Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

Olomouc (26. 9. 2015)

Trojskok - Dorostenci

(so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 14.25 +0.1 m/s 11.00
2 Tomáš JanečekTomáš Janeček
AK OlomoucAK Olomouc
98 14.09 +0.0 m/s 9.00
3 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 13.60 +0.0 m/s 8.00
4 Vilém StráskýVilém Stráský
AK OlomoucAK Olomouc
99 13.42 +0.0 m/s 7.00
5 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 13.40 +0.0 m/s 6.00
6 Jakub KučeraJakub Kučera
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 13.10 +0.0 m/s 5.00
7 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 13.00 +0.2 m/s 4.00
8 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 12.99 +0.0 m/s 3.00
9 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 12.69 +0.0 m/s 2.00
10 Šimon HánaŠimon Hána
AK OlomoucAK Olomouc
99 12.52 +0.0 m/s 1.00
11 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 12.47 +0.0 m/s
12 Martin KulhánekMartin Kulhánek
AC PardubiceAC Pardubice
98 12.20 +0.0 m/s
13 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 11.98 +0.0 m/s
14 Josef BernatJosef Bernat
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 11.83 +0.0 m/s
15 Martin KonečnýMartin Konečný
AK OlomoucAK Olomouc
99 11.82 +0.0 m/s
16 Radek MouchaRadek Moucha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 11.68 +0.0 m/s
17 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 11.57 +0.5 m/s
18 Jan RůžičkaJan Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 11.39 +0.0 m/s
Tomáš VilímekTomáš Vilímek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 NM
Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 NM
Celkem 20 závodníků

Trojskok - Dorostenky

(so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 11.35 +0.6 m/s 11.00
2 Denisa VávrováDenisa Vávrová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 11.24 +0.0 m/s 9.00
3 Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 10.51 +0.0 m/s 8.00
4 Iveta RaškováIveta Rašková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 10.48 +0.0 m/s 7.00
5 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 10.46 +0.0 m/s 6.00
6 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 10.35 +0.3 m/s 5.00
7 Anna HerynkováAnna Herynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 10.26 +0.0 m/s 4.00
8 Linda PrůšováLinda Průšová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 10.10 +0.0 m/s 3.00
9 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 09.82 +0.0 m/s 2.00
10 Andrea PfefferováAndrea Pfefferová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 09.71 +0.0 m/s 1.00
11 Michaela SkórováMichaela Skórová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 09.54 +0.2 m/s
12 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
99 09.51 +0.0 m/s
Celkem 12 závodníků