výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Tábor (6. 6. 2015)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 6.34 +0.8 m/s 6.291,66.32-0,86.461,36.46
2 Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
78 6.30 +0.9 m/s 6.291,66.32-0,86.461,36.46
3 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 6.11 +0.5 m/s 6.291,66.32-0,86.461,36.46
4 Daniel HavelDaniel Havel
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
97 6.08 +1.2 m/s 6.291,66.32-0,86.461,36.46
5 František BošekFrantišek Bošek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 5.84 +0.4 m/s 6.291,66.32-0,86.461,36.46
6 Petr KolářPetr Kolář
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.72 +0.8 m/s 6.291,66.32-0,86.461,36.46
7 Tomáš FilipTomáš Filip
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.65 +0.9 m/s 6.291,66.32-0,86.461,36.46
8 Václav ŽižkaVáclav Žižka
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
97 5.31 -0.6 m/s 6.291,66.32-0,86.461,36.46
9 Jan ToncarJan Toncar
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
93 5.23 -1.1 m/s 6.291,66.32-0,86.461,36.46
10 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 4.82 -1.5 m/s 6.291,66.32-0,86.461,36.46
MS Michael UrbanMichael Urban
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 6.46 +1.3 m/s
Tomáš FlachsTomáš Flachs
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 NM
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal NovákMichal Novák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 6.45 +0.4 m/s 6.250,06.26-1,3X0,06.266.36-0,56.450,46.41-0,6
2 Patrik KrausPatrik Kraus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 6.40 -0.6 m/s X-0,46.40-0,6X0,46.40X0,06.401,4X0,5
3 Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 6.25 +0.0 m/s 6.140,36.130,05.87-0,66.146.250,0----
4 Filip SochůrekFilip Sochůrek
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
98 6.22 -1.2 m/s 6.22-1,2X1,55.560,46.22X-0,9X0,8X-0,3
5 Stanislav PacholíkStanislav Pacholík
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 6.21 +1.2 m/s 5.66-1,15.911,0X0,55.915.840,76.211,26.190,6
6 Matouš BoudnýMatouš Boudný
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
00 5.68 +1.3 m/s 5.50-1,35.681,3X0,05.684.420,6X1,24.820,0
7 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 5.59 +0.7 m/s 5.530,05.451,05.400,05.535.590,75.530,8--
8 Karel RajchartKarel Rajchart
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 5.57 +0.7 m/s 5.54-1,0X1,14.000,35.545.101,05.570,75.360,5
9 Jiří LoučímJiří Loučím
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 5.31 +0.5 m/s 5.27-0,35.151,05.310,55.31
10 Marek VladařMarek Vladař
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 5.14 +1.7 m/s 5.141,74.980,04.88-0,75.14
11 Daniel MondekDaniel Mondek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 5.00 +1.1 m/s 4.51-1,35.001,1X0,55.00
12 Petr PincPetr Pinc
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 4.90 -0.3 m/s 4.90-0,34.891,14.35-1,84.90
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Iveta KubováIveta Kubová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
83 5.48 +0.0 m/s 5.070,05.27-0,6X2,25.275.270,75.390,05.480,0
2 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
95 5.43 +0.0 m/s 5.430,05.351,44.960,05.435.150,45.140,05.371,4
3 Anna KarešováAnna Karešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 5.32 +0.0 m/s X0,0X0,35.18-0,95.185.320,0X1,2X0,8
4 Denisa BenešováDenisa Benešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
94 5.20 +1.4 m/s 4.640,64.920,95.11-0,35.115.140,05.111,45.201,4
5 Veronika MeczlováVeronika Meczlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 4.83 +0.4 m/s 4.610,64.72-0,44.77-0,34.774.800,0X0,34.830,4
6 Nicole ŠáchováNicole Šáchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 4.48 +0.4 m/s 4.480,44.450,04.40-0,84.484.210,94.451,1-1,2
MS Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 5.82 +1.2 m/s
Adriana UjkanovičováAdriana Ujkanovičová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
80 0 0
Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 0 0
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora KalátováBarbora Kalátová
AK SokolovAK Sokolov
98 5.11 +1.8 m/s 3.711,83.751,03.920,93.92
2 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 5.08 +1.3 m/s 3.711,83.751,03.920,93.92
3 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 5.01 +2.8 m/s 3.711,83.751,03.920,93.92
4 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 4.99 +0.6 m/s 3.711,83.751,03.920,93.92
5 Tereza PoncováTereza Poncová
AK SokolovAK Sokolov
99 4.85 +1.4 m/s 3.711,83.751,03.920,93.92
6 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.82 +1.4 m/s 3.711,83.751,03.920,93.92
7 Jana HeinrichováJana Heinrichová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 4.81 +0.9 m/s 3.711,83.751,03.920,93.92
8 Eliška VybíralováEliška Vybíralová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 4.69 -0.4 m/s 3.711,83.751,03.920,93.92
9 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.69 -0.5 m/s 3.711,83.751,03.920,93.92
10 Anna ČernáAnna Černá
AC DomažliceAC Domažlice
99 4.67 +1.2 m/s 3.711,83.751,03.920,93.92
11 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 4.67 +0.6 m/s 3.711,83.751,03.920,93.92
12 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.61 +0.0 m/s 3.711,83.751,03.920,93.92
13 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.59 +0.6 m/s 3.711,83.751,03.920,93.92
14 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.57 +0.0 m/s 3.711,83.751,03.920,93.92
15 Romana ŠkrnováRomana Škrnová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
01 4.44 +1.6 m/s 3.711,83.751,03.920,93.92
16 Adéla BrožováAdéla Brožová
TJ SušiceTJ Sušice
99 4.40 +1.5 m/s 3.711,83.751,03.920,93.92
17 Jana HoškováJana Hošková
TJ SušiceTJ Sušice
99 4.28 +2.2 m/s 3.711,83.751,03.920,93.92
18 Nikola VeseláNikola Veselá
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 4.16 +1.4 m/s 3.711,83.751,03.920,93.92
19 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 4.14 +1.6 m/s 3.711,83.751,03.920,93.92
20 Jitka UzlíkováJitka Uzlíková
AC DomažliceAC Domažlice
99 4.08 +1.0 m/s 3.711,83.751,03.920,93.92
21 Lenka LukáčováLenka Lukáčová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 4.04 +0.0 m/s 3.711,83.751,03.920,93.92
22 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
01 3.99 +1.7 m/s 3.711,83.751,03.920,93.92
23 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
99 3.92 +0.9 m/s 3.711,83.751,03.920,93.92
Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 0
Celkem 24 závodníků