3. kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, skupina B
Kolín (12. 6. 2015)150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 12.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David BatelkaDavid Batelka | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 19.89 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Adam HojdaAdam Hojda | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 20.88 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 21.27 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Jakub ŠantavýJakub Šantavý | 04 | SKP Nymburk, o.s. | 21.44 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Karel BuřičKarel Buřič | 02 | AC Čáslav | 21.76 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (pá, 12.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán FafejtaŠtěpán Fafejta | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 21.96 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej DubjákOndřej Dubják | 03 | TJ Spartak Vlašim | 23.83 | |||||||||||||||
3 | Adam BoušekAdam Boušek | 02 | TJ Spartak Vlašim | 24.99 | |||||||||||||||
Tomáš MachTomáš Mach | 03 | SKP Nymburk, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Jakub StehlíkJakub Stehlík | 03 | SKP Nymburk, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (pá, 12.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HumpolákTomáš Humpolák | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika - B | 22.60 | 0.50 | ||||||||||||||
2 | Tomáš KulhaTomáš Kulha | 03 | TJ Spartak Vlašim | 23.47 | |||||||||||||||
3 | Lukáš KarbanLukáš Karban | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika - B | 23.78 | |||||||||||||||
4 | Filip GročekFilip Groček | 03 | TJ Spartak Vlašim | 24.32 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch FišerVojtěch Fišer | 04 | TJ Spartak Vlašim | 24.67 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (pá, 12.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David VaisDavid Vais | 02 | AC Čáslav | 22.39 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Šimon VálaŠimon Vála | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika - B | 22.64 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch LacmanVojtěch Lacman | 04 | SKP Olympia Kutná Hora | 23.40 | |||||||||||||||
4 | Matyáš MüllerMatyáš Müller | 04 | SKP Nymburk, o.s. | 24.02 | |||||||||||||||
5 | Šimon NedělaŠimon Neděla | 04 | TJ Spartak Vlašim | 27.78 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (pá, 12.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš MichekTomáš Michek | 02 | AC Čáslav | 20.40 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš HulmákTomáš Hulmák | 02 | TJ Spartak Vlašim | 21.97 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 22.60 | 0.50 | ||||||||||||||
4 | Jiří ŠukJiří Šuk | 04 | SKP Nymburk, o.s. | 22.79 | |||||||||||||||
Lukáš TureckýLukáš Turecký | 03 | SKP Olympia Kutná Hora | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 12.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika StaňkováVeronika Staňková | 02 | SKP Olympia Kutná Hora | 20.65 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina MaškováKateřina Mašková | 03 | SKP Nymburk, o.s. | 22.82 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina KukalováKateřina Kukalová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 23.56 | |||||||||||||||
4 | Natálie KrškováNatálie Kršková | 03 | SKP Olympia Kutná Hora | 23.57 | |||||||||||||||
5 | Viktorie ČernáViktorie Černá | 03 | SKP Olympia Kutná Hora | 23.69 | |||||||||||||||
MB | Natálie OlivováNatálie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 21.93 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (pá, 12.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška PavlíkováEliška Pavlíková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 22.60 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Magdaléna ŠpringerováMagdaléna Špringerová | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 22.73 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Nikola ŠvárováNikola Švárová | 02 | TJ Spartak Vlašim | 23.32 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 23.43 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Tamara KrumichováTamara Krumichová | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 23.70 | |||||||||||||||
6 | Kristýna PessrováKristýna Pessrová | 03 | TJ Spartak Vlašim | 24.28 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (pá, 12.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára BeranováSára Beranová | 04 | AC Čáslav | 22.83 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Natálie NovotnáNatálie Novotná | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika - B | 23.14 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Kristýna UrbanováKristýna Urbanová | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 23.49 | |||||||||||||||
4 | Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová | 02 | SKP Olympia Kutná Hora | 24.20 | |||||||||||||||
5 | Magdaléna SikstováMagdaléna Sikstová | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika - B | 25.02 | |||||||||||||||
6 | Veronika ŠebkováVeronika Šebková | 02 | TJ Spartak Vlašim | 25.66 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (pá, 12.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika ŠtěpničkováDominika Štěpničková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 22.63 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Ema RejchrtováEma Rejchrtová | 03 | SKP Nymburk, o.s. | 23.28 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Sára FantyšováSára Fantyšová | 03 | TJ Spartak Vlašim | 23.46 | |||||||||||||||
4 | Kateřina VrbováKateřina Vrbová | 03 | TJ Spartak Vlašim | 23.84 | |||||||||||||||
5 | Gabriela JančákováGabriela Jančáková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika - B | 24.64 | |||||||||||||||
Emma KoděrováEmma Koděrová | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika - B | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (pá, 12.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MB | Denisa UhlířováDenisa Uhlířová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika - B | DNP | |||||||||||||||
MB | Kateřina HovorkováKateřina Hovorková | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 24.01 | |||||||||||||||
MB | Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika - B | 25.07 | |||||||||||||||
MB | Emma PetrůEmma Petrů | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 27.32 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |