Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy dorostu a staršího žactva

Praha (5. - 6. 6. 2015)

hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 40.40
2 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 33.71
3 Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 31.65
4 Alena KumpoštováAlena Kumpoštová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 30.85
5 Eliška MartínkováEliška Martínková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 27.86
6 Natálie MoravcováNatálie Moravcová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
98 26.66
7 Michaela KovandováMichaela Kovandová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 26.30
8 Zuzana TurkováZuzana Turková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
98 23.31
Kristýna KunickáKristýna Kunická
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 DNP
Lucie StibralováLucie Stibralová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 NM
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 29.82
2 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 29.41
3 Karolína ŠaškováKarolína Šašková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 29.26
4 Josefína MerhoutováJosefína Merhoutová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 27.95
5 Michaela PetreckáMichaela Petrecká
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 27.57
6 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 26.25
7 Vendula PiliarováVendula Piliarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 25.95
8 Anna NovákováAnna Nováková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 23.58
9 Adéla TomáškováAdéla Tomášková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 23.56
10 Tereza HusákováTereza Husáková
SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s.
01 23.45
11 Michaela KřesťanováMichaela Křesťanová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 20.20
12 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 16.97
13 Anna MatějovskáAnna Matějovská
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
00 15.45
Kristýna Anna KoberováKristýna Anna Koberová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 DNP
Anna DomanskáAnna Domanská
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 DNP
Ekaterina PetrenkoEkaterina Petrenko
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
00 NM
Celkem 16 závodníků