Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Společné II. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek

Stará Boleslav (6. 6. 2015)

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 10.82 7.00
2 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.95 5.00
3 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.05 4.00
4 Josef HašekJosef Hašek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.43 3.00
5 Martin LamačMartin Lamač 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.59 2.00
6 Jan HájekJan Hájek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.84
7 Filip HorkýFilip Horký 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.01
Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vyacheslav ShchepotevVyacheslav Shchepotev 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.69 1.00
2 Jeník ŠimonJeník Šimon 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.16
3 Michal TopferMichal Topfer 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.22
4 Jakub SteinbrecherJakub Steinbrecher 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.32
5 Zdeněk OličZdeněk Olič 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.63
MB Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.94
Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DQ
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.39 11.00
2 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.60 9.00
3 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.66 8.00
4 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.71 7.00
5 Adam MauerAdam Mauer 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.76 6.00
6 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.78 5.00
7 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.10
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ChlupMarek Chlup 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.94 4.00
2 Ladislav TopferLadislav Topfer 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.97 3.00
3 Jiří GerhardtJiří Gerhardt 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.04 2.00
4 Josef GrillJosef Grill 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 12.07 1.00
5 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.17
6 Tomáš ŠoóšTomáš Šoóš 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 12.26
7 Mario GáborMario Gábor 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.26
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš LandaLukáš Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.30
2 Jaroslav KonečnýJaroslav Konečný 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.47
3 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.51
4 Jan RejhaJan Rejha 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.53
5 Zdeněk HloušekZdeněk Hloušek 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 13.07
Matěj VeselýMatěj Veselý 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.47 9.00
2 Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.64 7.00
3 Jana NovosadováJana Novosadová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.70 6.00
4 Hana KlepetkováHana Klepetková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.77 5.00
5 Veronika DoubravováVeronika Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.31 3.00
MB Petra BracháčkováPetra Bracháčková 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.75
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.19 4.00
2 Lucie ŠmejdováLucie Šmejdová 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 13.67 1.00
3 Dominika BozemanováDominika Bozemanová 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.83
4 Zuzana ŠvarcbachováZuzana Švarcbachová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.98
5 Simona VosátkováSimona Vosátková 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.70
Věra TrejbalováVěra Trejbalová 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.43 2.00
2 Kateřina BártováKateřina Bártová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.81
3 Radka BřehováRadka Břehová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.84
4 Veronika SlámováVeronika Slámová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.07
5 Nikola LanghansováNikola Langhansová 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 14.11
MB Barbora MullerováBarbora Mullerová 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 15.37
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.87 11.00
2 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.91 9.00
3 Michaela HankeováMichaela Hankeová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.04 8.00
4 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13.11 7.00
5 Anna JunováAnna Junová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.59 4.50
6 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13.59 4.50
7 Tereza PflégrováTereza Pflégrová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.87
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška OswaldováEliška Oswaldová 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.41 6.00
2 Eliška BoháčováEliška Boháčová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.62 3.00
3 Lucie RacochováLucie Racochová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.69 2.00
4 Darina StránskáDarina Stránská 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13.76 1.00
5 Andrea KotkováAndrea Kotková 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.91
6 Kristýna ChrtkováKristýna Chrtková 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.98
MB Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 13.54
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BártováTereza Bártová 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.82
2 Michaela HněvkovskáMichaela Hněvkovská 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 14.14
3 Michaela ŠustrováMichaela Šustrová 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 14.49
4 Andrea SykáčkováAndrea Sykáčková 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14.71
5 Michaela LíškováMichaela Líšková 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 16.09
Celkem 5 závodníků