výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek

Hradec Králové (12. 9. 2015)

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.551.631.701.751.801.851.901.931.962.00 Body
1 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 1.96 XOXXX 11.00
2 Petr ŠimonPetr Šimon
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 1.93 XOXXX 9.00
3 Ladislav KolaLadislav Kola
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1.90 XOXXX 8.00
4 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 1.90 XOXXX 7.00
5 Josef AdámekJosef Adámek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1.85 XOXXX 6.00
6 Jiří SedlákJiří Sedlák
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 1.85 XOXXX 5.00
7 Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
98 1.85 XOXXX 4.00
8 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 1.85 XOXXX 3.00
9 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 1.80 XOXXX 2.00
10 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 1.80 XOXXX 1.00
11 Václav KocourekVáclav Kocourek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 1.75 XOXXX
12 Jaroslav ChumJaroslav Chum
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 1.70 XOXXX
13 Daniel MonzarDaniel Monzar
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 1.70 XOXXX
14= David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 1.63 XOXXX
14= Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 1.63 XOXXX
16 Tomáš DohnalTomáš Dohnal
AC PardubiceAC Pardubice
96 1.55 XOXXX
17 Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 1.55 XOXXX
Jan ŠtěpánekJan Štěpánek
AC PardubiceAC Pardubice
97 DNS
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 1.77 11.00
2 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 1.64 9.00
3 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 1.61 8.00
4 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 1.58 7.00
5 Denisa DostálováDenisa Dostálová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
96 1.55 6.00
6 Markéta BraunováMarkéta Braunová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.50 5.00
7 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.50 4.00
8 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 1.45 3.00
9 Jitka NečáskováJitka Nečásková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
00 1.45 2.00
10 Barbora SlabochováBarbora Slabochová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 1.45 1.00
11= Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
01 1.40
11= Gabriela NovotnáGabriela Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 1.40
MB Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
98 1.45
Tereza SamkováTereza Samková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 NM
Celkem 14 závodníků