Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Stará Boleslav (3. 10. 2015)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 3.10.2015) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.05
2 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.56
3 Matěj ČapekMatěj Čapek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.62
4 Lukáš GibalaLukáš Gibala 00 AK OlomoucAK Olomouc 07.69
5 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.80
6 Tadeáš ChyškaTadeáš Chyška 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.88
7 Jan ProkopJan Prokop 01 AK OlomoucAK Olomouc 08.15
8 Jonáš KořenekJonáš Kořenek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.52
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.10.2015) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.31
2 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.36
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.38
4 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.71
5 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.72
6 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.85
7 Jan HrdličkaJan Hrdlička 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.12
8 Bruno Luigi GalassiBruno Luigi Galassi 01 AK OlomoucAK Olomouc 08.58
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.10.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.27
2 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.31
Jakub BendaJakub Benda 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.31
4 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.51
5 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.82
6 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.97
7 Tomáš PeřinaTomáš Peřina 01 AK OlomoucAK Olomouc 08.42
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 3.10.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.00 11.00
2 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.31 9.00
3 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.32 8.00
4 Jakub BendaJakub Benda 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.33 7.00
5 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.34 6.00
6 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.37 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 3.10.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.29 4.00
2 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.41 3.00
3 Matěj ČapekMatěj Čapek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.45 2.00
4 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.47 1.00
5 Lukáš GibalaLukáš Gibala 00 AK OlomoucAK Olomouc 07.63
6 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.64
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 3.10.2015) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 07.97
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.16
3 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.26
4 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.45
5 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.47
6 Michaela BorovskáMichaela Borovská 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.49
7 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.89
8 Eva KřekováEva Křeková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.01
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.10.2015) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.04
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.07
3 Nikola VáclavíkováNikola Václavíková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.26
4 Klára StaňkováKlára Staňková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.29
5 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.76
6 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.77
7 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.87
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.10.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.08
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.22
3 Adéla LegerskáAdéla Legerská 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.33
4 Kristýna NetolickáKristýna Netolická 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.37
5 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.52
6 Aneta BláhováAneta Bláhová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.63
7 Dominika ČečkováDominika Čečková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.26
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 3.10.2015) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.03
2 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.24
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.39
4 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková 01 JAC BrnoJAC Brno 08.45
5 Johana MičánkováJohana Mičánková 00 JAC BrnoJAC Brno 08.45
6 Lucie HavláskováLucie Havlásková 00 JAC BrnoJAC Brno 08.71
7 Laura GabčováLaura Gabčová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.02
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 3.10.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 07.97 11.00
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 07.97 9.00
3 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.97 8.00
4 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.07 7.00
5 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.08 6.00
6 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.20 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 3.10.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.18 4.00
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.21 3.00
3 Nikola VáclavíkováNikola Václavíková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.27 2.00
4 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.28 1.00
5 Adéla LegerskáAdéla Legerská 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.35
6 Klára StaňkováKlára Staňková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.36
Celkem 6 závodníků