výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor mužů a žen

Děčín (6. 6. 2015)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.6.2015) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Slavomír DurilaSlavomír Durila 91 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11.86
2 Lukáš HúskaLukáš Húska 93 AK BílinaAK Bílina 11.95
3 David MorávekDavid Morávek 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12.16
4 Ladislav BušákLadislav Bušák 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 12.68
5 Radek PokornýRadek Pokorný 96 ASK DěčínASK Děčín 12.82
6 Ondřej-Pavel KrýslOndřej-Pavel Krýsl 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 13.21
Henrich DrobnýHenrich Drobný 97 AK MostAK Most DQ
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.6.2015) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel KučeraKarel Kučera 99 ASK LovosiceASK Lovosice 11.91
2 Jan SmržJan Smrž 00 AK BílinaAK Bílina 12.54
3 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 12.87
4 Václav TrojanVáclav Trojan 99 ASK DěčínASK Děčín 12.91
5 David ŽilovecDavid Žilovec 97 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 13.24
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel StrnadPavel Strnad 96 AK BílinaAK Bílina 11.75
2 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 AK MostAK Most 11.77
3 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.08
4 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 12.56
5 Jakub SukJakub Suk 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 13.73
6 Dominik PikešDominik Pikeš 98 AK MostAK Most 14.00
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 AK MostAK Most 10.94
2 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 11.78
3 Karel KučeraKarel Kučera 99 ASK LovosiceASK Lovosice 11.85
4 Lukáš HúskaLukáš Húska 93 AK BílinaAK Bílina 11.85
5 Slavomír DurilaSlavomír Durila 91 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11.88
6 David MorávekDavid Morávek 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12.28
7 Jan SmržJan Smrž 00 AK BílinaAK Bílina 12.50
Pavel StrnadPavel Strnad 96 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.6.2015) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.18
2 Veronika BenkováVeronika Benková 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 13.22
3 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 13.79
4 Aneta LukšanováAneta Lukšanová 98 ASK DěčínASK Děčín 13.84
5 Daniela KňavováDaniela Kňavová 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 14.19
6 Sandra MotyčkováSandra Motyčková 98 ATLETIKA KadaňATLETIKA Kadaň 16.53
Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.6.2015) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 13.03
2 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková 88 AK MostAK Most 13.54
3 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.65
4 Radka MožnáRadka Možná 89 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.76
5 Kristýna KaslováKristýna Kaslová 99 ATLETIKA KadaňATLETIKA Kadaň 14.35
6 Anna ZalabákováAnna Zalabáková 98 ATLETIKA KadaňATLETIKA Kadaň 15.45
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 12.85
2 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.01
3 Veronika BenkováVeronika Benková 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 13.15
4 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková 88 AK MostAK Most 13.42
5 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.63
6 Radka MožnáRadka Možná 89 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.65
7 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 14.27
Aneta LukšanováAneta Lukšanová 98 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Finále)

Finále 1 (so, 6.6.2015) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 22.57
2 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 23.40
3 Václav ČermákVáclav Čermák 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 23.81
4 Lukáš HúskaLukáš Húska 93 AK BílinaAK Bílina 23.97
5 Martin MachMartin Mach 96 AK BílinaAK Bílina 24.42
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (so, 6.6.2015) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Henrich DrobnýHenrich Drobný 97 AK MostAK Most 23.64
2 Jiří HirschkornJiří Hirschkorn 97 TJ KrupkaTJ Krupka 24.84
3 David MorávekDavid Morávek 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 25.11
4 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 25.38
5 David LuxDavid Lux 97 ASK LovosiceASK Lovosice 25.42
6 Ladislav BušákLadislav Bušák 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 29.15
Celkem 6 závodníků
Finále 3 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel KučeraKarel Kučera 99 ASK LovosiceASK Lovosice 23.82
2 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.98
3 Jan SmržJan Smrž 00 AK BílinaAK Bílina 25.12
4 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 86 ASK DěčínASK Děčín 25.77
5 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 25.92
6 Václav TrojanVáclav Trojan 99 ASK DěčínASK Děčín 26.11
Celkem 6 závodníků
Finále 4 (so, 6.6.2015) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŠvingrMarek Švingr 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 25.72
2 Radek PokornýRadek Pokorný 96 ASK DěčínASK Děčín 26.07
3 David ŽilovecDavid Žilovec 97 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 26.78
4 Martin VanžuraMartin Vanžura 01 TJ KrupkaTJ Krupka 26.94
5 Jakub SukJakub Suk 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 29.28
Dominik PikešDominik Pikeš 98 AK MostAK Most DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 26.68
2 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 27.54
3 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK BílinaAK Bílina 27.85
4 Radka MožnáRadka Možná 89 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 27.97
5 Tereza NovákováTereza Nováková 99 AK MostAK Most 28.91
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (so, 6.6.2015) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 28.17
2 Daniela KňavováDaniela Kňavová 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 28.60
3 Veronika ČutíkováVeronika Čutíková 93 TJ KrupkaTJ Krupka 28.79
4 Agáta MacasováAgáta Macasová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 30.83
Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Finále 1 (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef PoselJosef Posel 95 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 50.67
2 David LuxDavid Lux 97 ASK LovosiceASK Lovosice 53.91
3 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 54.39
4 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 55.27
5 Jan SmítkaJan Smítka 96 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 56.58
6 Ladislav BušákLadislav Bušák 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 57.05
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František PodroužekFrantišek Podroužek 82 AK BílinaAK Bílina 54.64
2 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 86 ASK DěčínASK Děčín 56.40
3 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 59.98
4 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 96 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 63.13
Rudolf HomolkaRudolf Homolka 54 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 60.65
2 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK BílinaAK Bílina 61.18
3 Tereza BěhounkováTereza Běhounková 96 AK BílinaAK Bílina 61.85
4 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 62.88
5 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 65.41
6 Lucie TrilčováLucie Trilčová 00 AK MostAK Most 69.10
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 65.31
2 Eliška KohlertováEliška Kohlertová 00 ASK LovosiceASK Lovosice 66.39
3 Tereza ŠálkováTereza Šálková 98 ASK LovosiceASK Lovosice 69.67
4 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 70.50
5 Monika ŠtréblováMonika Štréblová 00 AK MostAK Most 75.53
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan LaštovkaJan Laštovka 96 AK BílinaAK Bílina 2:06.03
2 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:09.63
3 Jan SmítkaJan Smítka 96 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:09.87
4 Jakub ŠtochlJakub Štochl 99 AK BílinaAK Bílina 2:11.05
5 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:14.77
6 Ondřej-Pavel KrýslOndřej-Pavel Krýsl 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:16.42
7 Dominik KörnerDominik Körner 96 AK MostAK Most 2:16.64
8 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 96 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:18.21
9 Jan TvrzníkJan Tvrzník 00 TJ KrupkaTJ Krupka 2:25.10
10 Rudolf HomolkaRudolf Homolka 54 ASK DěčínASK Děčín 2:30.06
Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 ASK DěčínASK Děčín DNP
Filip HradilFilip Hradil 95 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 12 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 2:22.65
2 Lucie TrilčováLucie Trilčová 00 AK MostAK Most 2:26.02
3 Kateřina TvrzníkováKateřina Tvrzníková 91 AK BílinaAK Bílina 2:28.71
4 Agáta MacasováAgáta Macasová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:29.62
5 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 2:31.51
6 Eliška KohlertováEliška Kohlertová 00 ASK LovosiceASK Lovosice 2:34.79
7 Kateřina KřivohlaváKateřina Křivohlavá 00 TJ KrupkaTJ Krupka 2:40.81
8 Monika ŠtréblováMonika Štréblová 00 AK MostAK Most 3:02.38
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan HockJan Hock 98 ASK LovosiceASK Lovosice 4:21.46
2 Karel KalibaKarel Kaliba 71 AK MostAK Most 4:23.35
3 Jan ZahradníkJan Zahradník 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4:27.43
4 Jiří DekastelloJiří Dekastello 94 AK MostAK Most 4:32.47
5 Jakub KafkaJakub Kafka 99 ASK LovosiceASK Lovosice 4:33.92
6 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK MostAK Most 4:34.65
Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 7 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 10:49.22
Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most DNF
Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 96 AK MostAK Most DNP
Renata VajrychováRenata Vajrychová 92 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 4 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip HavelFilip Havel 91 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 17:20.22
2 Martin ČesalMartin Česal 88 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 17:32.66
3 Jan HandlířJan Handlíř 78 ASK DěčínASK Děčín 18:54.46
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Ženy (Finále)

Finále 1 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 15.40
2 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 17.36
3 Michaela KalováMichaela Kalová 97 ASK DěčínASK Děčín 18.16
4 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK MostAK Most 18.41
5 Alexandra KorbováAlexandra Korbová 97 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 20.76
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 59.95
2 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 63.01
Celkem 2 závodníků

400 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 70.98
2 Alexandra KorbováAlexandra Korbová 97 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 86.38
3 Michaela KalováMichaela Kalová 97 ASK DěčínASK Děčín 90.40
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Posel, Brabcová, Šimková, Burlák Posel, Brabcová, Šimková, Burlák Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 48.40
2 Smrž, Žitná, Mach, Sentenská Smrž, Žitná, Mach, Sentenská AK BílinaAK Bílina 48.56
3 Holešovský, Kusová, Lukšanová, Pokorný Holešovský, Kusová, Lukšanová, Pokorný ASK DěčínASK Děčín 48.74
4 Posel, Kučera, Kirbsová, Hellerová Posel, Kučera, Kirbsová, Hellerová ASK LovosiceASK Lovosice 50.44
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Maxmilián MlenskýMaxmilián Mlenský
ASK LovosiceASK Lovosice
97 2.00
2 Petr PoselPetr Posel
ASK LovosiceASK Lovosice
98 1.85
3 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 1.85
4 Viktor LicekViktor Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 1.80
5 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 1.65
6 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka
ASK DěčínASK Děčín
99 1.60
7 Ondřej-Pavel KrýslOndřej-Pavel Krýsl
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 1.55
Miroslav PavlíkMiroslav Pavlík
ASK LovosiceASK Lovosice
51 1.55
Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 DNP
Věnek HerynkVěnek Herynk
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 DNP
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.71
2 Tereza SmitkováTereza Smitková
AK MostAK Most
00 1.60
3 Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
99 1.60
4 Tereza ŠálkováTereza Šálková
ASK LovosiceASK Lovosice
98 1.35
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 4.20
2 Jiří PerknerJiří Perkner
AK BílinaAK Bílina
96 3.20
3 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 2.90
4 Slavomír DurilaSlavomír Durila
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
91 2.00
Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 DNF
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
MS Dana JunováDana Junová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 2.00
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 6.69 +0.8 m/s
2 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 6.53 +1.5 m/s
3 David VolkeDavid Volke
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
97 6.18 +0.7 m/s
4 Slavomír DurilaSlavomír Durila
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
91 5.88 +1.4 m/s
5 Viktor LicekViktor Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 5.77 +1.1 m/s
6 Michal HolešovskýMichal Holešovský
ASK DěčínASK Děčín
00 5.56 +0.2 m/s
7 Daniel CífkaDaniel Cífka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 5.26 +1.7 m/s
8 Marek ŠvingrMarek Švingr
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 5.10 +0.2 m/s
Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 DNP
Věnek HerynkVěnek Herynk
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 DNP
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
92 5.73 +0.0 m/s X1,75.380,3X0,75.385.730,0X0,05.330,0
2 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 5.27 +0.0 m/s X0,7X1,5X1,105.050,35.110,05.270,0
3 Jana BrabcováJana Brabcová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 5.17 +0.7 m/s X1,24.691,55.100,75.10X0,45.142,05.170,7
4 Aneta LukšanováAneta Lukšanová
ASK DěčínASK Děčín
98 4.70 +0.0 m/s X1,1X2,14.660,04.66X0,4X0,44.700,0
5 Tereza SmitkováTereza Smitková
AK MostAK Most
00 4.58 +1.4 m/s 4.290,94.581,44.460,04.584.470,04.181,34.550,3
6 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 4.53 +0.0 m/s 4.281,04.321,44.530,04.53------
7 Kristýna KaslováKristýna Kaslová
ATLETIKA KadaňATLETIKA Kadaň
99 4.52 +0.3 m/s 4.361,04.520,34.340,14.524.210,03.701,13.920,7
Markéta LukešováMarkéta Lukešová
AK MostAK Most
99 DNP
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK BílinaAK Bílina
96 13.62 +0.0 m/s
2 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 12.87 +0.7 m/s
3 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 12.62 +0.0 m/s
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
92 11.36 +0.0 m/s
2 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 11.09 -1.4 m/s
3 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 11.07 -1.1 m/s
4 Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
97 10.39 +0.0 m/s
5 Jana ŠimkováJana Šimková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
97 10.30 -1.6 m/s
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 11.80
2 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
99 11.23
3 Karolína PacákováKarolína Pacáková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 08.96
4 Andrea SoldátováAndrea Soldátová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 08.32
Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
94 DNP
Veronika JáskováVeronika Jásková
AK BílinaAK Bílina
99 DNP
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 5kg - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Václav NachlingerVáclav Nachlinger
AK MostAK Most
98 12.76
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
78 14.21
2 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 13.59
3 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 13.45
4 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 11.97
5 Václav ČermákVáclav Čermák
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 11.56
6 Jiří PerknerJiří Perkner
AK BílinaAK Bílina
96 10.80
7 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
75 10.54
8 Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK MostAK Most
97 09.91
9 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 09.83
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 32.85
2 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
99 29.54
3 Lucie SinerováLucie Sinerová
ASK DěčínASK Děčín
98 25.23
4 Andrea SoldátováAndrea Soldátová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 24.22
5 Eliška ŽubretovskáEliška Žubretovská
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
96 23.36
6 Karolína PacákováKarolína Pacáková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 18.92
Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
94 DNP
Celkem 7 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
78 41.15
2 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 40.13
3 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 38.56
4 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 33.40
5 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
75 32.70
6 Václav NachlingerVáclav Nachlinger
AK MostAK Most
98 24.94
7 Ondřej-Pavel KrýslOndřej-Pavel Krýsl
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 23.00
Celkem 7 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Denisa GunarováDenisa Gunarová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
81 23.82
2 Lucie SinerováLucie Sinerová
ASK DěčínASK Děčín
98 21.13
Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
94 DNP
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal ŠambergerMichal Šamberger
AK MostAK Most
81 47.62
2 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
78 47.38
3 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 45.24
4 Jiří TáborskýJiří Táborský
AK MostAK Most
63 44.29
5 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
75 36.28
6 Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK MostAK Most
97 29.73
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 40.63
2 Simona ScholzováSimona Scholzová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
72 38.88
3 Andrea CieslaAndrea Ciesla
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
74 32.94
4 Veronika ČutíkováVeronika Čutíková
TJ KrupkaTJ Krupka
93 32.00
5 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
99 25.88
6 Eliška ŽubretovskáEliška Žubretovská
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
96 25.16
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 700g - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 43.46
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 51.06
2 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 48.24
MS Marek ŠankoMarek Šanko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 60.12
Celkem 3 závodníků