Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Společné II. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek

Stará Boleslav (6. 6. 2015)
skok vysoký - Junioři (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr ŠimonPetr Šimon 960928 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2.00 7.00
2 Ladislav KolaLadislav Kola 970702 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1.85 5.00
3 Petr ŠmídPetr Šmíd 970501 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1.75 4.00
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš 000620 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1.85 11.00
2 Petr DedíkPetr Dedík 980524 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.75 9.00
3 Ondřej ArnoldOndřej Arnold 981106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1.70 8.00
skok vysoký - Juniorky (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominika BozemanováDominika Bozemanová 985916 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 1.55 9.00
2 Veronika KošátkováVeronika Košátková 995630 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.50 7.00
3 Markéta BraunováMarkéta Braunová 986007 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.45 6.00
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Patricie MaláPatricie Malá 985214 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1.55 11.00
2 Vanessa PaskovskáVanessa Paskovská 985806 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1.50 9.00
3 Barbora MikešováBarbora Mikešová 995321 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1.50 8.00
skok o tyči - Junioři (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek PurmMarek Purm 960903 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.30 7.00
2 Martin MikulaMartin Mikula 960418 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.20 5.00
3 Martin MachuraMartin Machura 970809 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.20 4.00
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej MašekOndřej Mašek 990503 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3.00 11.00
2= Lukáš KupkaLukáš Kupka 980513 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2.20 7.50
2= Adam HruškaAdam Hruška 990428 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2.20 7.50
2= Petr DedíkPetr Dedík 980524 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2.20 7.50
2= Daniel BezuchaDaniel Bezucha 990716 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2.20 7.50
skok o tyči - Juniorky (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 975322 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.01 9.00
2 Daniela ŽuchováDaniela Žuchová 975623 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3.10 7.00
skok daleký - Junioři (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6.92 7.00
2 Petr ŠimonPetr Šimon 960928 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6.17 5.00
3 Lukáš PreislerLukáš Preisler 970119 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5.82 4.00
skok daleký - Dorostenci (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik PopelkaDominik Popelka 980307 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6.04 11.00
2 Lukáš KupkaLukáš Kupka 980513 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.88 9.00
3 Jan MartinecJan Martinec 980425 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.77 8.00
skok daleký - Juniorky (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová 976114 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5.35 9.00
2 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 966221 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.93 7.00
3 Radka BřehováRadka Břehová 975826 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.84 6.00
skok daleký - Dorostenky (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Patricie MaláPatricie Malá 985214 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5.22 11.00
2 Leona VokálováLeona Vokálová 016001 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5.22 9.00
3 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 985709 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.99 8.00
trojskok - Junioři (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba 971117 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.76 7.00
2 Ladislav KolaLadislav Kola 970702 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.98 5.00
3 Jonáš TučekJonáš Tuček 960306 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.75 4.00
trojskok - Dorostenci (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip NajmanFilip Najman 990824 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.56 11.00
2 Josef BernatJosef Bernat 990329 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.76 9.00
3 Petr DedíkPetr Dedík 980524 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.65 8.00
trojskok - Juniorky (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 966221 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.56 9.00
2 Veronika DoubravováVeronika Doubravová 975111 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.20 7.00
3 Veronika JégrováVeronika Jégrová 005608 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.08 6.00
trojskok - Dorostenky (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Andrea PfefferováAndrea Pfefferová 995801 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.33 11.00
2 Nikola KinclováNikola Kinclová 985121 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.13 9.00
3 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 996205 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.12 8.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Christina ČernáChristina Černá 985808 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.43 11.00
2 Michaela TrčováMichaela Trčová 015505 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.85 9.00
3 Nikola KinclováNikola Kinclová 985121 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.04 8.00
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikola MacháčkováNikola Macháčková 975701 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.99 9.00
2 Markéta HusákováMarkéta Husáková 966229 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.46 7.00
3 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová 976114 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.28 6.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch KorelVojtěch Korel 990914 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.71 11.00
2 Matěj VeselýMatěj Veselý 991031 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.34 9.00
3 Petr TomanPetr Toman 980414 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.08 8.00
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel ZolmanPavel Zolman 961007 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.68 7.00
2 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 970211 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.97 5.00
hod diskem 1kg - Juniorky (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikola MacháčkováNikola Macháčková 975701 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 32.94 9.00
2 Helena PinďákováHelena Pinďáková 975616 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.66 7.00
3 Eliška SichrovskáEliška Sichrovská 976117 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 26.44 6.00
hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikita MelzerováNikita Melzerová 995811 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 33.10 11.00
2 Karolína UrešováKarolína Urešová 985730 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.21 9.00
3 Christina ČernáChristina Černá 985808 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 26.04 8.00
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch KorelVojtěch Korel 990914 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 38.71 11.00
2 Matěj VeselýMatěj Veselý 991031 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 33.26 9.00
3 Petr TomanPetr Toman 980414 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 32.56 8.00
hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 970211 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.54 7.00
2 Josef EgrtJosef Egrt 970124 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 40.24 5.00
3 Pavel ZolmanPavel Zolman 961007 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 39.96 4.00
hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra KopřivováPetra Kopřivová 986005 AC Česká LípaAC Česká Lípa 46.14 11.00
2 Dominika DoskočilováDominika Doskočilová 986002 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 36.10 9.00
3 Michaela TrčováMichaela Trčová 015505 AC Česká LípaAC Česká Lípa 29.10 8.00
hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
hod kladivem 4kg - Juniorky (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška SichrovskáEliška Sichrovská 976117 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 47.98 9.00
2 Anna DoubravováAnna Doubravová 976019 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 38.81 7.00
3 Gabriela LandováGabriela Landová 976221 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37.40 6.00
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr TomanPetr Toman 980414 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 54.34 11.00
2 Michal PauzaMichal Pauza 981101 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.38 9.00
3 Jiří KubešJiří Kubeš 990313 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 43.04 8.00
hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Josef EgrtJosef Egrt 970124 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 64.27 7.00
2 Miroslav DrbalMiroslav Drbal 970612 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 49.21 5.00
3 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 970211 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.56 4.00
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavlína KopalováPavlína Kopalová 985309 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 35.62 11.00
2 Christina ČernáChristina Černá 985808 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 35.19 9.00
3 Nikita MelzerováNikita Melzerová 995811 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 34.58 8.00
hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikola MacháčkováNikola Macháčková 975701 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 40.66 9.00
2 Barbora VernerováBarbora Vernerová 975327 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 35.75 7.00
3 Markéta HusákováMarkéta Husáková 966229 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 29.83 6.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kryštof HartmanKryštof Hartman 990312 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.21 11.00
2 Vojtěch KorelVojtěch Korel 990914 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 49.77 9.00
3 Adam LiteraAdam Litera 981109 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 49.75 8.00
hod oštěpem 800g - Junioři (sobota, 6.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Patrik StupkaPatrik Stupka 961218 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 49.97 7.00
2 Jan HájekJan Hájek 970726 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 47.38 5.00
3 Jakub SteinbrecherJakub Steinbrecher 971112 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37.42 4.00