výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek

Pardubice (6. 6. 2015)

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2015) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.11 11.00
2 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 22.76 9.00
3 Josef ČesákJosef Česák 97 AC PardubiceAC Pardubice 22.96 8.00
4 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 97 AC PardubiceAC Pardubice 23.05 7.00
5 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 24.21 4.00
Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Aleš KrálAleš Král 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 6.6.2015) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 23.47 6.00
2 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 23.98 5.00
3 Adam SalfickýAdam Salfický 97 AC PardubiceAC Pardubice 25.03 3.00
4 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 25.37 2.00
David NovotnýDavid Novotný 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka 97 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Jakub SobotkaJakub Sobotka 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Petr NovotnýPetr Novotný 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2015) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 23.30 11.00
2 Tomáš JiráčekTomáš Jiráček 98 AC PardubiceAC Pardubice 23.43 9.00
3 Josef ŘíhaJosef Říha 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.80 6.00
Michal RickwoodMichal Rickwood 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNP
Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 6.6.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 98 AC PardubiceAC Pardubice 23.68 8.00
2 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 25.09 5.00
3 Marek MiřejovskýMarek Miřejovský 99 AC PardubiceAC Pardubice 25.16 4.00
4 Jaroslav RybkaJaroslav Rybka 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 26.26 2.00
Jan ZelenkaJan Zelenka 99 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Filip KosFilip Kos 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 6.6.2015) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.90 7.00
2 Marian JeníčekMarian Jeníček 99 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 26.00 3.00
3 Martin KulhánekMartin Kulhánek 98 AC PardubiceAC Pardubice 26.31 1.00
4 Ondřej PulkrábekOndřej Pulkrábek 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 27.40
Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Michal HypešMichal Hypeš 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 24.70 11.00
2 Martina HomolováMartina Homolová 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 24.76 9.00
3 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 26.15 8.00
4 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.62 7.00
5 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 26.67 6.00
6 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 27.19 5.00
7 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 27.83 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 6.6.2015) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 28.24 3.00
2 Lucie BenešováLucie Benešová 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 28.41 2.00
3 Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 28.59 1.00
4 Kristýna TužilováKristýna Tužilová 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 29.71
MB Iveta PohořeláIveta Pohořelá 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 26.77
Tereza KolářováTereza Kolářová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2015) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 25.91 11.00
2 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 27.75 6.00
3 Aneta BednářováAneta Bednářová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 27.88 4.00
4 Julie ŠtulpováJulie Štulpová 99 AC PardubiceAC Pardubice 28.16 3.00
5 Sandra PeterováSandra Peterová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 29.43
Michaela VítkováMichaela Vítková 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Petra ČerenkováPetra Čerenková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 6.6.2015) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.18 9.00
2 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 27.84 5.00
3 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 28.56 2.00
4 Adéla KolkováAdéla Kolková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 28.87
5 Nikola KrálíčkováNikola Králíčková 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 29.81
6 Nela KozákováNela Kozáková 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 30.59
7 Natálie HypešováNatálie Hypešová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 30.97
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 6.6.2015) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 27.05 8.00
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 27.61 7.00
3 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 28.61 1.00
4 Dominika VognarováDominika Vognarová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 28.95
5 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 30.29
Alžběta SedláčkováAlžběta Sedláčková 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Johana ŠigutováJohana Šigutová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNP
Celkem 7 závodníků