Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Třebíč (30. 5. 2015)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří KubešJiří Kubeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 6.80 +1.0 m/s 11.00
2 Petr OgounPetr Ogoun
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
84 6.74 +0.7 m/s 9.00
3 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 6.56 -0.1 m/s 8.00
4 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
95 6.52 +0.7 m/s 7.00
5 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 6.47 +1.1 m/s 6.00
6 Petr DaněčekPetr Daněček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
85 6.44 +0.9 m/s 5.00
7 Lukáš FetterLukáš Fetter
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
82 6.35 +0.8 m/s 4.00
8 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 6.30 +0.7 m/s 3.00
9 Michael UrbanMichael Urban
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 6.29 -0.2 m/s 2.00
10 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK BílinaAK Bílina
96 6.28 -0.5 m/s 1.00
11 Martin RůžičkaMartin Růžička
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 5.95 +0.7 m/s
12 Jan KuptíkJan Kuptík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 5.79 +1.4 m/s
13 Karel RajchartKarel Rajchart
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 5.52 -0.5 m/s
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 5.76 +1.0 m/s 11.00
2 Miroslava MachováMiroslava Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 5.62 +0.2 m/s 9.00
3 Lenka NovotnáLenka Novotná
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 5.43 +1.5 m/s 8.00
4 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 5.42 +1.0 m/s 7.00
5 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.36 +0.6 m/s 6.00
6 Iveta KubováIveta Kubová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
83 5.35 +1.5 m/s 5.00
7 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 5.29 +0.0 m/s 4.00
8 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.29 -0.4 m/s 3.00
9 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 5.14 +0.3 m/s 2.00
10 Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 5.09 +2.1 m/s 4,98 +1.4 m/s 1.00
11 Aneta BaštářováAneta Baštářová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 5.04 -0.1 m/s
12 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 4.90 +0.8 m/s
13 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 4.89 +0.4 m/s
14 Lenka ČechováLenka Čechová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 4.88 -0.1 m/s
15 Petra ČernáPetra Černá
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 4.81 +0.5 m/s
16 Anna KarešováAnna Karešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 4.67 +0.3 m/s
17 Nikola SládkováNikola Sládková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 4.42 +0.1 m/s
18 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.41 +0.0 m/s
19 Dominika BozemanováDominika Bozemanová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 4.34 -0.3 m/s
Celkem 19 závodníků