.00
3 Lucia SlaníčkováLucia Slaníčková 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 60.21 0.279 8.00
4 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 61.91 0.224 7.00
5 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 63.24 0.430 6.00
6 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 63.61 0.283 5.00
7 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 63.67 0.459 4.00
8 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 64.86 0.231 3.00
9 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 65.81 0.338 2.00
10 Iveta PohořeláIveta Pohořelá 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 68.02 0.189 1.00
11 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 71.09 0.308 0.00
Olena KolesnichenkoOlena Kolesnichenko 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 09:11.66 11.00
2 Jan JanůJan Janů 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3 09:14.04 9.00
3 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09:15.32 8.00
4 Jan ProcházkaJan Procházka 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 09:27.36 7.00
5 Martin EdlmanMartin Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09:33.29 6.00
6 Pavel HladíkPavel Hladík 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 8 09:41.51 5.00
7 David KotekDavid Kotek 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4 09:54.95 4.00
8 Vojtěch SchneiderVojtěch Schneider 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 10:15.42 3.00
9 Josef ProvazníkJosef Provazník 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 9 10:41.22 2.00
10 Čeněk AugustaČeněk Augusta 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10 10:47.96 1.00
Celkem 10 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015 - 15:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eva KrchováEva Krchová 89 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 10:24.85 11.00
2 Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 10:51.27 9.00
3 Pavla ZahálkováPavla Zahálková 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11:18.80 8.00
4 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 11:47.83 7.00
5 Martina ŠukováMartina Šuková 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 11:51.71 6.00
6 Iva MilesováIva Milesová 77 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11 11:55.71 5.00
7 Adéla VoráčkováAdéla Voráčková 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 11:56.57 4.00
8 Kamila GregorováKamila Gregorová 81 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12:03.94 3.00
9 Kateřina JanatováKateřina Janatová 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10 12:04.94 2.00
10 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 12:08.62 1.00
11 Kateřina ChromáKateřina Chromá 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 12:26.90
12 Aneta KorjenkováAneta Korjenková 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 12:38.95
13 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13 12:52.27
Celkem 13 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 6.9.2015 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sedlák, Brož, Maslák, Veleba Sedlák, Brož, Maslák, Veleba TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 41.32 0.260 11.00
2 A Bakalár, Jánský, Frolík, Feigel A Bakalár, Jánský, Frolík, Feigel A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 42.28 0.208 9.00
3 Stromšík, Kolarčík, Rusek, Chlopčík Stromšík, Kolarčík, Rusek, Chlopčík SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 42.34 0.177 8.00
4 A Musil, Grabmüller, Jirka, Barák A Musil, Grabmüller, Jirka, Barák ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 42.43 0.277 7.00
5 Polách, Desenský, Holibka, Peňáz Polách, Desenský, Holibka, Peňáz PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 43.02 0.287 6.00
6 A Juránek, Dvořák, Suchánek, Pírek A Juránek, Dvořák, Suchánek, Pírek VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 43.90 0.241 3.00
7 B Danáč, Petr, Hlaváč, Šnejdr B Danáč, Petr, Hlaváč, Šnejdr ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 45.27 0.326
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 6.9.2015 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nosek, Monzar, Kudrnáč, Bachar Nosek, Monzar, Kudrnáč, Bachar SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 43.36 0.277 5.00
2 Nejedlý, Křížek, Doležal, Jonáš Nejedlý, Křížek, Doležal, Jonáš AK BílinaAK Bílina 6 43.42 0.260 4.00
3 B Hromčík, Dittrich, Pokorný, Vojtek B Hromčík, Dittrich, Pokorný, Vojtek VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 44.27 0.208 2.00
4 Mazurek, Röder, Samuel, Večeřa Mazurek, Röder, Samuel, Večeřa AK OlomoucAK Olomouc 2 44.48 0.177 1.00
5 B Bláha, Bernášek, Posekaný, Nešvera B Bláha, Bernášek, Posekaný, Nešvera A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 44.92 0.241
6 Trlica, Symerský, Friš, Madej Trlica, Symerský, Friš, Madej SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 45.69 0.287
7 Heindl, Vedra, Brabec, Trybula Heindl, Vedra, Brabec, Trybula SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 46.12 0.326
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sedlák, Brož, Maslák, Veleba Sedlák, Brož, Maslák, Veleba TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 41.32 0.260 11.00
2 A Bakalár, Jánský, Frolík, Feigel A Bakalár, Jánský, Frolík, Feigel A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 42.28 0.208 9.00
3 Stromšík, Kolarčík, Rusek, Chlopčík Stromšík, Kolarčík, Rusek, Chlopčík SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 42.34 0.177 8.00
4 A Musil, Grabmüller, Jirka, Barák A Musil, Grabmüller, Jirka, Barák ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 42.43 0.277 7.00
5 Polách, Desenský, Holibka, Peňáz Polách, Desenský, Holibka, Peňáz PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 43.02 0.287 6.00
6 Nosek, Monzar, Kudrnáč, Bachar Nosek, Monzar, Kudrnáč, Bachar SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 43.36 0.277 5.00
7 Nejedlý, Křížek, Doležal, Jonáš Nejedlý, Křížek, Doležal, Jonáš AK BílinaAK Bílina 6 43.42 0.260 4.00
8 A Juránek, Dvořák, Suchánek, Pírek A Juránek, Dvořák, Suchánek, Pírek VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 43.90 0.241 3.00
9 B Hromčík, Dittrich, Pokorný, Vojtek B Hromčík, Dittrich, Pokorný, Vojtek VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 44.27 0.208 2.00
10 Mazurek, Röder, Samuel, Večeřa Mazurek, Röder, Samuel, Večeřa AK OlomoucAK Olomouc 2 44.48 0.177 1.00
11 B Bláha, Bernášek, Posekaný, Nešvera B Bláha, Bernášek, Posekaný, Nešvera A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 44.92 0.241
12 B Danáč, Petr, Hlaváč, Šnejdr B Danáč, Petr, Hlaváč, Šnejdr ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 45.27 0.326
13 Trlica, Symerský, Friš, Madej Trlica, Symerský, Friš, Madej SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 45.69 0.287
14 Heindl, Vedra, Brabec, Trybula Heindl, Vedra, Brabec, Trybula SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 46.12 0.326

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 6.9.2015 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Novotná, Strnadová, Mrňová, Hřivnová A Novotná, Strnadová, Mrňová, Hřivnová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 47.68 0.265 9.00
2 A Komrsková, Procházková, Schmidová, Ptáčníková A Komrsková, Procházková, Schmidová, Ptáčníková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 47.82 0.206 8.00
3 Ogrodníková, Šimečková, Šebestíková, Slaninová Ogrodníková, Šimečková, Šebestíková, Slaninová SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 48.18 0.341 7.00
4 A Klepetková, Pumalová, Semecká, Bezeková A Klepetková, Pumalová, Semecká, Bezeková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 48.40 0.257 6.00
5 A Holleyová, Štuková, Dvořáková B., Dvořáková K. A Holleyová, Štuková, Dvořáková B., Dvořáková K. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 48.89 0.236 5.00
6 A Hlaváčková, Kalvová, Kolingerová, Taclíková A Hlaváčková, Kalvová, Kolingerová, Taclíková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 49.09 0.324 3.00
7 Změlíková, Pelichovská, Buřilová, Kučerová Změlíková, Pelichovská, Buřilová, Kučerová PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8 50.30 0.322 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 6.9.2015 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Domská, Humpolíková, Švecová, Hofmanová B Domská, Humpolíková, Švecová, Hofmanová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 47.41 0.209 11.00
2 A Yanovská, Krňoulová, Jeníková, Zekuciová A Yanovská, Krňoulová, Jeníková, Zekuciová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 48.92 0.169 4.00
3 A Broumová, Škodová, Pohořelá, Rosiak A Broumová, Škodová, Pohořelá, Rosiak SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 49.70 0.503 2.00
4 B Veverková, Ulrichová, Grudková, Weissová B Veverková, Ulrichová, Grudková, Weissová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 50.80 0.230
5 C Pondělíčková, Jiránková, Schöpflugová, Kratochvílová C Pondělíčková, Jiránková, Schöpflugová, Kratochvílová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 50.91 0.267
6 B Májková, Pařilová, Sklenská, Herzogová B Májková, Pařilová, Sklenská, Herzogová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 51.24 0.106
7 B Zaplatílková, Pöschlová N., Pöschlová S., Rýdlová B Zaplatílková, Pöschlová N., Pöschlová S., Rýdlová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 53.05 0.207
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Domská, Humpolíková, Švecová, Hofmanová B Domská, Humpolíková, Švecová, Hofmanová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 47.41 0.209 11.00
2 A Novotná, Strnadová, Mrňová, Hřivnová A Novotná, Strnadová, Mrňová, Hřivnová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 47.68 0.265 9.00
3 A Komrsková, Procházková, Schmidová, Ptáčníková A Komrsková, Procházková, Schmidová, Ptáčníková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 47.82 0.206 8.00
4 Ogrodníková, Šimečková, Šebestíková, Slaninová Ogrodníková, Šimečková, Šebestíková, Slaninová SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 48.18 0.341 7.00
5 A Klepetková, Pumalová, Semecká, Bezeková A Klepetková, Pumalová, Semecká, Bezeková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 48.40 0.257 6.00
6 A Holleyová, Štuková, Dvořáková B., Dvořáková K. A Holleyová, Štuková, Dvořáková B., Dvořáková K. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 48.89 0.236 5.00
7 A Yanovská, Krňoulová, Jeníková, Zekuciová A Yanovská, Krňoulová, Jeníková, Zekuciová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 48.92 0.169 4.00
8 A Hlaváčková, Kalvová, Kolingerová, Taclíková A Hlaváčková, Kalvová, Kolingerová, Taclíková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 49.09 0.324 3.00
9 A Broumová, Škodová, Pohořelá, Rosiak A Broumová, Škodová, Pohořelá, Rosiak SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 49.70 0.503 2.00
10 Změlíková, Pelichovská, Buřilová, Kučerová Změlíková, Pelichovská, Buřilová, Kučerová PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8 50.30 0.322 1.00
11 B Veverková, Ulrichová, Grudková, Weissová B Veverková, Ulrichová, Grudková, Weissová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 50.80 0.230
12 C Pondělíčková, Jiránková, Schöpflugová, Kratochvílová C Pondělíčková, Jiránková, Schöpflugová, Kratochvílová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 50.91 0.267
13 B Májková, Pařilová, Sklenská, Herzogová B Májková, Pařilová, Sklenská, Herzogová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 51.24 0.106
14 B Zaplatílková, Pöschlová N., Pöschlová S., Rýdlová B Zaplatílková, Pöschlová N., Pöschlová S., Rýdlová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 53.05 0.207

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 6.9.2015 - 18:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Flaška, Holibka, Desenský, Tesař Flaška, Holibka, Desenský, Tesař PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 3:20.32 0.378 11.00
2 Chlopčík, Symerský, Kolarčík, Friš Chlopčík, Symerský, Kolarčík, Friš SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 3:21.30 0.339 9.00
3 A Barák, Musil, Šnejdr, Danáč A Barák, Musil, Šnejdr, Danáč ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:22.00 0.261 8.00
4 B Javůrek, Hlaváč, Grabmüller, Petr B Javůrek, Hlaváč, Grabmüller, Petr ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:23.52 0.231 7.00
5 A Tuček, Ledvinka, Krsek, Pelikán A Tuček, Ledvinka, Krsek, Pelikán A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 3:25.28 0.211 6.00
6 A Suchánek, Vojtek, Vystrk, Juránek A Suchánek, Vojtek, Vystrk, Juránek VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 3:26.98 0.232 4.00
7 A Steklík, Žaluda, Bárta, Mojžíš A Steklík, Žaluda, Bárta, Mojžíš SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 3:30.54 0.287 3.00
8 B Dvořák, Hromčík, Dittrich, Pokorný B Dvořák, Hromčík, Dittrich, Pokorný VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 3:40.94 0.198
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 6.9.2015 - 18:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Sasínek, Vinkler, Secký, Šacl A Sasínek, Vinkler, Secký, Šacl Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5 3:25.55 0.224 5.00
2 B Šimon, Šmíd, Bláha, Klesnil B Šimon, Šmíd, Bláha, Klesnil A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:32.00 0.311 2.00
3 Zenkl, Trlica, Zemaník, Madej Zenkl, Trlica, Zemaník, Madej SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 3:33.68 0.233 1.00
4 C Hotový, Grecman, Kučera, Šmahel C Hotový, Grecman, Kučera, Šmahel ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 3:34.86 0.417
5 Nejedlý, Janetka, Doležal, Filingr Nejedlý, Janetka, Doležal, Filingr AK BílinaAK Bílina 6 3:37.60 0.323
6 B Dymák, Hladík, Kotek, Němeček B Dymák, Hladík, Kotek, Němeček Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1 3:42.75 0.209
7 Libnar, Augusta, Provazník, Hájek Libnar, Augusta, Provazník, Hájek SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 3:49.57 0.291
Kadula, Karnufek, Mazurek, Samuel Kadula, Karnufek, Mazurek, Samuel AK OlomoucAK Olomouc 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Flaška, Holibka, Desenský, Tesař Flaška, Holibka, Desenský, Tesař PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 3:20.32 0.378 11.00
2 Chlopčík, Symerský, Kolarčík, Friš Chlopčík, Symerský, Kolarčík, Friš SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 3:21.30 0.339 9.00
3 A Barák, Musil, Šnejdr, Danáč A Barák, Musil, Šnejdr, Danáč ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:22.00 0.261 8.00
4 B Javůrek, Hlaváč, Grabmüller, Petr B Javůrek, Hlaváč, Grabmüller, Petr ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:23.52 0.231 7.00
5 A Tuček, Ledvinka, Krsek, Pelikán A Tuček, Ledvinka, Krsek, Pelikán A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 3:25.28 0.211 6.00
6 A Sasínek, Vinkler, Secký, Šacl A Sasínek, Vinkler, Secký, Šacl Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5 3:25.55 0.224 5.00
7 A Suchánek, Vojtek, Vystrk, Juránek A Suchánek, Vojtek, Vystrk, Juránek VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 3:26.98 0.232 4.00
8 A Steklík, Žaluda, Bárta, Mojžíš A Steklík, Žaluda, Bárta, Mojžíš SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 3:30.54 0.287 3.00
9 B Šimon, Šmíd, Bláha, Klesnil B Šimon, Šmíd, Bláha, Klesnil A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:32.00 0.311 2.00
10 Zenkl, Trlica, Zemaník, Madej Zenkl, Trlica, Zemaník, Madej SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 3:33.68 0.233 1.00
11 C Hotový, Grecman, Kučera, Šmahel C Hotový, Grecman, Kučera, Šmahel ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 3:34.86 0.417
12 Nejedlý, Janetka, Doležal, Filingr Nejedlý, Janetka, Doležal, Filingr AK BílinaAK Bílina 6 3:37.60 0.323
13 B Dvořák, Hromčík, Dittrich, Pokorný B Dvořák, Hromčík, Dittrich, Pokorný VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 3:40.94 0.198
14 B Dymák, Hladík, Kotek, Němeček B Dymák, Hladík, Kotek, Němeček Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1 3:42.75 0.209
15 Libnar, Augusta, Provazník, Hájek Libnar, Augusta, Provazník, Hájek SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 3:49.57 0.291
Kadula, Karnufek, Mazurek, Samuel Kadula, Karnufek, Mazurek, Samuel AK OlomoucAK Olomouc 7 DNS

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 6.9.2015 - 17:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Uvizlová, Putalová, Vocásková, Bezeková Uvizlová, Putalová, Vocásková, Bezeková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 3:56.82 0.396 10.00
1 A Dvořáková K., Kratochvílová, Holleyová, Štuková A Dvořáková K., Kratochvílová, Holleyová, Štuková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 3:56.82 0.333 10.00
3 A Schmidová, Ulrichová, Hofmanová, Muzikantová A Schmidová, Ulrichová, Hofmanová, Muzikantová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 3:57.01 0.508 8.00
4 Pelichovská, Krupařová, Bendová, Mezulianiková Pelichovská, Krupařová, Bendová, Mezulianiková PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 4:01.38 0.399 7.00
5 A Sklenská, Kutrová, Herzogová, Strnadová A Sklenská, Kutrová, Herzogová, Strnadová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 4:01.99 0.199 6.00
6 A Broumová, Pohořelá, Škodová, Drábková A Broumová, Pohořelá, Škodová, Drábková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 4:03.48 0.384 5.00
7 Falharová, Habovštiaková, Divišová, Slaninová Falharová, Habovštiaková, Divišová, Slaninová SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 4:09.13 0.204 2.00
A Turková, Ulrichová, Hrachovcová, Taclíková A Turková, Ulrichová, Hrachovcová, Taclíková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNF 0.175
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 6.9.2015 - 17:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Dvořáková B., Zaplatílková, Rýdlová, Schönpflugová B Dvořáková B., Zaplatílková, Rýdlová, Schönpflugová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 4:03.76 0.326 4.00
2 A Sumegová, Meczlová, Zekuciová, Kováříková A Sumegová, Meczlová, Zekuciová, Kováříková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 4:03.87 0.272 3.00
3 B Veverková, Hrudková, Kalvová, D´Ambrosca B Veverková, Hrudková, Kalvová, D´Ambrosca ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 4:09.56 0.191 1.00
4 C Kopecká, Kryšková, Jelínková, Matějková C Kopecká, Kryšková, Jelínková, Matějková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 4:11.51 0.337
5 B Stružková, Sádlová, Jánská, Rosiak B Stružková, Sádlová, Jánská, Rosiak SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 4:12.32 0.338
6 C Nováková, Pöschlová S., Pöschlová N., Jílková C Nováková, Pöschlová S., Pöschlová N., Jílková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 4:27.44 0.290
7 C Peterová, Vítková, Králíčková, Hanušová C Peterová, Vítková, Králíčková, Hanušová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 4:31.41 0.392
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Uvizlová, Putalová, Vocásková, Bezeková Uvizlová, Putalová, Vocásková, Bezeková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 3:56.82 0.396 10.00
1 A Dvořáková K., Kratochvílová, Holleyová, Štuková A Dvořáková K., Kratochvílová, Holleyová, Štuková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 3:56.82 0.333 10.00
3 A Schmidová, Ulrichová, Hofmanová, Muzikantová A Schmidová, Ulrichová, Hofmanová, Muzikantová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 3:57.01 0.508 8.00
4 Pelichovská, Krupařová, Bendová, Mezulianiková Pelichovská, Krupařová, Bendová, Mezulianiková PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 4:01.38 0.399 7.00
5 A Sklenská, Kutrová, Herzogová, Strnadová A Sklenská, Kutrová, Herzogová, Strnadová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 4:01.99 0.199 6.00
6 A Broumová, Pohořelá, Škodová, Drábková A Broumová, Pohořelá, Škodová, Drábková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 4:03.48 0.384 5.00
7 B Dvořáková B., Zaplatílková, Rýdlová, Schönpflugová B Dvořáková B., Zaplatílková, Rýdlová, Schönpflugová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 4:03.76 0.326 4.00
8 A Sumegová, Meczlová, Zekuciová, Kováříková A Sumegová, Meczlová, Zekuciová, Kováříková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 4:03.87 0.272 3.00
9 Falharová, Habovštiaková, Divišová, Slaninová Falharová, Habovštiaková, Divišová, Slaninová SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 4:09.13 0.204 2.00
10 B Veverková, Hrudková, Kalvová, D´Ambrosca B Veverková, Hrudková, Kalvová, D´Ambrosca ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 4:09.56 0.191 1.00
11 C Kopecká, Kryšková, Jelínková, Matějková C Kopecká, Kryšková, Jelínková, Matějková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 4:11.51 0.337
12 B Stružková, Sádlová, Jánská, Rosiak B Stružková, Sádlová, Jánská, Rosiak SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 4:12.32 0.338
13 C Nováková, Pöschlová S., Pöschlová N., Jílková C Nováková, Pöschlová S., Pöschlová N., Jílková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 4:27.44 0.290
14 C Peterová, Vítková, Králíčková, Hanušová C Peterová, Vítková, Králíčková, Hanušová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 4:31.41 0.392
A Turková, Ulrichová, Hrachovcová, Taclíková A Turková, Ulrichová, Hrachovcová, Taclíková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNF 0.175

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015 - 13:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.811.861.911.962.012.062.112.162.192.222.252.262.282.30 Body
1 Jaroslav BábaJaroslav Bába
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
84 10 2.19 ------XOOO-XXX 11.00
2 Martin HeindlMartin Heindl
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 9 2.11 --O-OXOXOX-XX 9.00
3 David ŠuteraDavid Šutera
AK OlomoucAK Olomouc
89 5 2.01 --OOXOXXX 8.00
4 Tomáš ZemanTomáš Zeman
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
96 1 1.96 OOXOOXXX 7.00
5 Martin TrybulaMartin Trybula
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 8 1.96 -OOXOXXX 6.00
6 Marek NavrátilMarek Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
90 6 1.96 -OOXXOXXX 5.00
7 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
97 2 1.91 XOOOXXX 4.00
8= Martin OdstrčilMartin Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
99 3 1.86 -OXXX 2.50
8= David BrabecDavid Brabec
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 7 1.86 -OXXX 2.50
10 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
94 4 1.81 OXXX 1.00
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015 - 14:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.501.551.601.651.691.721.751.781.801.81 Body
1 Oldřiška MarešováOldřiška Marešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 15 1.78 ----O-XXOO-XXX 11.00
2 Bělocká Romana DubnovaBělocká Romana Dubnova
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
78 9 1.75 ---OOOXOX- 9.00
3 Nikola StrachováNikola Strachová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
94 13 1.72 --OOXOOXXX 8.00
4 Magdalena NováMagdalena Nová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 12 1.72 --OOXOXOXXX 7.00
5 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
98 14 1.72 ---XOOXXOXXX 6.00
6 Leona SilnicováLeona Silnicová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
93 6 1.65 --XOOXXX 5.00
7 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 10 1.65 -OOXXOXXX 4.00
8= Patricie BurajováPatricie Burajová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 7 1.60 OOOXXX 2.00
8= Aneta KomrskováAneta Komrsková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 4 1.60 OOOXXX 2.00
8= Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 8 1.60 OOOXXX 2.00
11 Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5 1.60 OOXOXXX
12 Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 2 1.55 OOXXX
13 Kristina JánskáKristina Jánská
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 1 1.55 XOXOXXX
Andrea DrápalováAndrea Drápalová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 3 DNS
Nikola PařilováNikola Pařilová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 11 NH
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015 - 15:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.603.804.004.204.404.604.804.905.005.105.205.255.305.355.405.455.505.65 Body
1 Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 13 5.50 ----------O-----OXX- 11.00
2 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 11 5.00 ----XOOO-XOXXX 9.00
3 Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
91 8 4.60 ----OOXXX 8.00
4 David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 7 4.60 --XXOXOXOOX- 7.00
5 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 10 4.60 ----XOXOXXX 6.00
6 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
91 9 4.40 ---OXOXXX 5.00
7= Vojtěch HájekVojtěch Hájek
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
94 5 4.20 --OXOXXX 3.50
7= Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 6 4.20 --OXOXXX 3.50
9= Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 3 4.00 -OOXXX 1.50
9= Lukáš DočkalLukáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
92 1 4.00 -OOXXX 1.50
Radek BekrRadek Bekr
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
97 2 DNS
Adam PašiakAdam Pašiak
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 12 NH
Tomáš VojtekTomáš Vojtek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 4 NH
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015 - 15:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.403.603.703.803.904.004.104.204.304.354.40 Body
1 Jiřina PtáčníkováJiřina Ptáčníková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
86 8 4.30 ------OOO-XXX 11.00
2 Romana MaláčováRomana Maláčová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
87 7 4.10 -----XOOXXX 9.00
3 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 3 3.90 OXOOOXXOXXX 8.00
4 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4 3.60 OOXXX 7.00
5 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
92 2 3.60 XOXOXXX 6.00
6 Eva JeníkováEva Jeníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
92 1 3.40 OXXX 5.00
Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 6 NH
Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 5 NH
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015 - 13:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
93 21 7.90 +2.8 m/s 7.68 +0.4 m/s 7.54+1.57.90+2.87.68+0.47.90X7.62+1.47.62-0.7 11.00
2 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 15 7.44 +2.0 m/s 7.04+1.16.82+0.47.02+0.17.04X7.44+2.0X 9.00
3 Patryk BacharPatryk Bachar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
92 16 7.39 +2.4 m/s 7.33 +1.5 m/s 6.82+0.07.05+0.2X7.057.39+2.4X7.33+1.5 8.00
4 Milan PírekMilan Pírek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
87 20 7.24 +0.0 m/s X7.24+0.0-7.24XX7.13+1.8 7.00
5 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 18 7.15 +1.5 m/s 6.82+2.26.94-0.57.06+2.57.067.13+1.17.067.15+1.5 6.00
6 Jakub RusekJakub Rusek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 19 7.12 +1.4 m/s X7.12+1.47.08+3.17.127.03+3.1XX 5.00
7 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 11 7.09 +2.9 m/s 7.05 +1.8 m/s 7.08+2.87.09+2.9X7.09X-7.05+1.8 4.00
8 Jakub NosekJakub Nosek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
89 17 7.03 +0.5 m/s 7.03+3.1XX7.037.01+2.27.03+0.5X 3.00
9 David BenešDavid Beneš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 13 6.90 +1.7 m/s 6.90+1.7X6.87+1.06.90 2.00
10 Martin VachataMartin Vachata
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 14 6.87 +1.2 m/s XX6.87+1.26.87 1.00
11 Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 3 6.75 -0.3 m/s XX6.75-0.36.75
12 David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 10 6.74 +3.7 m/s 6.66 +1.7 m/s 6.74+3.76.51+1.86.66+1.76.74
13 Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 8 6.71 +1.7 m/s 6.71+1.76.66+2.4X6.71
14 Lukáš KuncLukáš Kunc
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
91 5 6.64 -0.1 m/s 6.556.64-0.16.56+1.56.64
15 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 7 6.62 +0.9 m/s 6.62+0.9X6.09+1.86.62
16 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
90 12 6.62 +2.3 m/s 6.62+2.3X-6.62
17 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 1 6.61 +3.5 m/s 6.45 +1.8 m/s 6.45+1.85.09+3.06.61+3.56.61
18 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK BílinaAK Bílina
96 4 6.52 -0.7 m/s 6.11-0.76.28+2.26.52+1.76.52
19 Vilém StráskýVilém Stráský
AK OlomoucAK Olomouc
99 9 6.46 +1.8 m/s 6.46+1.8XX6.46
20 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 6 6.41 6.416.35+0.7X6.41
21 Adam RöderAdam Röder
AK OlomoucAK Olomouc
98 2 NM XXX0
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015 - 11:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana VelďákováJana Velďáková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
81 19 NL 6.42 +1.1 m/s 6.10+1.9X+2.56.27-0.96.27X+2.56.27+0.16.42+1.1 11.00
2 Dana VelďákováDana Velďáková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
81 17 6.20 +2.3 m/s X-0.16.20+2.3X+0.96.20X+2.2X-0.1- 9.00
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 14 6.14 -0.1 m/s X+2.65.80+2.25.93+0.55.935.95+0.36.14-0.1X+0.2 8.00
4 Lucia SlaníčkováLucia Slaníčková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 18 6.13 +1.6 m/s 5.91+0.8X+1.55.99+0.75.99X+0.26.02+1.76.13+1.6 7.00
5 Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 12 5.98 +0.8 m/s 5.58+0.55.81+1.3X+2.55.815.90+1.95.98+0.8X+1.5 6.00
6 Ewa RosiakEwa Rosiak
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
91 15 5.91 +2.8 m/s 5.79 -0.2 m/s 5.42+0.9X+2.05.91+2.85.91X+1.3X+0.55.79-0.2 5.00
7 Lucie MájkováLucie Májková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
88 16 5.87 +2.3 m/s 5.77 +1.0 m/s X+1.15.77+1.15.77+1.05.775.66+1.95.87+2.3X+0.1 4.00
8 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
95 13 5.84 +0.6 m/s 5.70+1.35.78+2.55.77+0.45.78X+2.15.72+0.25.84+0.6 3.00
9 Michaela KučerováMichaela Kučerová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
92 10 5.76 +1.4 m/s 5.63+0.65.76+1.4X+2.25.76 2.00
10 Lucie DomskáLucie Domská
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
93 9 5.76 +0.8 m/s 5.76+0.8X+1.85.41+0.95.76 1.00
11 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 11 5.69 +4.4 m/s 5.61 +1.2 m/s 5.61+1.25.69+4.45.52+0.25.69
12 Dominika HorniakováDominika Horniaková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
92 3 5.69 +0.4 m/s 5.69+0.4X+3.2X+3.25.69
13 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 8 5.58 +0.0 m/s X+1.25.58+0.05.50+0.55.58
14 Šárka BuranskáŠárka Buranská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 4 5.49 +2.8 m/s 5.19 +1.1 m/s 5.49+2.85.18+2.15.19+1.15.49
15 Lenka KošárkováLenka Košárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 5 5.40 +1.8 m/s 5.08+3.15.40+1.8X+0.95.40
16 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 7 5.31 +1.4 m/s X+3.7X+1.55.31+1.45.31
17 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 2 5.14 +0.7 m/s 5.14+0.75.07+1.0X+1.85.14
18 Michaela VítkováMichaela Vítková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 1 4.84 +2.7 m/s 4.84+2.7X+1.1X+0.14.84
Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 6 NM
Celkem 19 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015 - 16:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 16 15.36 +2.4 m/s 15.07 +1.4 m/s X14.38+0.314.88+2.914.8815.06+0.015.36+2.415.07+1.4 11.00
2 Lukáš KuncLukáš Kunc
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
91 15 15.11 +3.0 m/s 15.11+3.0XX15.11XXX 9.00
3 Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 12 14.96 +0.3 m/s 14.17+1.314.74+0.314.52+1.514.7414.68+2.814.72+2.614.96+0.3 8.00
4 Jaroslav BábaJaroslav Bába
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
84 6 14.87 +3.2 m/s 14.79 -0.6 m/s 14.38+2.614.39+1.8X14.3914.87+3.214.79-0.6- 7.00
5 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 10 14.87 +1.1 m/s 13.87+3.614.87+1.114.66+0.514.87X14.71+2.514.29+2.5 6.00
6 David BenešDavid Beneš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 8 14.77 +2.8 m/s 14.41 +1.3 m/s 14.32-0.2X14.41+1.314.41X14.64+2.514.77+2.8 5.00
7 Milan PírekMilan Pírek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
87 7 14.64 +2.5 m/s 13.47 +2.0 m/s 14.46+2.913.47+2.013.37+0.614.46XX14.64+2.5 4.00
8 Martin VachataMartin Vachata
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 9 14.55 +2.8 m/s 14.54 +1.2 m/s X14.54+1.2X14.54X14.55+2.8X 3.00
9 Tomáš JanečekTomáš Janeček
AK OlomoucAK Olomouc
98 4 14.12 +0.7 m/s 14.12+0.7XX14.12 2.00
10 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
90 14 14.06 +0.5 m/s 13.80+2.2X14.06+0.514.06 1.00
11 Adam PašiakAdam Pašiak
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 11 14.01 +0.8 m/s 13.88+1.014.01+0.8-14.01
12 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK BílinaAK Bílina
96 5 14.00 +1.0 m/s X14.00+1.013.87+3.214.00
13 Jiří ZemanJiří Zeman
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 13 13.64 +1.9 m/s X13.64+1.9-13.64
Vilém StráskýVilém Stráský
AK OlomoucAK Olomouc
99 1 DNS
Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 2 NM
Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 3 NM
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015 - 14:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dana VelďákováDana Velďáková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
81 11 NL 13.20 +1.1 m/s X13.20+1.113.12+2.813.20--- 11.00
2 Jana VelďákováJana Velďáková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
81 10 13.16 +3.6 m/s 12.48+2.712.78+2.8X12.78X13.16+3.6X 9.00
3 Lucie MájkováLucie Májková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
88 12 13.12 +1.8 m/s 12.74+0.713.10+3.313.12+1.813.1212.95+2.213.08+2.212.91+2.4 8.00
4 Dominika HorniakováDominika Horniaková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
92 9 12.24 +0.0 m/s X12.24+0.0X12.24-XX 7.00
5 Šárka BuranskáŠárka Buranská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 8 12.10 11.75+0.711.97-0.511.99+2.111.9912.1011.91+4.1X 6.00
6 Anna ŠvecováAnna Švecová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
94 4 11.79 +3.2 m/s 11.70 +1.7 m/s X11.70+1.7X11.70XX11.79+3.2 5.00
7 Ewa RosiakEwa Rosiak
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
91 6 11.59 +3.9 m/s 11.59+3.9XX11.59XXX 4.00
Iveta MazáčováIveta Mazáčová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
86 7 DNS
Leona SilnicováLeona Silnicová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
93 1 DNS
Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 2 NM
Žofie JanouškováŽofie Janoušková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
93 3 NM
Nikola PařilováNikola Pařilová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 5 NM
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015 - 13:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 13 14.25 12.9312.2614.2514.25-X- 11.00
2 Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 9 13.40 12.9913.40X13.40-X- 9.00
3 Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
93 14 13.22 X12.25X12.25X13.2212.57 8.00
4 Romana GrómanováRomana Grómanová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
84 12 13.18 12.16X12.4512.4512.9113.0213.18 7.00
5 Lenka ValešováLenka Valešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
85 11 12.75 11.9212.75X12.7512.60X12.53 6.00
6 Jitka KubelováJitka Kubelová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
91 10 12.43 X12.43X12.43XXX 5.00
7 Jarmila JurkovičováJarmila Jurkovičová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
81 8 12.42 11.7612.2912.0212.2912.42X12.30 4.00
8 Iveta MocharováIveta Mocharová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
98 5 12.17 11.0212.1710.5512.1710.4911.8711.61 3.00
9 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
95 1 11.63 11.6311.5211.5011.63 2.00
10 Tereza KrálováTereza Králová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
89 7 11.52 11.2111.5211.3311.52 1.00
11 Lenka MatouškováLenka Matoušková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
93 6 11.33 X11.2511.3311.33
12 Kateřina KlausováKateřina Klausová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
89 3 10.09 09.9510.0510.0910.09
13 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 2 09.67 09.3909.6709.4409.67
14 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 4 08.20 08.2007.6708.0808.20
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015 - 14:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
85 15 19.33 18.7118.85X18.8519.33XX 11.00
2 Tomáš StaněkTomáš Staněk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 16 19.14 X19.14X19.1418.70X19.05 9.00
3 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 14 19.13 18.5018.8718.6318.87X18.9319.13 8.00
4 Antonín ŽalskýAntonín Žalský
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
80 13 17.44 16.5717.2016.8617.20X17.44- 7.00
5 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
79 7 15.49 X14.5114.9714.97X15.49X 6.00
6 Jan HorňákJan Horňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 12 15.09 14.7814.9115.0915.09X14.75X 5.00
7 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
95 9 14.77 13.9614.7714.4214.77XX14.45 4.00
8 Jan ToušJan Touš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 11 14.45 X14.45X14.45X-- 3.00
9 Josef KorálJosef Korál
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 8 14.09 X14.09X14.09 2.00
10 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 10 14.03 14.01X14.0314.03 1.00
11 Dominik KošařDominik Košař
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 2 13.90 13.9013.83X13.90
12 Tomáš PužmanTomáš Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 4 13.82 X13.6813.8213.82
13 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 1 13.59 13.39X13.5913.59
14 Jakub VoplakalJakub Voplakal
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 3 13.26 13.0713.2613.2013.26
Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
91 5 DNS
Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
91 6 DNS
Celkem 16 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015 - 15:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 11 54.09 50.7053.6852.8453.6853.6954.0952.54 11.00
2 Jitka KubelováJitka Kubelová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
91 10 48.20 43.1648.2047.6248.2047.3848.0147.89 9.00
3 Kateřina KlausováKateřina Klausová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
89 9 43.18 43.18XX43.1841.3742.0941.30 8.00
4 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
83 8 42.69 X39.47X39.4740.7942.69X 7.00
5 Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
93 6 40.77 X38.4236.5438.4237.44X40.77 6.00
6 Lenka MatouškováLenka Matoušková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
93 7 39.77 39.3839.77X39.7737.5338.43X 5.00
7 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 5 38.00 38.00X35.8338.00X36.5836.46 4.00
8 Petra AndrejskováPetra Andrejsková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
92 1 34.79 XX34.7934.79XXX 3.00
9 Lucie StaňkováLucie Staňková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 4 32.54 X32.54X32.54 2.00
10 Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
86 2 32.15 X27.6532.1532.15 1.00
11 Jill-Victoria RokůskováJill-Victoria Rokůsková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 3 29.30 29.30XX29.30
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
79 12 57.75 57.13X57.7557.75X55.6955.66 11.00
2 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 11 55.43 52.0352.3051.4652.3051.6255.4355.22 9.00
3 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
85 13 55.32 X53.3653.7753.77-52.7055.32 8.00
4 Tomáš JirásekTomáš Jirásek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
83 10 51.33 50.83X50.1050.83XX51.33 7.00
5 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 9 50.24 47.4150.24X50.24XXX 6.00
6 Antonín ŽalskýAntonín Žalský
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
80 8 47.53 46.9746.1447.3547.3545.7846.0947.53 5.00
7 Dominik KošařDominik Košař
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 7 45.43 42.9644.6943.8644.6942.8345.43X 4.00
8 Josef KarasJosef Karas
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
78 5 41.43 X40.5740.9540.9541.43X41.01 3.00
9 Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 1 40.71 40.71XX40.71 2.00
10 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 3 40.45 40.4539.5539.7040.45 1.00
11 Jiří TuláčekJiří Tuláček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
88 4 40.15 40.1539.66X40.15
12 Josef KorálJosef Korál
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 6 39.91 39.91XX39.91
13 Jakub VoplakalJakub Voplakal
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 2 38.34 X38.34X38.34
Celkem 13 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015 - 11:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KrálováTereza Králová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
89 9 65.05 57.95X64.8864.88X65.05X 11.00
2 Lenka ValešováLenka Valešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
85 8 61.84 X60.5261.8461.8460.5360.7660.35 9.00
3 Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
86 7 59.67 XX51.3751.3757.3659.67X 8.00
4 Romana GrómanováRomana Grómanová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
84 6 58.09 57.7757.0556.6257.7758.0956.0157.52 7.00
5 Lucie StaňkováLucie Staňková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 5 48.69 46.9746.9648.6948.69X46.2447.73 6.00
6 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4 43.93 40.9739.7243.9343.93XXX 5.00
7 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
83 2 39.65 35.41X38.5338.5339.2138.6739.65 4.00
8 Klára TučkováKlára Tučková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
90 3 39.36 35.9739.3638.1439.3638.8239.10X 3.00
9 Jill-Victoria RokůskováJill-Victoria Rokůsková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 1 33.40 33.3933.4033.0033.40 2.00
Celkem 9 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015 - 10:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body