Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

Olomouc (26. 9. 2015)

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 26.9.2015) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.53 11.00
2 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 AK OlomoucAK Olomouc 22.66 9.00
3 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.70 8.00
4 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.87 7.00
5 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.96 6.00
6 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.23
Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 26.9.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MecháčekMichal Mecháček 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 23.20 5.00
2 Adam MauerAdam Mauer 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.36 4.00
3 Boris PribilBoris Pribil 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 23.65 3.00
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.77 2.00
5 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 23.94 1.00
6 Jakub MráčekJakub Mráček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.42
7 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.57
8 Viktor BuňatViktor Buňat 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.66
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 26.9.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 25.51 11.00
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.67 9.00
3 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 26.26 8.00
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 26.94 7.00
5 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.05 6.00
6 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 27.21 5.00
7 Kateřina ŠprochováKateřina Šprochová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 27.93 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 26.9.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.29 4.00
2 Eliška HodkováEliška Hodková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 28.25 2.00
3 Daniela KňavováDaniela Kňavová 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 28.49 1.00
4 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 29.46
Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Barbora ŽenkováBarbora Ženková 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 6 závodníků