výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor mladšího žactva a elévů

Meziboří (7. 6. 2015)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 7.6.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam MotlAdam Motl 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.34
2 Matěj BursíkMatěj Bursík 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.17
3 Štěpán HanzlíkŠtěpán Hanzlík 02 AK BílinaAK Bílina 09.35
4 Jakub KovaříkJakub Kovařík 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 10.26
5 Jan ŠafrJan Šafr 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10.69
Marek BlažekMarek Blažek 03 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 7.6.2015) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.54
2 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.05
3 Matěj HladíkMatěj Hladík 03 AK BílinaAK Bílina 09.70
4 Petr HorníkPetr Horník 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 10.10
5 Josef HluštíkJosef Hluštík 03 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 10.57
Petr HubáčekPetr Hubáček 03 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 7.6.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Corvin Christin BobeCorvin Christin Bobe 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.84
2 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.45
3 Jindřich KořínekJindřich Kořínek 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.73
4 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 08.94
5 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 09.37
6 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík 03 ASK LovosiceASK Lovosice 09.69
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 7.6.2015) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav KikalVáclav Kikal 02 ASK DěčínASK Děčín 08.12
2 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 08.39
3 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.75
4 Tomáš KubelkaTomáš Kubelka 02 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 09.28
5 Lukáš AulickýLukáš Aulický 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.36
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 7.6.2015) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Corvin Christin BobeCorvin Christin Bobe 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.72
2 Václav KikalVáclav Kikal 02 ASK DěčínASK Děčín 08.02
3 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 08.29
4 Adam MotlAdam Motl 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.35
5 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.39
6 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.63
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 7.6.2015) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich KořínekJindřich Kořínek 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.66
2 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 08.80
3 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.90
4 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.17
5 Tomáš KubelkaTomáš Kubelka 02 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 09.49
6 Matěj BursíkMatěj Bursík 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.52
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 7.6.2015) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 02 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 08.58
2 Martina OpavováMartina Opavová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.35
3 Aneta VohnoutováAneta Vohnoutová 03 AK MostAK Most 10.13
4 Michaela BelicováMichaela Belicová 03 ASK DěčínASK Děčín 10.26
5 Tereza KoptováTereza Koptová 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.33
6 Michaela StaňkováMichaela Staňková 03 ASK DěčínASK Děčín 10.39
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 7.6.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana ČechováHana Čechová 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.78
2 Anežka KoubkováAnežka Koubková 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.82
3 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.91
4 Tina FróhlichováTina Fróhlichová 03 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 09.72
Jana BrunclíkováJana Brunclíková 02 AK BílinaAK Bílina DNP
Adéla FeiglováAdéla Feiglová 03 AK ChotěšovAK Chotěšov DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 7.6.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justýna ŠinovskáJustýna Šinovská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.03
2 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.05
3 Klára VětrovcováKlára Větrovcová 03 AK MostAK Most 09.37
4 Karolína HoustoušováKarolína Houstoušová 03 AK BílinaAK Bílina 10.99
Natálie DankováNatálie Danková 03 AK BílinaAK Bílina DNP
Eliška ŠorfováEliška Šorfová 03 ASK LovosiceASK Lovosice DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 7.6.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva PojslováEva Pojslová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 09.02
2 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.04
3 Nina ŠpitováNina Špitová 02 ASK LovosiceASK Lovosice 09.25
4 Barbora ZajíčkováBarbora Zajíčková 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.72
Michaela KruťováMichaela Kruťová 03 AK BílinaAK Bílina DNP
Hana RychnovskáHana Rychnovská 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 7.6.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.34
2 Tereza PodhorskáTereza Podhorská 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.92
3 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.20
4 Eliška DittrichováEliška Dittrichová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.63
5 Kamila KršováKamila Kršová 03 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 09.97
6 Věra KrálováVěra Králová 03 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.33
Valérie VedejováValérie Vedejová 02 ASK LovosiceASK Lovosice DNP
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 7.6.2015) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.40
2 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 02 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 08.57
3 Hana ČechováHana Čechová 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.66
4 Anežka KoubkováAnežka Koubková 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.82
5 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.91
6 Tereza PodhorskáTereza Podhorská 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.05
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 7.6.2015) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.13
2 Eva PojslováEva Pojslová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 09.16
3 Justýna ŠinovskáJustýna Šinovská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.20
4 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.22
5 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.26
6 Nina ŠpitováNina Špitová 02 ASK LovosiceASK Lovosice 09.35
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 7.6.2015) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 09.16
2 Aleš BařtipánAleš Bařtipán 05 AK BílinaAK Bílina 10.13
3 Jakub NeužilJakub Neužil 04 ASK LovosiceASK Lovosice 10.34
4 Martin VorlíčekMartin Vorlíček 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10.38
5 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10.39
6 Ondřej BursíkOndřej Bursík 05 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.77
7 Jan KrálJan Král 05 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 11.50
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 7.6.2015) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.69
2 Matěj SchwarzMatěj Schwarz 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 10.26
3 Šimon HrachŠimon Hrach 05 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.53
4 Zdeněk FílaZdeněk Fíla 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 11.33
Karel LangKarel Lang 04 AK MostAK Most DNP
Jakub RittichJakub Rittich 04 AK ChotěšovAK Chotěšov DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 7.6.2015) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KuřilJakub Kuřil 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.64
2 Jiří RáthouskýJiří Ráthouský 04 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 09.81
3 Adam ŠípAdam Šíp 05 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.89
4 Kryštof ŽivnýKryštof Živný 04 ASK LovosiceASK Lovosice 10.11
5 Jiří PokornýJiří Pokorný 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 10.46
6 Vít PokornýVít Pokorný 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 11.99
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 7.6.2015) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠimánekDavid Šimánek 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.15
2 Michael HoftychMichael Hoftych 04 ASK LovosiceASK Lovosice 09.51
3 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10.20
4 Martin KasalMartin Kasal 05 AK BílinaAK Bílina 10.95
MS David HladíkDavid Hladík 05 AK BílinaAK Bílina 12.68
Pavel KrejsaPavel Krejsa 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (ne, 7.6.2015) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠimánekDavid Šimánek 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.95
2 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 09.02
3 Michael HoftychMichael Hoftych 04 ASK LovosiceASK Lovosice 09.36
4 Jakub KuřilJakub Kuřil 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.48
5 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.55
6 Jiří RáthouskýJiří Ráthouský 04 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 09.73
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 7.6.2015) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠípAdam Šíp 05 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.83
2 Aleš BařtipánAleš Bařtipán 05 AK BílinaAK Bílina 10.00
3 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10.06
4 Kryštof ŽivnýKryštof Živný 04 ASK LovosiceASK Lovosice 10.16
5 Jakub NeužilJakub Neužil 04 ASK LovosiceASK Lovosice 10.22
6 Matěj SchwarzMatěj Schwarz 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 10.35
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 7.6.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ZikováKristýna Ziková 04 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 09.34
2 Rosalie VítovcováRosalie Vítovcová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 10.11
3 Petra JoškováPetra Jošková 05 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 10.87
4 Štěpánka BeránkováŠtěpánka Beránková 05 AK BílinaAK Bílina 11.98
5 Barbora ZechovskáBarbora Zechovská 05 AK BílinaAK Bílina 12.84
Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 7.6.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.65
2 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10.20
3 Nela ŠprojcarováNela Šprojcarová 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 10.22
Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 10.22
5 Lucie ScholzováLucie Scholzová 05 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.53
6 Linda KvičerováLinda Kvičerová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 10.70
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 7.6.2015) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.42
2 Klára BláhováKlára Bláhová 04 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.79
3 Barbora BalášováBarbora Balášová 05 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.00
4 Eliška KalousováEliška Kalousová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 10.64
5 Josefína HrubáJosefína Hrubá 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 10.94
6 Kateřina ReiserováKateřina Reiserová 05 AK BílinaAK Bílina 11.40
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 7.6.2015) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mariána KokšálováMariána Kokšálová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.48
2 Eliška MagnováEliška Magnová 05 AK BílinaAK Bílina 10.13
3 Natálie KnorováNatálie Knorová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 10.14
4 Sára KošťákováSára Košťáková 05 AK BílinaAK Bílina 10.33
5 Eliška DerflováEliška Derflová 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10.56
6 Daniela HausnerováDaniela Hausnerová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 11.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 7.6.2015) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.74
2 Ema ŠimůnkováEma Šimůnková 04 ATLETIKA KadaňATLETIKA Kadaň 10.12
3 Lucie RychtaříkováLucie Rychtaříková 04 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 10.14
4 Emma OlahováEmma Olahová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 10.15
5 Pavlína LaubováPavlína Laubová 04 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.42
6 Anastázie KramerováAnastázie Kramerová 04 ASK DěčínASK Děčín 10.68
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (ne, 7.6.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.10
2 Jaroslava LečbychováJaroslava Lečbychová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 10.09
3 Veronika BartůňkováVeronika Bartůňková 04 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 10.42
4 Adéla ChrdlováAdéla Chrdlová 05 AK BílinaAK Bílina 11.14
5 Lucie HorákováLucie Horáková 05 AK ChotěšovAK Chotěšov 13.27
Celkem 5 závodníků
Rozběh 7 (ne, 7.6.2015) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra SkramušskáPetra Skramušská 05 AK BílinaAK Bílina 09.52
2 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.61
3 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 05 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 09.72
4 Adriana HenychováAdriana Henychová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 10.24
Karolína StrakováKarolína Straková 05 AK MostAK Most DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále A (ne, 7.6.2015) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.03
2 Kristýna ZikováKristýna Ziková 04 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 09.12
3 Mariána KokšálováMariána Kokšálová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.32
4 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.42
5 Petra SkramušskáPetra Skramušská 05 AK BílinaAK Bílina 09.45
Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.45
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 7.6.2015) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BláhováKlára Bláhová 04 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.54
2 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.59
3 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 05 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 09.69
4 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.81
5 Barbora BalášováBarbora Balášová 05 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.01
6 Jaroslava LečbychováJaroslava Lečbychová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 10.01
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 7.6.2015) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam MotlAdam Motl 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 20.63
2 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 20.81
3 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 21.47
4 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 21.89
5 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 22.35
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 7.6.2015) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš AulickýLukáš Aulický 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.97
2 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 22.30
3 Jan TuhýJan Tuhý 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.35
4 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 23.12
5 Jakub PaličkaJakub Palička 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.37
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 7.6.2015) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip VaškoFilip Vaško 02 ATLETIKA KadaňATLETIKA Kadaň 22.49
2 Štěpán HanzlíkŠtěpán Hanzlík 02 AK BílinaAK Bílina 23.69
3 Petr MiškovskýPetr Miškovský 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 25.52
4 Petr HorníkPetr Horník 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 25.67
5 Jan ŠafrJan Šafr 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 27.74
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 7.6.2015) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 20.21
2 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík 03 ASK LovosiceASK Lovosice 23.88
3 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 24.09
4 Matěj HladíkMatěj Hladík 03 AK BílinaAK Bílina 24.66
Marek BlažekMarek Blažek 03 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 7.6.2015) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 02 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 21.04
2 Anežka KoubkováAnežka Koubková 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.08
3 Hana ČechováHana Čechová 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 21.49
4 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 21.70
5 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 22.25
Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 7.6.2015) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 22.33
2 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 23.21
3 Adéla DobešováAdéla Dobešová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 23.53
4 Eliška DittrichováEliška Dittrichová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.75
5 Barbora PráškováBarbora Prášková 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 23.81
Nina ŠpitováNina Špitová 02 ASK LovosiceASK Lovosice DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 7.6.2015) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justýna ŠinovskáJustýna Šinovská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 22.53
2 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 23.35
3 Marie ZdeňkováMarie Zdeňková 02 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 23.56
4 Natálie BuchcarováNatálie Buchcarová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 25.11
5 Věra KrálováVěra Králová 03 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 25.49
6 Michaela BelicováMichaela Belicová 03 ASK DěčínASK Děčín 25.82
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 7.6.2015) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ŠponarováKlára Šponarová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 21.81
2 Martina OpavováMartina Opavová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 23.16
3 Barbora ZajíčkováBarbora Zajíčková 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 24.68
4 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 25.07
5 Tereza KoptováTereza Koptová 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 25.53
Michaela KruťováMichaela Kruťová 03 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav KikalVáclav Kikal 02 ASK DěčínASK Děčín 43.34
2 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 46.62
3 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 46.66
4 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 47.02
5 Jan TuhýJan Tuhý 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 48.45
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BursíkMatěj Bursík 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 48.24
2 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 49.30
3 Petr MiškovskýPetr Miškovský 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 56.62
4 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 58.04
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 02 ASK LovosiceASK Lovosice 44.53
2 Anežka KoubkováAnežka Koubková 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 46.81
3 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 46.97
4 Klára ŠponarováKlára Šponarová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 47.85
5 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 49.00
6 Barbora PšenkováBarbora Pšenková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 51.09
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza StrychováTereza Strychová 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 49.04
2 Klára VětrovcováKlára Větrovcová 03 AK MostAK Most 49.42
3 Veronika MedkováVeronika Medková 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 49.84
4 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 50.08
5 Kristýna BártlováKristýna Bártlová 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 51.39
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla PatíkováPavla Patíková 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 51.29
2 Beata KaplanováBeata Kaplanová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 51.81
3 Klára NevečeřalováKlára Nevečeřalová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 54.80
4 Natálie BuchcarováNatálie Buchcarová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 56.21
5 Viktorie StrnadováViktorie Strnadová 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 58.93
Celkem 5 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši

(ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch MusilVojtěch Musil 04 AK MostAK Most 1:54.71
2 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1:56.15
3 Jiří RáthouskýJiří Ráthouský 04 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2:01.82
4 Adam JustaAdam Justa 04 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2:09.91
5 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 2:11.52
6 Lukáš BulvaLukáš Bulva 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2:12.48
7 Matěj SchwarzMatěj Schwarz 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2:13.21
8 Michal HodaMichal Hoda 05 AK BílinaAK Bílina 2:17.65
9 Jan HorníkJan Horník 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2:22.30
10 Zdeněk FílaZdeněk Fíla 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2:30.39
Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNP
Karel LangKarel Lang 04 AK MostAK Most DNP
Celkem 12 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna SlámováAnna Slámová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 1:58.07
2 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1:58.13
3 Elen PémováElen Pémová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 1:59.15
4 Klára BláhováKlára Bláhová 04 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:02.11
5 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:04.56
6 Tereza SajdlováTereza Sajdlová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 2:06.69
7 Magdaléna VenclováMagdaléna Venclová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 2:08.73
8 Karolína StrakováKarolína Straková 05 AK MostAK Most 2:10.25
9 Barbora BalášováBarbora Balášová 05 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:15.74
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ema ŠimůnkováEma Šimůnková 04 ATLETIKA KadaňATLETIKA Kadaň 2:03.97
2 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 2:07.01
3 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 05 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2:07.61
4 Rosalie VítovcováRosalie Vítovcová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 2:07.96
5 Dita PráškováDita Prášková 04 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2:18.23
6 Veronika BartůňkováVeronika Bartůňková 04 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 2:21.63
7 Anna ŠafrováAnna Šafrová 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:33.29
8 Jaromíra KonečnáJaromíra Konečná 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:34.95
MS Nora JonášováNora Jonášová 05 AK BílinaAK Bílina 2:19.17
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žáci

(ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jonáš JiránekJonáš Jiránek 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:20.35
2 Michal MartinákMichal Martinák 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:21.21
3 Marek FuniokMarek Funiok 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:22.60
4 Michal RychnovskýMichal Rychnovský 02 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2:47.84
5 Ondřej KolářOndřej Kolář 03 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:52.31
6 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:52.97
7 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:57.16
Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 02 AK ŽatecAK Žatec DNP
Milan MálekMilan Málek 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNP
Robert KlepáčekRobert Klepáček 02 AK ŽatecAK Žatec DNP
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:26.17
2 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 2:32.28
3 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:32.50
4 Barbora PšenkováBarbora Pšenková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:40.45
5 Veronika MedkováVeronika Medková 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:44.31
6 Kristýna BártlováKristýna Bártlová 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:45.33
7 Kamila KršováKamila Kršová 03 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2:50.46
8 Michaela StaňkováMichaela Staňková 03 ASK DěčínASK Děčín 2:51.83
9 Klára ŠponarováKlára Šponarová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:51.91
10 Adéla DobešováAdéla Dobešová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:54.41
11 Barbora PráškováBarbora Prášková 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 3:00.17
12 Anna KonečnáAnna Konečná 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:00.98
13 Natálie DankováNatálie Danková 03 AK BílinaAK Bílina 3:15.78
Aneta VohnoutováAneta Vohnoutová 03 AK MostAK Most DNP
Viktorie StrnadováViktorie Strnadová 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... DNP
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ml. žáci

(ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip JáčFilip Jáč 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4:56.70
2 Vojtěch JandečkaVojtěch Jandečka 02 AK MostAK Most 5:06.41
3 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 5:07.56
4 Radek VostřelRadek Vostřel 02 AK ŽatecAK Žatec 5:12.71
5 Lukáš BalochLukáš Baloch 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5:41.69
6 Martin KmoníčekMartin Kmoníček 02 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 5:47.18
7 Tomáš KubelkaTomáš Kubelka 02 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 5:53.80
8 Daniel CzervoniakDaniel Czervoniak 02 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 6:43.16
Celkem 8 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 5:56.71
2 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 5:57.69
3 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5:58.09
4 Marie DvořákováMarie Dvořáková 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 6:01.52
5 Sabina HruškováSabina Hrušková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6:03.18
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 7.6.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Corvin Christin BobeCorvin Christin Bobe 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10.21
2 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 10.83
3 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 11.24
4 Karel MesárošKarel Mesároš 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.46
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 7.6.2015) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 11.58
2 Filip VaškoFilip Vaško 02 ATLETIKA KadaňATLETIKA Kadaň 11.77
3 Jakub PaličkaJakub Palička 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12.87
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 7.6.2015) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10.02
2 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10.65
3 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 02 ASK LovosiceASK Lovosice 11.19
4 Eva PojslováEva Pojslová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 11.30
5 Štěpánka BřečkováŠtěpánka Břečková 03 ASK LovosiceASK Lovosice 12.14
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 7.6.2015) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ZdeňkováMarie Zdeňková 02 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 11.85
2 Pavla PatíkováPavla Patíková 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.28
3 Aneta VohnoutováAneta Vohnoutová 03 AK MostAK Most 13.10
4 Klára NevečeřalováKlára Nevečeřalová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 14.04
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Umlauf,Kořínek,Knobloch,Bobe Umlauf,Kořínek,Knobloch,Bobe TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 33.51
2 Štěch,Slouka,Bařtipán,Hanzlík Štěch,Slouka,Bařtipán,Hanzlík AK BílinaAK Bílina 36.68
3 Kuřil,Reichel,Šnajdr,Podrapský Kuřil,Reichel,Šnajdr,Podrapský USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 36.75
Vejražka,Chloupek,Kolář,Bernášek Vejražka,Chloupek,Kolář,Bernášek TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martinák,Motl,Funiok,Bursík Martinák,Motl,Funiok,Bursík AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 33.19
2 Hrach,Kmoníček,Mésároš,Hrebík Hrach,Kmoníček,Mésároš,Hrebík Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 35.86
3 Šíp,Pokorný,Baloch,Šimánek Šíp,Pokorný,Baloch,Šimánek AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 37.31
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bisová,Opavová,Řeháková,Matějková Bisová,Opavová,Řeháková,Matějková USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 33.37
2 Jirásková,Pojslová,Břečková,Lečbychová Jirásková,Pojslová,Břečková,Lečbychová ASK LovosiceASK Lovosice 33.93
3 Fučíková,Podhorská,Kolínská,Prokešová Fučíková,Podhorská,Kolínská,Prokešová TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 34.32
4 Bláhová,Bártlová,Kratochvílová,Strychová Bláhová,Bártlová,Kratochvílová,Strychová Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 36.06
5 Lacinová, Olahová, Šuleková, Procházková Lacinová, Olahová, Šuleková, Procházková AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 37.43
6 Sebránková,Skramušská,Brunclíková,Košťáková Sebránková,Skramušská,Brunclíková,Košťáková AK BílinaAK Bílina 38.62
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jurincová,Ditrichová,Vítková,Pšenková Jurincová,Ditrichová,Vítková,Pšenková AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 35.84
2 Hrušková,Šinovská,Slavíková,Kaplanová Hrušková,Šinovská,Slavíková,Kaplanová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 36.78
3 Ziková,Černohorská,Zdeňková,Prášková Ziková,Černohorská,Zdeňková,Prášková Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 37.43
4 Slámová,Pémová,Vítovcová,Nevečeřalová Slámová,Pémová,Vítovcová,Nevečeřalová ASK LovosiceASK Lovosice 38.12
5 Kršová,Králová,Laubová,Markvartová Kršová,Králová,Laubová,Markvartová TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 39.61
Beránková,Hostoušová,Chrdlová,Reiserová Beránková,Hostoušová,Chrdlová,Reiserová AK BílinaAK Bílina DQ
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.431.461.491.52
1 Jan HrebíkJan Hrebík
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
02 1.49 OOOOOOXOXOXXX
2 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 1.46 OOOOOXOXOXXX
3= Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
03 1.35 OOOXOXXX
3= Lukáš AulickýLukáš Aulický
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
02 1.35 OOOXOXXX
5 Pavel PodrapskýPavel Podrapský
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 NM XXX
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.201.251.301.331.361.391.42
1 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.39 OOOOXOOXXOXXX
2 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
02 1.36 OOOOOXXOXXX
3 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 1.33 OOOOXOXXX
4 Tereza StrychováTereza Strychová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
03 1.25 OOXOXXX
5 Tereza PodhorskáTereza Podhorská
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 1.20 -OXXX
6 Veronika MedkováVeronika Medková
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 1.20 XOOXXX
7 Klára ProcházkováKlára Procházková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 NM XXX
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Corvin Christin BobeCorvin Christin Bobe
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 5.22 -0.2 m/s 5.21-0,75.210,34.80-0,85.215.100,05.22-0,24.97-1,6
2 Václav KikalVáclav Kikal
ASK DěčínASK Děčín
02 4.94 +0.0 m/s 4.460,04.940,04.780,04.944.36-0,64.49-1,44.890,0
3 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 4.82 +0.5 m/s 4.530,04.820,54.240,04.82X-0,94.720,0X0,0
4 Vojtěch JandečkaVojtěch Jandečka
AK MostAK Most
02 4.52 -0.6 m/s 4.48-1,04.52-0,64.450,04.524.23-1,34.39-1,1X-0,8
5 Filip VaškoFilip Vaško
ATLETIKA KadaňATLETIKA Kadaň
02 4.40 +0.0 m/s X-1,34.400,04.270,04.404.190,04.22-1,2X0,0
6 Martin ŠtěchMartin Štěch
AK BílinaAK Bílina
02 4.28 -0.5 m/s 4.28-0,53.960,04.11-1,24.284.05-1,24.200,04.07-1,6
7 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
02 4.17 +0.9 m/s 4.14-0,94.170,94.070,04.173.76-0,84.05-0,74.07-1,3
8 Štěpán HanzlíkŠtěpán Hanzlík
AK BílinaAK Bílina
02 4.16 -0.7 m/s 4.16-0,73.63-2,23.65-0,34.163.970,0X0,03.67-2,0
9 Matěj VejražkaMatěj Vejražka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
03 4.12 -0.5 m/s 4.12-0,54.000,04.10-0,94.12
10 Tomáš KubelkaTomáš Kubelka
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
02 4.11 +0.0 m/s 4.10-1,34.110,04.070,04.11
11 Lukáš BalochLukáš Baloch
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 3.85 +0.0 m/s 3.75-1,33.850,03.36-1,53.85
12 Tomáš BernášekTomáš Bernášek
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 3.61 +0.0 m/s 3.53-0,33.300,03.610,03.61
13 Petr HorníkPetr Horník
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
03 3.60 -1.0 m/s 3.60-1,03.48-0,43.21-1,93.60
14 Matěj HladíkMatěj Hladík
AK BílinaAK Bílina
03 3.55 +0.0 m/s 3.540,03.550,03.46-1,43.55
15 Martin KmoníčekMartin Kmoníček
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
02 3.51 -1.0 m/s 3.51-1,02.77-1,13.45-0,63.51
16 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík
ASK LovosiceASK Lovosice
03 3.31 -2.5 m/s 3.31-2,53.280,0X-0,13.31
17 Jakub KovaříkJakub Kovařík
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
02 3.13 +0.0 m/s 3.130,03.09-0,82.91-0,93.13
Petr HubáčekPetr Hubáček
AK BílinaAK Bílina
03 0 0
Milan MálekMilan Málek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 0 0
Patrik VujkaPatrik Vujka
AK MostAK Most
03 0 0
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta MatějkováMarkéta Matějková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 4.65 +0.0 m/s 4.26-1,84.260,04.370,04.374.51-0,34.650,04.420,0
2 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 4.25 -1.3 m/s 4.09-1,03.860,03.84-0,54.094.02-1,34.190,04.25-1,3
3 Nikola BisováNikola Bisová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 4.22 -1.4 m/s 3.87-1,13.940,04.050,04.053.96-0,14.060,04.22-1,4
4 Eva PojslováEva Pojslová
ASK LovosiceASK Lovosice
03 4.14 -0.2 m/s 3.72-0,54.14-0,2X-0,84.143.71-1,44.08-1,24.04-0,7
5 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
02 4.05 -2.0 m/s 3.800,03.96-1,64.03-0,24.034.05-2,0X0,03.68-0,6
6 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
AK MostAK Most
03 3.94 -0.4 m/s 3.93-0,73.94-0,43.64-0,43.943.770,0X-1,5X-0,8
7 Petra HelebrantováPetra Helebrantová
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
03 3.93 +0.0 m/s 3.930,03.51-1,53.350,03.93
8 Justýna ŠinovskáJustýna Šinovská
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 3.89 -1.5 m/s X-0,43.89-1,5X-1,33.89X-1,1X0,0X-0,7
9 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
02 3.82 -0.3 m/s 3.68-0,73.82-0,33.79-0,73.82
10 Hana ČechováHana Čechová
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 3.70 -0.4 m/s 3.420,13.70-0,43.490,03.70---
11 Nikola KolínskáNikola Kolínská
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
03 3.68 -1.8 m/s 3.68-1,83.62-0,93.50-1,03.68
12 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
03 3.67 -1.0 m/s 2.720,03.67-1,03.60-1,63.67
13 Pavla PatíkováPavla Patíková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 3.55 -0.3 m/s 3.55-0,33.48-1,53.26-0,93.55
14 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 3.49 +0.0 m/s 3.33-1,03.33-0,43.490,03.49
15 Sabina HruškováSabina Hrušková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 3.46 +0.0 m/s 3.460,03.38-1,3--3.46
16 Anna KonečnáAnna Konečná
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 3.20 -0.3 m/s 3.20-0,32.89-1,6X-1,03.20
17 Natálie BuchcarováNatálie Buchcarová
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
03 3.11 -0.6 m/s 3.03-1,13.11-0,63.050,03.11
18 Karolína HoustoušováKarolína Houstoušová
AK BílinaAK Bílina
03 2.88 -2.2 m/s 2.03-0,42.88-2,22.82-0,22.88
Natálie DankováNatálie Danková
AK BílinaAK Bílina
03 0 0
Michaela KruťováMichaela Kruťová
AK BílinaAK Bílina
03 0 0
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David ŠimánekDavid Šimánek
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
04 4.07 -1.0 m/s 3.77-0,43.740,03.980,03.984.07-1,03.950,04.040,0
2 Štěpán GregorŠtěpán Gregor
AK MostAK Most
04 3.94 +0.0 m/s 3.500,03.43-1,63.670,03.673.59-0,83.940,03.800,0
3 Michael HoftychMichael Hoftych
ASK LovosiceASK Lovosice
04 3.90 +0.1 m/s 3.900,1X0,0X-0,13.90X-1,2X-2,0X-0,7
4 Vojtěch SkálaVojtěch Skála
AK BílinaAK Bílina
04 3.68 -0.3 m/s X0,03.68-0,33.680,03.683.56-0,7X0,03.57-1,1
5 Adam ŠípAdam Šíp
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
05 3.68 -1.5 m/s 3.450,03.44-0,52.980,03.453.68-1,53.33-0,33.420,0
6 Adam JustaAdam Justa
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
04 3.50 -0.7 m/s 3.240,92.89-1,33.37-0,73.373.25-0,73.50-0,7X-0,7
7 Jakub KuřilJakub Kuřil
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 3.43 +0.0 m/s 3.200,3X-0,53.380,03.383.430,03.280,03.140,0
8 Patrik HausnerPatrik Hausner
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
05 3.39 +0.0 m/s 3.390,03.310,03.18-1,63.393.34-0,13.040,02.830,0
9 Jakub NeužilJakub Neužil
ASK LovosiceASK Lovosice
04 3.32 +0.0 m/s 3.320,0X0,0X-0,23.32
10 Šimon HrachŠimon Hrach
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
05 3.29 +1.2 m/s 3.291,23.26-0,2X0,03.29
11 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
04 3.26 +0.0 m/s 3.260,03.150,03.26-1,43.26
12 Jiří PokornýJiří Pokorný
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
04 3.22 -0.9 m/s 3.150,93.22-0,9X-0,73.22
13 Lukáš BulvaLukáš Bulva
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
05 3.17 -1.0 m/s 3.17-1,03.030,02.860,03.17
14 Aleš BařtipánAleš Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
05 3.14 +0.0 m/s X-0,83.140,02.610,03.14
15 Lukáš BartošLukáš Bartoš
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
05 3.02 +0.0 m/s 3.0202.76-0,13.01-1,13.02
16 Martin VorlíčekMartin Vorlíček
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 2.88 +0.0 m/s X0,02.880,02.670,02.88
17 Jan HorníkJan Horník
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
05 2.72 -0.7 m/s 2.670,22.44-0,32.72-0,72.72
18 Martin KasalMartin Kasal
AK BílinaAK Bílina
05 2.69 -1.1 m/s X0,22.69-1,1X0,02.69
19 Michal HodaMichal Hoda
AK BílinaAK Bílina
05 2.61 -1.1 m/s X0,02.61-1,1X-1,02.61
20 Jan KrálJan Král
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
05 2.56 -0.3 m/s X0,42.56-0,32.47-0,12.56
MS David HladíkDavid Hladík
AK BílinaAK Bílina
05 DNP
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla FučíkováAdéla Fučíková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
04 4.00 -0.7 m/s 4.00-0,73.71-0,3X4.00X3.900,0X
2 Mariána KokšálováMariána Kokšálová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 3.99 +0.0 m/s X3.87-1,13.990,03.993.750,03.950,03.780,0
3 Petra SkramušskáPetra Skramušská
AK BílinaAK Bílina
05 3.79 +0.0 m/s 3.39-0,83.25-0,93.540,03.543.680,03.790,03.660,0
4 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
05 3.71 -0.7 m/s 3.58-1,03.53-1,63.550,03.583.550,03.71-0,73.650,0
5 Barbora StřížkováBarbora Střížková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 3.70 +0.0 m/s 3.34-0,92.82-1,03.320,03.343.680,03.700,0X
6 Lucie RychtaříkováLucie Rychtaříková
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
04 3.67 -1.4 m/s 3.26-0,83.67-1,43.450,03.673.560,03.520,03.460,0
7 Kristýna LánováKristýna Lánová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 3.53 +0.0 m/s 2.70-0,53.22-1,03.310,03.313.530,03.460,03.380,0
8 Adriana HenychováAdriana Henychová
ASK LovosiceASK Lovosice
04 3.24 +0.0 m/s 3.210,02.62-2,3X3.212.930,02.960,03.240,0
9 Eliška MagnováEliška Magnová
AK BílinaAK Bílina
05 3.17 +0.0 m/s XX3.170,03.17
10 Natálie KnorováNatálie Knorová
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
04 3.13 -1.6 m/s X3.13-1,63.060,03.13
11 Josefína HrubáJosefína Hrubá
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
05 3.10 +0.0 m/s 2.760,03.08-1,93.100,03.10
12 Anna MaškováAnna Mašková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
04 3.08 +0.0 m/s XX3.080,03.08
13 Petra KmoníčkováPetra Kmoníčková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
05 3.07 +0.0 m/s 2.850,0X3.070,03.07
14 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
04 2.97 +0.0 m/s 2.95-0,62.86-0,12.970,02.97
15 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
05 2.97 -1.1 m/s 2.940,02.97-1,1X2.97
16 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 2.94 +0.0 m/s 2.940,0X2.820,02.94
17 Magdaléna VenclováMagdaléna Venclová
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
04 2.93 -0.7 m/s 2.73-0,92.93-0,7X2.93
18 Anastázie KramerováAnastázie Kramerová
ASK DěčínASK Děčín
04 2.90 +0.0 m/s 2.78-0,3X2.900,02.90
19 Daniela HausnerováDaniela Hausnerová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
05 2.70 +0.0 m/s X2.59-0,32.700,02.70
20 Eliška DerflováEliška Derflová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 2.62 +0.0 m/s XX2.620,02.62
21 Linda KvičerováLinda Kvičerová
ASK LovosiceASK Lovosice
04 2.56 +0.0 m/s 2.340,02.32-0,62.560,02.56
22 Sára KošťákováSára Košťáková
AK BílinaAK Bílina
05 2.45 +0.0 m/s 2.450,02.30-1,7X2.45
23 Lucie HorákováLucie Horáková
AK ChotěšovAK Chotěšov
05 2.41 +0.0 m/s 2.410,02.14-1,62.13-0,12.41
24 Štěpánka BeránkováŠtěpánka Beránková
AK BílinaAK Bílina
05 2.12 +0.0 m/s XX2.120,02.12
MS Nora JonášováNora Jonášová
AK BílinaAK Bílina
05 2.61 +0.0 m/s
MS Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 DNP
Štěpánka VoldánováŠtěpánka Voldánová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
05 DNP
Celkem 27 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla FeiglováAdéla Feiglová
AK ChotěšovAK Chotěšov
03 10.37 09.4209.1409.5409.5409.0110.1210.37
2 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
02 10.34 XX09.4409.4410.2810.3310.34
3 Klára KubínováKlára Kubínová
AK MostAK Most
02 09.39 X09.3508.3709.3508.8209.3908.38
4 Martina OpavováMartina Opavová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 07.45 07.4507.0406.6807.4506.76X07.03
5 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 07.36 07.0307.3606.9107.3606.9207.3607.31
6 Karolína HoustoušováKarolína Houstoušová
AK BílinaAK Bílina
03 06.89 X04.93X04.93X06.89X
7 Tereza MyšákováTereza Myšáková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 05.86 05.1805.8605.4905.8605.5105.4605.28
8 Hana RychnovskáHana Rychnovská
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
03 05.80 05.8004.9605.6805.8005.6405.1205.59
Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
03 DNP 0
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal MartinákMichal Martinák
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 10.04 10.0409.2409.2510.0408.8008.7509.22
2 Tomáš BlažekTomáš Blažek
AK MostAK Most
02 09.44 07.9108.6709.3709.3708.7609.4209.44
3 Marek FuniokMarek Funiok
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 09.30 08.5908.7408.6908.7408.4409.1809.30
4 Bruno VagelBruno Vagel
AK MostAK Most
03 06.37 05.6505.5006.3706.3705.7905.8305.43
Marek BlažekMarek Blažek
AK BílinaAK Bílina
03 DNP 0
Patrik VujkaPatrik Vujka
AK MostAK Most
03 DNP 0
Celkem 6 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jonáš JiránekJonáš Jiránek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 52.48
2 Michal MartinákMichal Martinák
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 51.68
3 Adam MotlAdam Motl
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 50.67
4 Jan HříchJan Hřích
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
03 47.79
5 Tomáš BlažekTomáš Blažek
AK MostAK Most
02 45.09
6 Michal RychnovskýMichal Rychnovský
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
02 44.60
7 Lukáš BalochLukáš Baloch
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 39.06
8 Ondřej KolářOndřej Kolář
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
03 38.33
9 Matěj BursíkMatěj Bursík
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 37.47
10 Josef HluštíkJosef Hluštík
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
03 37.13
11 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 36.90
12 Bruno VagelBruno Vagel
AK MostAK Most
03 34.73
13 Jakub PaličkaJakub Palička
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
03 30.18
14 Jan ŠafrJan Šafr
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 29.66
15 Petr MiškovskýPetr Miškovský
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
03 28.80
Pavel AntlPavel Antl
AK BílinaAK Bílina
03 DNP
Petr HubáčekPetr Hubáček
AK BílinaAK Bílina
03 DNP
Milan MálekMilan Málek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 DNP
Celkem 18 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára KubínováKlára Kubínová
AK MostAK Most
02 39.53
2 Marie DvořákováMarie Dvořáková
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 39.03
3 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 37.11
4 Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 33.54
5 Tereza MyšákováTereza Myšáková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 32.34
6 Klára ProcházkováKlára Procházková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 31.51
7 Barbora ZajíčkováBarbora Zajíčková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 28.49
8 Kamila KršováKamila Kršová
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
03 25.53
9 Anna KonečnáAnna Konečná
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 25.08
10 Věra KrálováVěra Králová
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
03 24.59
11 Michaela BelicováMichaela Belicová
ASK DěčínASK Děčín
03 23.56
12 Michaela StaňkováMichaela Staňková
ASK DěčínASK Děčín
03 20.84
Celkem 12 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub RittichJakub Rittich
AK ChotěšovAK Chotěšov
04 45.60
2 Lukáš BartošLukáš Bartoš
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
05 34.85
3 Ondřej BursíkOndřej Bursík
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
05 33.79
4 Kryštof ŽivnýKryštof Živný
ASK LovosiceASK Lovosice
04 23.70
5 David HladíkDavid Hladík
AK BílinaAK Bílina
05 21.31
6 Vít PokornýVít Pokorný
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
04 20.57
Ondřej HelebrantOndřej Helebrant
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 DNP
Pavel KrejsaPavel Krejsa
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 DNP
Karel LangKarel Lang
AK MostAK Most
04 DNP
Celkem 9 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Emma OlahováEmma Olahová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
04 32.03
2 Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
04 30.89
3 Elen PémováElen Pémová
ASK LovosiceASK Lovosice
04 30.59
4 Kristýna ZikováKristýna Ziková
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
04 28.49
5 Kateřina ReiserováKateřina Reiserová
AK BílinaAK Bílina
05 26.71
6 Eliška KalousováEliška Kalousová
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
04 26.25
7 Dita PráškováDita Prášková
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
04 24.44
8 Petra KmoníčkováPetra Kmoníčková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
05 21.63
9 Pavlína LaubováPavlína Laubová
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
04 21.50
10 Nela ŠprojcarováNela Šprojcarová
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
05 21.13
11 Anna ŠafrováAnna Šafrová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 20.78
12 Petra JoškováPetra Jošková
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
05 20.55
13 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 17.77
14 Barbora ZechovskáBarbora Zechovská
AK BílinaAK Bílina
05 17.68
15 Jaromíra KonečnáJaromíra Konečná
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 17.56
16 Adéla ChrdlováAdéla Chrdlová
AK BílinaAK Bílina
05 15.51
17 Anna MaškováAnna Mašková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
04 11.34
Štěpánka VoldánováŠtěpánka Voldánová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
05 DNP
Celkem 18 závodníků