Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Třebíč (30. 5. 2015)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 30.5.2015) Vítr: +4.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel BendaPavel Benda 92 AK BílinaAK Bílina 21.87 11.00
2 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.13 9.00
3 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.16 8.00
4 Miroslav AltmanMiroslav Altman 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.48 5.00
5 Matěj MachMatěj Mach 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 22.60 2.00
6 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.63 1.00
7 Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 AC DomažliceAC Domažlice 23.62
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 30.5.2015) Vítr: +4.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 22.30 7.00
2 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 22.39 6.00
3 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 22.59 4.00
4 Pavel ČernýPavel Černý 91 AC DomažliceAC Domažlice 22.59 3.00
5 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK BílinaAK Bílina 22.64
6 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.08
Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 30.5.2015) Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 AC DomažliceAC Domažlice 22.99
2 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.05
3 Tomáš SovaTomáš Sova 95 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 23.06
4 Jan ValášekJan Valášek 94 AC DomažliceAC Domažlice 23.14
5 Jan HanzlJan Hanzl 78 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.65
6 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.92
Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNS
Celkem 7 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 30.5.2015) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.75 11.00
2 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.38 9.00
3 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.66 8.00
4 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.04 5.50
5 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 26.07 4.00
6 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.27
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 30.5.2015) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 26.02 7.00
2 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 26.04 5.50
3 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.36 3.00
4 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.40 2.00
5 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.47 1.00
6 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.54
Anna KozákováAnna Kozáková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 30.5.2015) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 26.83
2 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.16
3 Anna KarešováAnna Karešová 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.46
4 Julie WeissováJulie Weissová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.50
5 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.68
6 Aneta VejdováAneta Vejdová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.17
7 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.24
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 30.5.2015) Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HankeováMichaela Hankeová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 27.55
2 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.75
3 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.97
4 Alena PanovskáAlena Panovská 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 27.99
5 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.22
6 Kristýna MarešováKristýna Marešová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 29.53
Barbora FilipováBarbora Filipová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 7 závodníků