Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek

Hradec Králové (12. 9. 2015)

4 x 100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A100 - Baba, Kuklík, Monzar, Mach A100 - Baba, Kuklík, Monzar, Mach ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.23 11.00
2 A100 - Procházka, Jirman, Štěpánek, Lochman A100 - Procházka, Jirman, Štěpánek, Lochman TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 44.89 9.00
3 A100 - Rapp, Bárta, Karásek, Dostrašil A100 - Rapp, Bárta, Karásek, Dostrašil TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 45.25 8.00
4 A100 - Nevole, Kocánek, Končiský, Prozr A100 - Nevole, Kocánek, Končiský, Prozr Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.27 7.00
5 100 - Červík, Kraus, Babka, Habrda 100 - Červík, Kraus, Babka, Habrda T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 45.64 5.00
A100 - Dunovský, Kroupa, Wiesner, Špičák A100 - Dunovský, Kroupa, Wiesner, Špičák AC PardubiceAC Pardubice DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A100 - Sedlák, Šot, Dedek, Kares A100 - Sedlák, Šot, Dedek, Kares Atletika KlatovyAtletika Klatovy 48.53 3.00
2 100 - Franc, Coubal, Hruška, Lietavec 100 - Franc, Coubal, Hruška, Lietavec TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 49.48
100 - Posekaný, Chum, Olič, Shchepotev 100 - Posekaný, Chum, Olič, Shchepotev A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
100 - Gdula, Novotný P., Petráš, Vyhnánek 100 - Gdula, Novotný P., Petráš, Vyhnánek Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DQ
100 - Lamač, Kučera, Kolář, Galáč 100 - Lamač, Kučera, Kolář, Galáč AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNF
Poznámky:
Štafeta A. C. TEPO Kladno diskvalifikována podle pravidla P170.8. Štafeta Hvězda SKP Pardubice diskvalifikována podle pravidla P170.7.
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B100 - Capouch, Sekyra, Šimek, Slavíček B100 - Capouch, Sekyra, Šimek, Slavíček ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.60 6.00
2 B100 - Melicher, Stewart, Pasler, Peřich B100 - Melicher, Stewart, Pasler, Peřich Spartak Praha 4Spartak Praha 4 46.73 4.00
3 C100 - Michal, Pavlica, Ledvinka, Vaněk C100 - Michal, Pavlica, Ledvinka, Vaněk Spartak Praha 4Spartak Praha 4 48.68 2.00
4 B100 - Dohnal, Hrbek, Donát, Kovář B100 - Dohnal, Hrbek, Donát, Kovář AC PardubiceAC Pardubice 48.70 1.00
B100 - Preisler, Krykorka, Mikula, Machura B100 - Preisler, Krykorka, Mikula, Machura TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNF
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A100 - Valásková T., Nečinová, Grulichová, Seidlová A100 - Valásková T., Nečinová, Grulichová, Seidlová AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 49.37 11.00
2 A100 - Klepetková, Edlová, Votinská, Novosadová A100 - Klepetková, Edlová, Votinská, Novosadová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 50.01 9.00
3 A100 - Adlerová, Bělohlavová, Kozáková, Majerová A100 - Adlerová, Bělohlavová, Kozáková, Majerová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 50.12 8.00
4 A100 - Hornová, Bičianová, Čejchanová, Žuchová A100 - Hornová, Bičianová, Čejchanová, Žuchová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 51.47 7.00
5 A100 - Šmejkalová, Háčková, Kopecká, Kalvová A100 - Šmejkalová, Háčková, Kopecká, Kalvová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.79 6.00
6 A100 - Doubravová, Pondělíčková, Chocholová, Junová A100 - Doubravová, Pondělíčková, Chocholová, Junová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.99 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B100 - Odvárková, Meczlová, Sumegová, Konopová B100 - Odvárková, Meczlová, Sumegová, Konopová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 51.93 5.00
2 B100 - Novotná, Pánková N., Chytková, Slavíková B100 - Novotná, Pánková N., Chytková, Slavíková AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 53.98 3.00
3 B100 - Vocásková, Braunová, Tichá, Husáková B100 - Vocásková, Braunová, Tichá, Husáková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 54.14 2.00
4 B100 - Vondrovská, Kálnayová, Racochová, Procházková B100 - Vondrovská, Kálnayová, Racochová, Procházková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.61 1.00
5 C100 - Rokosová, Najmanová, Eliášová, Pflégrová C100 - Rokosová, Najmanová, Eliášová, Pflégrová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.15
Celkem 5 závodníků