výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP družstev staršího žactva

Pardubice (24. 5. 2015)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 24.5.2015) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub UrbanJakub Urban 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.35
2 Václav ŠvecVáclav Švec 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.90
3 František PrudičFrantišek Prudič 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.34
4 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.61
MB David VlasákDavid Vlasák 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.86
Marián MichálekMarián Michálek 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 24.5.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luděk Tyler DernerLuděk Tyler Derner 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.94
2 Matěj RábMatěj Ráb 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.07
3 Ondřej PulkrábekOndřej Pulkrábek 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.08
4 David FajmanDavid Fajman 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.20
5 Ivo RohanIvo Rohan 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.35
MB Filip KosFilip Kos 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.52
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 24.5.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BartošekMartin Bartošek 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.93
2 Oto PetrášOto Petráš 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.07
3 Patrik ŠplíchalPatrik Šplíchal 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.09
4 Vít RyndaVít Rynda 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.13
MB Michal TláskalMichal Tláskal 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 08.72
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 24.5.2015) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub UrbanJakub Urban 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.39 11.00
2 Martin BartošekMartin Bartošek 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.90 9.00
3 Luděk Tyler DernerLuděk Tyler Derner 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.92 8.00
4 Václav ŠvecVáclav Švec 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.95 7.00
5 Oto PetrášOto Petráš 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.01 6.00
6 Matěj RábMatěj Ráb 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.11 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 24.5.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej PulkrábekOndřej Pulkrábek 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.02 4.00
2 Vít RyndaVít Rynda 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.12 3.00
3 Patrik ŠplíchalPatrik Šplíchal 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.17 2.00
4 David FajmanDavid Fajman 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.26 1.00
5 František PrudičFrantišek Prudič 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.36
David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 24.5.2015) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.18
2 Nela ŠustrováNela Šustrová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.37
3 Sabina UžachovováSabina Užachovová 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.53
4 Markéta StránskáMarkéta Stránská 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 08.63
5 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 08.69
6 Tereza ŠimonováTereza Šimonová 02 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 08.99
7 Iveta DaňkováIveta Daňková 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.52
MB Katka MenclíkováKatka Menclíková 01 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.69
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 24.5.2015) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.18
2 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 08.52
3 Darja NavrátilováDarja Navrátilová 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 08.65
4 Zuzana DrexlerováZuzana Drexlerová 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.96
5 Veronika NovákováVeronika Nováková 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.12
6 Andrea HolubováAndrea Holubová 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.18
Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 01 TJ SvitavyTJ Svitavy DNF
Adéla MacounováAdéla Macounová 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 24.5.2015) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.08
2 Eliška VetíškováEliška Vetíšková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.42
3 Kateřina ChalupováKateřina Chalupová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.57
4 Vanesa VíškováVanesa Víšková 01 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.91
5 Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.94
6 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová 03 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.19
7 Magdaléna GuričováMagdaléna Guričová 03 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.34
Aneta JedličkováAneta Jedličková 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (ne, 24.5.2015) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.19
2 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.39
3 Barbora JezdinskáBarbora Jezdinská 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.68
4 Sabina HabrmanováSabina Habrmanová 01 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.76
5 Nikola MandysováNikola Mandysová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.90
6 Karolína HermanováKarolína Hermanová 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.92
7 Andrea PilařováAndrea Pilařová 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.31
Eliška BačováEliška Bačová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 24.5.2015) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.09 11.00
2 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.10 9.00
3 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.12 8.00
4 Nela ŠustrováNela Šustrová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.20 7.00
5 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.27 6.00
6 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.39 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 24.5.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VetíškováEliška Vetíšková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.41 4.00
2 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 08.47 3.00
3 Kateřina ChalupováKateřina Chalupová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.56 2.00
4 Darja NavrátilováDarja Navrátilová 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 08.60 1.00
5 Markéta StránskáMarkéta Stránská 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 08.62
6 Sabina UžachovováSabina Užachovová 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.68
Celkem 6 závodníků