Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek

Praha (26. 9. 2015)

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín 4:14.20 11.00
2 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HodonínAK Hodonín 4:14.85 9.00
3 Matúš TalánMatúš Talán 96 AK HodonínAK Hodonín 4:14.89 8.00
4 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:15.17 7.00
5 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:16.33 6.00
6 Tomáš KrimTomáš Krim 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:20.31 5.00
7 Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:21.71 4.00
8 Lukáš SeckýLukáš Secký 97 AC PardubiceAC Pardubice 4:22.45 3.00
9 Aleš KonečnýAleš Konečný 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:23.28 2.00
10 Štefan PrášekŠtefan Prášek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:24.63 1.00
11 Martin SobotkaMartin Sobotka 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:30.56
12 Šimon SlavíkŠimon Slavík 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:33.05
13 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:34.33
14 Oldřich MaláníkOldřich Maláník 99 AK HodonínAK Hodonín 4:40.41
15 Jan HavlenaJan Havlena 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:40.62
16 Martin VodičkaMartin Vodička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:51.16
Josef ŠimsaJosef Šimsa 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Karel SvobodaKarel Svoboda 96 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 19 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5:03.42 11.00
2 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5:04.12 9.00
3 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:04.73 8.00
4 Sára JanuškováSára Janušková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5:06.04 7.00
5 Barbora ChytkováBarbora Chytková 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5:13.70 6.00
6 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:17.14 5.00
7 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:19.48 4.00
8 Kateřina DoudováKateřina Doudová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:27.46 3.00
9 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:29.79 2.00
10 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:40.52 1.00
11 Veronika MráčkováVeronika Mráčková 00 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 5:40.85
12 Eliška DoskočilováEliška Doskočilová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5:57.74
Eliška VybíralováEliška Vybíralová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 13 závodníků