Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek

Liberec (13. 9. 2015)

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 13.9.2015) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.08 11.00
2 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.21 9.00
3 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.28 8.00
4 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.44 7.00
5 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 23.53 6.00
6 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.63 5.00
7 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.25 3.00
8 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.37
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 13.9.2015) Vítr: -3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam MauerAdam Mauer 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.09 4.00
2 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.29 2.00
3 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.34 1.00
4 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.42
5 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.63
6 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.71
7 David MorávekDavid Morávek 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 25.07
Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 13.9.2015) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.41
2 Jakub MráčekJakub Mráček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.92
3 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.12
4 Vladislav VertskhayzerVladislav Vertskhayzer 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.20
5 Viktor BuňatViktor Buňat 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.43
6 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 25.48
7 Daniel DvořáčekDaniel Dvořáček 99 AC PardubiceAC Pardubice 26.53
8 Karel DittrichKarel Dittrich 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 26.96
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 13.9.2015) Vítr: -4.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.23 11.00
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.47 9.00
3 Eva KunováEva Kunová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.52 8.00
4 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.93 5.00
5 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.77
6 Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.81
Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 13.9.2015) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 27.71 7.00
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 28.00 4.00
3 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.38 3.00
4 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 28.49 2.00
5 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 28.62 1.00
6 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 29.11
7 Darina StránskáDarina Stránská 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 30.12
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 13.9.2015) Vítr: -3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 27.88 6.00
2 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 29.45
3 Adéla ZindulkováAdéla Zindulková 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 29.99
4 Hedvika ChlumskáHedvika Chlumská 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 30.93
5 Barbora BenešováBarbora Benešová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 31.74
6 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 32.53
MB Nikola NagyováNikola Nagyová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.00
Celkem 7 závodníků