Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy dorostu a staršího žactva

Praha (5. - 6. 6. 2015)
skok vysoký - Dorostenci (pátek, 5.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zdeněk KubátZdeněk Kubát 980409 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.85
2 Václav LuhanVáclav Luhan 991011 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.82
3 Marek PeřichMarek Peřich 980830 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1.82
skok vysoký - Žáci (pátek, 5.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 1.73
2 Matyáš VáclavekMatyáš Václavek 010226 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1.64
3 Mikuláš ValoMikuláš Valo 000907 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1.64
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Patricie BurajováPatricie Burajová 995408 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 1.63
2 Tina KititiTina Kititi 996030 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1.49
3 Ina JovičićIna Jovičić 985731 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.40
skok vysoký - Žákyně (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová 006119 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1.60
2= Veronika ValešováVeronika Valešová 005813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.57
2= Diana ZmělíkováDiana Změlíková 006227 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1.57
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan RotterJan Rotter 990128 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4.20
2 Patrik SeidlPatrik Seidl 991121 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3.30
3 Josef HozaJosef Hoza 980708 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3.10
skok o tyči - Žáci (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip BartoněkFilip Bartoněk 000319 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3.60
2 Jakub FiřtJakub Fiřt 000922 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3.50
3 Jan PatkaJan Patka 010110 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3.20
skok o tyči - Dorostenky (pátek, 5.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora JehličkováBarbora Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2.65
2 Lucie ChoděrováLucie Choděrová 995131 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2.20
skok o tyči - Žákyně (pátek, 5.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza RejchrtováTereza Rejchrtová 005512 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2.90
2 Karina RejchrtováKarina Rejchrtová 005512 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2.50
3 Barbora KordíkováBarbora Kordíková 015422 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2.20
skok daleký - Dorostenci (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David HavelDavid Havel 980621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6.49
2 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 990504 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6.44
3 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 980625 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 6.33
skok daleký - Žáci (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub ŠatopletJakub Šatoplet 000321 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5.81
2 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 5.63
3 Mikuláš ValoMikuláš Valo 000907 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 5.51
skok daleký - Dorostenky (pátek, 5.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza SemeckáTereza Semecká 985913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5.56
2 Lucie JarešováLucie Jarešová 985505 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5.09
3 Patricie BurajováPatricie Burajová 995408 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 5.05
skok daleký - Žákyně (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 5.55
2 Tereza ParáskováTereza Parásková 006021 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5.36
3 Linda DufkováLinda Dufková 015507 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 5.02
trojskok - Dorostenci (pátek, 5.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 980625 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.15
2 Zdeněk KubátZdeněk Kubát 980409 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.96
3 David HavelDavid Havel 980621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.66
vrh koulí 3kg - Dorostenky (pátek, 5.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 995914 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.28
2 Marie HochmanováMarie Hochmanová 995930 AC Praha 1890AC Praha 1890 10.13
3 Dominika ZachováDominika Zachová 995715 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.72
vrh koulí 3kg - Žákyně (pátek, 5.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karla BrůhováKarla Brůhová 006204 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.31
2 Karina RozhynaKarina Rozhyna 005510 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.89
3 Anna DaťkováAnna Daťková 005505 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.67
vrh koulí 4kg - Žáci (pátek, 5.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik DufekDominik Dufek 000623 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.50
2 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 010503 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.48
3 Petr DudyPetr Dudy 011105 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 11.80
vrh koulí 5kg - Dorostenci (pátek, 5.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.94
2 Jakub StanovskýJakub Stanovský 980603 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.59
3 Hynek HampelHynek Hampel 990710 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.99
hod diskem 0,75kg - Žákyně (pátek, 5.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karina RozhynaKarina Rozhyna 005510 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 32.82
2 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková 015416 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.88
3 Agáta RichterováAgáta Richterová 015822 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 26.16
hod diskem 1kg - Žáci (pátek, 5.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec 001030 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 38.84
2 Dominik DufekDominik Dufek 000623 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 35.86
3 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 010503 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 35.52
hod diskem 1kg - Dorostenky (pátek, 5.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta KopeckáAneta Kopecká 995218 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 26.77
2 Alena KumpoštováAlena Kumpoštová 995705 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.04
3 Barbora DudkováBarbora Dudková 985928 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 23.78
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (pátek, 5.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub StanovskýJakub Stanovský 980603 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 35.32
2 Jiří MulačJiří Mulač 980325 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 33.60
3 Kryštof HraběKryštof Hrabě 981003 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 32.29
hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína ČesenkováKarolína Česenková 995720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.53
2 Alena KumpoštováAlena Kumpoštová 995705 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.51
3 Lucie StibralováLucie Stibralová 986020 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 25.13
hod kladivem 3kg - Žákyně (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie SmíškováLucie Smíšková 005116 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 27.89
2 Anna KneselováAnna Kneselová 016002 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 24.85
3 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková 015416 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.10
hod kladivem 4kg - Žáci (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec 001030 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 30.01
2 Martin RybářMartin Rybář 001004 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.84
3 Vít MálekVít Málek 010417 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.20
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj VeveraMatěj Vevera 990131 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 33.71
2 Adam PalisaAdam Palisa 990906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.80
3 Jan UhlířJan Uhlíř 990102 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 28.38
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 995914 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.40
2 Tereza SemeckáTereza Semecká 985913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 33.71
3 Lucie JarešováLucie Jarešová 985505 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 31.65
hod oštěpem 500g - Žákyně (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 005624 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 29.82
2 Karla BrůhováKarla Brůhová 006204 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 29.41
3 Karolína ŠaškováKarolína Šašková 015508 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.26
hod oštěpem 600g - Žáci (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan PatkaJan Patka 010110 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 46.59
2 Jan VyroubalJan Vyroubal 000304 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 42.00
3 Dominik DufekDominik Dufek 000623 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 41.95
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří MulačJiří Mulač 980325 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 58.15
2 Matěj SellnerMatěj Sellner 980404 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 49.29
3 Kryštof KozačKryštof Kozač 990929 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 47.45