Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Společné II. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek

Stará Boleslav (6. 6. 2015)

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DeimlingTomáš Deimling 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 50.67 7.00
2 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.16 4.00
3 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 52.18 3.00
4 David AljančičDavid Aljančič 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 52.98 2.00
5 Ondřej DudášOndřej Dudáš 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53.57 1.00
MB Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 51.28
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 51.51 5.00
2 Zdeněk OličZdeněk Olič 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55.48
3 Tomáš PosekanýTomáš Posekaný 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55.52
4 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 55.60
MB Vojtěch KoudelkaVojtěch Koudelka 81 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 56.22
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.20 11.00
2 Tomáš KrimTomáš Krim 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 53.92 9.00
3 Přemysl VronkaPřemysl Vronka 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 55.57 8.00
4 Adam KřenovskýAdam Křenovský 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 56.64 7.00
5 Petr ChaloupekPetr Chaloupek 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 58.94 6.00
Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 57.36 9.00
2 Tereza TomeškováTereza Tomešková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 63.16 7.00
3 Kateřina KuncířováKateřina Kuncířová 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 64.24 6.00
4 Daniela ŽuchováDaniela Žuchová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 66.31 5.00
5 Iva NaimanováIva Naimanová 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 70.72 4.00
6 Jitka KonvalinkováJitka Konvalinková 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 74.46 3.00
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška BoháčováEliška Boháčová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 62.03 11.00
2 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 62.28 9.00
3 Pavlína SlezákováPavlína Slezáková 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 64.08 7.00
4 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 65.91 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 63.39 8.00
2 Barbora KovalováBarbora Kovalová 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 70.70 5.00
3 Andrea HejdováAndrea Hejdová 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 74.18 4.00
Celkem 3 závodníků