Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skup. A

Plzeň (12. 9. 2015)

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela LondováMichaela Londová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 29.35 11.00
2 Tereza VernerováTereza Vernerová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
00 25.57 9.00
3 Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 25.47 8.00
4 Aneta HarvilováAneta Harvilová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 25.46 7.00
5 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 24.73 6.00
6 Agáta RichterováAgáta Richterová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 24.15 5.00
7 Kateřina CísařováKateřina Císařová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 23.31 4.00
8 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 23.26 3.00
9 Dominika HarvilováDominika Harvilová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 22.35 2.00
10 Michaela PetreckáMichaela Petrecká
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 22.23 1.00
11 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
00 21.96
12 Michaela PistorováMichaela Pistorová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 21.70
13 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
00 21.47
14 Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 20.87
15 Nikol DoležalováNikol Doležalová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 20.61
16 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 20.33
17 Kristýna HájevskáKristýna Hájevská
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 20.00
18 Natálie LoukotkováNatálie Loukotková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 18.80
19 Iveta BindrováIveta Bindrová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 18.53
20 Michaela PavlasováMichaela Pavlasová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 17.27
21 Eliška KrouzováEliška Krouzová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 17.08
22 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 16.66
23 Lucie BaranováLucie Baranová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 16.20
24 Veronika KušnierováVeronika Kušnierová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 15.09
Celkem 24 závodníků