Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor mužů a žen

Děčín (6. 6. 2015)

200 m - Muži (Finále)

Finále 1 (so, 6.6.2015) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 22.57
2 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 23.40
3 Václav ČermákVáclav Čermák 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 23.81
4 Lukáš HúskaLukáš Húska 93 AK BílinaAK Bílina 23.97
5 Martin MachMartin Mach 96 AK BílinaAK Bílina 24.42
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (so, 6.6.2015) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Henrich DrobnýHenrich Drobný 97 AK MostAK Most 23.64
2 Jiří HirschkornJiří Hirschkorn 97 TJ KrupkaTJ Krupka 24.84
3 David MorávekDavid Morávek 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 25.11
4 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 25.38
5 David LuxDavid Lux 97 ASK LovosiceASK Lovosice 25.42
6 Ladislav BušákLadislav Bušák 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 29.15
Celkem 6 závodníků
Finále 3 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel KučeraKarel Kučera 99 ASK LovosiceASK Lovosice 23.82
2 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.98
3 Jan SmržJan Smrž 00 AK BílinaAK Bílina 25.12
4 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 86 ASK DěčínASK Děčín 25.77
5 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 25.92
6 Václav TrojanVáclav Trojan 99 ASK DěčínASK Děčín 26.11
Celkem 6 závodníků
Finále 4 (so, 6.6.2015) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŠvingrMarek Švingr 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 25.72
2 Radek PokornýRadek Pokorný 96 ASK DěčínASK Děčín 26.07
3 David ŽilovecDavid Žilovec 97 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 26.78
4 Martin VanžuraMartin Vanžura 01 TJ KrupkaTJ Krupka 26.94
5 Jakub SukJakub Suk 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 29.28
Dominik PikešDominik Pikeš 98 AK MostAK Most DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 26.68
2 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 27.54
3 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK BílinaAK Bílina 27.85
4 Radka MožnáRadka Možná 89 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 27.97
5 Tereza NovákováTereza Nováková 99 AK MostAK Most 28.91
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (so, 6.6.2015) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 28.17
2 Daniela KňavováDaniela Kňavová 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 28.60
3 Veronika ČutíkováVeronika Čutíková 93 TJ KrupkaTJ Krupka 28.79
4 Agáta MacasováAgáta Macasová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 30.83
Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Celkem 5 závodníků