výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek

Hradec Králové (12. 9. 2015)

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna NečinováAnna Nečinová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
96 11.79 06.9706.7406.7706.97 11.00
2 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 10.86 06.9706.7406.7706.97 9.00
3 Andrea AbrhamovaAndrea Abrhamova
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 10.82 06.9706.7406.7706.97 8.00
4 Iva KramářováIva Kramářová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
97 10.66 06.9706.7406.7706.97 7.00
5 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 10.27 06.9706.7406.7706.97 6.00
6 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 10.26 06.9706.7406.7706.97 5.00
7 Jill-Victoria RokůskováJill-Victoria Rokůsková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 10.24 06.9706.7406.7706.97 4.00
8 Michaela RadováMichaela Radová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 10.17 06.9706.7406.7706.97 3.00
9 Daniela BendováDaniela Bendová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 10.04 06.9706.7406.7706.97 2.00
10 Aneta SlavíkováAneta Slavíková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
98 09.32 06.9706.7406.7706.97 1.00
11 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 09.27 06.9706.7406.7706.97
12 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 09.17 06.9706.7406.7706.97
13 Eliška SichrovskáEliška Sichrovská
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 08.79 06.9706.7406.7706.97
14 Markéta HusákováMarkéta Husáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 08.74 06.9706.7406.7706.97
15 Veronika RulíkováVeronika Rulíková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
97 08.72 06.9706.7406.7706.97
16 Karolína UrešováKarolína Urešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 08.70 06.9706.7406.7706.97
17 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 08.68 06.9706.7406.7706.97
18 Eliška VolencováEliška Volencová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 08.65 06.9706.7406.7706.97
19 Linda BrychtováLinda Brychtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 08.27 06.9706.7406.7706.97
20 Nikola KinclováNikola Kinclová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 07.96 06.9706.7406.7706.97
21 Dominika DoskočilováDominika Doskočilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 06.97 06.9706.7406.7706.97
Nikola JankováNikola Janková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
97 DNS
Marie KonopováMarie Konopová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 DNS
Celkem 23 závodníků