Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek

Liberec (13. 9. 2015)

300 m překážek (0.84) - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.24 11.00
2 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 40.82 9.00
3 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.96 8.00
4 Jan JanečekJan Janeček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 41.72 7.00
5 Jakub SoučekJakub Souček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.97 6.00
6 Ondřej ChládOndřej Chlád 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 42.36 5.00
7 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 42.76 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.62 4.00
2 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.67 3.00
3 Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.07 1.00
4 Filip NodlFilip Nodl 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.13
5 Filip KrálFilip Král 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 44.17
Tomáš JavůrekTomáš Javůrek 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam OndraAdam Ondra 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 43.67
2 Jan KřížJan Kříž 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.79
3 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 44.05
4 Daniel HanzlíkDaniel Hanzlík 99 AC PardubiceAC Pardubice 44.13
5 Patrik SeidlPatrik Seidl 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 45.75
6 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 48.09
Celkem 6 závodníků

300 m překážek (0.76) - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 45.11 11.00
2 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.66 9.00
3 Nikola PlocováNikola Plocová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 47.58 8.00
4 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 47.85 7.00
5 Julie WeissováJulie Weissová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.34 4.00
6 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 50.28 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 48.70 6.00
2 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 49.20 5.00
3 Tereza KrátkáTereza Krátká 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 49.77 2.00
4 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 51.88
5 Barbora KalátováBarbora Kalátová 98 AK SokolovAK Sokolov 52.01
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 49.37 3.00
2 Jana HoškováJana Hošková 99 AK SokolovAK Sokolov 51.34
3 Adéla ZindulkováAdéla Zindulková 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 51.48
4 Veronika DubskáVeronika Dubská 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 52.37
5 Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 54.75
6 Adéla VeseláAdéla Veselá 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 55.71
Celkem 6 závodníků