Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Vlašim (30. 5. 2015)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.5.2015) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.44
2 Václav KašákVáclav Kašák 96 TJ SušiceTJ Sušice 11.59
3 Jan StejskalJan Stejskal 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.65
4 Lukáš VančuraLukáš Vančura 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.74
5 Dominik ŠejstalDominik Šejstal 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.93
6 David HavelDavid Havel 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.95
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.5.2015) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11.31
2 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.46
3 Michal KřiklánMichal Křiklán 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.61
4 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.81
5 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.82
6 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.88
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 30.5.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.33
2= Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.52
2= Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.52
MB Jaroslav KaresJaroslav Kares 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.36
Jan VondráčekJan Vondráček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DQ
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 30.5.2015) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11.26 11.00
2 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.29 9.00
3 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.50 8.00
4 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.51 7.00
5= Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.54 5.50
5= Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.54 5.50
7 Václav KašákVáclav Kašák 96 TJ SušiceTJ Sušice 11.72 4.00
Celkem 7 závodníků
Finále B (so, 30.5.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan StejskalJan Stejskal 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.70 3.00
2 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.04 2.00
3 Michal KřiklánMichal Křiklán 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.35 1.00
Lukáš VančuraLukáš Vančura 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 4 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.5.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.51
2 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.39
3 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 TJ SušiceTJ Sušice 13.52
4 Monika NováMonika Nová 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.88
5 Dominika ČečkováDominika Čečková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 14.43
MB Eliška FixováEliška Fixová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 14.59
Alexandra KrištofovičováAlexandra Krištofovičová 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.5.2015) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.91
2 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.45
3 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.69
4 Veronika MatulkováVeronika Matulková 95 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 13.91
5 Natálie KantováNatálie Kantová 01 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 14.10
6 Laura GabčováLaura Gabčová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 14.23
7 Tereza NěmcováTereza Němcová 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 14.28
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 30.5.2015) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.50
2 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 14.12
3 Veronika HradováVeronika Hradová 99 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 14.17
4 Hana VargováHana Vargová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 14.24
5 Lucie StruskováLucie Strusková 90 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 14.32
MB Anna ŠvecováAnna Švecová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.62
MB Jitka BočkayováJitka Bočkayová 75 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 13.02
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 30.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.59 11.00
2 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.95 9.00
3 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.39 8.00
4 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.67 7.00
5 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.79 6.00
6 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 14.28 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 30.5.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 TJ SušiceTJ Sušice 13.33 4.00
2 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.64 3.00
3 Monika NováMonika Nová 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.65 2.00
4 Veronika HradováVeronika Hradová 99 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 14.26 1.00
5 Hana VargováHana Vargová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 14.29
Veronika MatulkováVeronika Matulková 95 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 30.5.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 22.20 11.00
2 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 22.72 9.00
3 Jan KuklíkJan Kuklík 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 22.89 8.00
4 Jan VondráčekJan Vondráček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 22.98 6.00
5 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.29 5.00
6 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.68 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 30.5.2015) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav KašákVáclav Kašák 96 TJ SušiceTJ Sušice 23.65 3.00
2 Petr KolářPetr Kolář 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.94 1.00
3 Tomáš FilipTomáš Filip 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.96
4 Michal KřiklánMichal Křiklán 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.99
5 Jiří SedlákJiří Sedlák 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 24.92
Lukáš VančuraLukáš Vančura 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 30.5.2015) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.93 7.00
2 Jan StejskalJan Stejskal 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.42 4.00
3 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.05
4 Jaroslav KaresJaroslav Kares 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 25.36
Lukáš HřebíkLukáš Hřebík 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 30.5.2015) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.63 11.00
2 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 25.67 9.00
3 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.17 8.00
4 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 26.32 7.00
5 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.75 6.00
6 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.84 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 30.5.2015) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 TJ SušiceTJ Sušice 28.00 4.00
2 Eliška VybíralováEliška Vybíralová 99 TJ SušiceTJ Sušice 29.40 3.00
3 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 29.85 2.00
4 Hana VargováHana Vargová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 29.86 1.00
5 Laura GabčováLaura Gabčová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 29.96
Monika NováMonika Nová 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 30.5.2015) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimíra JanečkováVladimíra Janečková 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 29.87
2 Monika VobořilováMonika Vobořilová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 30.09
3 Tereza NěmcováTereza Němcová 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 30.26
4 Lenka LukáčováLenka Lukáčová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 30.71
5 Štěpánka UrbánkováŠtěpánka Urbánková 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 31.13
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JirotkaJan Jirotka 88 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 51.31 11.00
2 Jan KuklíkJan Kuklík 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 51.86 9.00
3 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 52.43 7.00
4 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 54.17 5.00
5 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 54.86 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KřiklánMichal Křiklán 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 52.24 8.00
2 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 53.43 6.00
3 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 54.54 3.00
4 David HorákDavid Horák 96 TJ SušiceTJ Sušice 55.34 1.00
5 Lukáš HřebíkLukáš Hřebík 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 57.13
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 54.47 4.00
2 Imrich BérešImrich Béreš 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 58.63
Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 60.93 11.00
2 Natálie ReichováNatálie Reichová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 61.59 9.00
3 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 61.64 8.00
4 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 65.67 7.00
5 Vladimíra JanečkováVladimíra Janečková 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 69.49 6.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1:57.21 11.00
2 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 2:01.30 9.00
3 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:01.96 8.00
4 Daniel NovýDaniel Nový 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:03.40 7.00
5 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:03.81 6.00
6 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:04.01 5.00
7 Adam KlimešAdam Klimeš 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:05.12 4.00
8 Zdeněk HniloZdeněk Hnilo 85 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:05.92 3.00
9 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:08.65 2.00
10 Karel HanzlíkKarel Hanzlík 99 TJ SušiceTJ Sušice 2:14.91 1.00
11 David HorákDavid Horák 96 TJ SušiceTJ Sušice 2:17.34
12 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:28.18
Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Celkem 13 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:22.04 11.00
2 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:27.30 9.00
3 Barbora HoftováBarbora Hoftová 97 TJ SušiceTJ Sušice 2:30.83 8.00
4 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:40.14 7.00
5 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:47.69 6.00
Celkem 5 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 4:14.34 11.00
2 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4:16.62 9.00
3 Roman BudilRoman Budil 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:18.34 8.00
4 David VašDavid Vaš 90 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:22.30 7.00
5 Šimon BurešŠimon Bureš 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:22.95 6.00
6 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:23.99 5.00
7 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:25.67 4.00
8 Matyáš PokornýMatyáš Pokorný 88 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4:28.45 3.00
9 Zdeněk HniloZdeněk Hnilo 85 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4:32.38 2.00
10 Zdeněk FörsterZdeněk Förster 69 TJ SušiceTJ Sušice 4:34.86 1.00
11 Jiří BrychtaJiří Brychta 74 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4:37.41
12 Martin MiklíkMartin Miklík 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:01.45
MB Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 4:24.08
Zdeněk NerudaZdeněk Neruda 83 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Celkem 14 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 5:18.04 11.00
2 Leona SkleničkováLeona Skleničková 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5:30.23 9.00
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5:34.91 8.00
4 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5:42.38 7.00
5 Hana KročákováHana Kročáková 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5:43.11 6.00
6 Lucie DavidováLucie Davidová 94 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 5:44.72 5.00
7 Andrea AdamcováAndrea Adamcová 73 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5:45.15 4.00
8 Vanda HoláVanda Holá 74 TJ SušiceTJ Sušice 5:49.31 3.00
9 Blanka ZavadilováBlanka Zavadilová 80 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7:18.22 2.00
Celkem 9 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David VašDavid Vaš 90 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15:28.45 11.00
2 Matyáš PokornýMatyáš Pokorný 88 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 16:01.50 9.00
3 Jiří BrychtaJiří Brychta 74 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 16:06.20 8.00
4 Zdeněk HniloZdeněk Hnilo 85 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 16:29.05 7.00
5 Josef SoukupJosef Soukup 87 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16:31.18 6.00
6 Zdeněk NerudaZdeněk Neruda 83 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 16:34.60 5.00
7 Jan BielikJan Bielik 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 16:42.95 4.00
8 Ondřej HajnýOndřej Hajný 87 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17:02.22 3.00
9 Zdeněk FörsterZdeněk Förster 69 TJ SušiceTJ Sušice 17:08.60 2.00
10 Jan SedláčekJan Sedláček 78 TJ SušiceTJ Sušice 18:29.08 1.00
David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Ondřej ChudýOndřej Chudý 90 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Rudolf JánošíkRudolf Jánošík 71 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Celkem 13 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie DavidováLucie Davidová 94 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 19:30.67 11.00
2 Petra KavijováPetra Kavijová 88 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 19:43.12 9.00
3 Barbora LučanováBarbora Lučanová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20:14.40 8.00
4 Tereza VostradovskáTereza Vostradovská 98 TJ SušiceTJ Sušice 20:20.42 7.00
5 Andrea AdamcováAndrea Adamcová 73 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 20:48.37 6.00
6 Vanda HoláVanda Holá 74 TJ SušiceTJ Sušice 22:11.43 5.00
7 Pelíšková Jitka ŠtudlarováPelíšková Jitka Študlarová 72 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24:32.61 4.00
Blanka ZavadilováBlanka Zavadilová 80 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov NM 3.00
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 30.5.2015) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rafaela BurdaRafaela Burda 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 16.78 11.00
2 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.01 9.00
3 Adéla BrožováAdéla Brožová 99 TJ SušiceTJ Sušice 17.33 7.00
4 Jana HoškováJana Hošková 99 TJ SušiceTJ Sušice 17.72 5.00
5 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 17.74 4.00
6 Lucie StruskováLucie Strusková 90 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 18.42 2.00
Eliška LupačováEliška Lupačová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 30.5.2015) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole ŠáchováNicole Šáchová 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 17.05 8.00
2 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.68 6.00
3 Natálie ReichováNatálie Reichová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 17.92 3.00
4 Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 18.79 1.00
5 Lenka LukáčováLenka Lukáčová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 18.87
6 Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 20.85
Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DQ
Celkem 7 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 30.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.01 11.00
2 Matúš JanečekMatúš Janeček 85 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 15.61 9.00
3 Jan VondráčekJan Vondráček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 15.91 8.00
4 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 16.43 7.00
5 Roman ZápotockýRoman Zápotocký 79 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 17.13 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 30.5.2015) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 16.60 6.00
2 David ZajícDavid Zajíc 91 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 17.47 4.00
3 Radek VitovskýRadek Vitovský 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 21.45 3.00
4 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.71 2.00
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 54.71 11.00
2 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 57.51 9.00
3 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 58.73 8.00
4 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 60.34 5.00
5 Roman ZápotockýRoman Zápotocký 79 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 62.66 4.00
6 Václav KocourekVáclav Kocourek 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 62.86 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 59.60 7.00
2 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 60.11 6.00
3 Jan ToncarJan Toncar 93 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 65.72 2.00
4 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 66.98 1.00
5 Zdeněk PechZdeněk Pech 66 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 71.05
6 Imrich BérešImrich Béreš 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 72.90
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ReichováNatálie Reichová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 69.05 11.00
2 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 70.28 9.00
3 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 72.51 8.00
4 Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 74.56 7.00
5 Jana HoškováJana Hošková 99 TJ SušiceTJ Sušice 75.77 6.00
6 Leona SkleničkováLeona Skleničková 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 79.25 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bešta, Nový, Jirotka, Richter Bešta, Nový, Jirotka, Richter Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:28.75 11.00
2 A - Novák, Dvořák, Vondrů, Holenda A - Novák, Dvořák, Vondrů, Holenda TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:29.70 9.00
3 Adamec, Rillich, Vobecký, Kuriš Adamec, Rillich, Vobecký, Kuriš TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:34.86 8.00
4 Matějček, Hrdý, Kocourek, Novotný Matějček, Hrdý, Kocourek, Novotný T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:35.61 7.00
5 A - Gabriel, Hladík, Křiklán, Votava A - Gabriel, Hladík, Křiklán, Votava TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:36.80 6.00
6 A - Horák, Štěpáník, Kašák, Hanzlík A - Horák, Štěpáník, Kašák, Hanzlík TJ SušiceTJ Sušice 3:42.78 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Béreš, Zajíc, Macháček, Musil B - Béreš, Zajíc, Macháček, Musil TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:43.59 4.00
2 B - Neruda, Klimeš, Dolejší, Rys B - Neruda, Klimeš, Dolejší, Rys TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:03.86 3.00
3 C - Pech, Hnilo, Brychta, Vitovský C - Pech, Hnilo, Brychta, Vitovský TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4:05.99 2.00
4 B - Kartus, Forster, Krcheň, Kotál B - Kartus, Forster, Krcheň, Kotál TJ SušiceTJ Sušice 4:16.89 1.00
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Kročáková, Škrnová, Janušková, Petrikovičová A - Kročáková, Škrnová, Janušková, Petrikovičová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4:16.70 11.00
2 B - Láská, Utikalová, Prokopová, Sabadinová B - Láská, Utikalová, Prokopová, Sabadinová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4:22.01 9.00
3 Skleničková, Růžičková, Nová, Pilařová Skleničková, Růžičková, Nová, Pilařová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4:31.53 8.00
4 Šafaříková, Kantová, Heinichová, Janečková Šafaříková, Kantová, Heinichová, Janečková Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:32.05 7.00
5 Řezníková, Vybíralová, Jakschová, Hoftová Řezníková, Vybíralová, Jakschová, Hoftová TJ SušiceTJ Sušice 4:32.52 6.00
6 Burda M., Vomelová, Šimková, Vaňková B. Burda M., Vomelová, Šimková, Vaňková B. TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4:43.64 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.84 11.00
2 Jiří SedlákJiří Sedlák
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 1.84 9.00
3= Daniel SekyraDaniel Sekyra
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
96 1.81 7.50
3= Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 1.81 7.50
5 Jan JirotkaJan Jirotka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
88 1.81 6.00
6 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 1.81 5.00
7 Václav KocourekVáclav Kocourek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 1.76 4.00
8 Petr HlaváčPetr Hlaváč
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 1.76 3.00
9= Michal KrcheňMichal Krcheň
TJ SušiceTJ Sušice
88 1.71 1.50
9= František CaisFrantišek Cais
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.71 1.50
MB Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 2.13
Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 NH
Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 NH
Martin KotálMartin Kotál
TJ SušiceTJ Sušice
99 NH
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Veronika VavrečkováVeronika Vavrečková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
90 1.70 11.00
2 Eva NěmcováEva Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 1.53 9.00
3 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 1.50 8.00
4 Natálie ŘezníčkováNatálie Řezníčková
TJ SušiceTJ Sušice
98 1.50 7.00
5 Jana HeinrichováJana Heinrichová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 1.42 6.00
6= Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 1.42 4.00
6= Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
TJ SušiceTJ Sušice
00 1.42 4.00
6= Nicole ŠáchováNicole Šáchová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
97 1.42 4.00
9 Aneta TiralováAneta Tiralová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 1.42 2.00
10 Veronika ParimuchováVeronika Parimuchová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
96 1.37 1.00
11 Alexandra KrištofovičováAlexandra Krištofovičová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 1.37
12 Lenka LukáčováLenka Lukáčová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 1.32
13 Veronika HradováVeronika Hradová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 1.32
MB Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.53
Eliška PilařováEliška Pilařová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 DNS
Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 NH
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Václav GabrielVáclav Gabriel
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
88 4.25 11.00
2 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 3.85 9.00
3 Han Hwan SeungHan Hwan Seung
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 3.75 8.00
4 Petr CerinaPetr Cerina
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
84 3.65 7.00
5= Urs GyselUrs Gysel
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
69 3.35 5.50
5= Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 3.35 5.50
7 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 3.35 4.00
Jan StejskalJan Stejskal
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 NH
Karel HanzlíkKarel Hanzlík
TJ SušiceTJ Sušice
99 NH
Adam PtáčekAdam Ptáček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
80 NH
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 3.00 11.00
2 Mariana MaláMariana Malá
TJ SušiceTJ Sušice
96 3.00 9.00
3 Anna ŠímováAnna Šímová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 2.90 8.00
4 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
TJ SušiceTJ Sušice
00 2.70 7.00
5 Kateřina KrškováKateřina Kršková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 2.40 6.00
6 Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 2.30 5.00
7 Adéla BrožováAdéla Brožová
TJ SušiceTJ Sušice
99 2.10 4.00
8 Eva BlahůtováEva Blahůtová
TJ SušiceTJ Sušice
87 2.00 3.00
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matúš JanečekMatúš Janeček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
85 6.76 -1.2 m/s 11.00
2 Jan JirotkaJan Jirotka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
88 6.53 +0.3 m/s 9.00
3 Dominik ŠejstalDominik Šejstal
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 6.32 +0.4 m/s 8.00
4 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 6.26 +1.0 m/s 7.00
5 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 6.25 +0.2 m/s 6.00
6 David HavelDavid Havel
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 6.21 +0.7 m/s 5.00
7 Adam PtáčekAdam Ptáček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
80 6.18 +0.4 m/s 4.00
8 Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 6.13 +0.1 m/s 3.00
9 Tomáš FilipTomáš Filip
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.84 -0.3 m/s 2.00
10 Václav GabrielVáclav Gabriel
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
88 5.78 -1.0 m/s 1.00
11 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 5.62 -1.0 m/s
12 Petr KolářPetr Kolář
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.55 -0.8 m/s
13 Martin KotálMartin Kotál
TJ SušiceTJ Sušice
99 5.37 -0.4 m/s
14 Michal KrcheňMichal Krcheň
TJ SušiceTJ Sušice
88 4.85 +0.1 m/s
15 David ZajícDavid Zajíc
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
91 4.06 -1.6 m/s
Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 NM
Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
78 NM
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela BurdaMichaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 5.50 +1.1 m/s 11.00
2 Eva NěmcováEva Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 5.09 +0.7 m/s 9.00
3 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 5.07 +0.1 m/s 8.00
4 Nicole ŠáchováNicole Šáchová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
97 4.98 +0.3 m/s 7.00
5 Petra NěmejcováPetra Němejcová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
78 4.88 +0.2 m/s 6.00
6 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 4.72 +0.8 m/s 5.00
7 Mariana MaláMariana Malá
TJ SušiceTJ Sušice
96 4.72 -1.9 m/s 4.00
8 Petra JašarováPetra Jašarová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
89 4.71 +0.2 m/s 3.00
9 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 4.64 +0.7 m/s 2.00
10 Eliška VybíralováEliška Vybíralová
TJ SušiceTJ Sušice
99 4.62 +1.5 m/s 1.00
11 Natálie KantováNatálie Kantová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
01 4.61 +0.8 m/s
12 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 4.60 +0.2 m/s
13 Jana HeinrichováJana Heinrichová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 4.56 -0.5 m/s
14 Anna ŠímováAnna Šímová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 4.44 +0.1 m/s
15 Anna VobeckáAnna Vobecká
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
97 4.30 +0.3 m/s
16 Kateřina BenešováKateřina Benešová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 4.17 +0.3 m/s
17 Štěpánka UrbánkováŠtěpánka Urbánková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 4.08 +1.2 m/s
18 Dominika ČečkováDominika Čečková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 4.02 -0.5 m/s
19 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 3.93 -0.1 m/s
20 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 3.87 +1.8 m/s
MB Anna ŠvecováAnna Švecová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
94 5.53 +0.9 m/s
MB Eliška FixováEliška Fixová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
01 4.35 -1.4 m/s
Celkem 22 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 13.54 -0.1 m/s 11.00
2 David HavelDavid Havel
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 12.87 -0.6 m/s 9.00
3 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 12.50 -0.8 m/s 8.00
4 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 12.35 +0.4 m/s 7.00
5 Daniel SekyraDaniel Sekyra
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
96 12.06 -0.4 m/s 6.00
6 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 11.83 -0.2 m/s 5.00
7 Han Hwan SeungHan Hwan Seung
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 11.12 -0.2 m/s 4.00
František CaisFrantišek Cais
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 NM
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 10.84 +1.9 m/s 11.00
2 Mariana MaláMariana Malá
TJ SušiceTJ Sušice
96 10.47 -1.6 m/s 9.00
3 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 10.44 -0.5 m/s 8.00
4 Petra NěmejcováPetra Němejcová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
78 10.04 +1.6 m/s 7.00
5 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 09.68 +0.7 m/s 6.00
6 Adéla BrožováAdéla Brožová
TJ SušiceTJ Sušice
99 09.33 +0.0 m/s 5.00
7 Jana HoškováJana Hošková
TJ SušiceTJ Sušice
99 09.18 +0.5 m/s 4.00
8 Anna VobeckáAnna Vobecká
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
97 09.10 -1.1 m/s 3.00
Petra JašarováPetra Jašarová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
89 NM
Eva NěmcováEva Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 NM
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
82 11.32 11.00
2 Veronika VavrečkováVeronika Vavrečková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
90 11.07 9.00
3 Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
82 10.82 8.00
4 Veronika ParimuchováVeronika Parimuchová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
96 10.34 7.00
5 Dita PoslušnáDita Poslušná
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 09.93 6.00
6 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
TJ SušiceTJ Sušice
73 09.68 5.00
7 Kateřina KrškováKateřina Kršková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 09.59 4.00
8 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 09.41 3.00
9 Ivana VítovcováIvana Vítovcová
TJ SušiceTJ Sušice
72 08.87 2.00
10 Lucie NěmečkováLucie Němečková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
71 08.65 1.00
11 Michaela DuškováMichaela Dušková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 08.49
12 Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 07.86
13 Karolína DrápelováKarolína Drápelová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 07.65
Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
TJ SušiceTJ Sušice
99 DNS
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 René HambergerRené Hamberger
TJ SušiceTJ Sušice
92 16.02 11.00
2 Václav TomanVáclav Toman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 13.41 9.00
3 Aleš ProcházkaAleš Procházka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
93 12.13 8.00
4 David NovákDavid Novák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 11.76 7.00
5 Vlastimil NěmejcVlastimil Němejc
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
65 11.76 6.00
6 Radek VitovskýRadek Vitovský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
81 11.74 5.00
7 Michael BražinaMichael Bražina
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
84 10.87 4.00
8 Ctibor CabadajCtibor Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
68 10.78 3.00
9 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 10.70 2.00
10 Martin KošťálMartin Košťál
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
88 10.58 1.00
11 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 10.43
12 Martin SvobodaMartin Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
70 10.29
13 David PodobaDavid Podoba
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 10.25
14 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
73 10.24
15 Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 10.22
16 Daniel KašparDaniel Kašpar
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 10.09
17 Martin NedbalMartin Nedbal
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
79 10.08
18 Juraj KudryJuraj Kudry
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
86 10.04
19 Petr CerinaPetr Cerina
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
84 09.92
20 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 09.69
21 Jiří KrumposJiří Krumpos
TJ SušiceTJ Sušice
64 09.22
Matěj VykoukalMatěj Vykoukal
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
93 DNS
René ČurdaRené Čurda
TJ SušiceTJ Sušice
64 DNS
Celkem 23 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
82 33.82 11.00
2 Dita PoslušnáDita Poslušná
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 32.55 9.00
3 Hana KárníkováHana Kárníková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
55 27.69 8.00
4 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 27.17 7.00
5 Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
82 24.61 6.00
6 Eva BurdováEva Burdová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
66 24.29 5.00
7 Ivana VítovcováIvana Vítovcová
TJ SušiceTJ Sušice
72 24.03 4.00
8 Lenka NovotnáLenka Novotná
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
66 22.37 3.00
9 Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 22.26 2.00
10 Michaela LondováMichaela Londová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 21.09 1.00
11 Aneta HarvilováAneta Harvilová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 20.39
12 Eliška VítovcováEliška Vítovcová
TJ SušiceTJ Sušice
99 18.81
13 Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 17.42
14 Dominika HarvilováDominika Harvilová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 12.70
Lucie NěmečkováLucie Němečková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
71 NM
Celkem 15 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 51.65
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 René HambergerRené Hamberger
TJ SušiceTJ Sušice
92 42.46 11.00
2 Václav TomanVáclav Toman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 42.29 9.00
3 Radek VitovskýRadek Vitovský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
81 39.82 8.00
4 Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 38.55 7.00
5 Aleš ProcházkaAleš Procházka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
93 36.66 6.00
6 Martin KošťálMartin Košťál
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
88 36.34 5.00
7 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
73 35.19 4.00
8 David NovákDavid Novák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 34.93 3.00
9 Samuel WaageSamuel Waage
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 31.93 2.00
10 Petr CerinaPetr Cerina
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
84 31.16 1.00
11 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 30.55
12 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 29.96
13 Jiří KrumposJiří Krumpos
TJ SušiceTJ Sušice
64 29.89
14 Martin NedbalMartin Nedbal
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
79 29.72
15 Václav KortusVáclav Kortus
TJ SušiceTJ Sušice
84 29.55
16 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
93 28.89
17 Daniel KašparDaniel Kašpar
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 27.48
René ČurdaRené Čurda
TJ SušiceTJ Sušice
64 NM
Václav DedekVáclav Dedek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 NM
Celkem 19 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Anežka PourováAnežka Pourová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 42.92
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
TJ SušiceTJ Sušice
99 44.84 11.00
2 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
82 36.42 9.00
3 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
TJ SušiceTJ Sušice
73 31.02 8.00
4 Anna VobeckáAnna Vobecká
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
97 27.27 7.00
5 Karolína DrápelováKarolína Drápelová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 23.47 6.00
6 Ivana VítovcováIvana Vítovcová
TJ SušiceTJ Sušice
72 22.61 5.00
7 Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 21.40 4.00
8 Hana KárníkováHana Kárníková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
55 21.34 3.00
9 Lenka NovotnáLenka Novotná
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
66 19.71 2.00
10 Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 18.46 1.00
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav TomanVáclav Toman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 51.57 11.00
2 Aleš ProcházkaAleš Procházka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
93 47.34 9.00
3 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
73 39.28 8.00
4 Miroslav PourMiroslav Pour
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
74 39.20 7.00
5 Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 37.93 6.00
6 Pavel ZajícPavel Zajíc
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
53 36.08 5.00
7 Václav DedekVáclav Dedek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 35.34 4.00
8 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
93 31.41 3.00
9 Martin NedbalMartin Nedbal
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
79 30.59 2.00
10 Radek ŘíhaRadek Říha
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 30.00 1.00
11 Juraj KudryJuraj Kudry
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
86 29.23
12 Daniel KašparDaniel Kašpar
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 20.80
Ctibor CabadajCtibor Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
68 DNS
Martin SvobodaMartin Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
70 NM
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Viktorie JohánkováViktorie Johánková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 35.92
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 38.10 11.00
2 Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
82 36.08 9.00
3 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 34.00 8.00
4 Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 31.39 7.00
5 Lucie NěmečkováLucie Němečková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
71 30.79 6.00
6 Dita PoslušnáDita Poslušná
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 30.76 5.00
7 Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 29.60 4.00
8 Eva BlahůtováEva Blahůtová
TJ SušiceTJ Sušice
87 29.47 3.00
9 Lenka NovotnáLenka Novotná
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
66 27.16 2.00
10 Lucie StruskováLucie Strusková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
90 26.85 1.00
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 René HambergerRené Hamberger
TJ SušiceTJ Sušice
92 58.24 11.00
2 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 57.43 9.00
3 David NovákDavid Novák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 49.07 8.00
4 Juraj KudryJuraj Kudry
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
86 47.84 7.00
5 Michael BražinaMichael Bražina
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
84 46.57 6.00
6 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 46.32 5.00
7 Václav KortusVáclav Kortus
TJ SušiceTJ Sušice
84 46.19 4.00
8 Martin KošťálMartin Košťál
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
88 45.49 3.00
9 David PodobaDavid Podoba
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 44.47 2.00
10 Martin SvobodaMartin Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
70 42.10 1.00
11 Václav DedekVáclav Dedek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 41.35
12 Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 40.72
13 Jiří KrumposJiří Krumpos
TJ SušiceTJ Sušice
64 35.22
René ČurdaRené Čurda
TJ SušiceTJ Sušice
64 DNS
Ctibor CabadajCtibor Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
68 NM
Celkem 15 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ATKLA ATKLA Atletika KlatovyAtletika Klatovy 205.00
2 VLASI VLASI TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 198.50
3 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 181.50
4 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 173.00
5 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 120.50
6 SUSIC SUSIC TJ SušiceTJ Sušice 101.50
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 110 m př., 400 m př., 4x400 m, disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze, 100 m, 110 m př., 400 m, 400 m, 100 m, 200 m, 200 m, 400 m př., 4x400 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 185.00
2 UNICH UNICH SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 182.00
3 SUSIC SUSIC TJ SušiceTJ Sušice 153.00
4 VLASI VLASI TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 129.00
5 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 100.00
6 ATKLA ATKLA Atletika KlatovyAtletika Klatovy 078.00
7 STRIB STRIB TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 065.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 4x400 m, 100 m př., 100 m, 200 m
Celkem 7 závodníků