Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek

Liberec (13. 9. 2015)

4 x 400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ledvinka, Šimon, Kříž, Fiala Ledvinka, Šimon, Kříž, Fiala A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:36.68 11.00
2 Souček, Dvořák, Havel, Klíma Souček, Dvořák, Havel, Klíma ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:38.40 9.00
3 Krim, Nohýnek, Gábor, Chlup Krim, Nohýnek, Gábor, Chlup TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:45.98 7.00
4 Kašpar, Popelka, Zelenka, Dvořáček Kašpar, Popelka, Zelenka, Dvořáček AC PardubiceAC Pardubice 3:47.63 6.00
5 Seidl, Mráček, Uhlíř, Janeček Seidl, Mráček, Uhlíř, Janeček SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:48.19 5.00
6 Škoda, Zikmund, Vronka, Uhlíř Škoda, Zikmund, Vronka, Uhlíř AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3:53.21 4.00
7 Bernat, Bezucha, Kulíček, Šanc Bernat, Bezucha, Kulíček, Šanc TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:53.30 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kaisler, Slavíček, Vích, Čermák Kaisler, Slavíček, Vích, Čermák ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:45.38 8.00
2 Nodl, Landa, Škuta, Štěpánek Nodl, Landa, Škuta, Štěpánek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:57.96 2.00
3 Fulyarov, Tuček, Bunat, Kalný Fulyarov, Tuček, Bunat, Kalný SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:00.27 1.00
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pulgertová, Plocová, Tvrzová, Nová Pulgertová, Plocová, Tvrzová, Nová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:14.04 9.00
2 Krausová, Koldinská, Čerenková, Tomášková Krausová, Koldinská, Čerenková, Tomášková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:20.72 8.00
3 Dubská, Veighertová, Cyrany, Zikmundová Dubská, Veighertová, Cyrany, Zikmundová AC TJ JičínAC TJ Jičín 4:33.40 7.00
4 Dušková, Ptáčková, Užachovská, Marková Dušková, Ptáčková, Užachovská, Marková Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:39.58 6.00
5 Caisová, Krátká, Rybářová, Klečková Caisová, Krátká, Rybářová, Klečková SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:41.10 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Weissová, Matějková, Hulmáková, Šimková Weissová, Matějková, Hulmáková, Šimková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:12.03 11.00
2 Oswaldová, Měkotová, Bisová, Veselá Oswaldová, Měkotová, Bisová, Veselá AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:42.71 4.00
3 Doudová, Kvirencová, Cibulková, Holubová Doudová, Kvirencová, Cibulková, Holubová Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:00.35 3.00
Stupíková, Civínová, Malá, Sentenská Stupíková, Civínová, Malá, Sentenská TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DQ
Celkem 4 závodníků