Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy dorostu a staršího žactva

Praha (5. - 6. 6. 2015)

100 m překážek (0.84) - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.14
2 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.82
3 Jan ŠedivýJan Šedivý 00 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 18.85
Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Adam VymazalAdam Vymazal 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.00
2 Matyáš VagadayMatyáš Vagaday 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 15.67
3 Adam VargaAdam Varga 00 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 17.49
4 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 18.84
Matyáš HanzlíkMatyáš Hanzlík 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Jakub RychlíkJakub Rychlík 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.53
2 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 14.95
3 Miloš PadevětMiloš Padevět 00 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 16.26
4 David SurjomartonoDavid Surjomartono 00 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 16.73
5 Dan DvořákDan Dvořák 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.49
Adam ProvazníkAdam Provazník 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNP
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Finále)

Finále (pá, 5.6.2015) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.41
2 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.45
3 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 15.17
4 Matyáš VagadayMatyáš Vagaday 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 15.60
5 Miloš PadevětMiloš Padevět 00 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 15.99
Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNF
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.18
2 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.21
3 Lucie StibralováLucie Stibralová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 17.62
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 15.59
2 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15.70
3 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 15.86
4 Karolína UhrováKarolína Uhrová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 17.20
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Finále)

Finále (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.18
2 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.90
3 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 15.45
4 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15.50
5 Karolína UhrováKarolína Uhrová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 17.11
Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNF
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 5.6.2015) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 14.73
2 Anežka SládkováAnežka Sládková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.04
3 Karolína ČechováKarolína Čechová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17.14
4 Ema PolívkováEma Polívková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.64
5 Jasmína SirotkováJasmína Sirotková 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.97
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (pá, 5.6.2015) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.72
2 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.47
3 Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.06
4 Anna NovákováAnna Nováková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.26
5 Jana KovandováJana Kovandová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.61
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.00
2 Kateřina FialováKateřina Fialová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 16.90
3 Klára BláhováKlára Bláhová 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.12
4 Tereza TrpálkováTereza Trpálková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.77
Tereza LíbalováTereza Líbalová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha DQ
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.82
2 Veronika ValešováVeronika Valešová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.83
3 Lucie KaufmanováLucie Kaufmanová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.95
4 Kateřina BaldováKateřina Baldová 01 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 18.34
5 Barbora MartinčíkováBarbora Martinčíková 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 22.27
Natálie SovováNatálie Sovová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 5.6.2015) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 14.24
2 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.29
3 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.95
4 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.36
5 Veronika ValešováVeronika Valešová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.38
6 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.39
Celkem 6 závodníků