výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP družstev staršího žactva

Pardubice (24. 5. 2015)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 24.5.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub UrbanJakub Urban 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 17.70 11.00
2 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 17.76 9.00
3 Luděk Tyler DernerLuděk Tyler Derner 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 19.38 3.00
4 František PrudičFrantišek Prudič 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 20.39
5 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 20.98
6 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 21.22
7 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 21.94
8 Martin ProcházkaMartin Procházka 01 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 23.36
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 24.5.2015) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BartošekMartin Bartošek 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 19.13 6.00
2 Radim ProkopecRadim Prokopec 01 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 22.89
3 Ivo RohanIvo Rohan 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23.01
4 Matěj ŠimekMatěj Šimek 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23.92
Marián MichálekMarián Michálek 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Pavel TrávníčekPavel Trávníček 02 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Patrik ChrbolkaPatrik Chrbolka 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 24.5.2015) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oto PetrášOto Petráš 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 18.80 7.00
2 Patrik ŠplíchalPatrik Šplíchal 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 19.47 2.00
3 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 AC PardubiceAC Pardubice 19.72 1.00
4 Ondřej PulkrábekOndřej Pulkrábek 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 19.80
5 David BohuněkDavid Bohuněk 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 19.98
6 Martin ŠulcMartin Šulc 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 21.15
7 Jakub MachJakub Mach 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 22.03
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 24.5.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ŠvecVáclav Švec 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 18.48 8.00
2 Matěj RábMatěj Ráb 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 19.23 5.00
3 Vít RyndaVít Rynda 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 19.26 4.00
4 Filip BašeFilip Baše 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 21.89
5 Hynek HavelHynek Havel 02 AC PardubiceAC Pardubice 23.35
MB Filip KosFilip Kos 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 20.42
MB Michal TláskalMichal Tláskal 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 20.50
Celkem 7 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 24.5.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 19.23 11.00
2 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 20.08 9.00
3 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 20.44 7.00
4 Eliška VetíškováEliška Vetíšková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 20.45 6.00
5 Vendula ŠírováVendula Šírová 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 20.83 3.00
6 Sabina UžachovováSabina Užachovová 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 20.85 2.00
7 Karolína HořeňovskáKarolína Hořeňovská 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 22.89
8 Gabriela SpoustováGabriela Spoustová 01 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 23.56
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 24.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KloučkováTereza Kloučková 00 AC PardubiceAC Pardubice 21.58
2 Klára KopeckáKlára Kopecká 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 21.92
3 Simona SpěvákováSimona Spěváková 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 21.96
4 Rosa Teresa CarlinoRosa Teresa Carlino 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 22.51
5 Natálie HanušováNatálie Hanušová 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23.27
6 Sabina JirmanováSabina Jirmanová 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23.58
7 Aneta SpilkováAneta Spilková 01 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 24.34
Adéla MacounováAdéla Macounová 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 24.5.2015) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠustrováNela Šustrová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 20.20 8.00
2 Lenka KaralováLenka Karalová 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 21.70
3 Bára RoztočilováBára Roztočilová 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 22.04
4 Magdaléna GuričováMagdaléna Guričová 03 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 22.44
5 Lenka SokolováLenka Sokolová 02 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 23.94
6 Andrea ZastoupilováAndrea Zastoupilová 02 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 26.00
Eliška DoskočilováEliška Doskočilová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 24.5.2015) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ChalupováKateřina Chalupová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 20.63 5.00
2 Eliška BačováEliška Bačová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 21.32
3 Sabina HabrmanováSabina Habrmanová 01 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 21.56
4 Kamila ŠmahováKamila Šmahová 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 21.61
5 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 21.62
6 Sára KrůlováSára Krůlová 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 22.94
7 Adéla JurováAdéla Jurová 01 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 23.15
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (ne, 24.5.2015) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 20.68 4.00
2 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 21.26 1.00
3 Tereza PavlasováTereza Pavlasová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 21.52
4 Karolína HermanováKarolína Hermanová 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 22.40
5 Tereza PoledníkováTereza Poledníková 00 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 22.59
6 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23.08
MB Katka MenclíkováKatka Menclíková 01 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 21.90
MB Eliška NápravníkováEliška Nápravníková 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 24.90
Celkem 8 závodníků