Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň
Šumperk (12. 9. 2015)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 12.9.2015) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | BYAC Brno | 07.45 | |||||||||||||||
František BubaFrantišek Buba | 00 | TJ TŽ Třinec | 07.45 | ||||||||||||||||
3 | Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek | 00 | BYAC Brno | 07.52 | |||||||||||||||
4 | Luděk MatoušekLuděk Matoušek | 00 | BYAC Brno | 07.62 | |||||||||||||||
5 | Tomáš MartynekTomáš Martynek | 01 | TJ TŽ Třinec | 07.73 | |||||||||||||||
6 | Lukáš GibalaLukáš Gibala | 00 | AK Olomouc | 07.79 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 12.9.2015) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej BřezinaOndřej Březina | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 07.73 | |||||||||||||||
2 | Jiří BrtníkJiří Brtník | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 08.10 | |||||||||||||||
3 | Jakub HurtJakub Hurt | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 08.12 | |||||||||||||||
4 | Petr NovotnýPetr Novotný | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 08.22 | |||||||||||||||
5 | Dominik MátlDominik Mátl | 01 | AC Prostějov | 08.37 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (so, 12.9.2015) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ProkopJan Prokop | 01 | AK Olomouc | 08.11 | |||||||||||||||
2 | Jan HrdličkaJan Hrdlička | 01 | SSK Vítkovice | 08.18 | |||||||||||||||
3 | Zdeněk CupákZdeněk Cupák | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 08.32 | |||||||||||||||
4 | Jaroslav PospíchalJaroslav Pospíchal | 00 | AC Prostějov | 08.47 | |||||||||||||||
Tomáš PeřinaTomáš Peřina | 01 | AK Olomouc | 08.47 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (so, 12.9.2015) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jozef TutkoJozef Tutko | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 08.53 | |||||||||||||||
2 | Milan HamingerMilan Haminger | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 08.55 | |||||||||||||||
3 | Karel HozaKarel Hoza | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 08.57 | |||||||||||||||
4 | Radek ŘehákRadek Řehák | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 09.00 | |||||||||||||||
5 | Ondřej TvrdýOndřej Tvrdý | 01 | AC Prostějov | 09.75 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 5 (so, 12.9.2015) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František FaltýnekFrantišek Faltýnek | 01 | BYAC Brno | 08.07 | |||||||||||||||
2 | Jiří DziackýJiří Dziacký | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.42 | |||||||||||||||
3 | Petr PazourekPetr Pazourek | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 08.81 | |||||||||||||||
4 | Matěj GrulichMatěj Grulich | 01 | AC Prostějov | 09.07 | |||||||||||||||
5 | Jakub VrátnýJakub Vrátný | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 09.08 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 6 (so, 12.9.2015) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub NezvalJakub Nezval | 01 | AC Prostějov | 07.90 | |||||||||||||||
2 | Josef KaplanJosef Kaplan | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 08.08 | |||||||||||||||
3 | Karel ZámečníkKarel Zámečník | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 08.36 | |||||||||||||||
4 | Lukáš SkřivánekLukáš Skřivánek | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 08.68 | |||||||||||||||
Lukáš VeřmiřovskýLukáš Veřmiřovský | 00 | TJ Sokol Opava | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (so, 12.9.2015) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František BubaFrantišek Buba | 00 | TJ TŽ Třinec | 07.40 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | BYAC Brno | 07.47 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek | 00 | BYAC Brno | 07.51 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Luděk MatoušekLuděk Matoušek | 00 | BYAC Brno | 07.58 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Tomáš MartynekTomáš Martynek | 01 | TJ TŽ Třinec | 07.65 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Ondřej BřezinaOndřej Březina | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 07.74 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 12.9.2015) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš GibalaLukáš Gibala | 00 | AK Olomouc | 07.79 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub NezvalJakub Nezval | 01 | AC Prostějov | 07.85 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří BrtníkJiří Brtník | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 08.03 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | František FaltýnekFrantišek Faltýnek | 01 | BYAC Brno | 08.07 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Josef KaplanJosef Kaplan | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 08.08 | |||||||||||||||
6 | Jan ProkopJan Prokop | 01 | AK Olomouc | 08.16 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 12.9.2015) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 08.20 | |||||||||||||||
2 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | JAC Brno | 08.22 | |||||||||||||||
3 | Michaela JurčekováMichaela Jurčeková | 01 | TJ Sokol Opava | 08.33 | |||||||||||||||
4 | Vanessa KlíčováVanessa Klíčová | 01 | AC Prostějov | 08.42 | |||||||||||||||
5 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 08.46 | |||||||||||||||
6 | Barbora MalíkováBarbora Malíková | 01 | TJ Sokol Opava | 08.47 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 12.9.2015) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola VáclavíkováNikola Václavíková | 00 | TJ Sokol Opava | 08.38 | |||||||||||||||
2 | Bára HolainováBára Holainová | 01 | SSK Vítkovice | 08.49 | |||||||||||||||
3 | Aneta MiklášováAneta Miklášová | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.52 | |||||||||||||||
4 | Veronika RůžičkováVeronika Růžičková | 00 | TJ TŽ Třinec | 08.58 | |||||||||||||||
5 | Veronika ŠtůskováVeronika Štůsková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 08.69 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (so, 12.9.2015) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana MičánkováJohana Mičánková | 00 | JAC Brno | 08.50 | |||||||||||||||
2 | Adéla LegerskáAdéla Legerská | 01 | SSK Vítkovice | 08.52 | |||||||||||||||
3 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 08.55 | |||||||||||||||
4 | Vendula HanákováVendula Hanáková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 08.56 | |||||||||||||||
5 | Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.71 | |||||||||||||||
6 | Lucie HavláskováLucie Havlásková | 00 | JAC Brno | 08.92 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 12.9.2015) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 08.42 | |||||||||||||||
2 | Lucie KyseláLucie Kyselá | 00 | SSK Vítkovice | 08.78 | |||||||||||||||
3 | Nikol VencováNikol Vencová | 00 | AK Olomouc | 08.90 | |||||||||||||||
4 | Barbora KvapilováBarbora Kvapilová | 00 | AK Olomouc | 08.94 | |||||||||||||||
5 | Vendula MynářováVendula Mynářová | 00 | AK Olomouc | 08.95 | |||||||||||||||
6 | Sára KiškováSára Kišková | 01 | AC Prostějov | 09.66 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (so, 12.9.2015) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková | 01 | JAC Brno | 08.55 | |||||||||||||||
2 | Karolína KlišíkováKarolína Klišíková | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.80 | |||||||||||||||
3 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 08.85 | |||||||||||||||
4 | Marie JedličkováMarie Jedličková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 08.96 | |||||||||||||||
5 | Marie SchubertováMarie Schubertová | 01 | TJ Šumperk | 09.00 | |||||||||||||||
6 | Simona OšťádalováSimona Ošťádalová | 00 | AC Prostějov | 09.20 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 6 (so, 12.9.2015) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ZámečníčkováAnna Zámečníčková | 00 | AK Olomouc | 08.92 | |||||||||||||||
2 | Kateřina PavelkováKateřina Pavelková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 09.16 | |||||||||||||||
3 | Michaela RaszkováMichaela Raszková | 01 | TJ TŽ Třinec | 09.25 | |||||||||||||||
4 | Simona ChovancováSimona Chovancová | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 09.27 | |||||||||||||||
5 | Natálie OchranováNatálie Ochranová | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 09.71 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 7 (so, 12.9.2015) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice | 08.45 | |||||||||||||||
2 | Kateřina KorgerováKateřina Korgerová | 01 | TJ Šumperk | 09.02 | |||||||||||||||
3 | Eva SmítalováEva Smítalová | 00 | AC Prostějov | 09.27 | |||||||||||||||
4 | Lucie VašíčkováLucie Vašíčková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 09.30 | |||||||||||||||
5 | Michaela BrokešováMichaela Brokešová | 00 | TJ Šumperk | 09.36 | |||||||||||||||
MB | Alžběta GrygarováAlžběta Grygarová | 01 | SSK Vítkovice | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (so, 12.9.2015) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 08.16 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | JAC Brno | 08.17 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Michaela JurčekováMichaela Jurčeková | 01 | TJ Sokol Opava | 08.28 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Nikola VáclavíkováNikola Václavíková | 00 | TJ Sokol Opava | 08.37 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 08.40 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Vanessa KlíčováVanessa Klíčová | 01 | AC Prostějov | 08.60 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 12.9.2015) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice | 08.39 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Aneta MiklášováAneta Miklášová | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.44 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Barbora MalíkováBarbora Malíková | 01 | TJ Sokol Opava | 08.50 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 08.55 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Bára HolainováBára Holainová | 01 | SSK Vítkovice | 08.58 | |||||||||||||||
6 | Johana MičánkováJohana Mičánková | 00 | JAC Brno | 08.59 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 12.9.2015) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil | 00 | AK Olomouc | 18.01 | 5.50 | ||||||||||||||
2 | Lukáš GibalaLukáš Gibala | 00 | AK Olomouc | 18.27 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš VeřmiřovskýLukáš Veřmiřovský | 00 | TJ Sokol Opava | 18.34 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Michael AudaMichael Auda | 00 | BYAC Brno | 18.41 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Tomáš MartynekTomáš Martynek | 01 | TJ TŽ Třinec | 18.64 | |||||||||||||||
6 | Dominik DostálekDominik Dostálek | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 18.94 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 12.9.2015) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František BubaFrantišek Buba | 00 | TJ TŽ Třinec | 17.32 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | SK Přerov | 17.48 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek | 00 | BYAC Brno | 17.59 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Luděk MatoušekLuděk Matoušek | 00 | BYAC Brno | 17.96 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Filip VondráčekFilip Vondráček | 00 | BYAC Brno | 18.01 | 5.50 | ||||||||||||||
6 | Vít JánošVít Jánoš | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 18.21 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 12.9.2015) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej BřezinaOndřej Březina | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 18.96 | |||||||||||||||
2 | Šimon ValaŠimon Vala | 01 | TJ Sokol Opava | 19.34 | |||||||||||||||
3 | Daniel VrbaDaniel Vrba | 00 | TJ Sokol Opava | 19.39 | |||||||||||||||
4 | Milan KučeraMilan Kučera | 01 | BYAC Brno | 19.60 | |||||||||||||||
5 | Zdeněk CupákZdeněk Cupák | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 20.18 | |||||||||||||||
6 | Dominik MátlDominik Mátl | 01 | AC Prostějov | 20.35 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 12.9.2015) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch GryczVojtěch Grycz | 00 | TJ TŽ Třinec | 19.15 | |||||||||||||||
2 | Jakub HurtJakub Hurt | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 19.32 | |||||||||||||||
3 | František FaltýnekFrantišek Faltýnek | 01 | BYAC Brno | 19.66 | |||||||||||||||
4 | Jiří DziackýJiří Dziacký | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 20.25 | |||||||||||||||
5 | Tomáš PeřinaTomáš Peřina | 01 | AK Olomouc | 20.87 | |||||||||||||||
6 | Jan TrnečkaJan Trnečka | 01 | BYAC Brno | 21.49 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (so, 12.9.2015) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan HamingerMilan Haminger | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 20.47 | |||||||||||||||
2 | Jaroslav PospíchalJaroslav Pospíchal | 00 | AC Prostějov | 21.15 | |||||||||||||||
3 | Karel HozaKarel Hoza | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 21.37 | |||||||||||||||
4 | Lukáš SkřivánekLukáš Skřivánek | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 21.46 | |||||||||||||||
5 | Filip SchusterFilip Schuster | 01 | AC Prostějov | 22.85 | |||||||||||||||
6 | Ondřej TvrdýOndřej Tvrdý | 01 | AC Prostějov | 23.51 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (so, 12.9.2015) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef KaplanJosef Kaplan | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 19.69 | |||||||||||||||
2 | Lukáš DesenskýLukáš Desenský | 01 | TJ Sokol Opava | 19.72 | |||||||||||||||
3 | Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík | 01 | AK Olomouc | 20.31 | |||||||||||||||
4 | Jorik NavrátilJorik Navrátil | 00 | SK Přerov | 20.90 | |||||||||||||||
5 | Radek ŘehákRadek Řehák | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 21.83 | |||||||||||||||
6 | Martin KadalaMartin Kadala | 01 | SK Přerov | 25.36 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 12.9.2015) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | JAC Brno | 19.34 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 19.56 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Barbora MalíkováBarbora Malíková | 01 | TJ Sokol Opava | 19.59 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 19.82 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 19.86 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 20.08 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 12.9.2015) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 19.76 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Bára HolainováBára Holainová | 01 | SSK Vítkovice | 20.12 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Nikola VáclavíkováNikola Václavíková | 00 | TJ Sokol Opava | 20.22 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 20.47 | |||||||||||||||
5 | Michaela JurčekováMichaela Jurčeková | 01 | TJ Sokol Opava | 20.53 | |||||||||||||||
6 | Karolína KarasováKarolína Karasová | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 20.73 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 12.9.2015) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana NovákováJana Nováková | 00 | SSK Vítkovice | 20.45 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika ŠtůskováVeronika Štůsková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 20.94 | |||||||||||||||
3 | Johana MičánkováJohana Mičánková | 00 | JAC Brno | 21.02 | |||||||||||||||
4 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 21.08 | |||||||||||||||
5 | Lucie HavláskováLucie Havlásková | 00 | JAC Brno | 21.65 | |||||||||||||||
6 | Simona ChovancováSimona Chovancová | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 22.17 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 12.9.2015) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie StratilováValerie Stratilová | 01 | TJ Sokol Opava | 20.94 | |||||||||||||||
2 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | SSK Vítkovice | 21.22 | |||||||||||||||
3 | Lucie KyseláLucie Kyselá | 00 | SSK Vítkovice | 21.50 | |||||||||||||||
4 | Natálie LugrováNatálie Lugrová | 00 | AC Prostějov | 21.62 | |||||||||||||||
5 | Veronika RůžičkováVeronika Růžičková | 00 | TJ TŽ Třinec | 21.70 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (so, 12.9.2015) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ZámečníčkováAnna Zámečníčková | 00 | AK Olomouc | 21.50 | |||||||||||||||
2 | Marie JedličkováMarie Jedličková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 21.54 | |||||||||||||||
3 | Adéla KoláčkováAdéla Koláčková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 21.77 | |||||||||||||||
4 | Monica HladíkováMonica Hladíková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 21.87 | |||||||||||||||
5 | Marie SchubertováMarie Schubertová | 01 | TJ Šumperk | 21.92 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 6 (so, 12.9.2015) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 21.64 | |||||||||||||||
2 | Lucie VašíčkováLucie Vašíčková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 22.17 | |||||||||||||||
3 | Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 22.63 | |||||||||||||||
4 | Anna SlanáAnna Slaná | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 23.06 | |||||||||||||||
Aneta KuželováAneta Kuželová | 00 | AC Prostějov | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 7 (so, 12.9.2015) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva SmítalováEva Smítalová | 00 | AC Prostějov | 22.87 | |||||||||||||||
2 | Vendula SedlákováVendula Sedláková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 23.06 | |||||||||||||||
3 | Michaela PodborskáMichaela Podborská | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 23.22 | |||||||||||||||
4 | Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 23.57 | |||||||||||||||
5 | Eliška MikováEliška Miková | 00 | JAC Brno | 24.44 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 8 (so, 12.9.2015) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ČepkováTereza Čepková | 01 | TJ Sokol Opava | 20.76 | |||||||||||||||
2 | Michaela RaszkováMichaela Raszková | 01 | TJ TŽ Třinec | 22.34 | |||||||||||||||
3 | Michaela BrokešováMichaela Brokešová | 00 | TJ Šumperk | 22.48 | |||||||||||||||
MB | Alžběta GrygarováAlžběta Grygarová | 01 | SSK Vítkovice | DNS | |||||||||||||||
MB | Adéla KelblováAdéla Kelblová | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 23.41 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luděk MatoušekLuděk Matoušek | 00 | BYAC Brno | 37.75 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 38.08 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Filip VondráčekFilip Vondráček | 00 | BYAC Brno | 38.30 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Lukáš VeřmiřovskýLukáš Veřmiřovský | 00 | TJ Sokol Opava | 38.55 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Filip SzotkowkiFilip Szotkowki | 00 | TJ TŽ Třinec | 40.20 | 5.00 | ||||||||||||||
René SasynRené Sasyn | 00 | TJ TŽ Třinec | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 40.15 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Leonardt HorákLeonardt Horák | 00 | SSK Vítkovice | 40.30 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Dominik DostálekDominik Dostálek | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 40.66 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Daniel VašekDaniel Vašek | 00 | SSK Vítkovice | 40.85 | |||||||||||||||
5 | Adam HladkýAdam Hladký | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 42.62 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej BřezinaOndřej Březina | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 40.53 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Milan KučeraMilan Kučera | 01 | BYAC Brno | 40.78 | |||||||||||||||
3 | Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík | 01 | AK Olomouc | 43.41 | |||||||||||||||
4 | Ondřej SlavíkOndřej Slavík | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 45.16 | |||||||||||||||
5 | Šimon MorcinekŠimon Morcinek | 01 | TJ TŽ Třinec | 45.26 | |||||||||||||||
6 | Jakub VrátnýJakub Vrátný | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 46.52 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel VrbaDaniel Vrba | 00 | TJ Sokol Opava | 40.21 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Jorik NavrátilJorik Navrátil | 00 | SK Přerov | 44.34 | |||||||||||||||
3 | Jakub FranekJakub Franek | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 47.85 | |||||||||||||||
4 | Michal ZávodnýMichal Závodný | 01 | AC Prostějov | 52.61 | |||||||||||||||
5 | Martin KadalaMartin Kadala | 01 | SK Přerov | 54.01 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MalíkováBarbora Malíková | 01 | TJ Sokol Opava | 41.42 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 43.31 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jana NovákováJana Nováková | 00 | SSK Vítkovice | 43.61 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Viktorie MotlochováViktorie Motlochová | 01 | SSK Vítkovice | 44.53 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Veronika ŠtůskováVeronika Štůsková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 45.57 | 3.00 | ||||||||||||||
6 | Pavlína ŠmerdováPavlína Šmerdová | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 46.59 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | SSK Vítkovice | 45.52 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Erika ZahalukováErika Zahaluková | 02 | TJ TŽ Třinec | 45.55 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Klára KucharčukováKlára Kucharčuková | 01 | TJ Šumperk | 45.68 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Klára PetrášováKlára Petrášová | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 46.18 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Kristýna KovaříkováKristýna Kovaříková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 46.41 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | AK Olomouc | 44.84 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Monika RybníčkováMonika Rybníčková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 46.88 | |||||||||||||||
3 | Michaela KieselováMichaela Kieselová | 00 | JAC Brno | 48.08 | |||||||||||||||
4 | Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová | 02 | TJ TŽ Třinec | 51.11 | |||||||||||||||
5 | Tereza MartynkováTereza Martynková | 01 | TJ TŽ Třinec | 51.57 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla KoláčkováAdéla Koláčková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 46.22 | |||||||||||||||
2 | Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková | 00 | JAC Brno | 46.31 | |||||||||||||||
3 | Kristýna SchindlerováKristýna Schindlerová | 00 | TJ Sokol Opava | 46.34 | |||||||||||||||
4 | Vendula FrůňkováVendula Frůňková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 51.42 | |||||||||||||||
Karolína SasynováKarolína Sasynová | 02 | TJ TŽ Třinec | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna SlanáAnna Slaná | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 48.64 | |||||||||||||||
2 | Vendula SedlákováVendula Sedláková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 49.04 | |||||||||||||||
3 | Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 50.56 | |||||||||||||||
4 | Aneta PištěkováAneta Pištěková | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 51.70 | |||||||||||||||
MB | Adéla KelblováAdéla Kelblová | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 52.49 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | René SasynRené Sasyn | 00 | TJ TŽ Třinec | 2:04.74 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Filip SzotkowkiFilip Szotkowki | 00 | TJ TŽ Třinec | 2:05.61 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Adam HladkýAdam Hladký | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 2:07.54 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Leonardt HorákLeonardt Horák | 00 | SSK Vítkovice | 2:08.22 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Daniel VašekDaniel Vašek | 00 | SSK Vítkovice | 2:08.45 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Ondřej ŠípekOndřej Šípek | 00 | BYAC Brno | 2:16.66 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jan BergerJan Berger | 00 | AK Olomouc | 2:17.41 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Lukáš SzekeresLukáš Szekeres | 00 | SK Přerov | 2:17.89 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Adam FrancAdam Franc | 00 | BYAC Brno | 2:18.53 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Adam ŠubíkAdam Šubík | 01 | TJ Sokol Opava | 2:19.68 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Tomáš HujňákTomáš Hujňák | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:25.89 | |||||||||||||||
12 | Jakub FranekJakub Franek | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2:31.65 | |||||||||||||||
13 | Vít UlehlaVít Ulehla | 01 | SK Přerov | 2:36.75 | |||||||||||||||
14 | Viktor KocourekViktor Kocourek | 01 | AK Olomouc | 2:37.67 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška SurmováEliška Surmová | 00 | SSK Vítkovice | 2:20.93 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie FilipováLucie Filipová | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 2:28.21 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kristýna KovaříkováKristýna Kovaříková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2:30.18 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | AK Olomouc | 2:33.81 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Kateřina TlolkováKateřina Tlolková | 00 | SSK Vítkovice | 2:34.79 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková | 00 | JAC Brno | 2:35.92 | 4.00 | ||||||||||||||
7 | Kateřina PavelkováKateřina Pavelková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2:37.74 | 3.00 | ||||||||||||||
8 | Michaela KieselováMichaela Kieselová | 00 | JAC Brno | 2:37.76 | 2.00 | ||||||||||||||
9 | Monica HladíkováMonica Hladíková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 2:48.36 | |||||||||||||||
10 | Barbora HabáňováBarbora Habáňová | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2:50.69 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová | 02 | TJ TŽ Třinec | 2:34.28 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie MacháčkováLucie Macháčková | 01 | SSK Vítkovice | 2:44.69 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Martina DrásalováMartina Drásalová | 01 | TJ Šumperk | 2:46.03 | |||||||||||||||
4 | Tereza DusováTereza Dusová | 01 | TJ Šumperk | 2:46.16 | |||||||||||||||
5 | Tereza ŠtolcováTereza Štolcová | 00 | TJ Šumperk | 2:47.85 | |||||||||||||||
6 | Viola StoppaniováViola Stoppaniová | 01 | AK Olomouc | 2:51.64 | |||||||||||||||
7 | Michaela PodborskáMichaela Podborská | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 3:10.15 | |||||||||||||||
Tereza MikolajczakováTereza Mikolajczaková | 00 | TJ Šumperk | DNF | ||||||||||||||||
Aneta ŠevčíkováAneta Ševčíková | 01 | AC Prostějov | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin KovačechMartin Kovačech | 01 | SSK Vítkovice | 4:28.59 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martin GogelaMartin Gogela | 01 | AK Olomouc | 4:33.60 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Pavel KrausPavel Kraus | 00 | SSK Vítkovice | 4:34.52 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Ondřej KramnýOndřej Kramný | 00 | TJ Sokol Opava | 4:36.10 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jan KvášJan Kváš | 00 | TJ Sokol Opava | 4:40.46 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jakub LukášekJakub Lukášek | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 4:50.00 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Matěj MikulecMatěj Mikulec | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 4:50.53 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Petr PazourekPetr Pazourek | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 4:53.26 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Ondřej SlavíkOndřej Slavík | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 4:53.87 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Samuel KrýsaSamuel Krýsa | 01 | SSK Vítkovice | 4:53.90 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Jakub SehnálekJakub Sehnálek | 00 | SK Přerov | 4:55.77 | |||||||||||||||
12 | Aleš KučeraAleš Kučera | 00 | BYAC Brno | 5:08.23 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1500 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla HlucháAdéla Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 5:04.52 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková | 00 | SSK Vítkovice | 5:14.82 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina SupikováKateřina Supiková | 03 | TJ TŽ Třinec | 5:19.65 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kristýna HavelkováKristýna Havelková | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 5:20.87 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Markéta SikorováMarkéta Sikorová | 01 | TJ TŽ Třinec | 5:22.12 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Zdena KlinkovskáZdena Klinkovská | 00 | JAC Brno | 5:34.62 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Radmila CentnerováRadmila Centnerová | 00 | JAC Brno | 5:35.32 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Tereza BirnbaumováTereza Birnbaumová | 00 | AK Olomouc | 5:46.66 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Lenka PolákováLenka Poláková | 01 | TJ Sokol Opava | 5:48.40 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Monika WeissováMonika Weissová | 00 | SSK Vítkovice | 5:50.29 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Karolína PopelkováKarolína Popelková | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 6:57.79 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
3000 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 10:33.6 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martin VaněkMartin Vaněk | 01 | SSK Vítkovice | 10:41.0 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Roman SmolkaRoman Smolka | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 10:51.6 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský | 01 | SSK Vítkovice | 10:56.4 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Adam LamichAdam Lamich | 00 | TJ Sokol Opava | 10:57.8 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Štěpán JelenŠtěpán Jelen | 00 | TJ Sokol Opava | 12:02.0 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jan ValíkJan Valík | 00 | TJ Sokol Opava | 12:15.9 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Marek ŽlutířMarek Žlutíř | 01 | AK Olomouc | 12:16.0 | 3.00 | ||||||||||||||
MB | Radim BartošRadim Bartoš | 01 | SSK Vítkovice | 12:07.7 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 12.9.2015) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | SK Přerov | 14.43 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil | 00 | AK Olomouc | 14.87 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice | 14.98 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | BYAC Brno | 15.14 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice | 15.19 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 12.9.2015) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karel KusákKarel Kusák | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 15.39 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch KašpárekVojtěch Kašpárek | 00 | TJ Sokol Opava | 15.45 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | AK Olomouc | 15.95 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Matěj JurasekMatěj Jurasek | 00 | TJ Sokol Opava | 15.99 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Dominik ZouharDominik Zouhar | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 17.77 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 12.9.2015) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr BužgaPetr Bužga | 00 | SSK Vítkovice | 16.40 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Jan KrečmajerJan Krečmajer | 00 | AK Olomouc | 17.71 | |||||||||||||||
3 | Nikolas AgelNikolas Agel | 00 | SSK Vítkovice | 18.13 | |||||||||||||||
4 | Vít MaruškaVít Maruška | 01 | BYAC Brno | 19.60 | |||||||||||||||
Erik HreňkoErik Hreňko | 01 | SSK Vítkovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 12.9.2015) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice | 15.45 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice | 16.03 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie KunčarováLucie Kunčarová | 01 | SSK Vítkovice | 16.37 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Erika ZahalukováErika Zahaluková | 02 | TJ TŽ Třinec | 16.77 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Anísa FilaliAnísa Filali | 00 | JAC Brno | 17.33 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 12.9.2015) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 16.90 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 17.02 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Michaela BrančíkováMichaela Brančíková | 01 | AC Prostějov | 17.48 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Magdaléna NoštinskáMagdaléna Noštinská | 01 | JAC Brno | 18.19 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Simona KotrláSimona Kotrlá | 01 | TJ Šumperk | 18.54 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 12.9.2015) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára SajdokováBára Sajdoková | 01 | TJ TŽ Třinec | 16.88 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Natálie VařekováNatálie Vařeková | 01 | AC Prostějov | 19.15 | |||||||||||||||
3 | Natálie HudcováNatálie Hudcová | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 19.34 | |||||||||||||||
4 | Martina KrejčíMartina Krejčí | 01 | TJ Šumperk | 19.73 | |||||||||||||||
Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková | 01 | JAC Brno | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 12.9.2015) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | SK Přerov | 27.97 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan MaluraJan Malura | 00 | SSK Vítkovice | 28.10 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice | 28.44 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Daniel VrbaDaniel Vrba | 00 | TJ Sokol Opava | 28.85 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | AK Olomouc | 29.17 | 6.00 | ||||||||||||||
Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | BYAC Brno | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 12.9.2015) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KašpárekVojtěch Kašpárek | 00 | TJ Sokol Opava | 30.51 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej PodešvaOndřej Podešva | 01 | SSK Vítkovice | 30.73 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Adam ŠubíkAdam Šubík | 01 | TJ Sokol Opava | 31.95 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Erik HreňkoErik Hreňko | 01 | SSK Vítkovice | 32.78 | |||||||||||||||
5 | Dominik ZouharDominik Zouhar | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 33.07 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 12.9.2015) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KuntJakub Kunt | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 31.19 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Matěj JurasekMatěj Jurasek | 00 | TJ Sokol Opava | 31.84 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Aleš KučeraAleš Kučera | 00 | BYAC Brno | 33.00 | |||||||||||||||
4 | Maxim KňávaMaxim Kňáva | 01 | AK Olomouc | 33.32 | |||||||||||||||
Jan ValíkJan Valík | 00 | TJ Sokol Opava | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (so, 12.9.2015) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski | 01 | SSK Vítkovice | 33.69 | |||||||||||||||
2 | Jan UngerJan Unger | 01 | BYAC Brno | 37.34 | |||||||||||||||
3 | Vít MaruškaVít Maruška | 01 | BYAC Brno | 37.97 | |||||||||||||||
Matěj GrulichMatěj Grulich | 01 | AC Prostějov | DNS | ||||||||||||||||
Jakub HorákJakub Horák | 01 | AC Prostějov | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 12.9.2015) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 30.66 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice | 31.98 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice | 32.40 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Lenka BurianováLenka Burianová | 00 | JAC Brno | 34.04 | 4.00 | ||||||||||||||
Barbora BegováBarbora Begová | 00 | AK Olomouc | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 12.9.2015) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza JaníkováTereza Janíková | 02 | TJ Sokol Opava | 32.85 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza ČepkováTereza Čepková | 01 | TJ Sokol Opava | 33.68 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Bára LichnovskáBára Lichnovská | 00 | TJ Sokol Opava | 34.52 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Michaela BrančíkováMichaela Brančíková | 01 | AC Prostějov | 34.87 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Hana HorákováHana Horáková | 00 | TJ Sokol Opava | 37.26 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 12.9.2015) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza BirnbaumováTereza Birnbaumová | 00 | AK Olomouc | 33.33 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Nikola GavendováNikola Gavendová | 00 | SSK Vítkovice | 34.57 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková | 01 | TJ Sokol Opava | 35.30 | |||||||||||||||
4 | Simona KotrláSimona Kotrlá | 01 | TJ Šumperk | 36.17 | |||||||||||||||
5 | Martina KrejčíMartina Krejčí | 01 | TJ Šumperk | 37.24 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (so, 12.9.2015) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iva ŠtefkováIva Štefková | 00 | TJ TŽ Třinec | 36.52 | |||||||||||||||
2 | Aneta KuželováAneta Kuželová | 00 | AC Prostějov | 38.17 | |||||||||||||||
3 | Valérie ChlíbkováValérie Chlíbková | 01 | AK Olomouc | 38.91 | |||||||||||||||
4 | Kateřina VejrostováKateřina Vejrostová | 01 | AC Prostějov | 39.83 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1500 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Finále)
Finále (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan MaluraJan Malura | 00 | SSK Vítkovice | 4:53.58 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří MartinkaJiří Martinka | 00 | AK Olomouc | 5:06.69 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Karel ZámečníkKarel Zámečník | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5:07.78 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Nikolas AgelNikolas Agel | 00 | SSK Vítkovice | 5:13.56 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Šimon ŠevčíkŠimon Ševčík | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 5:18.35 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Samuel KolářSamuel Kolář | 00 | TJ Sokol Opava | 5:28.33 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Karel BaštýřKarel Baštýř | 01 | TJ Sokol Opava | 5:38.47 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Petr BužgaPetr Bužga | 00 | SSK Vítkovice | 5:49.52 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Jan KlečkaJan Klečka | 01 | AC Prostějov | 6:39.10 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zvolský, Faltýnek, Auda, Vondráček Zvolský, Faltýnek, Auda, Vondráček | BYAC Brno | 29.63 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Desenský, Vala, Věrmiřovský, Kašpárek Desenský, Vala, Věrmiřovský, Kašpárek | TJ Sokol Opava | 30.55 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Hrdlička, Podešva, Kret, Hrabovský Hrdlička, Podešva, Kret, Hrabovský | SSK Vítkovice | 30.77 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Cupák, Zouhar, Lukášek, Novotný Cupák, Zouhar, Lukášek, Novotný | Atletický klub AHA Vyškov | 31.01 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Gibala, Krečmajer, Lekeš, Prokop Gibala, Krečmajer, Lekeš, Prokop | AK Olomouc | 31.13 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | Mátl, Závodný, Pospíchal, Nezval Mátl, Závodný, Pospíchal, Nezval | AC Prostějov | 32.53 | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dziacký, Kunt, Franek, Jánoš Dziacký, Kunt, Franek, Jánoš | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 31.40 | 5.00 | |||||||||||||||
2 | Rožnovský, Krous, Kovačech, Krýsa Rožnovský, Krous, Kovačech, Krýsa | SSK Vítkovice | 32.27 | 4.00 | |||||||||||||||
3 | Brtník, Haminger, Vrátný, Kaplan Brtník, Haminger, Vrátný, Kaplan | AC Moravská Slavia Brno | 32.86 | 2.00 | |||||||||||||||
4 | Valík, Harazim, Ondráček, Horný Valík, Harazim, Ondráček, Horný | TJ Sokol Opava | 33.34 | 1.00 | |||||||||||||||
5 | Maruška, Trnečka, Unger, Vodička Maruška, Trnečka, Unger, Vodička | BYAC Brno | 33.92 | ||||||||||||||||
6 | Grulich, Horák, Kapounek, Schuster Grulich, Horák, Kapounek, Schuster | AC Prostějov | 36.04 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenská, Šmerdová P., Šmerdová V., Bumbálková Lenská, Šmerdová P., Šmerdová V., Bumbálková | AC Moravská Slavia Brno | 31.85 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Václavíková, Jurčeková, Stratilová, Zemenová Václavíková, Jurčeková, Stratilová, Zemenová | TJ Sokol Opava | 32.18 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Kyselá, Motlochová, Legerská, Kunčarová Kyselá, Motlochová, Legerská, Kunčarová | SSK Vítkovice | 32.34 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Mičánková, Noštinská, Sedláčková, Marečková Mičánková, Noštinská, Sedláčková, Marečková | JAC Brno | 32.37 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Sajdoková, Madziová, Teofilová, Razsková, Sajdoková, Madziová, Teofilová, Razsková, | TJ TŽ Třinec | 36.01 | ||||||||||||||||
MB | Hanáková, Kašparová, Koppová, Fráňová Hanáková, Kašparová, Koppová, Fráňová | Atletický klub Zlín, z.s. | 31.76 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kuželová A., Kuželová V., Lugrová, Klíčová Kuželová A., Kuželová V., Lugrová, Klíčová | AC Prostějov | 32.99 | 6.00 | |||||||||||||||
2 | Schindlerová, Pospěchová, Vontrobová, Kantorová Schindlerová, Pospěchová, Vontrobová, Kantorová | TJ Sokol Opava | 33.10 | 5.00 | |||||||||||||||
3 | Karasová, Balážová, Petrášová, Sláčiková Karasová, Balážová, Petrášová, Sláčiková | Atletický klub Zlín, z.s. | 33.57 | 4.00 | |||||||||||||||
4 | Kucharčuková, Geistová, Drimajová, Schubertová Kucharčuková, Geistová, Drimajová, Schubertová | TJ Šumperk | 33.80 | 3.00 | |||||||||||||||
5 | Mynářová, Zámečkíková, Vencová, Kvapilová Mynářová, Zámečkíková, Vencová, Kvapilová | AK Olomouc | 34.11 | 2.00 | |||||||||||||||
6 | Chovancová, Miklášová, Ochranová, Polášková Chovancová, Miklášová, Ochranová, Polášková | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 34.65 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dobrovolná, Hladíková, Jedličková, Vašíčková Dobrovolná, Hladíková, Jedličková, Vašíčková | AC Moravská Slavia Brno | 34.48 | 1.00 | |||||||||||||||
2 | Ošťádalová, Brančíková, Kišková, Vejrostová Ošťádalová, Brančíková, Kišková, Vejrostová | AC Prostějov | 35.33 | ||||||||||||||||
3 | Hudcová, Miková, Hlaváčková, Centnerová Hudcová, Miková, Hlaváčková, Centnerová | JAC Brno | 35.56 | ||||||||||||||||
4 | Švalbová, Smítalová, Dokládalová, Švecová Švalbová, Smítalová, Dokládalová, Švecová | AC Prostějov | 36.11 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Meca, Vašek, Horák, Matura Meca, Vašek, Horák, Matura | SSK Vítkovice | 2:38.86 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Morcinek, Sasyn, Vašíček, Szotkovsky Morcinek, Sasyn, Vašíček, Szotkovsky | TJ TŽ Třinec | 2:43.71 | 8.00 | |||||||||||||||
3 | Kalous, Hajzler, Ševčík, Lukášek Kalous, Hajzler, Ševčík, Lukášek | Atletický klub AHA Vyškov | 2:51.91 | 6.00 | |||||||||||||||
4 | Berser, Gogelka, Žlutíř, Martinák Berser, Gogelka, Žlutíř, Martinák | AK Olomouc | 2:52.04 | 5.00 | |||||||||||||||
5 | Vala, Kolář, Kramný, Kvaš Vala, Kolář, Kramný, Kvaš | TJ Sokol Opava | 2:53.50 | 4.00 | |||||||||||||||
KučeraM, Beneš, KučeraA, Kašpárek KučeraM, Beneš, KučeraA, Kašpárek | BYAC Brno | DQ | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jánoš, Mikulec, Majerčák, Dostálek Jánoš, Mikulec, Majerčák, Dostálek | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2:42.24 | 9.00 | |||||||||||||||
2 | Hladký, Pazourek, Slavík, Ševčík Hladký, Pazourek, Slavík, Ševčík | AC Moravská Slavia Brno | 2:57.04 | 2.00 | |||||||||||||||
3 | Szekereš, Navrátil, Ulehla, Sehnálek Szekereš, Navrátil, Ulehla, Sehnálek | SK Přerov | 3:01.24 | 1.00 | |||||||||||||||
4 | Desenský, Baštýř, Harazim, Lamich Desenský, Baštýř, Harazim, Lamich | TJ Sokol Opava | 3:09.87 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bužga, Agel, Kovačech, Kraus Bužga, Agel, Kovačech, Kraus | SSK Vítkovice | 2:51.16 | 7.00 | |||||||||||||||
2 | Hrdlička, Vaněk, Rožnovský, Hrabovský Hrdlička, Vaněk, Rožnovský, Hrabovský | SSK Vítkovice | 2:54.26 | 3.00 | |||||||||||||||
3 | Jakubčík, Hujňák, Bittner, Jakubčík Jakubčík, Hujňák, Bittner, Jakubčík | Atletický klub AHA Vyškov | 3:13.02 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dlabajová, Holubářová, Petrášová, Pavelková Dlabajová, Holubářová, Petrášová, Pavelková | Atletický klub Zlín, z.s. | 3:01.03 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Schindlerová, Janíková, Hluchá, Zemanová Schindlerová, Janíková, Hluchá, Zemanová | TJ Sokol Opava | 3:04.34 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Juchelková, Tlolková, Motlochová, Činčilová Juchelková, Tlolková, Motlochová, Činčilová | SSK Vítkovice | 3:06.96 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Klinkovská, Kieselová, Hudcová, Burianová Klinkovská, Kieselová, Hudcová, Burianová | JAC Brno | 3:08.55 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Filipová, Koláčková, Slaná, Rybníčková Filipová, Koláčková, Slaná, Rybníčková | AC Moravská Slavia Brno | 3:09.48 | 6.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lichnovská B., Lichnovská T., Horáková, Vontrobová Lichnovská B., Lichnovská T., Horáková, Vontrobová | TJ Sokol Opava | 3:14.81 | 5.00 | |||||||||||||||
2 | Kucharčuková, Dusová, Kotrlá, Krejčí Kucharčuková, Dusová, Kotrlá, Krejčí | TJ Šumperk | 3:20.83 | 4.00 | |||||||||||||||
3 | Zahaluková, Sikorová, Supíková, Šimurdová Zahaluková, Sikorová, Supíková, Šimurdová | TJ TŽ Třinec | 3:23.12 | 3.00 | |||||||||||||||
4 | Havelková, Sedláková, Žalkovská, Podborská Havelková, Sedláková, Žalkovská, Podborská | AC Moravská Slavia Brno | 3:26.60 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ Třinec |
00 | 1.82 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 1.69 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
AK Olomouc |
01 | 1.66 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
01 | 1.66 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jakub KoberJakub Kober
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 1.66 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tomáš MezlíkTomáš Mezlík
BYAC Brno |
00 | 1.61 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Marek KretMarek Kret
SSK Vítkovice |
01 | 1.61 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Šimon ŠevčíkŠimon Ševčík
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 1.61 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 1.56 | 2.00 | |||||||||||||||
10= |
Štěpán MichalíkŠtěpán Michalík
AK Olomouc |
01 | 1.56 | 0.50 | |||||||||||||||
10= |
Šimon MorcinekŠimon Morcinek
TJ TŽ Třinec |
01 | 1.56 | 0.50 | |||||||||||||||
12= |
Erik HreňkoErik Hreňko
SSK Vítkovice |
01 | 1.51 | ||||||||||||||||
12= |
Kryštof PacejkaKryštof Pacejka
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 1.51 | ||||||||||||||||
12= |
Jan UngerJan Unger
BYAC Brno |
01 | 1.51 | ||||||||||||||||
15 |
Matěj BenešMatěj Beneš
BYAC Brno |
01 | 1.46 | ||||||||||||||||
16 |
Maxim KňávaMaxim Kňáva
AK Olomouc |
01 | 1.46 | ||||||||||||||||
17= |
Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski
SSK Vítkovice |
01 | 1.41 | ||||||||||||||||
17= |
David LekešDavid Lekeš
AK Olomouc |
01 | 1.41 | ||||||||||||||||
Miroslav BukovanMiroslav Bukovan
AC Prostějov |
01 | NH | |||||||||||||||||
Vojtěch KapounekVojtěch Kapounek
AC Prostějov |
01 | NH | |||||||||||||||||
Karel BrabecKarel Brabec
BYAC Brno |
01 | NH | |||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ Třinec |
01 | 1.60 | 11.00 | |||||||||||||||
2= |
Veronika VallováVeronika Vallová
JAC Brno |
01 | 1.53 | 8.50 | |||||||||||||||
2= |
Lucie KantorováLucie Kantorová
TJ Sokol Opava |
00 | 1.53 | 8.50 | |||||||||||||||
4= |
Petra FráňováPetra Fráňová
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 1.47 | 6.50 | |||||||||||||||
4= |
Beata BaženovováBeata Baženovová
TJ Šumperk |
00 | 1.47 | 6.50 | |||||||||||||||
6 |
Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
AK Olomouc |
01 | 1.47 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice |
00 | 1.47 | 4.00 | |||||||||||||||
8= |
Anísa FilaliAnísa Filali
JAC Brno |
00 | 1.42 | 2.00 | |||||||||||||||
8= |
Adriana PospěchováAdriana Pospěchová
TJ Sokol Opava |
00 | 1.42 | 2.00 | |||||||||||||||
8= |
Valérie ChlíbkováValérie Chlíbková
AK Olomouc |
01 | 1.42 | 2.00 | |||||||||||||||
11 |
Veronika NiesnerováVeronika Niesnerová
AK Olomouc |
00 | 1.42 | ||||||||||||||||
12 |
Kateřina PoláškováKateřina Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 1.42 | ||||||||||||||||
13 |
Karolína MadziováKarolína Madziová
TJ TŽ Třinec |
01 | 1.37 | ||||||||||||||||
14 |
Barbora KaráskováBarbora Karásková
SSK Vítkovice |
01 | 1.37 | ||||||||||||||||
15 |
Klaudie GeistováKlaudie Geistová
TJ Šumperk |
01 | 1.37 | ||||||||||||||||
16 |
Simona OšťádalováSimona Ošťádalová
AC Prostějov |
00 | 1.32 | ||||||||||||||||
17= |
Kateřina ŠvalbováKateřina Švalbová
AC Prostějov |
01 | 1.32 | ||||||||||||||||
17= |
Natálie VařekováNatálie Vařeková
AC Prostějov |
01 | 1.32 | ||||||||||||||||
Nikol VencováNikol Vencová
AK Olomouc |
00 | NH | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ Třinec |
00 | 3.63 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice |
01 | 3.23 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Vojtěch HarazimVojtěch Harazim
TJ Sokol Opava |
00 | 2.93 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 2.73 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol Opava |
01 | 2.63 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Matěj JurasekMatěj Jurasek
TJ Sokol Opava |
00 | 2.63 | 5.00 | |||||||||||||||
7= |
Jan KrečmajerJan Krečmajer
AK Olomouc |
00 | 2.53 | 3.50 | |||||||||||||||
7= |
Adam LamichAdam Lamich
TJ Sokol Opava |
00 | 2.53 | 3.50 | |||||||||||||||
9 |
Karel BaštýřKarel Baštýř
TJ Sokol Opava |
01 | 2.13 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok o tyči - Žákyně (Finále)
Finále (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra FráňováPetra Fráňová
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 3.13 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 3.03 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol Opava |
01 | 2.93 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol Opava |
02 | 2.93 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Vendula HanákováVendula Hanáková
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 2.73 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 2.73 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Veronika KoppováVeronika Koppová
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 2.43 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Kateřina DrimajováKateřina Drimajová
TJ Šumperk |
00 | 2.13 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Adriana PospěchováAdriana Pospěchová
TJ Sokol Opava |
00 | 2.13 | 2.00 | |||||||||||||||
10= |
Zdena KlinkovskáZdena Klinkovská
JAC Brno |
00 | 1.83 | 0.50 | |||||||||||||||
10= |
Tereza DusováTereza Dusová
TJ Šumperk |
01 | 1.83 | 0.50 | |||||||||||||||
MB |
Klára ŠimečkováKlára Šimečková
TJ Sokol Opava |
01 | 2.03 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol Opava |
00 | 6.06 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ Třinec |
00 | 5.92 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK Olomouc |
00 | 5.88 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ Třinec |
00 | 5.47 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Tomáš MartynekTomáš Martynek
TJ TŽ Třinec |
01 | 5.43 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ Třinec |
00 | 5.31 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jakub HurtJakub Hurt
AC Moravská Slavia Brno |
01 | 5.23 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 5.15 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Petr NovotnýPetr Novotný
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 5.11 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jiří BrtníkJiří Brtník
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 5.08 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
David LekešDavid Lekeš
AK Olomouc |
01 | 5.05 | ||||||||||||||||
12 |
Jakub KoberJakub Kober
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 5.00 | ||||||||||||||||
13 |
Daniel ZvolskýDaniel Zvolský
BYAC Brno |
01 | 4.98 | ||||||||||||||||
14 |
Ondřej PodešvaOndřej Podešva
SSK Vítkovice |
01 | 4.95 | ||||||||||||||||
15 |
Maxim KňávaMaxim Kňáva
AK Olomouc |
01 | 4.89 | ||||||||||||||||
16 |
Jan ProkopJan Prokop
AK Olomouc |
01 | 4.87 | ||||||||||||||||
17 |
Dominik VodičkaDominik Vodička
BYAC Brno |
01 | 4.72 | ||||||||||||||||
18 |
Tomáš PeřinaTomáš Peřina
AK Olomouc |
01 | 4.51 | ||||||||||||||||
19 |
Jan TrnečkaJan Trnečka
BYAC Brno |
01 | 4.40 | ||||||||||||||||
20 |
Ondřej BittnerOndřej Bittner
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 4.38 | ||||||||||||||||
21 |
František RezekFrantišek Rezek
SK Přerov |
01 | 4.37 | ||||||||||||||||
22 |
Miroslav BukovanMiroslav Bukovan
AC Prostějov |
01 | 4.15 | ||||||||||||||||
23 |
Vít UlehlaVít Ulehla
SK Přerov |
01 | 4.00 | ||||||||||||||||
Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski
SSK Vítkovice |
01 | DNS | |||||||||||||||||
Eliáš UrbanEliáš Urban
BYAC Brno |
00 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol Opava |
01 | 5.01 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Anísa FilaliAnísa Filali
JAC Brno |
00 | 4.98 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Bára HolainováBára Holainová
SSK Vítkovice |
01 | 4.87 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Aneta MiklášováAneta Miklášová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 4.78 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice |
00 | 4.75 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Lenka BurianováLenka Burianová
JAC Brno |
00 | 4.74 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
TJ TŽ Třinec |
00 | 4.64 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Klára ZemanováKlára Zemanová
TJ Sokol Opava |
00 | 4.62 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 4.57 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Barbora KvapilováBarbora Kvapilová
AK Olomouc |
00 | 4.50 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec |
01 | 4.50 | ||||||||||||||||
12 |
Klaudie GeistováKlaudie Geistová
TJ Šumperk |
01 | 4.43 | ||||||||||||||||
13 |
Magdaléna NoštinskáMagdaléna Noštinská
JAC Brno |
01 | 4.38 | ||||||||||||||||
14 |
Karolína MadziováKarolína Madziová
TJ TŽ Třinec |
01 | 4.32 | ||||||||||||||||
15 |
Veronika VallováVeronika Vallová
JAC Brno |
01 | 4.29 | ||||||||||||||||
16 |
Kateřina PoláškováKateřina Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 4.24 | ||||||||||||||||
17 |
Alena MatějákováAlena Matějáková
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 4.20 | ||||||||||||||||
18 |
Veronika KuželováVeronika Kuželová
AC Prostějov |
00 | 4.20 | ||||||||||||||||
19 |
Vendula MynářováVendula Mynářová
AK Olomouc |
00 | 4.19 | ||||||||||||||||
20 |
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
JAC Brno |
01 | 4.17 | ||||||||||||||||
21 |
Kateřina DrimajováKateřina Drimajová
TJ Šumperk |
00 | 4.14 | ||||||||||||||||
22 |
Monika RybníčkováMonika Rybníčková
AC Moravská Slavia Brno |
01 | 4.14 | ||||||||||||||||
23 |
Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná
AC Moravská Slavia Brno |
01 | 4.06 | ||||||||||||||||
24 |
Aneta PištěkováAneta Pištěková
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 3.94 | ||||||||||||||||
25 |
Markéta BalážováMarkéta Balážová
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 3.92 | ||||||||||||||||
26 |
Valérie ChlíbkováValérie Chlíbková
AK Olomouc |
01 | 3.89 | ||||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice |
00 | 13.08 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 11.83 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Zita HubáčkováZita Hubáčková
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 11.71 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
JAC Brno |
01 | 11.53 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK Vítkovice |
00 | 11.40 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Barbora ŠkubalováBarbora Škubalová
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 10.24 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Johana PrudkáJohana Prudká
SSK Vítkovice |
00 | 10.21 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 10.06 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol Opava |
02 | 09.41 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Zuzana HavlíčkováZuzana Havlíčková
TJ Sokol Opava |
01 | 09.31 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Anna JenčkeAnna Jenčke
AK Olomouc |
01 | 08.73 | ||||||||||||||||
12 |
Kamila VymazalováKamila Vymazalová
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 08.73 | ||||||||||||||||
13 |
Adéla RyndováAdéla Ryndová
JAC Brno |
00 | 08.71 | ||||||||||||||||
14 |
Pavlína ŠmerdováPavlína Šmerdová
AC Moravská Slavia Brno |
01 | 08.62 | ||||||||||||||||
15 |
Michaela TurečkováMichaela Turečková
TJ Šumperk |
01 | 07.77 | ||||||||||||||||
16 |
Vanessa KlíčováVanessa Klíčová
AC Prostějov |
01 | 07.72 | ||||||||||||||||
17 |
Kateřina KorgerováKateřina Korgerová
TJ Šumperk |
01 | 07.60 | ||||||||||||||||
18 |
Nicole-Anne VáclavkováNicole-Anne Václavková
TJ Šumperk |
00 | 07.08 | ||||||||||||||||
19 |
Aneta PištěkováAneta Pištěková
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 06.92 | ||||||||||||||||
20 |
Simona NedělováSimona Nedělová
TJ Sokol Opava |
01 | 06.83 | ||||||||||||||||
MB |
Adéla ŽákovskáAdéla Žákovská
SK Hranice |
01 | 07.63 | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub HéžaJakub Héža
AK Olomouc |
00 | 16.80 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 15.77 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK Vítkovice |
00 | 14.08 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lukáš VrožinaLukáš Vrožina
SSK Vítkovice |
00 | 13.80 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Adam BubíkAdam Bubík
SK Přerov |
01 | 12.78 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Michael AudaMichael Auda
BYAC Brno |
00 | 11.62 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 11.45 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Štěpán MichalíkŠtěpán Michalík
AK Olomouc |
01 | 11.12 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Tomáš MezlíkTomáš Mezlík
BYAC Brno |
00 | 10.84 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jaroslav HadašJaroslav Hadaš
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 10.28 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Aleš ChoduraAleš Chodura
SSK Vítkovice |
01 | 10.20 | ||||||||||||||||
12 |
Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ Třinec |
01 | 09.50 | ||||||||||||||||
13 |
Ondřej ŠevčíkOndřej Ševčík
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 09.32 | ||||||||||||||||
14 |
Sebastian WilkSebastian Wilk
BYAC Brno |
01 | 09.30 | ||||||||||||||||
15 |
David BajerDavid Bajer
SK Přerov |
01 | 08.45 | ||||||||||||||||
16 |
Jakub SehnálekJakub Sehnálek
SK Přerov |
00 | 07.77 | ||||||||||||||||
17 |
Karel BrabecKarel Brabec
BYAC Brno |
01 | 06.90 | ||||||||||||||||
Radek ŘehákRadek Řehák
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK Vítkovice |
00 | 36.75 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 35.02 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Anna JenčkeAnna Jenčke
AK Olomouc |
01 | 33.00 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Veronika KoppováVeronika Koppová
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 30.54 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol Opava |
02 | 29.66 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Barbora ŠkubalováBarbora Škubalová
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 28.94 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Tereza HlavinkováTereza Hlavinková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 28.37 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Kamila VymazalováKamila Vymazalová
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 27.56 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
JAC Brno |
01 | 24.72 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice |
00 | 23.90 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Johana PrudkáJohana Prudká
SSK Vítkovice |
00 | 22.84 | ||||||||||||||||
12 |
Nicole-Anne VáclavkováNicole-Anne Václavková
TJ Šumperk |
00 | 22.26 | ||||||||||||||||
13 |
Karolína KarasováKarolína Karasová
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 21.18 | ||||||||||||||||
14 |
Zita HubáčkováZita Hubáčková
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 20.82 | ||||||||||||||||
15 |
Natálie MössnerováNatálie Mössnerová
TJ Šumperk |
00 | 20.26 | ||||||||||||||||
16 |
Tereza StaňkováTereza Staňková
TJ Šumperk |
00 | 19.66 | ||||||||||||||||
17 |
Adéla RyndováAdéla Ryndová
JAC Brno |
00 | 19.40 | ||||||||||||||||
18 |
Zuzana HavlíčkováZuzana Havlíčková
TJ Sokol Opava |
01 | 18.64 | ||||||||||||||||
19 |
Simona NedělováSimona Nedělová
TJ Sokol Opava |
01 | 18.29 | ||||||||||||||||
20 |
Michaela TurečkováMichaela Turečková
TJ Šumperk |
01 | 15.78 | ||||||||||||||||
Klára DokládalováKlára Dokládalová
AC Prostějov |
00 | NM | |||||||||||||||||
Veronika SrostlíkováVeronika Srostlíková
AC Prostějov |
00 | NM | |||||||||||||||||
Simona ŠvecováSimona Švecová
AC Prostějov |
01 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub HéžaJakub Héža
AK Olomouc |
00 | 42.07 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lukáš VrožinaLukáš Vrožina
SSK Vítkovice |
00 | 39.82 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol Opava |
00 | 38.94 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 36.59 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 35.53 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 34.46 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Adam BubíkAdam Bubík
SK Přerov |
01 | 32.11 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Dominik HornýDominik Horný
TJ Sokol Opava |
02 | 32.09 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
David LadomirjakDavid Ladomirjak
TJ TŽ Třinec |
00 | 31.45 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Hynek OndráčekHynek Ondráček
TJ Sokol Opava |
01 | 29.39 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK Vítkovice |
00 | 29.11 | ||||||||||||||||
12 |
Jaroslav HadašJaroslav Hadaš
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 25.64 | ||||||||||||||||
13 |
David BajerDavid Bajer
SK Přerov |
01 | 24.13 | ||||||||||||||||
14 |
Štěpán MichalíkŠtěpán Michalík
AK Olomouc |
01 | 23.77 | ||||||||||||||||
15 |
Ondřej PřibylOndřej Přibyl
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 23.21 | ||||||||||||||||
16 |
Ondřej ŠevčíkOndřej Ševčík
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 23.12 | ||||||||||||||||
17 |
Ondřej KramnýOndřej Kramný
TJ Sokol Opava |
00 | 22.55 | ||||||||||||||||
18 |
Aleš ChoduraAleš Chodura
SSK Vítkovice |
01 | 22.00 | ||||||||||||||||
19 |
Matěj PoučMatěj Pouč
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 21.81 | ||||||||||||||||
20 |
David NavrátilDavid Navrátil
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 21.03 | ||||||||||||||||
21 |
David HoráčekDavid Horáček
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 19.90 | ||||||||||||||||
22 |
František RezekFrantišek Rezek
SK Přerov |
01 | 19.72 | ||||||||||||||||
23 |
Michal ZávodnýMichal Závodný
AC Prostějov |
01 | 17.22 | ||||||||||||||||
24 |
Jozef TutkoJozef Tutko
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 17.17 | ||||||||||||||||
25 |
Miroslav BukovanMiroslav Bukovan
AC Prostějov |
01 | 17.17 | ||||||||||||||||
26 |
Vojtěch KapounekVojtěch Kapounek
AC Prostějov |
01 | 16.83 | ||||||||||||||||
27 |
Filip SchusterFilip Schuster
AC Prostějov |
01 | 14.27 | ||||||||||||||||
28 |
Jakub HorákJakub Horák
AC Prostějov |
01 | 13.35 | ||||||||||||||||
Celkem 28 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 45.72 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 42.60 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Barbora ŠkubalováBarbora Škubalová
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 38.93 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice |
00 | 38.85 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kamila VymazalováKamila Vymazalová
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 26.82 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Karolína PopelkováKarolína Popelková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 17.54 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Simona NedělováSimona Nedělová
TJ Sokol Opava |
01 | 17.30 | 4.00 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš VrožinaLukáš Vrožina
SSK Vítkovice |
00 | 54.55 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jakub HéžaJakub Héža
AK Olomouc |
00 | 41.55 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
David LadomirjakDavid Ladomirjak
TJ TŽ Třinec |
00 | 40.46 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 37.27 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jaroslav HadašJaroslav Hadaš
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 31.56 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 30.04 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Adam BubíkAdam Bubík
SK Přerov |
01 | 29.58 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Dominik HornýDominik Horný
TJ Sokol Opava |
02 | 27.16 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Aleš ChoduraAleš Chodura
SSK Vítkovice |
01 | 21.88 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Matěj PoučMatěj Pouč
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 21.75 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
David NavrátilDavid Navrátil
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 20.20 | ||||||||||||||||
12 |
Kryštof PacejkaKryštof Pacejka
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 19.72 | ||||||||||||||||
Ondřej PřibylOndřej Přibyl
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)
Finále (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK Vítkovice |
00 | 40.85 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 35.43 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Veronika VallováVeronika Vallová
JAC Brno |
01 | 34.12 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Petra FráňováPetra Fráňová
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 33.93 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Johana PrudkáJohana Prudká
SSK Vítkovice |
00 | 31.84 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Zita HubáčkováZita Hubáčková
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 30.42 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol Opava |
02 | 29.80 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Bára LichnovskáBára Lichnovská
TJ Sokol Opava |
00 | 29.55 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Adéla RyndováAdéla Ryndová
JAC Brno |
00 | 29.44 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jana NovákováJana Nováková
SSK Vítkovice |
00 | 28.93 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Zuzana HavlíčkováZuzana Havlíčková
TJ Sokol Opava |
01 | 28.60 | ||||||||||||||||
12 |
Veronika KoppováVeronika Koppová
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 27.10 | ||||||||||||||||
13 |
Barbora HudcováBarbora Hudcová
JAC Brno |
00 | 25.88 | ||||||||||||||||
14 |
Kateřina BílkováKateřina Bílková
AK Olomouc |
01 | 25.62 | ||||||||||||||||
15 |
Markéta BalážováMarkéta Balážová
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 24.98 | ||||||||||||||||
16 |
Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec |
01 | 24.71 | ||||||||||||||||
17 |
Lucie KunčarováLucie Kunčarová
SSK Vítkovice |
01 | 24.63 | ||||||||||||||||
18 |
Eliška MazákováEliška Mazáková
TJ Šumperk |
01 | 24.20 | ||||||||||||||||
19 |
Anna JenčkeAnna Jenčke
AK Olomouc |
01 | 23.50 | ||||||||||||||||
20 |
Simona ŠvecováSimona Švecová
AC Prostějov |
01 | 22.79 | ||||||||||||||||
21 |
Nicole-Anne VáclavkováNicole-Anne Václavková
TJ Šumperk |
00 | 22.23 | ||||||||||||||||
22 |
Natálie MössnerováNatálie Mössnerová
TJ Šumperk |
00 | 21.10 | ||||||||||||||||
23 |
Iva ŠtefkováIva Štefková
TJ TŽ Třinec |
00 | 20.94 | ||||||||||||||||
24 |
Tereza HlavinkováTereza Hlavinková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 19.62 | ||||||||||||||||
25 |
Tereza StaňkováTereza Staňková
TJ Šumperk |
00 | 19.26 | ||||||||||||||||
26 |
Michaela TurečkováMichaela Turečková
TJ Šumperk |
01 | 15.06 | ||||||||||||||||
27 |
Tereza MartynkováTereza Martynková
TJ TŽ Třinec |
01 | 13.98 | ||||||||||||||||
28 |
Eliška MikováEliška Miková
JAC Brno |
00 | 13.92 | ||||||||||||||||
29 |
Klára DokládalováKlára Dokládalová
AC Prostějov |
00 | 10.99 | ||||||||||||||||
Veronika KuželováVeronika Kuželová
AC Prostějov |
00 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 30 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol Opava |
00 | 44.26 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Daniel ZvolskýDaniel Zvolský
BYAC Brno |
01 | 43.28 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 42.28 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK Vítkovice |
00 | 40.74 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Sebastian WilkSebastian Wilk
BYAC Brno |
01 | 40.07 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 37.09 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
David BajerDavid Bajer
SK Přerov |
01 | 35.90 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík
AK Olomouc |
01 | 33.33 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Samuel KrýsaSamuel Krýsa
SSK Vítkovice |
01 | 30.90 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Tomáš MezlíkTomáš Mezlík
BYAC Brno |
00 | 30.27 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
David NavrátilDavid Navrátil
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 29.37 | ||||||||||||||||
12 |
Hynek OndráčekHynek Ondráček
TJ Sokol Opava |
01 | 29.29 | ||||||||||||||||
13 |
Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ Třinec |
01 | 29.20 | ||||||||||||||||
14 |
Matěj PoučMatěj Pouč
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 28.70 | ||||||||||||||||
15 |
Jan KvášJan Kváš
TJ Sokol Opava |
00 | 28.07 | ||||||||||||||||
16 |
Lukáš NovákLukáš Novák
AK Olomouc |
01 | 26.71 | ||||||||||||||||
17 |
Dominik VodičkaDominik Vodička
BYAC Brno |
01 | 25.16 | ||||||||||||||||
18 |
Ondřej PřibylOndřej Přibyl
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 24.53 | ||||||||||||||||
19 |
Jozef TutkoJozef Tutko
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 20.53 | ||||||||||||||||
20 |
Petr SziliczaiPetr Sziliczai
TJ TŽ Třinec |
01 | 13.48 | ||||||||||||||||
David HoráčekDavid Horáček
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský | 00 | SSK Vítkovice | 18:46.9 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martin JakubčíkMartin Jakubčík | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 22:35.6 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 27:59.3 | 8.00 | ||||||||||||||
Ondřej BittnerOndřej Bittner | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | DQ | ||||||||||||||||
Ondřej TvrdýOndřej Tvrdý | 01 | AC Prostějov | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára ŠnajdrováKlára Šnajdrová | 00 | SSK Vítkovice | 18:47.9 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Hana HorákováHana Horáková | 00 | TJ Sokol Opava | 22:41.0 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Olga VontrobováOlga Vontrobová | 00 | TJ Sokol Opava | 23:34.2 | 8.00 | ||||||||||||||
Tereza LichnovskáTereza Lichnovská | 00 | TJ Sokol Opava | 23:34.2 | 7.00 | |||||||||||||||
MB | Lada FialováLada Fialová | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 24:23.1 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Celkový bodový stav - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VITKO VITKO | SSK Vítkovice | 212.00 | ||||||||||||||||
2 | SOKOP SOKOP | TJ Sokol Opava | 147.50 | ||||||||||||||||
3 | AKLOL AKLOL | AK Olomouc | 123.50 | ||||||||||||||||
4 | TZTRI TZTRI | TJ TŽ Třinec | 120.50 | ||||||||||||||||
5 | BYACB BYACB | BYAC Brno | 118.50 | ||||||||||||||||
6 | AHAVY AHAVY | Atletický klub AHA Vyškov | 113.00 | ||||||||||||||||
7 | AKZLI AKZLI | Atletický klub Zlín, z.s. | 062.00 | ||||||||||||||||
8 | SKPRE SKPRE | SK Přerov | 053.00 | ||||||||||||||||
9 | UHHRA UHHRA | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 049.00 | ||||||||||||||||
10 | MOSBR MOSBR | AC Moravská Slavia Brno | 024.00 | ||||||||||||||||
11 | PROST PROST | AC Prostějov | 008.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 200 m př., 1500 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, chůze 3000m, 300 m, 300 m, 300 m, 150 m, 100 m př., 100 m př., 200 m př., 200 m př., 4x60 m, 4x300 m, 60 m, 60 |
|||||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Celkový bodový stav - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VITKO VITKO | SSK Vítkovice | 205.00 | ||||||||||||||||
2 | SOKOP SOKOP | TJ Sokol Opava | 179.50 | ||||||||||||||||
3 | AKZLI AKZLI | Atletický klub Zlín, z.s. | 146.50 | ||||||||||||||||
4 | JACBR JACBR | JAC Brno | 101.00 | ||||||||||||||||
5 | MOSBR MOSBR | AC Moravská Slavia Brno | 073.00 | ||||||||||||||||
6 | TZTRI TZTRI | TJ TŽ Třinec | 066.00 | ||||||||||||||||
7 | UHHRA UHHRA | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 057.00 | ||||||||||||||||
8 | AKLOL AKLOL | AK Olomouc | 040.00 | ||||||||||||||||
9 | BRECL BRECL | TJ Lokomotiva Břeclav | 023.00 | ||||||||||||||||
10 | SUMPE SUMPE | TJ Šumperk | 019.00 | ||||||||||||||||
11 | PROST PROST | AC Prostějov | 014.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., disk 0,75kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, tyč, výška, chůze 3000m, 300 m, 300 m, 800 m, 100 m př., 100 m př., 150 m, 150 m, 200 m př., 200 m př., 4x60 m, 4x300 m, 60 m, 60 m, 4x60 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |