Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek

Hradec Králové (12. 9. 2015)

800 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:57.42 11.00
2 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:58.88 9.00
3 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:58.93 8.00
4 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:59.06 7.00
5 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:59.40 6.00
6 Lukáš SeckýLukáš Secký 97 AC PardubiceAC Pardubice 1:59.98 5.00
7 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:00.24 4.00
8 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:01.04 2.00
9 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:01.63 1.00
10 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 2:02.02
11 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:02.36
12 Miloš ŠolcMiloš Šolc 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:02.64
13 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:03.57
14 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:07.08
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:00.60 3.00
2 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:02.91
3 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:04.08
4 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:04.62
5 Martin BártaMartin Bárta 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:04.65
6 David ŠtefekDavid Štefek 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:05.50
7 Vojtěch LibnarVojtěch Libnar 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:06.83
8 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:08.11
9 Jakub JonJakub Jon 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:08.93
10 Jan ŠustrJan Šustr 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:12.27
11 Karel SvobodaKarel Svoboda 96 AC PardubiceAC Pardubice 2:17.61
Viktor BenešViktor Beneš 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Albert MálekAlbert Málek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Pavel HorákPavel Horák 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNS
Celkem 14 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:18.29 11.00
2 Sára JanuškováSára Janušková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:20.32 9.00
3 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:21.56 8.00
4 Barbora ChytkováBarbora Chytková 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:23.70 7.00
5 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:24.72 6.00
6 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:27.09 5.00
7 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:27.23 4.00
8 Michaela StránskáMichaela Stránská 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:28.00 3.00
9 Kristýna HáčkováKristýna Háčková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:28.49 2.00
10 Monika BoušíMonika Bouší 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:29.81
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:28.85 1.00
2 Pavla KarešováPavla Karešová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:30.14
3 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:30.16
4 Barbora HoftováBarbora Hoftová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:31.40
5 Monika PekařováMonika Pekařová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:32.38
6 Kristýna PaldusováKristýna Paldusová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:33.24
7 Hana HomolkováHana Homolková 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:33.74
Karolína HerelováKarolína Herelová 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNS
Klára ZemanováKlára Zemanová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNS
Celkem 9 závodníků