Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

Olomouc (26. 9. 2015)
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 26.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.98 11.00
2 Martin OdstrčilMartin Odstrčil 99 AK OlomoucAK Olomouc 1.95 9.00
3 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1.95 8.00
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 26.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lada DoležalováLada Doležalová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1.67 11.00
2 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.64 9.00
3 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1.61 8.00
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 26.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 4.00 11.00
2 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3.90 9.00
3 Filip SamuelFilip Samuel 98 AK OlomoucAK Olomouc 3.75 8.00
skok o tyči - Dorostenky (sobota, 26.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2.80 11.00
2 Soňa LisníkováSoňa Lisníková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2.40 9.00
3 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2.30 8.00
skok daleký - Dorostenci (sobota, 26.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon HánaŠimon Hána 99 AK OlomoucAK Olomouc 6.98 11.00
2 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 6.64 9.00
3 Vilém StráskýVilém Stráský 99 AK OlomoucAK Olomouc 6.60 8.00
skok daleký - Dorostenky (sobota, 26.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5.98 11.00
2 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5.37 9.00
3 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5.33 8.00
trojskok - Dorostenci (sobota, 26.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.25 11.00
2 Tomáš JanečekTomáš Janeček 98 AK OlomoucAK Olomouc 14.09 9.00
3 Zdeněk KubátZdeněk Kubát 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.60 8.00
trojskok - Dorostenky (sobota, 26.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.35 11.00
2 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.24 9.00
3 Adéla KollárováAdéla Kollárová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10.51 8.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 26.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora TylichováBarbora Tylichová 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.61 11.00
2 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.22 9.00
3 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 11.79 8.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 26.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam HorákAdam Horák 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 15.86 11.00
2 Tomáš VilímekTomáš Vilímek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.81 9.00
3 Tomáš SchlegelTomáš Schlegel 99 AK OlomoucAK Olomouc 14.71 8.00
hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 26.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 32.84 11.00
2 Barbora TylichováBarbora Tylichová 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 30.34 9.00
3 Christina ČernáChristina Černá 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 28.70 8.00
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 26.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel JaklPavel Jakl 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.85 11.00
2 Adam HorákAdam Horák 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 44.11 9.00
3 Dominik HorkýDominik Horký 99 AK OlomoucAK Olomouc 44.05 8.00
hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 26.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie SulkováLucie Sulková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 45.25 11.00
2 Kateřina SabolováKateřina Sabolová 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 42.80 9.00
3 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 42.35 8.00
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 26.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan BalátJan Balát 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 58.02 11.00
2 Michael ŠípMichael Šíp 98 AC PardubiceAC Pardubice 49.78 9.00
3 Lukáš BobákLukáš Bobák 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 48.71 8.00
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 26.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.20 11.00
2 Christina ČernáChristina Černá 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 38.61 9.00
3 Denisa HoláDenisa Holá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 35.41 8.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 26.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Erik VeselýErik Veselý 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 61.44 11.00
2 Tadeáš BuzekTadeáš Buzek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 57.00 9.00
3 Jiří KučeraJiří Kučera 98 AK OlomoucAK Olomouc 55.92 8.00