Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD staršího žactva

Kolín (5. 6. 2015)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 5.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.40
2 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.40
3 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.66
4 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.68
5 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 07.77
6 Robin MartinekRobin Martinek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.79
7 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.85
8 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.97
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (pá, 5.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.54
2 Matěj ČapekMatěj Čapek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.56
3 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.57
4 Daniel UherDaniel Uher 00 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 07.73
5 Vladimír KostičVladimír Kostič 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 07.88
6 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.88
7 Josef KarásekJosef Karásek 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.03
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (pá, 5.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel UrbanKarel Urban 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.07
2 Jakub KlasnaJakub Klasna 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.16
3 Tomáš VlčekTomáš Vlček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.42
4 Lukáš KosíkLukáš Kosík 01 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 08.55
5 Jiří FeitJiří Feit 01 A.C.Tepo Kladno - BA.C.Tepo Kladno - B 09.78
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (pá, 5.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.96
2 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.05
3 Vojtěch SmrtkaVojtěch Smrtka 01 A.C.Tepo Kladno - BA.C.Tepo Kladno - B 09.21
4 Jindřich VaradiJindřich Varadi 01 A.C.Tepo Kladno - BA.C.Tepo Kladno - B 10.14
Dominik BrožDominik Brož 01 TJ Sokol Kolín-atletika - BTJ Sokol Kolín-atletika - B DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (pá, 5.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch GlasserVojtěch Glasser 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.26
2 David VelichDavid Velich 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.29
3 Jaroslav NedvědJaroslav Nedvěd 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.38
4 Jakub PilařJakub Pilař 00 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 08.47
5 Dominik DoubravaDominik Doubrava 00 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 08.50
6 Jakub PánekJakub Pánek 01 A.C.Tepo Kladno - BA.C.Tepo Kladno - B 08.53
7 Vojtěch SlavíčekVojtěch Slavíček 01 A.C.Tepo Kladno - BA.C.Tepo Kladno - B 09.81
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (pá, 5.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.13
2 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A.C.Tepo Kladno - BA.C.Tepo Kladno - B 08.58
3 Petr OndříčekPetr Ondříček 01 A.C.Tepo Kladno - BA.C.Tepo Kladno - B 09.15
Celkem 3 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 5.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.46 11.00
2 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.50 9.00
3 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.53 8.00
4 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.74 7.00
5 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.80 6.00
Matěj ČapekMatěj Čapek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 5.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.64 4.00
2 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 07.74 3.00
3 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.75 2.00
4 Daniel UherDaniel Uher 00 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 07.78 1.00
5 Robin MartinekRobin Martinek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.82
6 Vladimír KostičVladimír Kostič 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 07.87
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 5.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.95
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.03
3 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.13
4 Klára StaňkováKlára Staňková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.17
5 Kristýna NetolickáKristýna Netolická 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.17
6 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.53
7 Darina ZálišováDarina Zálišová 00 TJ Sokol Kolín-atletika - BTJ Sokol Kolín-atletika - B 08.63
8 Kristýna SudíkováKristýna Sudíková 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.67
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (pá, 5.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.04
2 Anna ŠtroblováAnna Štroblová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.24
3 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.30
4 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.33
5 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.44
6 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.61
7 Lucie UherkováLucie Uherková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.68
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (pá, 5.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina RydlováKateřina Rydlová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.46
2 Dominika GyarfašováDominika Gyarfašová 00 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 08.54
3 Anna VánišováAnna Vánišová 01 TJ Sokol Kolín-atletika - BTJ Sokol Kolín-atletika - B 08.66
4 Sára KoděrováSára Koděrová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.76
5 Šárka VosátkováŠárka Vosátková 01 A.C.Tepo Kladno - BA.C.Tepo Kladno - B 09.05
6 Kristýna MarešováKristýna Marešová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.20
7 Karolína PalkováKarolína Palková 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.40
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (pá, 5.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.94
2 Simona ŠamanováSimona Šamanová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.01
3 Anděla MoulisováAnděla Moulisová 00 A.C.Tepo Kladno - BA.C.Tepo Kladno - B 09.55
4 Kristýna PoláčkováKristýna Poláčková 01 TJ Sokol Kolín-atletika - BTJ Sokol Kolín-atletika - B 09.62
5 Jolana PšeničkováJolana Pšeničková 01 A.C.Tepo Kladno - BA.C.Tepo Kladno - B 09.81
MB Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
MB Michaela ChárováMichaela Chárová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (pá, 5.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.91
2 Kristýna BurgrováKristýna Burgrová 00 A.C.Tepo Kladno - BA.C.Tepo Kladno - B 09.02
3 Tereza FryaufováTereza Fryaufová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.13
4 Julie MarkvartováJulie Markvartová 01 TJ Sokol Kolín-atletika - BTJ Sokol Kolín-atletika - B 09.65
5 Adéla BlažkováAdéla Blažková 03 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 10.24
MB Tereza ŠkopkováTereza Škopková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
MB Kateřina HolubováKateřina Holubová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.03
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (pá, 5.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika ŠestákováMonika Šestáková 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.74
2 Jana VavřínováJana Vavřínová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.99
3 Kateřina MalečkováKateřina Malečková 01 TJ Sokol Kolín-atletika - BTJ Sokol Kolín-atletika - B 09.96
4 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 10.24
Celkem 4 závodníků
Rozběh 7 (pá, 5.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína HonkeováKarolína Honkeová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.69
2 Lucie NeradováLucie Neradová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.99
3 Adéla LangrováAdéla Langrová 01 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.16
4 Tereza KiššováTereza Kiššová 01 TJ Sokol Kolín-atletika - BTJ Sokol Kolín-atletika - B 10.13
MB Michaela MarešováMichaela Marešová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.69
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 5.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.01 11.00
2 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.07 9.00
3 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.10 8.00
4 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.22 7.00
5 Klára StaňkováKlára Staňková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.30 6.00
6 Kristýna NetolickáKristýna Netolická 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.34 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 5.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.23 4.00
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.25 3.00
3 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.30 2.00
4 Anna ŠtroblováAnna Štroblová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.35 1.00
5 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.50
6 Kateřina RydlováKateřina Rydlová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.60
Celkem 6 závodníků