Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

Olomouc (26. 9. 2015)

skok daleký - Dorostenci

(so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon HánaŠimon Hána
AK OlomoucAK Olomouc
99 6.98 +0.0 m/s 11.00
2 Adam RöderAdam Röder
AK OlomoucAK Olomouc
98 6.64 +0.0 m/s 9.00
3 Vilém StráskýVilém Stráský
AK OlomoucAK Olomouc
99 6.60 +0.0 m/s 8.00
4 Jakub KučeraJakub Kučera
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 6.58 +0.4 m/s 7.00
5 Dominik OrálekDominik Orálek
AK OlomoucAK Olomouc
98 6.39 +0.0 m/s 6.00
6 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 6.39 +0.1 m/s 5.00
7 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 6.35 +0.0 m/s 4.00
8 Jan NastoupilJan Nastoupil
AK OlomoucAK Olomouc
99 6.22 +0.0 m/s 3.00
9 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 6.14 +0.0 m/s 2.00
10 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 6.08 +0.5 m/s 1.00
11 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 6.07 +0.3 m/s
12 Dominik PopelkaDominik Popelka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 6.04 +0.2 m/s
13 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 6.04 +0.1 m/s
14 Martin KulhánekMartin Kulhánek
AC PardubiceAC Pardubice
98 5.88 +0.0 m/s
15 Jan RůžičkaJan Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.87 +1.3 m/s
16 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 5.83 +0.0 m/s
17 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
99 5.80 +0.1 m/s
18 Ondřej HolubOndřej Holub
AC PardubiceAC Pardubice
99 5.63 +0.0 m/s
19 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 5.60 +0.0 m/s
20 Lukáš KubátLukáš Kubát
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 5.48 +1.6 m/s
21 Marek MiřejovskýMarek Miřejovský
AC PardubiceAC Pardubice
99 5.43 +0.0 m/s
22 Ondřej KlobásaOndřej Klobása
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 5.34 +0.2 m/s
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 5.98 +0.1 m/s 11.00
2 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 5.37 +0.4 m/s 9.00
3 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 5.33 +1.0 m/s 8.00
4 Aneta MiklášováAneta Miklášová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 4.98 +0.4 m/s 7.00
5 Natálie MarkováNatálie Marková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 4.97 +0.8 m/s 6.00
6 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.83 +0.2 m/s 5.00
7 Eliška PernáEliška Perná
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
99 4.81 +0.6 m/s 4.00
8 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.81 +0.2 m/s 3.00
9 Sabina UžachovováSabina Užachovová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 4.76 +0.0 m/s 2.00
10 Natalie JahnickáNatalie Jahnická
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
99 4.72 +0.0 m/s 1.00
11 Tereza NamyslováTereza Namyslová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 4.71 +0.1 m/s
12 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.71 +0.3 m/s
13 Anna HerynkováAnna Herynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 4.70 +0.4 m/s
14 Klára RovenskáKlára Rovenská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 4.66 +0.8 m/s
15 Michaela SkórováMichaela Skórová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 4.66 +0.9 m/s
16 Adéla GlückováAdéla Glücková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
99 4.65 +0.7 m/s
17 Linda PrůšováLinda Průšová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.62 +0.6 m/s
18 Kristýna ChrtkováKristýna Chrtková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 4.62 +0.6 m/s
19 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.57 +0.4 m/s
20 Monika DoudováMonika Doudová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 4.54 +0.4 m/s
21 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 4.53 +0.6 m/s
Celkem 21 závodníků